Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 57

Thread: Kablovska televizija

  1. #26
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova cijena koju nudi BBM je dosta realna, ako se uzmu cijene kablovskih operatera u regionu. A ovaj spisak kanala sto nudi elta mont je previse ambiciozan. C+deporte, sportmania, nba + (mozda, ali po ogromnim cijenama) .


  2. #27
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hacker_nk View Post
    koje ce cijene interneta biti to da ve pitam?
    jesu li ti kanali na kablovsku titlovani kao na total tv ili na izvornom jeziku?
    Vecina jeste, ali neki
    (national geographic wild
    animal planet
    disc travel-living
    disc civiliation
    disc science
    cartoon network,...) nisu.


  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default .

    kada se spomeni titl da priupitam nesto

    zna se da se zvanicno mogu distribuirati slobodni ili na maticnom jeziki lokalizovani kanali , a pitanje je " koji je to kanal od inostranih lokalizovan za potrebe kablovske u cg ?

    na nijednom ne vidim da pise ni crnogorski ni maternji a na srpskom ili hrvatskom su lokalizovani za potrebe sr tj hr
    ??????????????????????

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,023
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    ako je po tvome onda moraju biti titlovani i hrvatski, srpski i bosanski kanali????

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default .

    napisao sam inostrani kanali ali znas lijepo da sam mislio na kanale van bivse exyu .

    pitanje je vrlo ozbiljno bez imalo provokacije

  6. #31
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by swinger View Post
    kada se spomeni titl da priupitam nesto

    zna se da se zvanicno mogu distribuirati slobodni ili na maticnom jeziki lokalizovani kanali , a pitanje je " koji je to kanal od inostranih lokalizovan za potrebe kablovske u cg ?

    na nijednom ne vidim da pise ni crnogorski ni maternji a na srpskom ili hrvatskom su lokalizovani za potrebe sr tj hr
    ??????????????????????
    Nijedan nece biti lokalizovan za nase podrucje. Stvar je o tome da svi ovi kablovski operateri vjerovatno ce distribuirati verzije sa srbijanskim i hrvatskim titlom - jer koliko mozes vidjeti ponuda se obicno zasniva na kanalima iz total tv paketa i mozda na nekim kanalima iz hrvatskog paketa digi tv

  7. #32
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maveric View Post
    Ova cijena koju nudi BBM je dosta realna, ako se uzmu cijene kablovskih operatera u regionu. A ovaj spisak kanala sto nudi elta mont je previse ambiciozan. C+deporte, sportmania, nba + (mozda, ali po ogromnim cijenama) .
    ja cisto sumnjam da ce ponuditi c+depotre ondonso c+futbol, sportmania, nba+ vise ne postoji i jos neke kanale. Kad su ih pitali zasto nemoze premiere sport bilo je receno da nemoze zato sto premiere ima prava samo za njemacko trziste. Pa logicno je onda da D+ paket i gore pomenuti kanali su samo namenjeni za spansko trziste jer D+ paket je dobio prava za sport i filmove samo za Spaniju.
    Logicno se namece i jos jedno pitanje - zasto onda ostali kablovski operateri nebi ponudili c+ depotre kanale ili Sky sport italia kanale ili sky sport uk kanale ili viasat sport danske kanale - a pojedinci od nas znaju kakvi su ti kanali, kakav im je sadrzaj - najbolji sportski kanali! Medjutim svi ovi provajderi imaju prava samo za odredjenu teritoriju.

  8. #33
    Join Date
    May 2007
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    7 eur jeftino? kako da ne

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default .

    pa o tome se i radi
    zasto bi total tv ili digihr dao sdozvolu da se koristi kod nas njihova lokalizacija

  10. #35
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by swinger View Post
    pa o tome se i radi
    zasto bi total tv ili digihr dao sdozvolu da se koristi kod nas njihova lokalizacija
    Neznam. Mozda se drugacije sklapaju dogovori sa kablovskim operaterima

  11. #36
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a mozda zato sto to nema veze sa paketima vec sa kanalima i mozda zato sto kablovski operateri to placaju,razmisli malo sve su to pare!!!
    a i mislim da je najrealnije da ljudi sklope ugovor sa supersportovima koji kostaju na satelitu 7 eura mjesecno i da lijepo im plae da ih mi mozemo gledati na kablovskoj jer imaju sjajnu ponudu fudbala i to sve sa engleskim tonom pa je to najrealnija a d+ kanali tesko jer to je preskupooo!

  12. #37
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by veriking View Post
    a mozda zato sto to nema veze sa paketima vec sa kanalima i mozda zato sto kablovski operateri to placaju,razmisli malo sve su to pare!!!
    a i mislim da je najrealnije da ljudi sklope ugovor sa supersportovima koji kostaju na satelitu 7 eura mjesecno i da lijepo im plae da ih mi mozemo gledati na kablovskoj jer imaju sjajnu ponudu fudbala i to sve sa engleskim tonom pa je to najrealnija a d+ kanali tesko jer to je preskupooo!
    Tu se slazem - neka se dogovore sa Digitalbom oko super sport kanala - neka budu ovi kanali dodatna opcija 3-4 eura i mi svi zadovoljni.

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default .

    za eurosport vazi recimo pravili da lokalizuju kanal kada kablovski operater dostigne min 200 000 pretplatnika

  14. #39
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by swinger View Post
    za eurosport vazi recimo pravili da lokalizuju kanal kada kablovski operater dostigne min 200 000 pretplatnika
    Vjerovatno je onda slucaj i sa Discovery i ostalim dokumentarnim kanalima.
    Cijena od 6-7 eura nije losa- ali su mogli makar staviti sport klub u osnovni paket. Ustvari mogli su ponuditi za 8 eura i sport klub i film+ i hbo - mislim da bi to bilo najbolje.
    Koga zanimaju pinkovi kanali :mrgreen: - to ja nikad u ponudi nebih stavio

    Jos jedno je zanimljivo - placamo pretplatu za javni servis - neznam koliko iznosi tacno, mislim da je iznad 2 eura. Da mogu kako odmah bi ukinuo da im placam. Finansiraju od tih para svoja putovanja po inostranstvu i zaposljavaju rodjake i prijatelje :mad: A ponuda filova katastrofa- filmovi iz 17 vijeka :-D a sport - bruka.
    Sad ce Roland Garos - a oni ce reci nemamo para. Juce finale FA cupa ni jedna televizija ne prenosi kod nas - zalosno. Ko ce gledat domace kanale kad pocne kablovska sa radom. Neka se pozdrave televizije i od reklama i od drugih prihoda.

  15. #40
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovo sto su planirali da nam ponude od sporta je sprdnja i nikad zbog toga ne bih uvodio kablovsku.. Kao sto neko gore rece, dobro bi bilo da ponude SKY paket, jer kao i sto znate tu nema sta nema..

  16. #41
    Join Date
    May 2007
    Location
    CB BAR :)
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Ovo sto su planirali da nam ponude od sporta je sprdnja i nikad zbog toga ne bih uvodio kablovsku.. Kao sto neko gore rece, dobro bi bilo da ponude SKY paket, jer kao i sto znate tu nema sta nema..
    a mozhemo li mi od njih da trazimo npr. sky paket,ili je to ipak odredjeno?

  17. #42
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BUBU View Post
    a mozhemo li mi od njih da trazimo npr. sky paket,ili je to ipak odredjeno?
    Nemoze- sky paket. Ima sky italia paket i sky uk paket - ali to su paketi namenjeni samo za italiju i englesku.
    Ja sam nekim ljudima predlozio bio dobru ideju - to sto sam ja predlagao bilo bi najbolje za sve i ljubitelje sporta i muzike i filmova i dokumentaraca, kao i dobar djeciji izbor. Ali su se uplasili kablovskih operatera :mad: Ova ponuda je bila slicna sky paketima, ali ljudi se boje kablovskih operatera i total tv paketa :mad: Problem je sto neznaju da ispitaju sta zele potrosaci i prema njima formiraju ponudu

  18. #43
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kojim ljudima nesta poruci im ti za supersportove nijesu mnogo gori sky sporta italia a od sky sporta uk su za mene bolji!!!

  19. #44
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sta prenosi supersport i iz koje su zemlje..

  20. #45
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by veriking View Post
    kojim ljudima nesta poruci im ti za supersportove nijesu mnogo gori sky sporta italia a od sky sporta uk su za mene bolji!!!
    Tacno tako - mislim da su bolji od sky sport uk. Kojim ljudima - investitorima koji bi bli spremni da uloze novac. U pitanju je veliki novac ali bi se sigurno brzo vratilo jer je ideja bila da se prenosi cijela nasa liga, 7-8 utakmica iz engleske, spanije, italije, utakmice iz njemacke, argentine, francuske, holandije, cijela liga sampiona i slicno. Ostali sportovi- moto sport, formula, tenis-master serija, wta i atp turniri i grand slam turniri sa izborom terena, odbojka, kosarka- italijanska i spanska kao i evropska itd.
    Znaci sportska ponuda bi bila sjajna. Filmska takodje kao i ostali segmenti. Ali se ljudi uplasili total tv i kablovskih operatera.
    A siguran sam da bi ovaj projekat sakupio preko 100 000 korisnika jer bi cijena bila povoljna, kupci bi bili zadovoljni i vlasnici bi zaradljivali. Sta cu ja kad ljudi neznaju neke stvari, tako da ideja tesko moze da zazivi.

  21. #46
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Sta prenosi supersport i iz koje su zemlje..
    Supersport kanali su ti dio Digitalb paketa. Zemlja- Albanija. Daju vikendom preko 30 utakmica.
    Sta prenose - engleska liga 6 utakmica, njemacka liga 3 utakmice, spanska liga 5-6 utakmica, francuska liga 3 utakmice, Seria A 6-7 utakmica, Seria B- utakmice Juventusa, skoro cijela liga sampiona, bilo je kup uefa, fa cup, carling cup, spanski cup itd. Od skora poceli boks, daju reli, kecere, uskor atletika, tenis itd. Mislim da ce sledece godine jos vise biti sporta jer se ocekuje start jos nekih sportskih kanala.

  22. #47
    Join Date
    May 2007
    Location
    CB BAR :)
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma najbolje bre da uzmes skystar 2 karticu i uzivas,samo ne znam koliko bi te kostalo mjesecno kad bi koristio totaltv,digitv sky italia paket
    nesta koliko ???

  23. #48
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    Tacno tako - mislim da su bolji od sky sport uk. Kojim ljudima - investitorima koji bi bli spremni da uloze novac. U pitanju je veliki novac ali bi se sigurno brzo vratilo jer je ideja bila da se prenosi cijela nasa liga, 7-8 utakmica iz engleske, spanije, italije, utakmice iz njemacke, argentine, francuske, holandije, cijela liga sampiona i slicno. Ostali sportovi- moto sport, formula, tenis-master serija, wta i atp turniri i grand slam turniri sa izborom terena, odbojka, kosarka- italijanska i spanska kao i evropska itd.
    Znaci sportska ponuda bi bila sjajna. Filmska takodje kao i ostali segmenti. Ali se ljudi uplasili total tv i kablovskih operatera.
    A siguran sam da bi ovaj projekat sakupio preko 100 000 korisnika jer bi cijena bila povoljna, kupci bi bili zadovoljni i vlasnici bi zaradljivali. Sta cu ja kad ljudi neznaju neke stvari, tako da ideja tesko moze da zazivi.

    Steta, gubimo i mi i oni..


    Quote Originally Posted by nesta View Post
    Supersport kanali su ti dio Digitalb paketa. Zemlja- Albanija. Daju vikendom preko 30 utakmica.
    Sta prenose - engleska liga 6 utakmica, njemacka liga 3 utakmice, spanska liga 5-6 utakmica, francuska liga 3 utakmice, Seria A 6-7 utakmica, Seria B- utakmice Juventusa, skoro cijela liga sampiona, bilo je kup uefa, fa cup, carling cup, spanski cup itd. Od skora poceli boks, daju reli, kecere, uskor atletika, tenis itd. Mislim da ce sledece godine jos vise biti sporta jer se ocekuje start jos nekih sportskih kanala.

    Kad bi neko od ovih buducih operatera ovo ponudio bilo bi odlicno.. Moze li pomoci da posaljemo neki mail elti-mont, bbm-u..

  24. #49
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    A siguran sam da bi ovaj projekat sakupio preko 100 000 korisnika jer bi cijena bila povoljna, kupci bi bili zadovoljni i vlasnici bi zaradljivali. Sta cu ja kad ljudi neznaju neke stvari, tako da ideja tesko moze da zazivi.
    cek, 100000 korisnika u CG?? Auuu, teeeskoooo.. Pitanje ima li i drzavna Tv toliko pretplatnika, a oni ne pitaju "oces li?"
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  25. #50
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BUBU View Post
    ma najbolje bre da uzmes skystar 2 karticu i uzivas,samo ne znam koliko bi te kostalo mjesecno kad bi koristio totaltv,digitv sky italia paket
    nesta koliko ???
    Sve zavisi, obicno se cijene krecu 20-30 eura.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kablovska televizija ?
    By Gerilac_HN in forum Primorski
    Replies: 72
    Last Post: 21-07-07, 10:50
  2. Kablovska televizija...?
    By goxxxy in forum Primorski
    Replies: 9
    Last Post: 07-03-07, 16:14
  3. Replies: 47
    Last Post: 06-02-07, 09:25
  4. Kablovska TV i Wireless
    By Dragone in forum Primorski
    Replies: 23
    Last Post: 26-05-06, 11:26
  5. Replies: 24
    Last Post: 13-05-05, 22:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •