Page 184 of 933 FirstFirst ... 84134174180181182183184185186187188194234284684 ... LastLast
Results 4,576 to 4,600 of 23322

Thread: FUDBAL - vijesti , zanimljivosti iz svijeta fudbala!!!

  1. #4576
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Borielo se povrijedio, out 3-4 nedelje! E sad moze MIlan da se igra na kladionicu
    Od nula do jedan? :mrgreen:
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  2. #4577
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Luis Jimenez je igrao dobro u jednom dijelu sezone prošle godine, ali je poslije toga prosto NESTAO.

    Bolje da ga proda neko da propada u Interu, ali ne direktnim rivalima, neka ga prodaju Bolonji ili nekome.

  3. #4578
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Od nula do jedan? :mrgreen:
    Dobro si rekao!

  4. #4579
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Huntelar potpisao za real madrid...
    #fakenews

  5. #4580
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje si to procitao? Ja sam mislio da nece do ljeta nidje ici...
    Io ci credo!

    Welcome



  6. #4581
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,447
    Thanked in
    1,319 Posts

    Default

    i ja sam to procitao i mislim da je to Mijatovicev kiks,Huntelar je nesto poput Van der Varta,daleko su obojica od Ruda ...

  7. #4582
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    http://www.goal.com/en/news/1705/rea...ns-real-madrid

    Normalno da je daleko od ruda poshto je masu mladji, ali mozhe mu biti vishe nego dostojna zamjena, koju real trenutno nema... Ne bi trebalo da mu bude previshe teshko da se uklopi jer ima dosta holandjana, a i igra reala mu odgovara...
    #fakenews

  8. #4583
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlican igrac zaista, samo mi je zao sto vec sad ide u Real, bojim se da ce "pregoret"..
    Bijo si poziw koi se neodbija

  9. #4584
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Odlican igrac zaista, samo mi je zao sto vec sad ide u Real, bojim se da ce "pregoret"..
    Vec sad?Momak ima 25 godina ne znam kad ce da predje u neki veci klub ako nece sad.

  10. #4585
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    A shto bi sa onim struchnjakom od Arshavina ?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  11. #4586
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    A shto bi sa onim struchnjakom od Arshavina ?
    Traži ga Rubin Kazan!!!!

  12. #4587
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Traži ga Rubin Kazan!!!!
    jel stvarno...bruka na sta je spao....umjesto da je odma na pocetku sezone otiso u barsu il neki veci klub koji ga je trazio....
    AJMO CRNA GORO !!!

  13. #4588
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  14. #4589
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jimenez je prosle sezone bio povrijedjen u drugom dijelu sezone. Isto tako ove sezone. Povrjedio se poslije prvog kola gdje je igrao. Usao je sad minut protiv Napolia,i najvjerovatnije ce igrati u subotu protiv Lazia. Tako da on iz Intera ne ide. To su samo price italijanskih novinara. A sto se tice odbrane:Rivas ide najvjerovatnije na pozajmicu u Januar,a velike su sanse da ce doci Thiago Silva kojega Sofro stalno prebaca u Milan.
    Juce i danas je strasno aktuelna vijest da je Inter zainteresovan za Cristiana Ronalda. A i on za Inter. Kazu, bi on da trenira pod Mourinhom. To je teeesko ostvarivo,ali ne i nemoguce. NIKE i Pirelli su vec navodno rekli da bi ispratili taj transfer i pomogli Inter. U tom slucaju bi Adriano posao u ManUtd. Mada,opet kazem, tesko ista od toga da ce biti.
    Arshavina italijanski mediji povezuju sa Juveom i Interom. Mada Mourinho je ljetos rekao da nije zainteresovan za Rusa. Dok Juve trazi zamjenu za Nedveda,i Arshavin bi se dobro uklopio. Cijena mu je oko 10-15 miliona.
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  15. #4590
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Jimenez je prosle sezone bio povrijedjen u drugom dijelu sezone. Isto tako ove sezone. Povrjedio se poslije prvog kola gdje je igrao. Usao je sad minut protiv Napolia,i najvjerovatnije ce igrati u subotu protiv Lazia. Tako da on iz Intera ne ide. To su samo price italijanskih novinara. A sto se tice odbrane:Rivas ide najvjerovatnije na pozajmicu u Januar,a velike su sanse da ce doci Thiago Silva kojega Sofro stalno prebaca u Milan.
    Juce i danas je strasno aktuelna vijest da je Inter zainteresovan za Cristiana Ronalda. A i on za Inter. Kazu, bi on da trenira pod Mourinhom. To je teeesko ostvarivo,ali ne i nemoguce. NIKE i Pirelli su vec navodno rekli da bi ispratili taj transfer i pomogli Inter. U tom slucaju bi Adriano posao u ManUtd. Mada,opet kazem, tesko ista od toga da ce biti.
    Arshavina italijanski mediji povezuju sa Juveom i Interom. Mada Mourinho je ljetos rekao da nije zainteresovan za Rusa. Dok Juve trazi zamjenu za Nedveda,i Arshavin bi se dobro uklopio. Cijena mu je oko 10-15 miliona.
    Nemoj me zajebavat. Zasto bi prelazio iz trenutno najbolje ekipe u evropu u Inter? Inace,nemoj se nikako nadat tome transferu,jer je vezan specficnim ugovorom za ManUtd. Naime,ima rekordnu platu,ali je potpisao LOJALNOST Mancesteru,sto znaci da nece ni RAZMISLITI da prihvati neke ponude drugih klubova. Ja koliko znam,Inter nudi 60 miliona+Adriana za Aguera.

    Btw, Klaas Jan Huntelar je presao u Real Madrid.
    DICIOTTO

  16. #4591
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Btw, Klaas Jan Huntelar je presao u Real Madrid.
    Okle ti to?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  17. #4592
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja kazem,veoma je tezak transfer. A razumijem da se tebi kao navijacu Milana nebi svidjelo da on predje u Inter
    A imam nekih razloga zbog kojih bi presao. 1.Decko hoce da ide iz ManUtd. Nije promjenio misljenje u odnosu na ljetos. 2.Hoce da trenira sa Mourinhom. 3.Ukoliko ide iz ManUtd, NIKE hoce da on ostane u neku ekipu koja je pod njenim okriljem (a sa Interom je NIKE potpisao najveci ugovor u istoriji fudbala). Sto znaci vise im odgovara Inter nego Real,npr. 4.Pirelli se vec kao glavni sponzor Intera ponudio da finansira dio transfera. 5.On u ManUtd prima 7.5miliona eura godisnje,dok je Moratti spreman da mu ponudi istu platu kao Ibrahimovicu (12miliona). Nije bas mala razlika? 6.On je izjavio da je odusevljen Italijom i da bi voljeo da zivi tu. 7.Najvazniji razlog:Inter je najbolja ekipa Italije godinama,i jedna od jacih u Evropi. Sa njim bi bio jos jaci.
    -Agueru je klauzula za raskid ugovora 60miliona eura. Tako da su oni trazili od Intera 40miliona i Adria,ali Moratti nije htjeo da se otvori. Bar za sad.
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  18. #4593
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Svudje ti je to. Cak su izbacili sliku kad je medicinski radio za real. Imas bas u vijesti danas.

    Eo ti pouzdani izvor. Na istom sajtu imas i info o prodjenom medicinskom,ako te bas interesuje.

    Ma jes...extra













    Kralju upri par puta PgUp
    Bijo si poziw koi se neodbija

  19. #4594
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Ja kazem,veoma je tezak transfer. A razumijem da se tebi kao navijacu Milana nebi svidjelo da on predje u Inter
    A imam nekih razloga zbog kojih bi presao. 1.Decko hoce da ide iz ManUtd. Nije promjenio misljenje u odnosu na ljetos. 2.Hoce da trenira sa Mourinhom. 3.Ukoliko ide iz ManUtd, NIKE hoce da on ostane u neku ekipu koja je pod njenim okriljem (a sa Interom je NIKE potpisao najveci ugovor u istoriji fudbala). Sto znaci vise im odgovara Inter nego Real,npr. 4.Pirelli se vec kao glavni sponzor Intera ponudio da finansira dio transfera. 5.On u ManUtd prima 7.5miliona eura godisnje,dok je Moratti spreman da mu ponudi istu platu kao Ibrahimovicu (12miliona). Nije bas mala razlika? 6.On je izjavio da je odusevljen Italijom i da bi voljeo da zivi tu. 7.Najvazniji razlog:Inter je najbolja ekipa Italije godinama,i jedna od jacih u Evropi. Sa njim bi bio jos jaci.
    -Agueru je klauzula za raskid ugovora 60miliona eura. Tako da su oni trazili od Intera 40miliona i Adria,ali Moratti nije htjeo da se otvori. Bar za sad.
    Ja sam ovo napisao neovisno od mojih emocija i misljenja vezana za taj "transfer".
    1. Decko je izjavio da NECE da ide iz ManUtd,nego da i ove godine jurisa na duplu krunu;2. On jeste u tim pod okriljem NIKE-a. 3. Sad on ima vecu platu od Ibrine projektovane. 4. Ne vidim idje logike da oce da trenira sa Mourinhom,a ne sa najboljim zivim trenerom.5. Realno gledano,Inter je daleko od jacih ekipa u Evropi. Ne kazem da je Milan ista blize,ali je Inter daleko. I svakako da bi sa C.Ronaldom bili jaci.
    DICIOTTO

  20. #4595
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    O cemu ti?

    Ako te ono nije ubijedilo,evo ti da ne moze uvjerljivije bit.
    Prelazak Huntelara u R. Madrid je vec komentarisan na ovoj temi, ako se vratite na prethodnu stranicu ove teme, pazljivim citanjem jedno 10 postova mozda cete to i primjetiti. Ako se ne budete snasli pitajte.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  21. #4596
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Ja sam ovo napisao neovisno od mojih emocija i misljenja vezana za taj "transfer".
    1. Decko je izjavio da NECE da ide iz ManUtd,nego da i ove godine jurisa na duplu krunu;2. On jeste u tim pod okriljem NIKE-a. 3. Sad on ima vecu platu od Ibrine projektovane. 4. Ne vidim idje logike da oce da trenira sa Mourinhom,a ne sa najboljim zivim trenerom.5. Realno gledano,Inter je daleko od jacih ekipa u Evropi. Ne kazem da je Milan ista blize,ali je Inter daleko. I svakako da bi sa C.Ronaldom bili jaci.
    Ja znam da je on izjavio da nece da ide,ali iskreno,koji bi rekao godinu dana ranije da ce poci? Njegov menadzer(isto tako i Mourinhov,Quaresmin i Muntarijev) Jorge Mendes, je ljetos kontaktirao Inter,kad je bilo ocigledno da CR nece preci u Real.Isto to kazu je uradio i sad.
    Vjerovatno je doslo do prezasicenja. On je tamo 4-5 godina,sto je mnogo za igraca iz neke latinske zemlje u Engleskoj ligi. Mourinho je jedan od jacih trenera Evrope,i njegov sunarodnjak. A Fergi ce u penziju na kraju sledece godine. A Ronaldova zvanicna plata je 7.5 milki,a Ibrina(ne projektovana,nego koliko prima trenutno) 12milki. A sad koliko oni Ronaldu daju ispod stola,to je druga stvar.
    A Inter ce ove godine mnogo dalje u LS nego prethodnih godina. Ubijedjen sam.
    Ja znam da su sanse da on predje u Inter,mozda nekih 5%,ali nada poslednja umire. A i ako ne dodje,Quaresma ce se razigrati...
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  22. #4597
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako mozda ne prica javno Ronaldo,Anderson prica i ne krije. I on bi kod Josea...

    http://www.goal.com/en/news/1707/int...rinho-at-inter
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  23. #4598
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Ja znam da je on izjavio da nece da ide,ali iskreno,koji bi rekao godinu dana ranije da ce poci? Njegov menadzer(isto tako i Mourinhov,Quaresmin i Muntarijev) Jorge Mendes, je ljetos kontaktirao Inter,kad je bilo ocigledno da CR nece preci u Real.Isto to kazu je uradio i sad.
    Vjerovatno je doslo do prezasicenja. On je tamo 4-5 godina,sto je mnogo za igraca iz neke latinske zemlje u Engleskoj ligi. Mourinho je jedan od jacih trenera Evrope,i njegov sunarodnjak. A Fergi ce u penziju na kraju sledece godine. A Ronaldova zvanicna plata je 7.5 milki,a Ibrina(ne projektovana,nego koliko prima trenutno) 12milki. A sad koliko oni Ronaldu daju ispod stola,to je druga stvar.
    A Inter ce ove godine mnogo dalje u LS nego prethodnih godina. Ubijedjen sam.
    Ja znam da su sanse da on predje u Inter,mozda nekih 5%,ali nada poslednja umire. A i ako ne dodje,Quaresma ce se razigrati...
    E prije ce ti doc Ronaldo,Tevez,Anderson i Rooney,no sto ce se taj razigrat. Ne mogu sad trazit postove,ali sam davno rekao da im je to najveci kix,jos su za njega dali potencijal(Pele). To je 0 od igraca.
    DICIOTTO

  24. #4599
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    E prije ce ti doc Ronaldo,Tevez,Anderson i Rooney,no sto ce se taj razigrat. Ne mogu sad trazit postove,ali sam davno rekao da im je to najveci kix,jos su za njega dali potencijal(Pele). To je 0 od igraca.
    Haha,ok. To je tvoje misljenje, postujem to. Ali ja mislim da ce zaigrati kako valja. Nece bit C.Ronaldo,ali ce biti dobar. I mislim da ce uskoro poceti da hvata formu. A i mene je krivo sto su dali Pelea. Bice vise nego solidan igrac. Ali, Mou je htjeo Quaresmu posto-poto. Sad cemo vidjeti je li bio u pravu.
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  25. #4600
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mou? :mrgreen: Kako se čita to, Mu?
    Last edited by BooQy; 08-12-08 at 16:27.
    .

Page 184 of 933 FirstFirst ... 84134174180181182183184185186187188194234284684 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zanimljivosti iz svijeta kulinarstva.
    By adrenaline in forum Gastronomija
    Replies: 12
    Last Post: 26-01-14, 02:28
  2. FB grupa za vijesti iz svijeta nekretnina
    By Cunning_Linguist in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 30-09-11, 17:24
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Replies: 2
    Last Post: 25-10-07, 18:51
  5. Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!
    By G R A D in forum Ostali sportovi
    Replies: 30
    Last Post: 03-10-05, 01:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •