Page 173 of 933 FirstFirst ... 73123163169170171172173174175176177183223273673 ... LastLast
Results 4,301 to 4,325 of 23323

Thread: FUDBAL - vijesti , zanimljivosti iz svijeta fudbala!!!

  1. #4301
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja to ne vidjeh na sajt Milana danas,zato ne vjerovah,no ajd...
    DICIOTTO

  2. #4302
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Valensija odbila ponudu Reala od 47 miliona eura za Davida Vilju!!!!
    Albert Riera ce danas potpisati cetvorogodisnji ugovor sa Liverpulom. Espanjolu 9 miliona eura.
    Last edited by laciale; 26-08-08 at 03:33.

  3. #4303
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=833370

    Dobar je on odbrambeni, bolji od kaladze-a definitivno.
    I ćorava koka zrno nabode!
    A da je dobar odbrambeni igrač sigurno ne svedoči ovaj gol. Nisu ga zbog toga doveli u Milan.

  4. #4304
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Shto bi sa Drogbom i Kvarezhmom !?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  5. #4305
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Shto bi sa Drogbom i Kvarezhmom !?
    Vidjeli su ih na slane palacinke u Masu sa Murinjom :mrgreen:

    Ne vjerujem ja da ce ista od toga bit, mada vidjecemo U svakom slucaju po meni im je bitnije da Kvarezma dodje, da ne igra ona mrcina od Figa (mada nije los bio protiv Rome)
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  6. #4306
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by tricky_kid View Post
    Vidjeli su ih na slane palacinke u Masu sa Murinjom :mrgreen:

    Ne vjerujem ja da ce ista od toga bit, mada vidjecemo U svakom slucaju po meni im je bitnije da Kvarezma dodje, da ne igra ona mrcina od Figa (mada nije los bio protiv Rome)
    Taman je mrcina.
    Bio je solidan protiv Rome, ali Figo ne može da odigra cijelu sezonu na visokom nivou. A i povrijediće se, neće proći 3 kola. Eo viđećete.

    Mada ima Inter sredinu i bez njega i bez Kvarezme.

    Razočarao me Jimenez, mislio sam da u njemu čuči veliki potencijal poslije dobrih partija sredinom prošle sezone, ali poslije toga NIŠTA.

  7. #4307
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inter,sa onakvim timom,sanse nema da ista moze napravit. Posebno ne u evropu. Jedino sto tamo valja,po meni su Julio Cezar,Ibrahimovic,Mountari,Zanetti(mada je star) i Balotelli. A Stankovic,Cambiasso,Burdisso,Maxwell i kompanija,samo neka su zdrao.
    DICIOTTO

  8. #4308
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    reche dotichni Hokutonoken i nestade sa vihorom...
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  9. #4309
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Inter,sa onakvim timom,sanse nema da ista moze napravit. Posebno ne u evropu. Jedino sto tamo valja,po meni su Julio Cezar,Ibrahimovic,Mountari,Zanetti(mada je star) i Balotelli. A Stankovic,Cambiasso,Burdisso,Maxwell i kompanija,samo neka su zdrao.
    Cambiasso nije loš, a ostali koje su pobrojao su alternative koje igraju jer su povrijeđeni Chivu, Cordoba, Vieira, Samuel.

    A što fali Manciniju, Maiconu?

    Zanettija sa svojih 35 godina ne bih mijenjao ni za jednog mladića, pravi je traktor, motor Intera!

  10. #4310
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci da ce oni igrat vise od pola sezone,posto Chivu onako NIJE podlozan povredama,Cordoba nema 100 god,Vieira je isto u cvijetu mladosti,a Samuel lomi nogu svake 2 dana. Maicon i Mancini odlicni,i odudaraju od ekipe. Poenta cijele ove moje price je da mislim da nisu nikako izbalansirali i uklopili tim,no su samo sklapali imena da zadovolje navijace. Ovo je naravno,samo moje misljenje. Vidjecemo kako ce sve tec...
    DICIOTTO

  11. #4311
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    1,534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najvaznije je da je presao Robinho u CHELSEA

  12. #4312
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Znaci da ce oni igrat vise od pola sezone,posto Chivu onako NIJE podlozan povredama,Cordoba nema 100 god,Vieira je isto u cvijetu mladosti,a Samuel lomi nogu svake 2 dana. Maicon i Mancini odlicni,i odudaraju od ekipe. Poenta cijele ove moje price je da mislim da nisu nikako izbalansirali i uklopili tim,no su samo sklapali imena da zadovolje navijace. Ovo je naravno,samo moje misljenje. Vidjecemo kako ce sve tec...
    Ajde ti si milanista (predpostavljam) pa mi daj kratki opis ekipe A.C. Milana

    hvala.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  13. #4313
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Ajde ti si milanista (predpostavljam) pa mi daj kratki opis ekipe A.C. Milana

    hvala.
    Uopste nije bitno je li on milanista ili nije...Inter nema ekipu ni za polufinale lige sampiona a kamoli za nesto vise...na sredini su mnogo tanki sto se tice ofanzivnih vezista...tu je samo mancini...vieira,zaneti,chivu,cambiaso,muntari(koj i je najbolji od najbrojanih) su sve defanzivno orijentisani,i ko ce tu kreira nesto?Siguran sam da nece igrati uopste lijep fudbal,a sad da li ce imati rezultat,to ne znam...uglavnom, do pobjeda nece sigurno stizati lijepom igrom...Manchester,Celzi,Arsenal,Liverpul,Milan,Ba rselona,Real, Bajern imaju sigurno imaju bolje timove Intera...Jednostavno su mnogo lose izbalansirani...

    A sto se tice Milana,sigurno je da su odradili odlican posao u prelaznom roku i sigurno je da cemo ako nista drugo gledati vrlo interesantan fudbal kad kod oni igraju:

    Abiati (Dida)
    Zambrota
    Nesta
    Senderos
    Jankulovski
    Gatuzo (Flamini)
    Pirlo
    Sidorf
    Kaka
    Ronaldinjo
    Pato (Sevcenko)

    A i zamjene su odlicne...u odbrani Kaladze,Bonera,Odo...sredina Flamini,Emerson,Ambrosini...napad Sevcenko,Inzagi,Borielo...Fali li sta ovoj ekipi?

  14. #4314
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Kaladze ce igrati u prvom timu...
    #fakenews

  15. #4315
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    NikshiC
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nadam se da ce u znak protesta zbog zjbncije oko juzhne osetije odbiti da igra dok se ne smire rusi malo

  16. #4316
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    @mc esseny

    Kad bude Milan igrao, pasce jedno sakrivanje lopte po po' ure (samo da Anceloti to ukomponuje, zajebano je jedino stu u pripremni period nije mogao da racuna na sve igrace!)

    @Brent1986

    Flamini ce igrati u prvih 11!

  17. #4317
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Flamini i Rino ce biti u prvih 11 nadam se Mnogo znaci dovodjenje Flaminija jer ce sad Pirlo imati vise slobode i siguran sam da ce moci da dostigne nivo igre koji je imao na SP.
    Io ci credo!

    Welcome



  18. #4318
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dođe čoeku da se ubije slušajući ove stručnjake.

    Eto Milan ima dobro ukompovan tim a Inter nema. Mogu li da zamolim experte koji su iznijeli ove zaključke da to malo pojasne.

    I da nam svima objasne kako su došli do tako brilijantnih zaključaka. Jer, po pripremnom periodu se ne bi baš moglo reći da je tako (Milan se brukao protiv Čelzija, Sporting Hihona i ostalih). Pošto je to jedini parametar na osnovu kojeg se do sada moglo prosuditi kako je ko ukomponovan, zanima me otkud ovi zaključci.

    E sad, ako gospoda ima neka insajderska saznanja, ili se oslanja na sopstvenu ekspertizu i vidovnjačke sposobnosti ja se stvarno duboko izvinjavam.

  19. #4319
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    Uopste nije bitno je li on milanista ili nije...Inter nema ekipu ni za polufinale lige sampiona a kamoli za nesto vise...na sredini su mnogo tanki sto se tice ofanzivnih vezista...tu je samo mancini...vieira,zaneti,chivu,cambiaso,muntari(koj i je najbolji od najbrojanih) su sve defanzivno orijentisani,i ko ce tu kreira nesto?Siguran sam da nece igrati uopste lijep fudbal,a sad da li ce imati rezultat,to ne znam...uglavnom, do pobjeda nece sigurno stizati lijepom igrom...Manchester,Celzi,Arsenal,Liverpul,Milan,Ba rselona,Real, Bajern imaju sigurno imaju bolje timove Intera...Jednostavno su mnogo lose izbalansirani...

    A sto se tice Milana,sigurno je da su odradili odlican posao u prelaznom roku i sigurno je da cemo ako nista drugo gledati vrlo interesantan fudbal kad kod oni igraju:

    Abiati (Dida)
    Zambrota
    Nesta
    Senderos
    Jankulovski
    Gatuzo (Flamini)
    Pirlo
    Sidorf
    Kaka
    Ronaldinjo
    Pato (Sevcenko)

    A i zamjene su odlicne...u odbrani Kaladze,Bonera,Odo...sredina Flamini,Emerson,Ambrosini...napad Sevcenko,Inzagi,Borielo...Fali li sta ovoj ekipi?


    Fali Kalac!

  20. #4320
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    NikshiC
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka dovedu seja.

  21. #4321
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    inter jos nije dobro "ukomponovana" ekipa, to je i sam murinjo rekao, ne zato sto im neko fali, no zato sto i nijesu odigrali kako on to zeli (konkretno je mislio na utakmicu protiv rome)

    meni je inter u utakmici protiv rome bio jako cudan, u prvom poluvremenu su ih kidali na sredini,drzali loptu, bili opasniji po gol, drugo poluvrijeme druga prica, roma je bila konkretnija i imala puno puno vise loptu kod sebe...

    na osnovu te jedne utakmice se ne moze nista zakljuciti
    ...

  22. #4322
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Dođe čoeku da se ubije slušajući ove stručnjake.

    Eto Milan ima dobro ukompovan tim a Inter nema. Mogu li da zamolim experte koji su iznijeli ove zaključke da to malo pojasne.

    I da nam svima objasne kako su došli do tako brilijantnih zaključaka. Jer, po pripremnom periodu se ne bi baš moglo reći da je tako (Milan se brukao protiv Čelzija, Sporting Hihona i ostalih). Pošto je to jedini parametar na osnovu kojeg se do sada moglo prosuditi kako je ko ukomponovan, zanima me otkud ovi zaključci.

    E sad, ako gospoda ima neka insajderska saznanja, ili se oslanja na sopstvenu ekspertizu i vidovnjačke sposobnosti ja se stvarno duboko izvinjavam.
    U sto se navija za Inter u pm...Milan je cijele pripreme odigrao prakticno bez glavnih igraca(Ronaldinjo,Kaka,Nesta,Pato),onda tu nisu bili Senderos,Sevcenko,Borielo...tako da ne znam zasto si toliko nerealan (vjerovatno jer si 'veliki navijac' intera)...A tebi ne vrijedi objasnjavati zasto Inter nema izbalansiran tim,ako se imalo razumijesh u fudbal,shvatio si i sam to...

  23. #4323
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    @mc esseny

    Kad bude Milan igrao, pasce jedno sakrivanje lopte po po' ure (samo da Anceloti to ukomponuje, zajebano je jedino stu u pripremni period nije mogao da racuna na sve igrace!)
    Milan igrao ? u CL ?

    :monkey:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  24. #4324
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Dođe čoeku da se ubije slušajući ove stručnjake.

    Eto Milan ima dobro ukompovan tim a Inter nema. Mogu li da zamolim experte koji su iznijeli ove zaključke da to malo pojasne.

    I da nam svima objasne kako su došli do tako brilijantnih zaključaka. Jer, po pripremnom periodu se ne bi baš moglo reći da je tako (Milan se brukao protiv Čelzija, Sporting Hihona i ostalih). Pošto je to jedini parametar na osnovu kojeg se do sada moglo prosuditi kako je ko ukomponovan, zanima me otkud ovi zaključci.

    E sad, ako gospoda ima neka insajderska saznanja, ili se oslanja na sopstvenu ekspertizu i vidovnjačke sposobnosti ja se stvarno duboko izvinjavam.
    Kao shto ti vec rekoshe, milan je svaku pripremnu utakmicu odigrao bez bar 6,7 prvotimaca, nijesu imali praktichno nijednog napadacha, niti kreatora igre sem donekle sedorfa... Ne kazhem ja da je milan bolje ukomponovan, to nikako ne mozhe biti jer su doveli dosta novih igracha, dok je inter praktichno ostao u istom timu kao proshle god... Milanu ce trebati malo vremena da nadje igru i pravu formaciju, ali kad to urade sigurno ce biti jachi od intera... Najveci problem milanu ranijih sezone ja bila tanka klupa, sad na svakoj poziciji imaju odlichne zamjene...

    Inter mozhe sa onim timom da igra italijansku ligu, jer osim 3,4 u italiji niko nema kapaciteta da zaustavi ibrahimovica, medjutim kad u CL naidju na malo jachi i organizovaniji tim odmah kiksaju... Ako ne dovedu kvarezhmu ni ove godine nece stici ni do polufinala, sem ako im zhrijeb ne bude ishao na ruku, pa ne budu igrali ni sa jednim velikanom do tada... Ne mozhe se LS osvajati sa jednim ofanzivnim veznim, i to je veoma diskutabilno kako ce mancini odigrati...
    Last edited by MeDo_JE; 27-08-08 at 11:10.
    #fakenews

  25. #4325
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I Inter je pripreme odigrao bez Chivua, Cordobe, Samuela, Vieire, Dacourta, dobrim dijelom i bez Ibre pa se nije blamirao po Evropi.

    Prema tome, tu priču ostavite nekome drugom, kome možete da je prodate. I nemojte samo Šofra da slušate i da glumite ođe stručnjake, jer znamo koliko je realan kad su u pitanju milanski klubovi.

    Ja nisam rekao da je Inter ukomponovan, samo sam kritikovao ove što već znaju da neće stići ni do polufinala takmičenja u kojem Milan nažalost ni ne nastupa. A s druge strane vide veliki Milan koji ruši sve pred sobom.

    I samo sam kulturno pitao odakle to znaju???

Page 173 of 933 FirstFirst ... 73123163169170171172173174175176177183223273673 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zanimljivosti iz svijeta kulinarstva.
    By adrenaline in forum Gastronomija
    Replies: 12
    Last Post: 26-01-14, 02:28
  2. FB grupa za vijesti iz svijeta nekretnina
    By Cunning_Linguist in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 30-09-11, 17:24
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Replies: 2
    Last Post: 25-10-07, 18:51
  5. Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!
    By G R A D in forum Ostali sportovi
    Replies: 30
    Last Post: 03-10-05, 01:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •