Page 10 of 18 FirstFirst ... 67891011121314 ... LastLast
Results 226 to 250 of 435

Thread: Three Friday Parties 2007

  1. #226
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Marko i Dzoni znaju sta sam im rekao i to zvanicno tvrdim!

    p.s dobro je sto se nije puno naroda IZULO, ko zna kakva bi tu radioaktivnost bila

  2. #227
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi View Post
    Marko i Dzoni znaju sta sam im rekao i to zvanicno tvrdim!

    p.s dobro je sto se nije puno naroda IZULO, ko zna kakva bi tu radioaktivnost bila
    ja tebe uopste vidjela nisam! sram te bilo, dje si se to krio?!
    a zurka... ja sam uz brata Flippy-ja! neka ti nisi dosao, nista vazno propustio nisi... osim mozdaaaa 1200/1300 ljudi koji su se strasno provodili, BeGooda i Montecha koji su izuvali, prali i peglali ( blago domu u koji udju ), Mazija koji "nije imao pojma o muzici"... i tako
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  3. #228
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlican party, samo sto je Mazi trebao da bude podrska BeGood-u i Montech-u... hehehehe ,,, sala na stranu, sve pohvale domacoj ekipi!!!

    Fotke: Three FridayParties 2007 vol1

    @Ramos
    Kloniraj se sledeci put, pa se postavi na svaki cosak, mozda te i okine neki blic :P hehehhe

    Dobio sam puno slika, ali je vecina upropastena nekim VE ER SACE tipovima, pa se brojka na kraju svela na 90

  4. #229
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stane Dolanc nesretni View Post
    glavate gorile nisam vidio, ali ako pitas za ljude iz firme Guard Popovic, koji su tu bili zbog sigurnosti gostiju, onda imam odgovor za tebe.

    unaprijed je najavljeno da se nece moci ulaziti i izlaziti.

    sta tu konkretno nije bilo jasno?!

    hvala
    Da mora da mislimo na iste. Glavate gorile neartikulisanih zvukova i pokreta su vjerovatno ovi iz firme Guard Popovic.

    A vidis, cudna mi cuda, ja sam ukapirala da je ideja o tome da se NE SMIJE izlazit sa zurke bila necija dobra zayebancija.

    Ocito nemamo isti smisao za humor, jer ne vidim razlog da se zabrani izlazak sa zurke i da posle ne mozes uc. To je krajnje nebulozno, ako samo malo razmislite o sustini zivota npr.

    p.s. kako neko dobro primjeti, sa proslih TFP-a, su se krcale stranice na forumu, sto je jos jedan od pokazatelja da imate prijatelje, koji se ipak cuvaju ne-afirmativnih komentara.

    p.p.s ja stvarno volim TFP zurke, i dio sam one publike koja jedva ceka proljece, izmedju ostalog zbog njih, ali svaka vrsta agresije i presinga nikako ne ide u prilog.

    A vi valjda niste toliko sujetni da vam neke tehnichke sitnice koje drugima zasmetaju kvare raspolozenje povodom organizacije.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  5. #230
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    Da mora da mislimo na iste. Glavate gorile neartikulisanih zvukova i pokreta su vjerovatno ovi iz firme Guard Popovic.

    A vidis, cudna mi cuda, ja sam ukapirala da je ideja o tome da se NE SMIJE izlazit sa zurke bila necija dobra zayebancija.

    Ocito nemamo isti smisao za humor, jer ne vidim razlog da se zabrani izlazak sa zurke i da posle ne mozes uc. To je krajnje nebulozno, ako samo malo razmislite o sustini zivota npr.

    p.s. kako neko dobro primjeti, sa proslih TFP-a, su se krcale stranice na forumu, sto je jos jedan od pokazatelja da imate prijatelje, koji se ipak cuvaju ne-afirmativnih komentara.

    p.p.s ja stvarno volim TFP zurke, i dio sam one publike koja jedva ceka proljece, izmedju ostalog zbog njih, ali svaka vrsta agresije i presinga nikako ne ide u prilog.

    A vi valjda niste toliko sujetni da vam neke tehnichke sitnice koje drugima zasmetaju kvare raspolozenje povodom organizacije.
    nisam u organizaciji zurke ali sam je pratila cijelu tako da kao da jesam i bas mi nije jasan ovaj tvoj komentar.

    agresija i presing????
    to da nije dozvoljeno izlazit i ulazit je najavljeno prije zurke i ako nekom nije jasno trebao je da trazi pojasnjenje (nevezano za smisao za humor koji neki imaju a neki nemaju)
    "raspolozenje povodom organizacije" nije nesto sto se moze pokvariti! konstruktivnim kritikama se sama organizacije samo moze popraviti, ali raspolozenje i cisti entuzijazam koji drzi ove momke godinam oko iste ideje tesko da se moglo pokvarit obzirom da znamo da su tokom godina stranice foruma punjene komentarima tipa "previsoka je cijena karte", "konobari su krali", "zurku je prekinula policija" "ua mirija", "kad ce slike" i sl.
    obzirom da ne vidjeh niti jedan slican komentar ove godine, jedini zakljucaj je da se obraca paznja na kritike i greske i da se popravljaju iz godine u godinu.
    a sto se samog tvog problema tice, tako je uglavnom na svim vecim zurkama... obezbjedjenje i ljudi koji prodaju karte na ulazu tehnicki ne mogu da zapamte svakog ko udje i izadje i da posle garantuju da je taj neko platio kartu. da bi se izbjeglo ulazenje "na lijepe oci" jednostavno se taj vid "akcije" "zabrani".
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  6. #231
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    Da mora da mislimo na iste. Glavate gorile neartikulisanih zvukova i pokreta su vjerovatno ovi iz firme Guard Popovic.

    A vidis, cudna mi cuda, ja sam ukapirala da je ideja o tome da se NE SMIJE izlazit sa zurke bila necija dobra zayebancija.

    Ocito nemamo isti smisao za humor, jer ne vidim razlog da se zabrani izlazak sa zurke i da posle ne mozes uc. To je krajnje nebulozno, ako samo malo razmislite o sustini zivota npr.

    p.s. kako neko dobro primjeti, sa proslih TFP-a, su se krcale stranice na forumu, sto je jos jedan od pokazatelja da imate prijatelje, koji se ipak cuvaju ne-afirmativnih komentara.

    p.p.s ja stvarno volim TFP zurke, i dio sam one publike koja jedva ceka proljece, izmedju ostalog zbog njih, ali svaka vrsta agresije i presinga nikako ne ide u prilog.

    A vi valjda niste toliko sujetni da vam neke tehnichke sitnice koje drugima zasmetaju kvare raspolozenje povodom organizacije.
    Jedino se u Podgorici ulazi i izlazi sa zurke kad god oces, NIJE NIKAKVO CUDO zabranit to...

    sto se boldovanog dijela tice, ti ne vjerujes da je zurka bila dobra? stvarno? Svaka chast ali meni je super bilo i ne treba mi 20 strana komentara po forumima da bi to shvatio...

  7. #232
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo konkretnog problema:
    Izlazim ja sa dvije drugarice u 2 i 30 h ujutro, dakle guzva je vec spalsnula, pokusavam da se dogovorim najnormalnijim mogucim argumentima sa trojicom glava na velikim tijelim, i pokazujemo karte koje su nam oni iscijepali i kazemo da cemo se vratit brzo i pokazat te karte na povratku, a oni odgovoraraju: "ne moze. bdslf,kdjgvfgfr, ALO! lkfckdf maxe ajde, brze malo, pdcfjkgnjkwkvfk,mevkhtnv Aoooooooo ne mozete uc!" a onda ja: "ali da vam kazem, samo nam treba 20 minuta da odemo do auta, odma se vracamo". Glava na tijelu: "eo ti pitaj ovoga ovaj ti je sef".
    Gaga: "izvvinite rekli su nam da vas pitamo, samo da izadjemo na kratko, evo imamo karte, vracamo se odma", Glava na tijelu: "ne moze! skffclg,gf Milaneeeeeeee alo vidji onoga tamo sto se provuka!jkcfnrjgv,asgmkok.tgcvhtm,bf MALI!!! dolazi ovamo! skfjcrnifmgk" itd... da ne pominjem ponasanje kao da smo mi tu na odlsuzenju kazne yebote.

    eto. i da zaboravimo svu ostalu pricu.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  8. #233
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo View Post
    Jedino se u Podgorici ulazi i izlazi sa zurke kad god oces, NIJE NIKAKVO CUDO zabranit to...

    sto se boldovanog dijela tice, ti ne vjerujes da je zurka bila dobra? stvarno? Svaka chast ali meni je super bilo i ne treba mi 20 strana komentara po forumima da bi to shvatio...
    niko ne spori da je zurka bila dobra, neko voli ono sto radi Mazi, neko ne voli, nebitno, meni je do njega, bilo ludilo.
    forum je samo jedan od pokazatelja, tako da se ne treba kacit iskljucivo za njega. Organizacija je bila na nivou, nije bilo prevelikih redova na wc, prostor je extra sve je super, i mnogo je bilo celavih glava na velikim tijelima. bas su nekako ulivali nelagodu...
    ovo pricam kao da sad sjedimo na kafu nedje i cakulamo, nemojte prevrtat ocima, i ne pr.di.te da ve zamolim
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  9. #234
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ALI GAGA lijepo je receno da NEMA ULASKA I IZLASKA! Meni je drug bio na vratima (jedan od "glava na tijelima") i rekao mi je pri izlasku "Samo da znas ne mogu te pustit ponovo da udjes bez karte". Znaci covjek je samo radio kako mu je recheno da radi...

  10. #235
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    evo konkretnog problema:
    Izlazim ja sa dvije drugarice u 2 i 30 h ujutro, dakle guzva je vec spalsnula, pokusavam da se dogovorim najnormalnijim mogucim argumentima sa trojicom glava na velikim tijelim, i pokazujemo karte koje su nam oni iscijepali i kazemo da cemo se vratit brzo i pokazat te karte na povratku, a oni odgovoraraju: "ne moze. bdslf,kdjgvfgfr, ALO! lkfckdf maxe ajde, brze malo, pdcfjkgnjkwkvfk,mevkhtnv Aoooooooo ne mozete uc!" a onda ja: "ali da vam kazem, samo nam treba 20 minuta da odemo do auta, odma se vracamo". Glava na tijelu: "eo ti pitaj ovoga ovaj ti je sef".
    Gaga: "izvvinite rekli su nam da vas pitamo, samo da izadjemo na kratko, evo imamo karte, vracamo se odma", Glava na tijelu: "ne moze! skffclg,gf Milaneeeeeeee alo vidji onoga tamo sto se provuka!jkcfnrjgv,asgmkok.tgcvhtm,bf MALI!!! dolazi ovamo! skfjcrnifmgk" itd... da ne pominjem ponasanje kao da smo mi tu na odlsuzenju kazne yebote.

    eto. i da zaboravimo svu ostalu pricu.
    covjek je imao "naredbu" ( nazovimo je tako) da se ne moze izlazit i u lazit i samo je radio svoj posao. kao sto kefalo rece samo je jos u pg tako nesto dozvoljeno i svi se samo u pg bune kad ih strefi takva informacija... dje god se sa strane ode ovakve stvari se ne dovode u pitanje.
    u govorne sposobnosti i fizicki izgled obezbjedjenja necu da ulazim jer to nije od neke velike vaznosti, on je svoj dio posla obavio...
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  11. #236
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    niko ne spori da je zurka bila dobra, neko voli ono sto radi Mazi, neko ne voli, nebitno, meni je do njega, bilo ludilo.
    forum je samo jedan od pokazatelja, tako da se ne treba kacit iskljucivo za njega. Organizacija je bila na nivou, nije bilo prevelikih redova na wc, prostor je extra sve je super, i mnogo je bilo celavih glava na velikim tijelima. bas su nekako ulivali nelagodu...
    ovo pricam kao da sad sjedimo na kafu nedje i cakulamo, nemojte prevrtat ocima, i ne pr.di.te da ve zamolim
    ja se ne svadjam s`tobom, ne shvati pogresno, samo pokusavam da ti objasnim o cemu se radi... Kao sto ti rece, opusten razgovor uz kafu

  12. #237
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa cemo mi sa zabranama ovog tipa da pariramo svjetskim zurkama? prvo da se sprovedu zabrane, pa onda kvaliteti.Extra...
    sad mi je jasno. Sa ruksakom i sendvichom dolazim na iducu.
    ajte uzdravlje.

    p.s. nema me ni na jednu sliku...
    jel to sto nisam dekolte izbachila?

    strashno!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  13. #238
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    covjek je imao "naredbu" ( nazovimo je tako) da se ne moze izlazit i u lazit i samo je radio svoj posao. kao sto kefalo rece samo je jos u pg tako nesto dozvoljeno i svi se samo u pg bune kad ih strefi takva informacija... dje god se sa strane ode ovakve stvari se ne dovode u pitanje.
    u govorne sposobnosti i fizicki izgled obezbjedjenja necu da ulazim jer to nije od neke velike vaznosti, on je svoj dio posla obavio...
    Ne bih da vam kvarim stvarno prelijepu diskusiju, niti da se mijesam, ali moram da dodam nesto: dje god se ode sa strane stvari funkcionisu ovako: na ulazu te obezbjedjenje pechatira kad udjes, i ti mozes slobodno da izlazis i ulazis jer imas pechat na ruku koji ti je ulaznica za cijelu noc. Tako je u zatvorenim i otvorenim prostorima.

    Moj doprinos diskusiji: jesu li celave glave na ogrmnim tijelima pechatirale narod na ulaz? Ako nisu, trebalo je. Time bi se zadovolile potrebe i Organziatora (da im se niko ne proshunjari) i Gage (da izadje napolje da ode do kola). Je li?
    I am the one who locks.

  14. #239
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Ne bih da vam kvarim stvarno prelijepu diskusiju, niti da se mijesam, ali moram da dodam nesto: dje god se ode sa strane stvari funkcionisu ovako: na ulazu te obezbjedjenje pechatira kad udjes, i ti mozes slobodno da izlazis i ulazis jer imas pechat na ruku koji ti je ulaznica za cijelu noc. Tako je u zatvorenim i otvorenim prostorima.

    Moj doprinos diskusiji: jesu li celave glave na ogrmnim tijelima pechatirale narod na ulaz? Ako nisu, trebalo je. Time bi se zadovolile potrebe i Organziatora (da im se niko ne proshunjari) i Gage (da izadje napolje da ode do kola). Je li?
    srce moje pametno. Interpol zna da ja do kola moram na noc makar 4 puta octic, pa zato

    pechati... eh davno to bjese...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  15. #240
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa dobro! vas 2 posaljite zvanican dopis TFP organizaciji sa konkretnim pedlogom pa vam mozda i izadju u susret
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  16. #241
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    e pa dobro! vas 2 posaljite zvanican dopis TFP organizaciji sa konkretnim pedlogom pa vam mozda i izadju u susret
    hahahahahahha

    ja se nadam. oli lobirat za nas?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  17. #242
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo ako ces na sledecu sise pokazat!
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  18. #243
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    samo ako ces na sledecu sise pokazat!
    Nece! JA joj ne dam. Tako da nista od toga...
    I am the one who locks.

  19. #244
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj nesto cemo zavrsit, samo za shkvadru
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  20. #245
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    ja tebe uopste vidjela nisam! sram te bilo, dje si se to krio?!
    a zurka... ja sam uz brata Flippy-ja! neka ti nisi dosao, nista vazno propustio nisi... osim mozdaaaa 1200/1300 ljudi koji su se strasno provodili, BeGooda i Montecha koji su izuvali, prali i peglali ( blago domu u koji udju ), Mazija koji "nije imao pojma o muzici"... i tako
    Ja sam bio pored tvoje LJEPSE polovine, dosao cak da se javim ali ti nisi imala kad od skakanja na bini


    Evo neka kaze, ako mi ne vjerujes!

  21. #246
    Join Date
    May 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo kazem!

    hvala
    Majice Fruit of the Loom, oprema i materijal za sito štampu, folije i prese Siser

  22. #247
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mazi je jedan kreten!!
    BeGood i Montech*(buduci otaC*) su jedni divni ljudi. Bio je tamo i jedan Bao, izvjesni, sa Giletom*, valjda su prrrrijatelji, ne znam, ali mislim da mu je trebalo dat shansu? Milsim da pare za koje taj covek radi i nisu neke.
    Gile* ti se slazhesh, siguran sam^%##@@
    Last edited by Kuri mi virac; 04-06-07 at 20:03.

  23. #248
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    evo posto nece niko, ja cu uploadovat markov i nikolin set koji nas je IZUO u petak veche

    edit: upravo mi javise da ce bit postavljeno na beatatjoes, pa sam makao ovo sto sam postavio

    izvinjavam se
    Last edited by kefalo; 05-06-07 at 11:03.

  24. #249
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E fala vi pobro, ti pošteno a drugi dio seta??
    Last edited by Ramos; 05-06-07 at 09:51.

  25. #250
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imamo problem sa laganom distorzijom (volio bih da je lagana, lažem... jaka je, neki djelovi se ne mogu slušat... uh..) pa ako uspijem što da uradim, postavićemo ga, a ako ne, smiksaćemo nešto slično za vas ljubitelje.

    Prvi dio će biti postavljen do 20h.

    Pozdrav!

Page 10 of 18 FirstFirst ... 67891011121314 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Korisnicki problemi sa T-COM internetom
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 12405
    Last Post: 10-12-22, 22:21
  2. Three Friday Parties 2006!!!
    By Pingvin in forum Muzika
    Replies: 564
    Last Post: 16-07-06, 18:21
  3. Three Friday Parties 2006.
    By djuke in forum Muzika
    Replies: 49
    Last Post: 23-05-06, 17:01
  4. Replies: 5
    Last Post: 06-06-04, 14:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •