Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 85

Thread: Kako...

  1. #26
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E svaka chast za topic!
    Tata je super,ali majka....e to je posebna prica...i mislim da cu da istrpim sve nervne napade,ali promaju vise ne mogu...Znaci citavu zimu zena luftira kucu u koju je hladnije nego napolje,zato sto se ona preznojava i cini joj se da se izgore od vrucine! :mad:
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Quote Originally Posted by DrEcavO_ZeLenA View Post
    Ne moze bolje.Zivim sama,a kad dodjem u Pg sve mi se zivo ugadja,sve u svemu fenomenalno....
    Ma i kod mene je identichna situacija, ali ove promjene raspolozhenja i nekakve fix ideje... :monkey:



    Mademoiselle.

  3. #28
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam majki kupio neke specijalne tablete, jer u tom periodu kako sam se raspitao kod dr u USA, zene moraju piti calcijum i neka chuda, jer tad u klimaksu se deshava svasta nesto i to vruce, hladno, (ako znam...), plus moze doci do teshke depresije, pokushaji samoubistva itd, dok mushkima je lakshe, malo pogledaju mladje i smire klimaks sami od sebe. Ja sam to sredio i sad su fantastichni.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  4. #29
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    ... nekakve fix ideje... :monkey:
    toga ima na pretek i najčešće se oko toga svađam sa majkom. zautupi da mora tako i nikako drugačije, zautupi da nema bolje solucije od njene fix ideje, užas


  5. #30
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    E svaka chast za topic!
    Tata je super,ali majka....e to je posebna prica...i mislim da cu da istrpim sve nervne napade,ali promaju vise ne mogu...Znaci citavu zimu zena luftira kucu u koju je hladnije nego napolje,zato sto se ona preznojava i cini joj se da se izgore od vrucine! :mad:
    I meni je jedino to problem. Pomete nas! Posle su krive moje kratke majice kad me bubrezi zabole, ali njena promaja - to nikako!
    Never Complain, Never Explain

  6. #31
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    I meni je jedino to problem. Pomete nas! Posle su krive moje kratke majice kad me bubrezi zabole, ali njena promaja - to nikako!
    Popricacu ja sa tashtom malo...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  7. #32
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad te zovne u 3 ujutru i pita "Imaš li ti kuće i kućišta?", a ja odgvorim "Imam i kuću i kućište i tastaturu i miš...".
    Još jedna pobeda i titula...

  8. #33
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Popricacu ja sa tashtom malo...
    opet se shalish , a ?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    majka je pochela da se drogira,a tata je u fazonu "dovedi mi bilo koja tvoja 2 druga,da vidish da mogu sve shto i oni"....
    I lost my watch….now I’m lost in time

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    ... Izdrzhavate sa svojim klimakterichnim roditeljima?
    IGNORE klasicni... cak i one zahtjeve tipa ovo ono uradim bez rijeci...i u sobu.
    f6

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    ... Izdrzhavate sa svojim klimakterichnim roditeljima?

    Uredno izbjegavam njihovo prisustvo van jutarnje kafe, obroka i pred povecerje :yipiiii:

    Zajednicki boravak u istoj prostoriji je sveden na minimum.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  12. #37
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    ... Izdrzhavate sa svojim klimakterichnim roditeljima?
    :lolblue: bas sam prije neki dan o tome pricala sa drustvom .Tezhe podnosim Rejchelin klimax nego ona moj pubertet :yipiiii:..
    cas joj je toplo chas hladno ,pocela je da drami kao da ce svakog chasa umrijet..e pa ja jos ne chuh da je neko umro od klimaxa ,pa nece ni ona..
    Jedino pozitivno od toga je shto se aktivirala ,pilates,voznja bicikla,a bogami izlazi i cheshce u grad od mene i duzhe ostaje ,pa joj prebacujem shto se tako kasno vraca kuci :lolblue:
    Last edited by Babel Fish; 01-05-07 at 16:46.


  13. #38
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    IGNORE klasicni... cak i one zahtjeve tipa ovo ono uradim bez rijeci...i u sobu.
    me too ,samo pazite sto pricate ima ovdje majki na ove forume koje vas samo posmatraju zar ne zvoncice????????:yipiiii:
    Last edited by Edo; 01-05-07 at 16:51.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    ... Izdrzhavate sa svojim klimakterichnim roditeljima?
    Ne zhivim doma vishe, dolazim da ih poshetim svake druge godine. Caleta ne gledam bez skoro svaku trecu god. inache kad dodje super smo, a s majkom nikad bolje. Inache sto sam duzhe kuci to su sve vece tenzije :twisted: Lako mi je s njima no sto brata ne mogu sazhvakat :fight:
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  15. #40
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milis View Post
    :lolblue: bas sam prije neki dan o tome pricala sa drustvom .Tezhe podnosim Rejchelin klimax nego ona moj pubertet :yipiiii:..
    cas joj je toplo chas hladno ,pocela je da drami kao da ce svakog chasa umrijet..e pa ja jos ne chuh da je neko umro od klimaxa ,pa nece ni ona..
    Jedino pozitivno od toga je shto se aktivirala ,pilates,voznja bicikla,a bogami izlazi i cheshce u grad od mene i duzhe ostaje ,pa joj prebacujem shto se tako kasno vraca kuci :lolblue:

    Ne bih se ja opterecivao prije par godina oko toga da mi par drugova ne izgubishe majke od te "bezazlenosti". Zato sam i ishao da se raspitujem sta treba uraditi.
    I***** majka, divna zena, prijatna, uvijek sa osmjehom, volio sam iz gimnazije da svratim kod njih, obozavala je cvijece, uvijek s ponosom pokazivala nove vrste u bashti, zato me i iznenadilo kad sam saznao da se otrovala. Moj drug se povukao u sebe, sestra je i sad negdje u "provodu", majka ju je "pritiskala", pa je eto sad slobodna i od nje. Otac mu se ozenio nije mogao da se brine ni o sebi a kamoli o njima.
    Od G*****, identichno, najludja ideja, vjeshanje na kvaku u kupatilu. Zena koju sam zapamtio po osmjehu i njenoj pozi na balkonu "G**** nije tu, sachekaj, svrati, sad ce on".
    Tu sam tek shvatio za*ebanciju na taj rachun, i zato sam se potrudio da nabavim sve sto je potrebno da moja majka prevazidje taj "problemchic",i hvala Bogu sve se zavrshilo kako treba. Nesto mi nije bilo do "zaJebancije" a drugovi su mi prichajuci o reakcijama njihovih majki dali savjet da ne preskachem i da obratim paznju.
    Moguce da ja nisam znao za sve to ne bih se ni opterecivao, no bih nastavio provod za sebe po NY, ipak je to bila laksha i prijatnija opcija.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  16. #41
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Ne bih se ja opterecivao prije par godina oko toga da mi par drugova ne izgubishe majke od te "bezazlenosti". Zato sam i ishao da se raspitujem sta treba uraditi.
    I***** majka, divna zena, prijatna, uvijek sa osmjehom, volio sam iz gimnazije da svratim kod njih, obozavala je cvijece, uvijek s ponosom pokazivala nove vrste u bashti, zato me i iznenadilo kad sam saznao da se otrovala. Moj drug se povukao u sebe, sestra je i sad negdje u "provodu", majka ju je "pritiskala", pa je eto sad slobodna i od nje. Otac mu se ozenio nije mogao da se brine ni o sebi a kamoli o njima.
    Od G*****, identichno, najludja ideja, vjeshanje na kvaku u kupatilu. Zena koju sam zapamtio po osmjehu i njenoj pozi na balkonu "G**** nije tu, sachekaj, svrati, sad ce on".
    Tu sam tek shvatio za*ebanciju na taj rachun, i zato sam se potrudio da nabavim sve sto je potrebno da moja majka prevazidje taj "problemchic",i hvala Bogu sve se zavrshilo kako treba. Nesto mi nije bilo do "zaJebancije" a drugovi su mi prichajuci o reakcijama njihovih majki dali savjet da ne preskachem i da obratim paznju.
    Moguce da ja nisam znao za sve to ne bih se ni opterecivao, no bih nastavio provod za sebe po NY, ipak je to bila laksha i prijatnija opcija.
    ovo je trebala da bude jedna od onih prica dje se mi zaplacemo i podjemo kod majke i kazemo joj volim te, je li??

  17. #42
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma jok, svako po svom. Ebe mi se za one koje ne znam, tvoj "problem" ili ono bole te q.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    I meni je jedino to problem. Pomete nas! Posle su krive moje kratke majice kad me bubrezi zabole, ....
    Bogami se ja cudim kako je zena i ziva pored takve sceri Nego mi se sve cini da taj klimaks i vas ceka pa bolje sad obazrivije

  19. #44
    ciara Guest

    Default

    Sto je ovo, ima li ko da se slaze sa svojima?

    Ja zivim sama, u drugom gradu, odvojena od njih, tako da kad dodjem kuci uzelim im se, i super se slazem s njima. Jedino se ''pokoljemo'' kad cuju da prebacam kolokvijume za drugi rok

  20. #45
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,562
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Nikako. pogotovo kad majka pocne da me crnjaci sa fakultetom. A desavalo se vec nekoliko puta da nisam pricao sa starim po par mjeseci.
    Ranije sam taj problem rjesavao odlaskom u citaonu, radi "ucenja". Ucenje i svadja po kuci se svodilo na minimum
    A onda mi zatvorise biblioteku i premjestise je u drugu ruznu zgradu. Coek ne moze ni sjest ispred citaone da uci.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  21. #46
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Republic of Zabjelo
    Posts
    1,268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja se sa mojim roditeljima ne gledam bez uveche malo kad dodjem sa fakulteta prije skitachine i banja mi je
    ....love is in the air....

  22. #47
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eo je ova moja dosla kod mene u vizitu .. Pod dejstvom sam vishesatne mentalne torture


  23. #48
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Edo View Post
    me too ,samo pazite sto pricate ima ovdje majki na ove forume koje vas samo posmatraju zar ne zvoncice????????:yipiiii:
    pa nadam se da me josh nece klimaks dochepat a inache chula sam da mnoge zene ostanu sa teshkim depresijama i problemima nakon klimaksa i sama cu se potruditi da famelju shto manje opterecujem sa tim,(postoji doktor i adekvatna terapija) ako se mognem kontrolisat, a rachunam bar josh desetak godina nece, mada imam drugaricu kojoj je tzv rani klimaks pocheo sa 33 godine!

    Ne sjecam se klimaksa moje majke, i uvijek sam se sjajno sa njom slagala i svaki trenutak rado provodila u njenom drushtvu i u razgovoru sa njom.
    Poshto imam isti odnos sa svojom djecom nadam se da ce i oni tako razmishljati o meni. Trudim se da ih ne opterecujem (bar se meni tako chini) a ni oni ne izbjegavaju da budu u mom drushtvu

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bgd
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    Quote Originally Posted by Boyanna View Post
    Ja ne zivim sa svojim roditeljima, ali oni su divni i ne prave mi nikakve probleme..hvala Bogu
    :twist:
    tra la la

    BaronesseHelene

    roke koke

  25. #50
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a nikako slobodno, jos mi je majka sad na godisnjem, nemam mira, zato mi je muka kucu potrefit! Njih dvoje u isto vrijeme na istom mjestu--- /me freaks out!
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 35
    Last Post: 24-11-12, 16:31
  2. Momir Bulatovic: "Pravila cutanja"
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 37
    Last Post: 01-11-10, 17:51
  3. SVA SVOJERUCNA PISMA VLADIKE DANILA PETROVICA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 40
    Last Post: 11-01-10, 10:56
  4. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •