Page 62 of 933 FirstFirst ... 125258596061626364656672112162562 ... LastLast
Results 1,526 to 1,550 of 23322

Thread: FUDBAL - vijesti , zanimljivosti iz svijeta fudbala!!!

  1. #1526
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    za 110 miliona bih ga prodao pa da je od zlata...110.000 milioncica..
    A sad da je na pomolu...to cemo da vidimo.Nije barsa PSZ ili Levante pa da dodje neko i kupi sto mu treba i ode.
    Milan bi sigurno doveo Ronaldinja ali misli da berluskoni nije spreman da isprci tolike pare iako i on i Galjani po cijeli dan prduljecaju o Ronaldinju.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #1527
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,578
    Thanks Thanks Given 
    7,477
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    I u proshlosti je se barsa lako odricala najboljih igracha, od kojih su vecina u tom trenutku bili i najbolji igrachi na svijetu tako da je vrlo moguce da ce preci u milan... Dosta je bio u shpaniji, mozda coek oce malo da promijeni sredinu...
    #fakenews

  3. #1528
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izgleda da je berluskoni poptpuno prolupao, milan je nakada kupovao mlade igrace za relativno male pare i posle od njih pravio igracine (sevcenko, kaka - najsveziji primeri). ne sjecam se da je ikad politika kluba bila da kupuje super zvijezde za ludacke pare, to je radio inter pa nije nista uzeo 10 god. uglavnom, los potez, imaju odlicnog igraca na toj poziciji
    .

  4. #1529
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    sevcenko je doveden za prilicno velike pare (25. mil maraka cini mi se), i to je bio rizik, igrac koji je igrao u dosta losijoj ligi, u istocnoj evropi...
    Just to slip the skin...

  5. #1530
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,578
    Thanks Thanks Given 
    7,477
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    sevcenko je doveden za prilicno velike pare (25. mil maraka cini mi se), i to je bio rizik, igrac koji je igrao u dosta losijoj ligi, u istocnoj evropi...


    Istina da je igrao u dosta loshijoj ligi,ali je takodje razbijao real i barsu u ls...
    #fakenews

  6. #1531
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ali sevcenko je prodat za 50 miliona, znaci udvostrucena mu je vrednsot u milanu. oce li ikada moci da prodaju ronaldinja za 200 mil? meni se cini da bi to bilo glupo, dovoditi igraca za tolike pare. trebaju cijelu odbranu da kupe a oni trose na napadaca
    .

  7. #1532
    Join Date
    May 2006
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma jes on igracina ali tolike pare-alo ljudi alo berluskoni jesi ti poludio?Oce da da tolike pare za njega samo zato sto ga on voli a nije mogao da se isprsi 2miliona vise za Zlatana koji je vise nego extra i zambrotu nego bleje nam na toj poziciji 2 djeda,pa nece onakvog Huntelara,kojeg jes da ja naprossto obozavam i da je on moja zelja,ali gledajte realno-on bi kostao jedno 17meleona,vesli snajder jedno12,Alex iz PSV-a jedno 10,Bianci ce biti jedno 8,Montolivo 12,itd pa zar nije bplje uloziti pare u ove igrzce nego samo u jednog? Misim...

  8. #1533
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BooQy View Post
    ali sevcenko je prodat za 50 miliona, znaci udvostrucena mu je vrednsot u milanu. oce li ikada moci da prodaju ronaldinja za 200 mil? meni se cini da bi to bilo glupo, dovoditi igraca za tolike pare. trebaju cijelu odbranu da kupe a oni trose na napadaca
    preracunao si se nesto...shevu su prodali duplo a ronaldinjo je iz PSZ placen 28 miliona tako da ce barsa zaradit min 3 puta vise.

    EVo britanski "SUn" i Holandska Tv stanica NOV kazu kako ce Chelsea dopustiti RObenu da iduce sezone napusti klub i to pravac Barselona(23 miliona eura).TO automatski znaci da je Barsa odustala od K.Ronalda i da Ronaldinjo ostaje u Barsi.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  9. #1534
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ronaldinjo i Eto'o, za sada, ostaju



    AP
    Sportski direktor Barselone Čiki Begiristajn izjavio je da je ubedjen da će najbolji fudbaleri tog tima Brazilac Ronaldinjo i Kamerunac Semjuel Eto’o i sledeće sezone igrati za katalonski klub.
    "Potpuno sam ubedjen da će Ronaldinjo i Eto'o, kao i Portugalac Deko i Argentinac Mesi biti sa nama sledeće sezone. Oni su veoma zadovoljni statusom u klubu i nemaju razloga da menjaju sredinu", kazao je Begiristajn.

    Begiristajn je naglasio da se još ni jedan klub nije direktno obratio Barseloni da razgovara o transferu pomenutih fudbalera.

    "U medijima se često spekuliše o njihovom prelasku u druge klubove, ali nama se još niko nije zvanično obratio", izjavio je sportski direktor Barselone.

    Španski mediji podsećaju da najbogatiji engleski i italijanski klubovi pokazuju veliko interesovanje sa Ronaldinja, Eto’oa i Mesija, kao i da se poslednjih dana sve češće piše o prelasku prvotimca Mančester Junajteda Kristijana Ronalda u Barselonu.

    "Tačno je da smo počeli pregovore sa Ronaldom i Mančesterom. On je odličan fudbaler i predstavljao bi veliko pojačanje za naš klub. Medjutim, ukoliko zadržimo sve naše najbolje igrače, male su šanse da nam se portugalski as pridruži", zaključio je Begiristajn.
    izvor:B92

  10. #1535
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,578
    Thanks Thanks Given 
    7,477
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HUNTELAR View Post
    ma jes on igracina ali tolike pare-alo ljudi alo berluskoni jesi ti poludio?Oce da da tolike pare za njega samo zato sto ga on voli a nije mogao da se isprsi 2miliona vise za Zlatana koji je vise nego extra i zambrotu nego bleje nam na toj poziciji 2 djeda,pa nece onakvog Huntelara,kojeg jes da ja naprossto obozavam i da je on moja zelja,ali gledajte realno-on bi kostao jedno 17meleona,vesli snajder jedno12,Alex iz PSV-a jedno 10,Bianci ce biti jedno 8,Montolivo 12,itd pa zar nije bplje uloziti pare u ove igrzce nego samo u jednog? Misim...


    Berluskoniju kao predstavlja neki problem tih 110 milionchicja,vrijeme je i njemy da se isprsi malo nije odavno... Shto se tiche zlatana oni su i ponudili vishe od intera,transfer je trebalo da se odradi,ostalo je samo da se on pojavi sa dresom milana,ali se noc prije toga sastao sa moratijem i izjavio da od malih nogu navija za inter,rekao koliko mu je milan ponudio i trazio toliko i toliko shto je morati prihvatio i to je to,bar je ovo izjava covjeka koji je u interu zaduzen za transfere... Zambrota je takodje izrazio javno zelju da predje u milan ali nijesu mogli da cekaju rasplet oko skandala jer tada josh nije bilo poznato oce li milan igrati LS... Ti igrachi shto si naveo su odlichni s tim shto je alex u vlasnishtvu celzija... Ne vjerujem da ce dovesti samo ronaldinja,izjavio je zashto da ne dovede i njega i bufona,a cim to pricha znachi da je spreman josh dosta para da izdvoji,napokon da podsjeti na stare dane... Citao sam u maradoninoj autobiografiji,kad se sastajao sa berluskonijem oko dolaska u milan,samo mu je dao cek i rekao pishi koliko zelish,ali nije smjeo da predje zbog napolitanske mafije...
    #fakenews

  11. #1536
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HUNTELAR View Post
    ma jes on igracina ali tolike pare-alo ljudi alo berluskoni jesi ti poludio?Oce da da tolike pare za njega samo zato sto ga on voli a nije mogao da se isprsi 2miliona vise za Zlatana koji je vise nego extra i zambrotu nego bleje nam na toj poziciji 2 djeda,pa nece onakvog Huntelara,kojeg jes da ja naprossto obozavam i da je on moja zelja,ali gledajte realno-on bi kostao jedno 17meleona,vesli snajder jedno12,Alex iz PSV-a jedno 10,Bianci ce biti jedno 8,Montolivo 12,itd pa zar nije bplje uloziti pare u ove igrzce nego samo u jednog? Misim...
    brate, po milioniti put, sta ce vama huntelar, imate 4 spica? vama treba brz spic, aktivan u igri, maltene graditelj, mozda babel... vesli je druga prica, ali je sigurno on sad skuplji... opet, ne vjerujem da cete potrosit vise od 30 miliona, tim treba polako gradit, a ne zbrda-zdola, sa mladim igracima, nije mi jasno kako nikog iz sportinga ili porta ne trazite...
    Just to slip the skin...

  12. #1537
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    malo da iskocim iz ove price i da pitam sta vi mislite o odbrani Celzija? Po meni je njima Teri sve, Karvaljo umije da kiksa iako je dobar igrac, a necu pominjati igrace tipa Dzeremi, Fereira, Bulahruz i njima slicni. Esli Kol igra dosta losu sezonu, a koliko je povjerenje u njih kad je Teri povrijedjen najbolje potvrdjuje sto sa Karvaljom u tandemu igra Esijen, koji je zadnji vezni.

  13. #1538
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    karvaljo je igrac koji zna da povuce, otvori prostor, jako bitan kad se juri rezultat sa svojim ubacivanjima... mislim da bi im odbrana vise patila bez njega nego bez terryja. esli igra sve bolje zadnjih mjesec-dva, polako se pronalazi, ovi ostali su ocajni. makelele ih drzi sve kako treba, ali ako ispadne bilo ko od trojke makelele-terry-carvalho, mrka kapa - i to je razlika izmedju uniteda i chelsea - united ima losiju startnu cetvorku pozadi + zadnji vezni, ali daleko vise opcija za kombinovanje koje su se ove godine pokazale pouzdanima - heinze, o'shea koji moze na 5 pozicija, brown, silvestre, + za sledecu godinu najbolji defanzivac druge lige johny evans iz sunderlanda, i malo teze gerard pique iz zaragoze, obojica na pozajmici... a chelsea ce na ljeto opet morati da kupuje
    Just to slip the skin...

  14. #1539
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ma terry je zakon-bez njega oni su rupa.Isto ka i odbrana barse bez pujola(mada su i sa njim losi)
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  15. #1540
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,578
    Thanks Thanks Given 
    7,477
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Vidjeli smo celzi bez terija mjesec dana,svaku utakmicu su primali po 2 3 gola... sve rezultati 3:3 3:2 dobijali u zadjnim sekundama...
    #fakenews

  16. #1541
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa na tim utakmicama oko nove godine su i izgubili titulu, remiji kuci sa Redingom i Fulamom po 2-2, to su 4 boda izgubljena.

  17. #1542
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malerozni Valeron

    Vezni fudbaler Deportiva i reprezentativac Španije, Huan Valeron, po treći put u poslednjih 14 meseci moraće da operiše levo koleno.

    Valeron je prvi put "pod nož" išao u januaru prošle godine i posle šestomesečne pauze se vratio na teren, ali se odmah povredio na prijateljskoj utakmici. U januaru ove godine je dobio dozvolu lekara da može ponovo da igra, ali je konstantno osećao bol pa su lekari procenili da je neophodna nova hirurška intervencija posle koje će ovaj fudbaler možda morati da završi karijeru.

    Steta, odlican igrac...

  18. #1543
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    Malerozni Valeron

    Vezni fudbaler Deportiva i reprezentativac Španije, Huan Valeron, po treći put u poslednjih 14 meseci moraće da operiše levo koleno.

    Valeron je prvi put "pod nož" išao u januaru prošle godine i posle šestomesečne pauze se vratio na teren, ali se odmah povredio na prijateljskoj utakmici. U januaru ove godine je dobio dozvolu lekara da može ponovo da igra, ali je konstantno osećao bol pa su lekari procenili da je neophodna nova hirurška intervencija posle koje će ovaj fudbaler možda morati da završi karijeru.

    Steta, odlican igrac...
    Steta, ali eto desava se da se nekome tako zalomi... I to je sport. Slican razvoj karijere su imali npr Vudgejt i Oven... Eto taj Vudgejt nesto i igra sad, ali sjecam se da je bio VELIKO pojacanje Reala u to vrijeme i trt... Oven isto tako, bio je BOOM ali svako malo povrede i prijatno...
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  19. #1544
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali opet je Oven nesto postigao, makar ce navijacima Liverpula uvijek biti idol.

  20. #1545
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo su produzili Navaru kaznu sa 6 na 7 mjeseci za onaj box sa Burdisom u posle utakmice Valensija-Inter.

  21. #1546
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dijara: "Mislio sam da se šale"

    Francuski fudbaler Lasana Dijara nalazi se na spisku fudbalera koje je selektor Rejmon Domenek pozvao za predstojeći duel sa Litvanijom u kvalifikacijama za EP 2008. godine. Igrač Čelsija u početku nije verovao da je pozvan u državni tim, iako su ga posle treninga ’Plavaca’ u to uveravali menadžer Žose Murinjo i saigrač Klod Makelele.
    Defanzivni vezni pozvan je u nacionalni tim, uprkos tome što je bio u startnoj postavi Čelsija samo 16 puta od kada je stigao na Stamford Bridž.

    „Bio sam na treningu. Murinjo i Makelele su došli da me obaveste da sam pozvan u reprezentaciju. Mislio sam da se samo šale, pa sam se smejao zajedno sa njima. Kada su i ostali saigrači u svlačionici započeli istu temu, shvatio sam da sam zaista na spisku. Veoma sam ponosan“, izjavio je 22-godišnji fudbaler.

    Postoji mogućnost da, usled brojnih povreda u redovima ’Galskih petlova’, Dijara debituje na meču protiv Litvanije, a on kaže da bi voleo da zaigra zajedno sa Klodom Makeleleom.

    „Klod je moj uzor, mnogo mi je pomogao. Želim da opravdam poverenje selektora Domeneka, da pokažem da je bio u pravu kada me je pozvao. Biće mi velika čast da navučem dres državnog tima“, oduševljen je Dijara.

    Mladi fudbaler kaže da je imao opciju da ode negde na pozajmicu u januaru, ali da ne žali za svojom odlukom.

    „Nikada u životu nije mi bilo lako. Nisam uspeo na fudbalskim akademijama Nanta i Le Mana, imao sam teške momente i u Čelsiju, ali nikada nisam zažalio što sam došao. U mojim godinama je normalno da se prolazi kroz tako nešto, pogotovo kada ste u velikom klubu“, kaže bivši fudbaler Avra.

    Lasana Dijara je u Čelsi stigao 2005. godine iz Avra za sumu od 4 miliona evra. Igra na poziciji zadnjeg veznog, mada ga je Žoze Murinjo koristio i na poziciji desnog beka. Za mladu reprezentaciju Francuske zabeležio je osam nastupa.
    izvor B92

  22. #1547
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mec Celzi-Mancester ce biti odigran 4 dana prije kraja prvenstva, kakvo ludilo
    Čelsi - Junajted 4 dana pred kraj

    Ključni meč za rasplet Premijer lige između Čelsija i Mančester Junajteda odložen je za 9. maj, zbog nastupa oba kluba u polufinalu FA kupa. Junajted je trebalo da putuje na Stamford Bridž u nedelju, 15. aprila, a ta utakmica trebalo je da ima odlučujući značaj u finišu prvenstva. Osam kola pre kraja "Crveni đavoli" imaju šest bodova više od Čelsija i mnogo bolju gol-razliku (za 15 golova).
    To njihovu prednost praktično povećava na sedam bodova (jer je u engleskom fudbalu kriterijum razdvajanja klubova sa istim brojem bodova gol-razlika).

    Zbog toga je bio povećan značaj meča na Stamford Bridžu, na kojem Čelsi nijednom nije poražen u Murinjovoj eri.

    Pomeranjem meča za poslednju sredu šampionata (četiri dana pre poslednjeg kola) meč u zapadnom Londonu mogao bi da ostane bez rezultatskog značaja, ukoliko gosti do tada dobiju sve utakmice.

    Oba kandidata za titulu izborila su mesto u polufinalu u ponedeljak, u ponovljenim mečevima. Čelsi je kao gost pobedio Totenhem 2:1, Junajted je kod kuće bio bolji od Midlzbroa 1:0.

    Junajted je morao da pomeri još jednu utakmicu – njihov duel sa Šefild Junajtedom biće pomeren sa desetog na sedamnaesti april.

    Raspored oba kluba do kraja Premijer lige:

    Čelsi:
    31. mart @ Votford
    7. april v Totenhem
    18. april @ Vest Hem
    21. april @ Njukasl
    28. april v Bolton
    5. maj @ Arsenal
    9. maj v Mančester Junajted
    13. maj v Everton

    Mančester Junajted:
    31. mart v Blekburn
    7. april @Portsmut
    18. april v Šefild Junajted
    21. april v Midlzbro
    28. april @ Everton
    5. maj @ Mančester Siti
    9. maj @ Čelsi
    13. maj v Vest Hem
    izvor B92

  23. #1548
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,578
    Thanks Thanks Given 
    7,477
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    M.Utd ima malo laksi raspored tako da titula ne bi trebalo da dodje u pitanje,vrijeme je bilo da je i oni vishe osvoje..
    #fakenews

  24. #1549
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dok je Fergi jos ziv.

  25. #1550
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne vjerujem da ce Milan dovoditi Buffona iako bi to mnogo volio iz razloga shto je Dida produzhio ugovor do 2010-e
    Io ci credo!

    Welcome



Page 62 of 933 FirstFirst ... 125258596061626364656672112162562 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zanimljivosti iz svijeta kulinarstva.
    By adrenaline in forum Gastronomija
    Replies: 12
    Last Post: 26-01-14, 02:28
  2. FB grupa za vijesti iz svijeta nekretnina
    By Cunning_Linguist in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 30-09-11, 17:24
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Replies: 2
    Last Post: 25-10-07, 18:51
  5. Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!
    By G R A D in forum Ostali sportovi
    Replies: 30
    Last Post: 03-10-05, 01:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •