Results 1 to 6 of 6

Thread: TGB skuteri u CG ???

  1. #1
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation TGB skuteri u CG ???

    Zna li neko ima li ko u CG da prodaje TGB skutere posto u zadnjem broju hrvatskog Motopulsa u dodatku sa tim skuterima pri dnu strane vidjeh da pise da traze distributere za CG? Posebno me zanima model R50X Jet Fighter koji je kod njih dobio titulu "best-buy".

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    TGB ti je bio preko puta Jankovic grilla...Preko puta autobuske(zeljeznicke)

  3. #3
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li Jankovic grill na onom malom usponu prema autobuskoj (sada je tu ona nova zgrada gdje je Magnus moto) ili je u onom redu kioska ispred zeljeznicke (u kojoj je neka prodavnica auto dijelova u kojoj prodaju dva polovna TGB-a)? Ima s li neki njihov tel.?

  4. #4
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,973
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    773
    Thanked in
    335 Posts

    Default

    ja mislim da ti je to onamo u onu zgradu preko puta autobuske dje je ona poslasticarnica dijana ,bar mislim da se tako zove
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  5. #5
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nasao sam danas tu prodavnicu i taj sto je drzi mi je rekao da ima samo dijelove za TGB i da nema skutera niti da se mogu naruciti, a da ove godine drzi PGO (Tajvan) i jos me ubjedjuje kako je to isto. Zna li ko ima li jos neko da prodaje TGB? Mozda negdje na primorju?

  6. #6
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cuore Sportivo View Post
    Nasao sam danas tu prodavnicu i taj sto je drzi mi je rekao da ima samo dijelove za TGB i da nema skutera niti da se mogu naruciti, a da ove godine drzi PGO (Tajvan) i jos me ubjedjuje kako je to isto. Zna li ko ima li jos neko da prodaje TGB? Mozda negdje na primorju?
    I meni je isto rekao, kao nisu na vrijeme naruchili pa ce se na TGB program chekati do nove godine, kao ako sad naruchi, dok stigne ce mu biti kasno. Ne znam za taj PGO ali r50x je sjajan skuter i meni se dopada

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •