Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 115

Thread: Kako najbolje smrsati?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default Kako najbolje smrsati?

    ili preciznije,kako tj koji je najbolji nacin za uklanjanje sala sa predjela trbuha?
    ovako,svaki dan(evo vec mjesec i po) trchim konstantno oko 10 minuta,zatim 10 minuta hodanja,pa opet 10 minuta trchanja. poceo sam da se hranim na sledeci nacin: dorucak:ujutru u skolu za uzinu pojedem jedan burek i pijem vode.
    rucak:dodjem kuci posle skole,pa mi majka spremi nesto oko 15:00 ili ja uzmem nesto tipa pashtete,salame,neko voce,plazme i mlijeka il sta vec nadjem..za veceru obicno oko 19:00-20:30 pojedem neko meso,ponekad palacinke,plazma i mlijeko. gazirano i alkoholno ne pijem..slatko sam smanjio na minimum,skoro nista od ''slatkih'' proizvoda ne jedem.posle 20:00 nista ne uzimam u usta.
    da li mozda jos nesto treba da radim? tipa sklekove? plasim se da ne dodje do nekakve ''lokalne deformacije'' tj da mi ruke budu nabildovane a noge ka u kostura
    PS.izvinjavam se na neznanju,kao i nestrucnim izrazima,samo sam se nadao da ce mi neko pomoci da malo vise saznam o ovome

  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,973
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvo treba da pazis koliko imas godina.
    drugo ne treba granica posle koje nista ne jedes da bude 8 sati nego 6 sati.
    trece palacinke bureci i slicno ti nece pomoci iako jedes u manjim kolicinama.
    moja preporuka ti je da ujutru pojedes neku suvu kiflu ili slicno a uvece salamu virsle ili slicnu manje masnu hranu.da ukines hleb potpuno.za rucak da jedes ali u manjim kolicinama ali sto manje masniju hranu.
    sto se tice trcanja bolje ti je da trcis 20 min ako mos pa hodas jedno 5 min pa ponovo.nego 10 min po 10 min to ne osjetis.za mrsanje ti je najbolje i najefikasnije trcanje kad trcis a mislis da ces da se srusis dolje kako si umoran.takva dva minuta su ti bolja nego 10 min a neosjecas umor.
    toliko od mene.
    pozdrav.
    ako se sjetim jos cega pisacu.

    da ne zaboravim najvaznije ti je zdravlje ako si u fazi 15-16 ili slicno godina preporucujem ti da ne drzis dijete i slicno nego samo ovako da izbjegavas masnu i slatku hranu i sto vise trcis.jer u toku dijeta moze doci po poremecaja razvoja zbog gladovanja u fazi razvoja.
    2fast 4U

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ostavi se pasteta i ostalih suhomesnatih proizvoda,

    jedi sto vise kuvanog
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #4
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    ko je pominjao ikakve dijete? ne daj boze
    inace imam 18 godina
    moze li npr jabuka umjesto suve kifle ujutru? ili mozda 2-ije jabuke?
    crni hleb umjesto nikakvog hleba?
    moram priznat da me nekim danom noge bole(kad pocnem da trchim),ali nakon toga jedno pola sata,pa prestanu da bole..jel to normalno? klin se klinom obija? da trchim iako znam da ce me zaboljeti noge taj dan(nije problem,navikao sam,a i zaboravim na bol u toku trchanja)
    gazirano vec godinu dana ne pijem,jer nakon mjesec dana ''nekonzumiranja'' coca cole,pocela je da mi se gadi od same pomisli da je popijem
    slatko takodje..ne jedem skoro nista slatko,cak ni kad majka spremi tortu(izuzetak su moje omiljene torte,ali to pokusavam da se obuzdam)

  5. #5
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    glavni grad
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ti savjet: ne jedi bureke!!! jedi razani hljeb umjesto bijelog,ne jedi poslije 18h. vise tecnosti i jabuka(kisjelih). dok teniras stavi pojas za mrsavljenje oko struka,ali ga nemoj nositi vise od 2h dnevno! sretno!!!

  6. #6
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne mozes jes burek za dorucak...taj pojas ne bi bas preporucio...jer kad ga nosis znojis se,a ta voda ti stoji na podrucju bubrega a to bas ne valja...nosi ga al ne pretjerano...mora se sad pred ljeto malo smrsat a?

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    povrce kuvano, provjereno uspjesno i uopste sto vise kuvanih proizvoda i bez przanije i pecenja.
    Još jedna pobeda i titula...

  8. #8
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    ili preciznije,kako tj koji je najbolji nacin za uklanjanje sala sa predjela trbuha?
    ovako,svaki dan(evo vec mjesec i po) trchim konstantno oko 10 minuta,zatim 10 minuta hodanja,pa opet 10 minuta trchanja. poceo sam da se hranim na sledeci nacin: dorucak:ujutru u skolu za uzinu pojedem jedan burek i pijem vode.
    rucak:dodjem kuci posle skole,pa mi majka spremi nesto oko 15:00 ili ja uzmem nesto tipa pashtete,salame,neko voce,plazme i mlijeka il sta vec nadjem..za veceru obicno oko 19:00-20:30 pojedem neko meso,ponekad palacinke,plazma i mlijeko. gazirano i alkoholno ne pijem..slatko sam smanjio na minimum,skoro nista od ''slatkih'' proizvoda ne jedem.posle 20:00 nista ne uzimam u usta.
    da li mozda jos nesto treba da radim? tipa sklekove? plasim se da ne dodje do nekakve ''lokalne deformacije'' tj da mi ruke budu nabildovane a noge ka u kostura
    PS.izvinjavam se na neznanju,kao i nestrucnim izrazima,samo sam se nadao da ce mi neko pomoci da malo vise saznam o ovome
    Ne bih da te demoralishem , ali sa tolikom kolichinom ugljenih hidrata koju unosish , mrshanje ce ici masa sporo ...
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  9. #9
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    zahvaljujem na pokusaju,ali nisi uspeo da me demoralishesh sledeci put vise srece :P
    pazi,mozda nisi dobro shvatio,kada sam nabrajao sta ja jedem,nisam mislio da jedem sve to,nego JEDNO od tih jela(npr vecera palacinke,ruchak plazma mlijeko,doruchak burek masni ;p ) e ako je ovo mnogo ugljenih hidrata,onda ne znam sta je malo
    NO BURECKS ALLOWED!! e bogomi,treba se sjutra ujutru snac bez bureka

  10. #10
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    glavni grad
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    reci NE bureku!!!! dobro mozda mozes ponekad,jednom u 10 dana

  11. #11
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    zahvaljujem na pokusaju,ali nisi uspeo da me demoralishesh sledeci put vise srece :P
    pazi,mozda nisi dobro shvatio,kada sam nabrajao sta ja jedem,nisam mislio da jedem sve to,nego JEDNO od tih jela(npr vecera palacinke,ruchak plazma mlijeko,doruchak burek masni ;p ) e ako je ovo mnogo ugljenih hidrata,onda ne znam sta je malo
    NO BURECKS ALLOWED!! e bogomi,treba se sjutra ujutru snac bez bureka
    Pazi , ti neshto nisi dobro shvatio. Ali da ne bude da se ja pravim pametan , pitaj nekog ko zna koliko ima ugljenih hidrata u smo jednom od tih jela koje si nabrojao( palachinke , plazma i mlijeko , burek) . A josh ako dnevno pojedesh dva od ta tri jela koja si dao kao primjer , moracesh doooooooobro guzu da oznojish da bi skinuo salo .A za to ce ti bit malo 20 minuta trchanja , kao shto si rekao .Inache , ugljeni hidrati su ti glavni "uzrok" sala , uglavnom na stomaku . Ovo na shta ti ja skrecem paznju je iz najbolje namjere , nemoj pogreshno da me shvatish . Puno srece !!!
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  12. #12
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    hm,pa najbolje da uzmem da pasem travu ahahahha
    mislim da ne sadrzi ugljane hidrate
    naravno da shvatam da ovo govoris iz najbolje namjere,necemo se sad ovde ljutit dje nema potrebe za tim...smislicu vec nesto sto se tice ishrane,a trchanje cu da povecam za 2x pa da crknem ka konj nedje po putu...

  13. #13
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=SpellStealer;626878]ili preciznije,kako tj koji je najbolji nacin za uklanjanje sala sa predjela trbuha?
    ovako,svaki dan(evo vec mjesec i po) trchim konstantno oko 10 minuta,zatim 10 minuta hodanja,pa opet 10 minuta trchanja. poceo sam da se hranim na sledeci nacin: dorucak:ujutru u skolu za uzinu pojedem jedan burek i pijem vode.
    rucak:dodjem kuci posle skole,pa mi majka spremi nesto oko 15:00 ili ja uzmem nesto tipa pashtete,salame,neko voce,plazme i mlijeka il sta vec nadjem..za veceru obicno oko 19:00-20:30 pojedem neko meso,ponekad palacinke,plazma i mlijeko. gazirano i alkoholno ne pijem..slatko sam smanjio na minimum,skoro nista od ''slatkih'' proizvoda ne jedem.posle 20:00 nista ne uzimam u usta.
    da li mozda jos nesto treba da radim? tipa sklekove? plasim se da ne dodje do nekakve ''lokalne deformacije'' tj da mi ruke budu nabildovane a noge ka u kostura
    PS.izvinjavam se na neznanju,kao i nestrucnim izrazima,samo sam se nadao da ce mi neko pomoci da malo vise saznam o ovome [/quote


    Jel ti hoces da se udebljas ili da smrsas?Jer ovo gore mi ne lici na nikakvu dijetu,nego bogami masala za pojest`. Moj ti je savjet,sto manje mlijeka i mlijecnih proizvoda(pavlaka,sirevi,jogurt...)izbaci veceru i jedi mnogo voca i naravno povecaj fizicku aktivnost i brzo ces osjetiti rezultate.

  14. #14
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ili stari dobri sistem, probušiš jednu kašiku i uvijek jedeš sa njom
    Još jedna pobeda i titula...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    248
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fora je da masovno zakinesh na ugljenim hidratima ,a pojachash unos masti i proteina . Znachi slobodno cepaj masnu hranu , samo da nema ugljenih hidrata , i gledaj da jedan dio masti koje unosish budu omega 3 masti (laneno,maslinovo , riblje ulje) . Ima omega 3 masti u finim kolichinama i u masnijim ribama . Ne samo da su zdrave te masti za tvoj organizam nego je dokazano da pospjeshuju skidanje masnih naslaga . To naravno ako isposhtujesh prvi uslov - no carbs!
    ...

  16. #16
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    hm,pa najbolje da uzmem da pasem travu ahahahha
    mislim da ne sadrzi ugljane hidrate
    naravno da shvatam da ovo govoris iz najbolje namjere,necemo se sad ovde ljutit dje nema potrebe za tim...smislicu vec nesto sto se tice ishrane,a trchanje cu da povecam za 2x pa da crknem ka konj nedje po putu...
    ja sam imao problema sa tim...batali te tjestenine ali SVE.dobar ti je crni i kukuruzni hleb.pojas sam i ja nosio,ne jedi poslije 19 i punoooooooo trbusnjaka
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  17. #17
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bar ,Montenegro
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    ili preciznije,kako tj koji je najbolji nacin za uklanjanje sala sa predjela trbuha?
    ovako,svaki dan(evo vec mjesec i po) trchim konstantno oko 10 minuta,zatim 10 minuta hodanja,pa opet 10 minuta trchanja. poceo sam da se hranim na sledeci nacin: dorucak:ujutru u skolu za uzinu pojedem jedan burek i pijem vode.
    rucak:dodjem kuci posle skole,pa mi majka spremi nesto oko 15:00 ili ja uzmem nesto tipa pashtete,salame,neko voce,plazme i mlijeka il sta vec nadjem..za veceru obicno oko 19:00-20:30 pojedem neko meso,ponekad palacinke,plazma i mlijeko. gazirano i alkoholno ne pijem..slatko sam smanjio na minimum,skoro nista od ''slatkih'' proizvoda ne jedem.posle 20:00 nista ne uzimam u usta.
    da li mozda jos nesto treba da radim? tipa sklekove? plasim se da ne dodje do nekakve ''lokalne deformacije'' tj da mi ruke budu nabildovane a noge ka u kostura
    PS.izvinjavam se na neznanju,kao i nestrucnim izrazima,samo sam se nadao da ce mi neko pomoci da malo vise saznam o ovome
    E ovako da ti ja kezem sta ces da uradis:
    1) slatkise obavezno da izbacis oni su smrt za stomak
    2) ugljane hidrate smanji na minimum
    3) masti smanji na minimum (bureke ,palacinke ,pastete,suhomesnate proizvode totalno IZBACI IZ ISHRANE)
    4) povecaj sto vise proteinsku ishanu ,znaci hrani se zdravo ,sto vise voce (ne banane) ,sto vise vlaknastog povrca ,to vise kuvane hrane ,umjesto pasteta bolje ti je da pojedes tunjevinu u konzervi ili neku sardinu
    5) sto se tice treninga to je u redu mada bi najbolje bilo kad bi mogao da trcis ujutru na prazan stomak tzv. cardio trening ,ali ako ides u skolu onda mozes i posle podne ,samo nemoj da se najedes pa na trcanje nego trci pa posle jedi

    Poslusaj ove moje savjete i za 2 mjeseca neces moci da se prepoznas ,pa ako budes htio da se bildujes obrati se pa cemo ti reci sto da radis

  18. #18
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    hm,pa najbolje da uzmem da pasem travu ahahahha
    mislim da ne sadrzi ugljane hidrate
    naravno da shvatam da ovo govoris iz najbolje namjere,necemo se sad ovde ljutit dje nema potrebe za tim...smislicu vec nesto sto se tice ishrane,a trchanje cu da povecam za 2x pa da crknem ka konj nedje po putu...
    Mozda i ne bi bilo loshe . Ali ne bukvalno travu , ali zamijeni burek ili plazmu i mlijeko ( kombinacija koja je , usput, najbolji "materijal" za stvaranje sala) nekim zelenishom u ishrani . Ali nemoj sad da bude da si burek s' mesom zamijenio burekom sa zeljem
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  19. #19
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    zelenilo zelenilo zelenilo... svi te uče da jedeš zelenilo
    i slon je biljojed
    čisto da znaš :P

  20. #20
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam prosle godine(u ovo vreme) za 3 nedelje smrhao 7-8kg.Nisam bio debeo, nego sam dobio mali stomachic tokom zime i chsto sam hteo da ga se resim u potpunosti!
    Isao sam na fudbal 2-3 puta nedeljno(po 1-2h).I chini mi se da se igranjem fudbala moze puno bolje smrshati nego obichnim trchanjem, jer se stalno trche mali sprintevi i daje se sve od sebe, i takodje imas puno vecu motivaciju
    2-3 puta nedeljno biciklo(Ko zna HN ovo mi je bila relacija: do granice sa hrvatskom, tamo na njivichkom putu, a posle do zvinja, a poneki put odem i do one crkve gore na vrh brda)uglavnom razlika u nadmorskoj visini je otprilike 500-600m
    ostale dane trbushnjaci(to je za oblikovanje stomaka, a ako imas pozamashni stomak ne treba ih raditi..)
    Sto se hrane tiche jeo sam sve jedino posle 20:00h nisam jeo nista slatko!
    /

  21. #21
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mickey-HN View Post
    Ja sam prosle godine(u ovo vreme) za 3 nedelje smrhao 7-8kg.Nisam bio debeo, nego sam dobio mali stomachic tokom zime i chsto sam hteo da ga se resim u potpunosti!
    Isao sam na fudbal 2-3 puta nedeljno(po 1-2h).I chini mi se da se igranjem fudbala moze puno bolje smrshati nego obichnim trchanjem, jer se stalno trche mali sprintevi i daje se sve od sebe, i takodje imas puno vecu motivaciju
    2-3 puta nedeljno biciklo(Ko zna HN ovo mi je bila relacija: do granice sa hrvatskom, tamo na njivichkom putu, a posle do zvinja, a poneki put odem i do one crkve gore na vrh brda)uglavnom razlika u nadmorskoj visini je otprilike 500-600m
    ostale dane trbushnjaci(to je za oblikovanje stomaka, a ako imas pozamashni stomak ne treba ih raditi..)
    Sto se hrane tiche jeo sam sve jedino posle 20:00h nisam jeo nista slatko!
    pa i meni se ''naduvao'' stomak tokom zime...nista nisam radio,samo sjedio za kompjuterom
    uostalom,vec mi se javio neko na PM,i objasnio mi neke stvari,pa cu ga poslusati i nadajmo se da ce se za 4-5 mjeseci situacija popraviti(vec sad osjecam poboljsanja(jacha volje,manji stomak,manje nervoze)vidjecemo kako ce ici dalje) hvala svima
    PS.danas smo igrali mali fudbal u uchionici 2v2(za vrijeme skolskog odmora),i u finalu sam sa drugom dobio drugi tim 11:9..ushao profesor,jedan moj drug uze loptu,baci je meni,ja je bacim dalje,a ovaj poslednji je sakrije u torbu..naredi profesor redaru da se nadje lopta a moj drug pocne da gleda ispod krede,ispod sundjera i sl.. da li smijanjem skidam kilograme(trosim kalorije) ?
    Last edited by SpellStealer; 25-04-07 at 17:29.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    PodgoricA
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo makni hleb i vise se aktiviraj!100% djeluje,cak ne moras drzat dijetu samo hleb makni pod hitno!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    da li smijanjem skidam kilograme(trosim kalorije) ?
    Smijanjem aktiviras i to dosta ozbiljno trbusne...

    Offtopic - Preporuka svim mladjim generacijama - manje se sprdajte sa profesorima...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    bio je odmor 15 minuta slobodno,ionako nije bio profesor koji nam predaje,a i kad nas je vidio smijao se

  25. #25
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,973
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    ko je pominjao ikakve dijete? ne daj boze
    inace imam 18 godina
    moze li npr jabuka umjesto suve kifle ujutru? ili mozda 2-ije jabuke?
    crni hleb umjesto nikakvog hleba?
    moram priznat da me nekim danom noge bole(kad pocnem da trchim),ali nakon toga jedno pola sata,pa prestanu da bole..jel to normalno? klin se klinom obija? da trchim iako znam da ce me zaboljeti noge taj dan(nije problem,navikao sam,a i zaboravim na bol u toku trchanja)
    gazirano vec godinu dana ne pijem,jer nakon mjesec dana ''nekonzumiranja'' coca cole,pocela je da mi se gadi od same pomisli da je popijem
    slatko takodje..ne jedem skoro nista slatko,cak ni kad majka spremi tortu(izuzetak su moje omiljene torte,ali to pokusavam da se obuzdam)
    mozes taman jabuke to ti je najbolje.umjesto kifle bureka slicno uzmi jabuku.

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    hm,pa najbolje da uzmem da pasem travu ahahahha
    mislim da ne sadrzi ugljane hidrate
    naravno da shvatam da ovo govoris iz najbolje namjere,necemo se sad ovde ljutit dje nema potrebe za tim...smislicu vec nesto sto se tice ishrane,a trchanje cu da povecam za 2x pa da crknem ka konj nedje po putu...
    od trcanja ti nece bit nista sto vise trcanja to bolje no sve dijete i smnanjenje hrane.
    2fast 4U

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 35
    Last Post: 24-11-12, 17:31
  2. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 19:53
  3. Sveveliko Srpstvo se zasniva na golim interesima
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 88
    Last Post: 20-02-05, 18:52
  4. Stanje u Srbiji i uspjesna tranzicija...
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 14-10-04, 20:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •