Page 174 of 933 FirstFirst ... 74124164170171172173174175176177178184224274674 ... LastLast
Results 4,326 to 4,350 of 23322

Thread: FUDBAL - vijesti , zanimljivosti iz svijeta fudbala!!!

  1. #4326
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Shto svi pominju shofra kad je milan u pitanju, nijesam gledao tv zadnjih 2 mjeseca sem olimpijadu, tako da ne znam shta shofro sere... Od igracha shto si ti nabrojao samo chivu,cordoba i vieira su standardni prvotimci... Milan je pripreme odigrao bez neste, kaladzea, maldinija, kake, ronaldinja, pata, inzagija, borijela itd... Znachi vecina prvog tima... Jedina blamazha je bila protiv chelzija, koji je bio u punoj takmicharskoj formi jer im je prvenstvo pochinjalo za nedjelju dana, josh je kalach sam kriv za pola golova u toj utakmici... Nego ako se bude tradicija nastavila ove godine mi osvajamo ligu, jer popiste i vi proshle petardu na pripremama chini mi se...
    #fakenews

  2. #4327
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Shto svi pominju shofra kad je milan u pitanju, nijesam gledao tv zadnjih 2 mjeseca sem olimpijadu, tako da ne znam shta shofro sere... Od igracha shto si ti nabrojao samo chivu,cordoba i vieira su standardni prvotimci... Milan je pripreme odigrao bez neste, kaladzea, maldinija, kake, ronaldinja, pata, inzagija, borijela itd... Znachi vecina prvog tima... Jedina blamazha je bila protiv chelzija, koji je bio u punoj takmicharskoj formi jer im je prvenstvo pochinjalo za nedjelju dana, josh je kalach sam kriv za pola golova u toj utakmici... Nego ako se bude tradicija nastavila ove godine mi osvajamo ligu, jer popiste i vi proshle petardu na pripremama chini mi se...
    Popismo, od Barselone koja tom prilikom izgubi Etoa na 3 mjeseca, pa se fino provede poslije toga.

    Ja i ti sad da se kladimo da ove koje si nabrojao (nesta, kaladze, maldini, kaka, ronaldinjo, pato, inzaghi, borielo) neće zajedno početi ni jednu jedinu utakmicu kao prvotimci Milana. Tako da ni oni svi nisu standardni prvotimci.

    Uostalom, nema potrebe za daljom raspravom. Sigurno je da se Milan najbolje pojjačao pred novu sezonu i da će im serija A biti prioritet. Inter će vjerovatno sa Murinjom pucati na LS jer su već 3 zadnje godine osvojili skudeto.

  3. #4328
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Popismo, od Barselone koja tom prilikom izgubi Etoa na 3 mjeseca, pa se fino provede poslije toga.

    Ja i ti sad da se kladimo da ove koje si nabrojao (nesta, kaladze, maldini, kaka, ronaldinjo, pato, inzaghi, borielo) neće zajedno početi ni jednu jedinu utakmicu kao prvotimci Milana. Tako da ni oni svi nisu standardni prvotimci.

    Uostalom, nema potrebe za daljom raspravom. Sigurno je da se Milan najbolje pojjačao pred novu sezonu i da će im serija A biti prioritet. Inter će vjerovatno sa Murinjom pucati na LS jer su već 3 zadnje godine osvojili skudeto.

    Znam i ja da nece nikad pocheti svi zajedno, samo sam htjeo da napomenem koliko smo bili oslabljeni, ta tri odbrambena su jedina 3 centralna beka koje smo imali, znachi igrali smo bez odbrane, a kaka, ronaldinjo, pato, borijelo i inzagi su jedini polu shpicevi i napadachi, znachi igrali smo i bez napada gotovo cijele pripreme, zato kazhem da prijateljske utakmice ne pruzhaju jasnu sliku koliko je ko jak...

    Inter ce sigurno biti najchvrhca ekipa, vjerovatno ce primiti najmanje golova, i borice se do kraja za titulu u prvenstvu, ali LS sa trenutnim timom teshko mogu osvojiti, kad bi kvarezhma doshao to bi im znachajno povecalo shanse...
    U ovom sad sastavu zaustavish mancinija i ibrahimovica i vishe skoro i da ne prijeti opasnost za gol (pricham za LS i timove poput chelzija, liverpula, MU koji trche i presinguju cijelu utakmicu)... Uporedish inter (ibrahimovic i mancini (zavisi u kakvoj ce formi igrati)) npr sa chelzijem koji ima drogbu, lamparda, balaka, deka, kola, sad vjerovatno i robinja... Josh ako se ibra povrijedi, a koljeno mu je veoma slabo, o tome se ne smije ni razmishljati...
    #fakenews

  4. #4329
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Ajde ti si milanista (predpostavljam) pa mi daj kratki opis ekipe A.C. Milana

    hvala.
    Ja sam ULTRA Milanista,ali ja sam nepristrasan,barem u ovim komentarima,i nijesam rekao da Milan ima ukomponovanu ekipu,ili da ima bolju od Interove,samo sam rekao da Inter jos nije dobro ukomponovan,po meni,ni po imenima,ni po pozicijama. A evo sad cu rec,da je Milan bolje ukomponovao ekipu BAREM po imenima i pozicijama,ako nista drugo. Naravno da to nista ne znaci,vidjecemo ih u toku sezone.
    A sto se tice Interovih dometa u LS,ja se mogu kladit da opet nista nece napravit,sem ako ih EVENTUALNO polufinale zadovoljava. Ja mislim da je mentalitet kluba takav,da bolje igraju u Seriu A,i da ni Mourinho ne moze to da promijeni.

    @mc_esseny
    Jbg,Milan ne igra LS. Ali,barem kad igraju,ucine nesto.
    Last edited by _HokutoNoKen_; 27-08-08 at 16:31.
    DICIOTTO

  5. #4330
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    samo sam rekao da Inter jos nije dobro ukomponovan,po meni,ni po imenima,ni po pozicijama. A evo sad cu rec,da je Milan bolje ukomponovao ekipu BAREM po imenima i pozicijama,ako nista drugo.
    Pa super. Ja se slažem da Milan bude bolje ukomponovan po imenima a Inter po pruženoj igri na terenu.

  6. #4331
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    NikshiC
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ever banega preshao u atl madrid kao pozajmljen igrach,ako zadavolji atl ima pravo da ga kupi za 11 miliona
    pavlichenko u totenhemu
    abramovich poslao ponudu od 100 m za kaku(kakav idiot)

  7. #4332
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ako ga proda Milan,ispashce iz lige...
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  8. #4333
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pola tima novosadske Vojvodine uskoro bi mogli da čine nekadašnji igrači Partizana.

    U Vojvodini već igra vezista Vladan Vukajlović, defanzivac Milan Perendija, koji je bio na pozajmici u skopskom Vardaru, dogovorio je prelazak u novosadski klub, a put vojvođanske prestonice iz Humske mogla bi uskoro da krenu i dva Crnogorca - Slaven Stjepanović i Risto Lakić.

    Stjepanović, koji je u Partizan došao iz Zete, ali nije dobijao pravu šansu, od ovog leta je slobodan u izboru novog kluba, kao i Risto Lakić, bek koji je došao iz podgoričke Budućnosti. Kao i Stjepanović, ni Lakić nije dobio poverenje trenera crno-belih, a prošle sezone odigrao je tek možda sveukupno jedan sat u crno-belom dresu.

    Iz Partizana odlazi i mladi reprezentativac Crne Gore Marko Ćetković, koji je kao i Stjepanović došao iz Zete. Sa puno gorčine, Ćetković je nedavno pričao o tome kako u Partizanu nije dobio nikakvu šansu i da zato želi da ode. "Partizan je moj najveći promašaj u karijeri", govorio je, ali i da se neće vraćati u crnogorsku ligu koju je "prerastao".

    Izgleda, međutim, da će se Ćetković ipak vratiti na rodnu grudu, s obzirom na to da je dogovorio prelazak u Mogren.

    Mogren je bio zainteresovan i za Ristu Lakića.

    Stjepanović i Ćetković potpiali su za Partizan 31. avgusta 2007. godine, a sveukupno su možda zajedno odigrali jednu utakmicu za crno-bele!

  9. #4334
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    NikshiC
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Ako ga proda Milan,ispashce iz lige...
    hahahahahhahahahahahahaha.....kako volim da me neko nasmije ovako....

  10. #4335
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mijuska View Post
    hahahahahhahahahahahahaha.....kako volim da me neko nasmije ovako....
    Pa što?
    Ne bi bilo prvi put da Milan isprdi iz prve lige, za razliku od nekih koji nikad nisu imali tu "privilegiju" da igraju van prve lige, khmm, khmmm

    Massimo Oddo na jednogodišnju pozajmicu u Bayern.
    Last edited by Katunjanin; 28-08-08 at 14:43. Reason: massimo oddo

  11. #4336
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    NikshiC
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za razliku od nekih koji su zaboravili kako izgleda pehar lige shampiona,jesi li na te mislio?

  12. #4337
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Jednom drugoligash,uvjek drugoligash :mrgreen:

    mahhahaha
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  13. #4338
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa mora da je tako. Nema sto da se raspravljam,trofeji govore sve. Polako ce vam 50 godina od osvajanja LS.

    Oddo ode u Bajern na pozajmicu. Neka mu je srecno. Paloschi u Parmu. Njemu jos srecnije.
    Ronaldo ce najvjerovatnije u Man City. Kaka nece nidje ic,barem je on tako izjavio. Porto zahtijeva Pelea i,naravno jos para za Quaresmu,i izgleda da ce i to da se obavi.
    DICIOTTO

  14. #4339
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Htjedoh da pitam koji će moj Bajernu da uzima Oda, kad vidim prodali Marsela Jansena u HSV... Znači, Lam opet na lijevog beka...
    Eto, Totenhem konačno kupio Pavljučenka, isplatiće im se više nego Aršavin, trebao im je klasični napadač, s obzirom da je jedini takav kojeg imaju Daren Bent...

  15. #4340
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,316
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Jeremy Menez u Romi, je l' to potvrdjeno? Ovo bi bilo odlicno pojacanje za Romu a cijena tranfera bi trebala da iznosi oko 15 miliona. Pominje se i Suazo ali ne znam oce li bit u igri ako se danas/sjutra potvrdi transfer ovog ofanzivca. Ovime bi Vucinic dobio opasnu konkurenciju ili mozda ga Spaletti stavi na shpica, a Tottija vrati na polushpica dje mu je mjesto.

  16. #4341
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ménez odlazi iz Monaka, bar tako pise u ovdasnjim novinama.

  17. #4342
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Menez je u Romu, Senderos nije na pozajmicu,vec je Milanov igrac,samo sto su ga na rate uzeli. Kosta 12 i po miliona. Sad su platili 2 i po,a ostalih 10 do kraja sezone.
    DICIOTTO

  18. #4343
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Senderos jeste na pozajmicu, s tim sto postoji klauzula u ugovoru da se moze kupiti na kraju se zone po fiksnoj cijeni koja nije objavljena.

    Sad sto se tice ovih prepirki i cuda ja mislim da vi nijeste mala djeca da se prepucavate oko toga cija je ekipa bolje ukomponovana po imenima ili pozicijama. Svi dobro znamo cemu sluze prijateljske utakmice. Ja naravno ne pokusavam da opravdam slabu igru Milana, koji se dosta popravio u igri poslije petarde od strane Chelsea, ali kao sto rekoh prijateljske utakmice sluze da se igraci stave na test prije pocetka sezone, da se vidi koja formacija najbolje ide na nogu timu i tome slicno.
    Io ci credo!

    Welcome



  19. #4344
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Manchester - Zenit 0-1 poluvrijeme
    Bijo si poziw koi se neodbija

  20. #4345
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakav smeč (prvi tempo ) Skolsa na kraju, kakva preciznost!

  21. #4346
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    fenomenalan smec, ja bi mu priznao gol

    zenit je totalno nadigrao mancester, mogli su im dati jos koji gol... zenit uopste nije za potcjenivanje
    ...

  22. #4347
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    fenomenalan smec, ja bi mu priznao gol

    zenit je totalno nadigrao mancester, mogli su im dati jos koji gol... zenit uopste nije za potcjenivanje
    Dobro Zenit je izgledao mnogo bolje zato sto je Mancester mnogo lose igrao, tj. mnogo lose je krenuo u novu sezonu, nikakvu igru nemaju, bas pravo mucenje u organizaciji napada, ali doci ce to sve na svoje
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  23. #4348
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ah sto radi skols ali zasluzio je i crveni za onaj prvi start iz ciste frustracije pravo u neoge uh grrrrrrrrr
    Montenegrina montegrina , sladja od najsladjih mandarina, opija poput najboljeg vina .

  24. #4349
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Napokon ove sezone mogu da kazhem, bem ti ekipu koja zavisi od jednog igracha... :mrgreen:
    #fakenews

  25. #4350
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brate,razvukao ih je Zenit. Iznenadio sam se,ali onaj Zenit je jaka ekipa,nema sto.

    Saha u Everton. Obinnu,nigerijac,potpisao za Inter,i odmah proslijedjen Evertonu na pozajmicu.
    DICIOTTO

Page 174 of 933 FirstFirst ... 74124164170171172173174175176177178184224274674 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zanimljivosti iz svijeta kulinarstva.
    By adrenaline in forum Gastronomija
    Replies: 12
    Last Post: 26-01-14, 02:28
  2. FB grupa za vijesti iz svijeta nekretnina
    By Cunning_Linguist in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 30-09-11, 17:24
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Replies: 2
    Last Post: 25-10-07, 18:51
  5. Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!
    By G R A D in forum Ostali sportovi
    Replies: 30
    Last Post: 03-10-05, 01:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •