Page 4 of 12 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 294

Thread: Vise Od Drugarstva...

  1. #76
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    hahahhhahhaha mogla si sve rec za njega al to nikako hhahahha
    Bogomi Didi, ne konta on zene dobro, zakljucih to cvrsto citajuci mnoge mu postove...
    Sto vise zena muskarac promijeni, to je jasan znak da ih tim slabije konta. Jer da ih konta, uspio bi prvo da pronadje a zatim zadrzi onu pravu pravcatu i s njom potpuno uziva u vijeke vjekova...

    Argo, bez ljutnje, ovo sto kazem ti je cak veliki kompliment, jer sto je musko vise pravo musko tim slabije zene konta....Tragikomedija nazalost...

    p.s. A najvise stete i sebi i zenama urade upravo takvi "strucnjaci" koji samopouzdano tvrde da zene poznaju a zapravo nemaju pojma. Jasno cete ih prepoznati po tome sto se zale da su zene manipulativne. A samo je stvar u tome da oni jedino na takve "padaju" jer ih one "znaju obraditi", sto uopste ne znaci da ih takve bolje kontaju i vise vole, a kamoli da ce sa njima pravo trajati (jer sta ocekivati od manipulanta...).... itd itd....te stvari ja pokusavam da objasnim pravim momcima na forumu poput Arga....
    Last edited by odli; 13-05-07 at 16:06.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  2. #77
    Join Date
    May 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da me nije frka nebih trazio pomoc od vas.ljudi stvarno mi se *ebu misli u glavu,ne znam ni sta da radim ni sta da mislim i volio bih da zavrsimo sa ovim jer mi je sve teze,jedan je izlaz sto ja zelim,a drugi sto ne zelim,100 je puteva ,a samo jedan vodi do po meni najmilijeg izlaza ,a ostalih 99 do izlaza kojeg ne zelim.Nemojte mi zamjerit ali vise ni sam ne znam sto cu da radim!

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ja mislim da ti slabo kontas zene... Predoslovan si kao pravo musko , ali zene su suptilne...
    Odli, ona je nasem junaku suptilno dala do znanja: "Drag si mi, ali necu se seksati s tobom".
    Ostalo sto si napisala necu komentirati. Ne da mi se, a i ne bi shvatila.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  4. #79
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Mistress9 View Post
    Amin!!!
    Ti si neki psiholog a?
    Ma ne, samo gledam puno filmova...
    I am the one who locks.

  5. #80
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Odli, ona je nasem junaku suptilno dala do znanja: "Drag si mi, ali necu se seksati s tobom".
    To je tvoje tumacenje, a posto smo recimo Zvoncica, Gaga i ja zene, dozvoljavas da mozda ipak bolje shvatamo sto je cura zaista htjela da kaze, a to je "Stvarno si mi vise nego drag, i mislim da te ozbiljno volim, i zato se plasim da ti sa mnom zelis samo seks vezu dok bih ja htjela nesto ozbiljnije.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  6. #81
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Preko Morache, Kod Male Pjace, PG City, Crna Goa ॐ
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Ma ne, samo gledam puno filmova...
    ...psiholoshkoh triler-drama uglavnom...

    ...jabuko, evo cu opet da ti reKnem, a i mislim da je tako...
    ...koliko god ti mi odje pricali, shto bismo ili ne...
    ...ti ces na kraju uraditi ono shto si naumio, shto sub-svjesno trazish odjeN kao identifikaciju...


    ...ewo ti bratsky dobacha: "bez drugarice nema ***achice"...
    * Kraj Cetinja selo malo, Titograd se vazda zvalo...
    :: Quod me nutrit me destruit ::

  7. #82
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by WassA View Post
    .

    ...ewo ti bratsky dobacha: "bez drugarice nema ***achice"...
    ti znas ko je meni najbolja drugarica:yipiiii: :yipiiii: :yipiiii:

  8. #83
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    posto te gleda kao brata ------
    ,,brat ga sestri prvi smjesti,,
    f6

  9. #84
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apple_mac View Post
    Da me nije frka nebih trazio pomoc od vas.ljudi stvarno mi se *ebu misli u glavu,ne znam ni sta da radim ni sta da mislim i volio bih da zavrsimo sa ovim jer mi je sve teze,jedan je izlaz sto ja zelim,a drugi sto ne zelim,100 je puteva ,a samo jedan vodi do po meni najmilijeg izlaza ,a ostalih 99 do izlaza kojeg ne zelim.Nemojte mi zamjerit ali vise ni sam ne znam sto cu da radim!
    prvo shto treba da uradish je da izbjegavash Milenijum i Union bridge (a bogami i Blazov, Brace Zlatichanina, Viseci i Vezirov):jointqq Krivi zaboravih, on je najgori)

    Lijepo ti cho'ek reche idi na Goricu i uradi 2 korisna djela, naceraj tu malu da se zaljubi u tebe i nadji mu kljucheve!


    Quote Originally Posted by odli View Post
    To je tvoje tumacenje, a posto smo recimo Zvoncica, Gaga i ja zene, dozvoljavas da mozda ipak bolje shvatamo sto je cura zaista htjela da kaze, a to je "Stvarno si mi vise nego drag, i mislim da te ozbiljno volim, i zato se plasim da ti sa mnom zelis samo seks vezu dok bih ja htjela nesto ozbiljnije.
    Odli, ti si se bash udubila, a on samo hoce sex:joint:

  10. #85
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    prvo shto treba da uradish je da izbjegavash Milenijum i Union bridge (a bogami i Blazov, Brace Zlatichanina, Viseci i Vezirov):jointqq Krivi zaboravih, on je najgori)
    u pravu si najljepsi je onaj most na cijevnu, jer te niko nece nac

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by apple_mac View Post
    Da me nije frka nebih trazio pomoc od vas.ljudi stvarno mi se *ebu misli u glavu,ne znam ni sta da radim...
    Radi to sto ti rade misli u glavu. Ne cekaj da ti jos kaze da te voli ka tetku.

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    uopshte, tema je jako interesantna. cure uglavnom ne reaguju pozitivno na ovo, momci se, opet, posle odredjenog vremena jako cesto zaljubljuju u cure sa kojima provode dosta vremena i imaju extra druzenje... varijanta tipa: "sad cu da joj kazem sve, pa kud puklo da puklo" u 90% slucajeva ne prolazi, cini mi se
    Eve mi ga prvi post na ovi forum.

    Samo da potvrdim, jer sam imao istu situaciju i rekao "sad cu da joj kazem sve, pa kud puklo da puklo" i otislo medju ovih 90% slucajeva, tako da se sad gledamo samo povremeno (podsjetimo se starih dobrih dana, iskidamo se, sve isto kao i prije, samo sto se sad to desava svakih 2 mjeseca, a ne svaki dan kao prije). Sad ti vidi sta ti je bitnije, drugarstvo ili... A onda ces se kajati sto nisi probao, jer je postojalo 10% sansi da uspije :P

  13. #88
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    Odli, ti si se bash udubila, a on samo hoce sex:joint:
    hahah izgleda da mu je to primarno jos uvijek, dok ga ova ne zasherafi pa se zaljubi bash bash...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izaberes odredjeno mjesto i vrijeme u kojem bi prica na tu temu mogla da se zametne. U stilu: "Znas, htio sam nesto da te pitam, vec duze vremena, ali mozda ti se nece svidjeti ovo sto cu reci... No, hocu da ti kazem. ... Hm, hm, hm (moze i khm, khm, khm, ili daj neku zabavnu notu skoroj dramaticnoj situaciji, ) ... Jednostavno, tako mi je prijatno sa tobom, da pocinjes da mi se dopadas kao zena, ne samo kao drug, vec i kao neko ko me privlaci u svakom pogledu. ..." Otprilike takva neka spika, i stvar ce poceti da se raspetljava. Kako? He, to mozes da naslutis iz onoga sto do sada znas. ... Uglavnom mozes ocekivati zbunjenost, stid, pomalo ljutnje i sl., a onda zaobilazenje teme ili cekanje na tvoj sljedeci potez.
    Drugi pristup je dodirom. Obicno dodir ruke, kao igra kojom se ispituje teren. Taj dodir mora biti bezopasan ali i prepoznatljiv znak da se hoce fizicka bliskost. U praksi moras pronaci svoj nacin. ... I tako ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  15. #90
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Izaberes odredjeno mjesto i vrijeme u kojem bi prica na tu temu mogla da se zametne. U stilu: "Znas, htio sam nesto da te pitam, vec duze vremena, ali mozda ti se nece svidjeti ovo sto cu reci... No, hocu da ti kazem. ... Hm, hm, hm (moze i khm, khm, khm, ili daj neku zabavnu notu skoroj dramaticnoj situaciji, ) ... Jednostavno, tako mi je prijatno sa tobom, da pocinjes da mi se dopadas kao zena, ne samo kao drug, vec i kao neko ko me privlaci u svakom pogledu. ..." Otprilike takva neka spika, i stvar ce poceti da se raspetljava. Kako? He, to mozes da naslutis iz onoga sto do sada znas. ... Uglavnom mozes ocekivati zbunjenost, stid, pomalo ljutnje i sl., a onda zaobilazenje teme ili cekanje na tvoj sljedeci potez.
    Drugi pristup je dodirom. Obicno dodir ruke, kao igra kojom se ispituje teren. Taj dodir mora biti bezopasan ali i prepoznatljiv znak da se hoce fizicka bliskost. U praksi moras pronaci svoj nacin. ... I tako ...
    :mrgreen:


    Momche, pochni da cutish i da radish, to je neko neiskusno djevojche kao sto i ti djelujesh sa ovim pitanjima. U tim godinama suvishe prozivljavate sa hormonima i u mashti (bachi pogled na Odli i sve ce ti biti jasno o kakvom fenomenu pricham:joint. Fino pantomime i razumjecete se.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  16. #91
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    zemlja Dembelija
    Posts
    201
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by WassA View Post
    ...psiholoshkoh triler-drama uglavnom...

    ...ewo ti bratsky dobacha: "bez drugarice nema ***achice"...
    Nadam se da tvije drugarice ne citaju ovo :P

    nego, apple, zar jos nisi zavrsio s' tim?
    Ja ti predlazem da joj pocnes prcati o nekoj drugoj djevojci, pa ako pizdi znas sta treba da radis, a ako ne pizdi stvarno nadji drugu...
    Don Kihot mi je predak!!! Stalno me napadaju neke vetrenjace. Upravo smisljaju zavjeru protiv mene!

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    :mrgreen:


    Momche, pochni da cutish i da radish, to je neko neiskusno djevojche kao sto i ti djelujesh sa ovim pitanjima. U tim godinama suvishe prozivljavate sa hormonima i u mashti (bachi pogled na Odli i sve ce ti biti jasno o kakvom fenomenu pricham:joint. Fino pantomime i razumjecete se.
    Sine, pocni da mislis prije no sto kazes, iskustvo se stice na razlicite nacine i ako hoces da prevladas tradicionalisticku zatupljenost onda pitaj i pricaj. U suprotnom uzmi toljagu pa odvuci zrtvu u pecine svog napacenog libida.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  18. #93
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Sine, pocni da mislis prije no sto kazes, iskustvo se stice na razlicite nacine i ako hoces da prevladas tradicionalisticku zatupljenost onda pitaj i pricaj. U suprotnom uzmi toljagu pa odvuci zrtvu u pecine svog napacenog libida.
    Nihile, ovako da uchish mlade ljude? Nisam ovo od tebe ochekivao, jok. Pretjerano mi djeluje.
    Ti klinci to suvise duboko prozivljavaju i razumiju se po intuiciji, a ti tako.
    Pa recite da se ove starije generacije razumiju sa mladjim.

    Ne chudim se onim novinskim izjestajima dje u sred Podgorice neki lik od 54 god silovao na ovakav nachin neku maloljetnicu proshle god. :mad: Dodushe, odvukao ju je u neki park pored Sportskog Centra Moracha, nije u pecinu, ali slichan stil.


    (cmok)
    Last edited by gingis kan; 14-05-07 at 00:45.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  19. #94
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Preko Morache, Kod Male Pjace, PG City, Crna Goa ॐ
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mistress9 View Post
    Ja ti predlazem da joj pocnes prcati o nekoj drugoj djevojci, pa ako pizdi znas sta treba da radis, a ako ne pizdi stvarno nadji drugu...
    ...ima tu logike...
    ...pazi kad nisam razmisljao tako, ali bi moglo da upali...
    * Kraj Cetinja selo malo, Titograd se vazda zvalo...
    :: Quod me nutrit me destruit ::

  20. #95
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NAPAD je najbolji napad!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  21. #96
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    je li ziv ovaj covjek zna li se.....ili ga traze na Adzovre vrbe
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  22. #97
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    da kupi bilo kakav oblik afrodizijaka, drmne joj u pice i miran, shto da se ucish bez mene? ajde iskreno reci shto da ne ako je tolko zlish, a ona te voli kao brata, cujesh to moze doma da prica, a i u drugu ruku jelte incest je igra za cijelu familiju
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uz svo duzno postovanje al meni ovaj topick ni malo vodu ne pije al eo da se i ja ukljucim mrvicu u ovu raspravu.
    od druga do dragog to se ili ne desi ( u 98% slucajeva) a rijetko stvarno nije cak ni ovo 2% da se to desi.. jedno je kad se druzis sa ciljem da to ne ostane puko druzenja a drugo je kad se "ljubav bra`cka" desi pa onda qq a ja nisam mislio na to...
    za to MALO vise mozes slobodno da obesis moo`a i nece bit nish od toga
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Nihile, ovako da uchish mlade ljude? Nisam ovo od tebe ochekivao, jok. Pretjerano mi djeluje.
    Ti klinci to suvise duboko prozivljavaju i razumiju se po intuiciji, a ti tako.
    Pa recite da se ove starije generacije razumiju sa mladjim.

    Ne chudim se onim novinskim izjestajima dje u sred Podgorice neki lik od 54 god silovao na ovakav nachin neku maloljetnicu proshle god. :mad: Dodushe, odvukao ju je u neki park pored Sportskog Centra Moracha, nije u pecinu, ali slichan stil.
    (cmok)
    Sinak, to govori tvoj napaceni libido kada iskljucuje verbalnu komunikaciju kao nacin da se postigne (spo)razumijevanje. Ti hoces da cutis i radis, a to znaci da hoces da postignes zadovoljenje svojih potreba uprkos tome sta drugi misle i osjecaju. ... Svi smo bili klinci, a neki po pitanju seksualnosti nisu prestali da budu klinci. Zagovaranje intuicije kao nacina (spo)razumijevanja je tradicionalisticki pristup, jer neces lako sresti starije koji o pitanjima seksualnosti razgovaraju i medjusobno, a kamoli sa mladima. Stariji pricaju kako ce se to samo od sebe objasniti kada dodje vrijeme, a to iskljucuje pricu i ukljucuje nekakvo djelovanje u neko nedefinisano vrijeme. ... Svako silovanje je odvratno, a tvoj pristup koji kaze "pocni da cutis i radis" lako dovodi do silovanja. Iskrena prica mozda nece dati zeljene rezultate, ali nasilje se ne moze nicim pravdati, a ti ga zagovaras.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  25. #100
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post
    ne treba ni da se druzi s njom
    ....

    upravo!!!!/me potpisuje:yipiiii:

Page 4 of 12 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2055
    Last Post: 20-02-12, 10:04
  2. Film koji ste pogledali vise od 5 puta?
    By Astral Projection in forum Film
    Replies: 85
    Last Post: 30-04-07, 15:04
  3. Makse Vise
    By takulin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 71
    Last Post: 19-09-06, 22:42
  4. Milion turista i vise od 300 mil.eura prihoda 2006.
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 31-08-06, 15:09
  5. Pojedinci ocete li vise prevazic neandertalstvo
    By funestis in forum Politika generalno
    Replies: 6
    Last Post: 17-06-05, 17:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •