Page 2 of 12 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 294

Thread: Vise Od Drugarstva...

  1. #26
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Very_Bad_Girl View Post
    Ona je vidjela da je ti ne gledas ka sestru(ili samo drugaricu) i jadna ne zeli da te povrijedi, hoce sa tobom i dalje da se druzi i zato ti je rekla da te voli ka` brata. Tacno ti je stavila do znanja da ne ides dalje.
    Mozda si i u pravu, ali pazi sledecu stvar...Kako ona moze da ocekuje da on tek tako prestane da je gleda tako i da nastavi kao opusteno da se druzi sa njom?! Mala, to je nemoguce... Ta riba ili ce biti s njim, ili nece biti s njim, vjeruj mi...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  2. #27
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by apple_mac View Post
    Sta treba cojek da uradi da ga djevojka ne voli kao brata vec na drugi nacin?
    Volio bih da navedete svoje primjere iz duge ljubavne karijere!:hardrock:
    Covjece, stvar ide ovako: za svaku djevoku koju upoznas imas tzv. the window of opportunity - kratak vremenski period "upoznavanja" u kojem je sve dozvoljeno i imas jednake sanse i da je smuvas i da ostanete drugovi. E sad, ako se za to vrijeme postavis ka "dobar drug" koji je vazda tu i koji slusa sve njene probleme blablabla, prozor mogucnosti smuvavanja ti se nepovratno zatvara, i upadas u drugarsku zonu - forever!

    Znaci, moras vidjet koliko slobode ona ima u razgovoru s tobom. Ako ti prica sve sto joj se desava, i ne sacuva nijednu tajnu, znaci da je ne zanimas kao lovina vec samo kao najbolja drugarica kojoj ce da se ispovijeda i koju ce zvat u grad je je potencijalni "lovci" iskuliraju

    Nemoj mi zamjerit sto...
    I am the one who locks.

  3. #28
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Mozda si i u pravu, ali pazi sledecu stvar...Kako ona moze da ocekuje da on tek tako prestane da je gleda tako i da nastavi kao opusteno da se druzi sa njom?! Mala, to je nemoguce... Ta riba ili ce biti s njim, ili nece biti s njim, vjeruj mi...
    ne ne bolje je il ce biti sa njim ili nece ni sa kim

  4. #29
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Edo View Post
    ne ne bolje je il ce biti sa njim ili nece ni sa kim
    Uuuu... to nije dobro... To, nikako! Ima jos riba... :wink:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  5. #30
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Covjece, stvar ide ovako: za svaku djevoku koju upoznas imas tzv. the window of opportunity - kratak vremenski period "upoznavanja" u kojem je sve dozvoljeno i imas jednake sanse i da je smuvas i da ostanete drugovi. E sad, ako se za to vrijeme postavis ka "dobar drug" koji je vazda tu i koji slusa sve njene probleme blablabla, prozor mogucnosti smuvavanja ti se nepovratno zatvara, i upadas u drugarsku zonu - forever!

    Znaci, moras vidjet koliko slobode ona ima u razgovoru s tobom. Ako ti prica sve sto joj se desava, i ne sacuva nijednu tajnu, znaci da je ne zanimas kao lovina vec samo kao najbolja drugarica kojoj ce da se ispovijeda i koju ce zvat u grad je je potencijalni "lovci" iskuliraju
    Zavisi od karaktera cure. Ima onih koje prvo vole da upoznaju covjeka u dushu pa tek onda da se smuvaju s njim...

    Previse se trajnih veza razvilo iz drugarstva da bi to moglo biti slucajno..
    Last edited by odli; 12-05-07 at 15:32.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  6. #31
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Preko Morace
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Kako ona moze da ocekuje da on tek tako prestane da je gleda tako i da nastavi kao opusteno da se druzi sa njom?!
    On i ne radi nista drugo bez sto se opusteno druzi sa njom. Tako da nema sta da `tek tako prestane`.
    Ona se samo nada da on nece uprskati to druzenje, time sto ce se(kako neko rece) bacit na nju.
    Njemu ako odgovara da nastavi sa tim vaganjem jos neko vrijeme-neka nastavi. Ali situacija je jasna- ili ce biti drugovi ili nista.

  7. #32
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Very_Bad_Girl View Post
    On i ne radi nista drugo bez sto se opusteno druzi sa njom. Tako da nema sta da `tek tako prestane`.
    Ona se samo nada da on nece uprskati to druzenje, time sto ce se(kako neko rece) bacit na nju.
    Njemu ako odgovara da nastavi sa tim vaganjem jos neko vrijeme-neka nastavi. Ali situacija je jasna- ili ce biti drugovi ili nista.
    Ne mora da znaci da ce biti nista. Mozda i budu nesto vise od drugova... Ko zna?! Mozda i mi saznamo uskoro sta ce biti...kad se javi ovaj momak. Nemoj da si tako sigurna u stvari u koje nisi upucena!!! Nije niko od nas odavde, bez ovaj momak koji je i postavio topic! Ne kazem da tvoji zakljuchci nemaju osnova, ali nemoj da ih tako samouvjereno i tako sigurno zastupas, jer je to besmisleno... Nije tacno da se on samo opusteno druzi sa njom... On je muva, odnosno, da preformulisem, on joj se samo polako i sigurno, priblizava... E sad, da li je to priblizavanje ili udaljavanje na neki nacin, ni to ne znamo... Moj predlog je da prestanemo da s.e.r.e.m.o. jer je momak trazio savjet, koji ce mu pomoci da odluci, dobio je gomilu savjeta... odlucio je, sto je najvaznije, i to bas da pokusa, pa sta bude bice i neka mu je sa srecom! Ja mu kazem samo naprijed! I nadam se da ce da uspije!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  8. #33
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja mislim da on itekako ima shanse, jer ono sto je ona uradila bi se lako moglo protumaciti kao davanje podsticaja...

    p.s. Very bad girl, nisu sve djevojke dza-bu, ima i suptilnih...
    Last edited by odli; 12-05-07 at 15:22.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  9. #34
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih da se upushtam u analizu njihovog odnosa ali sam siguran da , gledajuci iz njegove perspektive , postoji dobar razlog zashto bi trebao da proba "neshto vishe" . Ako ne pokusha , jednog dana ce se sjetit nje i rec "Jebo te , kolko mi se svidjala , a nikad nisam ni pokushao". Zbog toga ...
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  10. #35
    Join Date
    May 2007
    Location
    Preko puta shtaba SNP-a
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apple_mac View Post
    Sta treba cojek da uradi da ga djevojka ne voli kao brata vec na drugi nacin?
    Volio bih da navedete svoje primjere iz duge ljubavne karijere!:hardrock:
    Da ne bude u krvnom srodstvu s dotichnom?
    Lakosta? Tri dana dosta!!!
    Mojne mene beS tebe Lakosta!

  11. #36
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by James_Hetfield View Post
    Ne bih da se upushtam u analizu njihovog odnosa ali sam siguran da , gledajuci iz njegove perspektive , postoji dobar razlog zashto bi trebao da proba "neshto vishe" . Ako ne pokusha , jednog dana ce se sjetit nje i rec "Jebo te , kolko mi se svidjala , a nikad nisam ni pokushao". Zbog toga ...
    E taj rad! Upravo to! :wink:
    Ja bih pokusao, pa da ce ne znam ni ja sta bit'... A nece bit' nista ruzno. I to je to...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  12. #37
    Join Date
    May 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi,koliko ste aktivni,mogli bi smo da reziramo najacu seriju u spanskom stilu da ove babetine gledaju dvije godine bez prestanka!probacu pa kud puklo!hvala vam na pomoci!

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesi siguran? :???: Ja bih razmislio...

  14. #39
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder View Post
    Jesi siguran? :???: Ja bih razmislio...
    Pa sta je radio do sad nego razmisljao?! :???: Nemoj momka minirat'... U zivotu je vazno bit' NINDZA!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  15. #40
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    treba da pokushash pa shto bude, mada mi je sumnjivo shto si topic postavio na sex i erotiku a ne na ljubav?!:mrgreen:

    Jel ti bi samo da "prevrnesh" tu djevojku ili si zainteresovan za vezu sa njom?

    Mozda se ona boji da ti zelish samo sex pa ti je zato rekla da te voli kao brata (ili vishe nego brata), rachunajuci da cesh shvatiti da ne zeli da ti bude veza za jednu noc?
    Ko ce ga znati, cud je zenska smijeshna rabota...

    Probaj!

  16. #41
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    zemlja Dembelija
    Posts
    201
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Covjece, stvar ide ovako: za svaku djevoku koju upoznas imas tzv. the window of opportunity - kratak vremenski period "upoznavanja" u kojem je sve dozvoljeno i imas jednake sanse i da je smuvas i da ostanete drugovi. E sad, ako se za to vrijeme postavis ka "dobar drug" koji je vazda tu i koji slusa sve njene probleme blablabla, prozor mogucnosti smuvavanja ti se nepovratno zatvara, i upadas u drugarsku zonu - forever!

    Znaci, moras vidjet koliko slobode ona ima u razgovoru s tobom. Ako ti prica sve sto joj se desava, i ne sacuva nijednu tajnu, znaci da je ne zanimas kao lovina vec samo kao najbolja drugarica kojoj ce da se ispovijeda i koju ce zvat u grad je je potencijalni "lovci" iskuliraju

    Nemoj mi zamjerit sto...
    Amin!!!
    Ti si neki psiholog a?
    Don Kihot mi je predak!!! Stalno me napadaju neke vetrenjace. Upravo smisljaju zavjeru protiv mene!

  17. #42
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    treba da pokushash pa shto bude, mada mi je sumnjivo shto si topic postavio na sex i erotiku a ne na ljubav?!:mrgreen:

    Jel ti bi samo da "prevrnesh" tu djevojku ili si zainteresovan za vezu sa njom?

    Mozda se ona boji da ti zelish samo sex pa ti je zato rekla da te voli kao brata (ili vishe nego brata), rachunajuci da cesh shvatiti da ne zeli da ti bude veza za jednu noc?
    Ko ce ga znati, cud je zenska smijeshna rabota...

    Probaj!
    zvonci jesi li to ljubomorna , salim se to sam se i ja pitao zasto je ovo stavio na sex i erotiku

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro se ti presaberi kralju... :???: :cry:

  19. #44
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Edo View Post
    ne ne bolje je il ce biti sa njim ili nece ni sa kim
    ovo je do jaja savjet

  20. #45
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I na kraju bi, kako vidim, ipak svi mogli da se slozimo oko toga da bi vjerovatno najveci uzas bio scenario u kojem on nikad ne saznaje da li bi imao prolaz kod nje. E, tako vas volim.
    Quote Originally Posted by odli View Post
    I ja mislim da on itekako ima shanse, jer ono sto je ona uradila bi se lako moglo protumaciti kao davanje podsticaja...

    p.s. Very bad girl, nisu sve djevojke dza-bu, ima i suptilnih...
    Svi argumenti suprotne strane (kako ta njena njeznost ne mora nista da znaci i da to vrlo lako moze biti pogresno desifrovan signal) - stoje, ali je, recimo, ovakav primjer upravo slucaj koji je u mom zivotu zadobio najvise prostora. Najveci komad mene, ah... :mrgreen: Dakle, opet moras da razmisljas i o tome. Veze koje se izrode iz dobrih prijateljstava maltene se u jednom skoku preobrate u one ozbiljne, a tu su veliki ulozi. To vase prijateljstvo za pocetak, recimo...

  21. #46
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    Jel ti bi samo da "prevrnesh" tu djevojku ili si zainteresovan za vezu sa njom?

    Mozda se ona boji da ti zelish samo sex pa ti je zato rekla da te voli kao brata (ili vishe nego brata), rachunajuci da cesh shvatiti da ne zeli da ti bude veza za jednu noc?
    I ovo potpisujem, to ce bogami najprije biti...:!:

    Sigurno je da se curi svidjas, i to vjerovatno bash mnogo kad je rekla da te voli vise od brata (pazi, rekla je "vise", nije rekla "isto", a to nesto znaci...). I bash zato sto joj se mnogo svidjas htjela bi da to bude dugotrajnije i ozbiljnije, i moguce da se plashi da ti sa njom ne mislis tako ozbiljno nego samo da je "okrenesh", pa ti i taj signal daje..Kao, "mnooogo mi se svidjas, ali ja ne bih da to sa tobom bude samo za 'jednu noc'.... Razmisli...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A voli li te kao rodjenoga brata ili kao brata od tetke? Razmisli :???:

  23. #48
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    posto ste tako dobri drugovi,pitaj je kako stoji sa sex-om

  24. #49
    Join Date
    May 2007
    Location
    Preko puta shtaba SNP-a
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja bih dodao, razmisli...
    Lakosta? Tri dana dosta!!!
    Mojne mene beS tebe Lakosta!

  25. #50
    Join Date
    May 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kolko sam zakljucio,nevina je (mozda je nevina kao severina,ali ja mislim kroz pricu sto sam svatio da je nevina).Sto mislite vi da ja pustim da stvari teku svojim tokom pa kuda bog povede tok,da ne silim i pozurujem nego lagano,sto kazu ljudi "tiha reka breg nosi" !?

Page 2 of 12 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2055
    Last Post: 20-02-12, 10:04
  2. Film koji ste pogledali vise od 5 puta?
    By Astral Projection in forum Film
    Replies: 85
    Last Post: 30-04-07, 15:04
  3. Makse Vise
    By takulin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 71
    Last Post: 19-09-06, 22:42
  4. Milion turista i vise od 300 mil.eura prihoda 2006.
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 31-08-06, 15:09
  5. Pojedinci ocete li vise prevazic neandertalstvo
    By funestis in forum Politika generalno
    Replies: 6
    Last Post: 17-06-05, 17:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •