Results 1 to 7 of 7

Thread: pas zrtva neuzvracene ljubavi

  1. #1
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default pas zrtva neuzvracene ljubavi

    PAS ŽRTVA NEUZVRAĆENE LJUBAVI

    Mioljub Savić (64) iz sela Latković kod Ljiga optužen da je iz osvete komšinicinog psa otrovao, a zatim upucao i bacio na deponiju

    LJIG - U opštinskom sudu u Ljigu, 9. jula biće nastavljeno suđenje Mioljubu Saviću (64) zbog svirepog ubistva psa njegove komšinice Dragice Stojković (66). Ubistvo se dogodilo prošle godine u selu Latković, nadomak Ljiga. Dragica optužuje okrutnog komšiju da je njenog haskija po imenu Mića kobnog dana prvo otrovao.
    Dragica Stojković
    Tako omamljenog, namamio ga je da izađe iz kućnog dvorišta i iz neposredne blizine, hicima iz lovačke puške, pogodio ga pravo u glavu. Ucveljena žena tvrdi da bezobzirnom Mioljubu to nije bilo dosta, već je ubijenog Miću vezao za branik od svoje "opel korse" i tako ga vukao punih 11 kilometara, do opštinske deponije đubreta, na koju je bacio ono što je od pokojnog Miće ostalo!
    Sve je počelo još pre deset godina, kad je rukovalac građevinskih mašina Mioljub Savić bacio oko na komšinicu Dragicu, koja se sa suprugom doselila iz Beograda u Latković. Mioljub je, kako tvrdi Dragica, otvoreno pokazivao svoje namere, pa je po selu pričao da je s njom u ljubavnoj vezi.
    - Pošto je umislio da mu je, moj sada već pokojni, suprug jedina prepreka u ostvarenju pokvarene mašte, Mioljub je pokušao da ga likvidira. Na svu sreću, uspela sam da prozrem zaveru komšije, koji mi je posle toga obećao da će mi se kad-tad osvetiti. Sada se kajem što čitav slučaj nisam prijavila policiji.
    - Nekako smo funkcionisali do pre dve godine, kad je iznenada preminuo moj suprug. Tada su počele prave neprilike. Sedam dana posle sahrane Mioljub je pokušao da kroz prozor uđe u moju sobu. Ugledala sam ga onako bradatog i zaraslog u kosu i umalo se nisam šlogirala.
    - Dohvatila sam sekiru i oterala nezvanog gosta iz svog dvorišta. Da sam htela, mogla sam da imam mnogo obrazovanije, bogatije i lepše muškarce od ružnog i naprasitog Mioljuba dok sam, kao sudija porotnik, preko 10 godina radila u Palati pravde - u jednom dahu priča Stojkovićeva.
    Kad Mioljub nije uspeo da osvoji njeno srce, dalje priča Dragica, počeo je da je "emocionalno povređuje, udarajući tamo gde je najtanja". Zaljubljeni komšija, kaže, posle Mićinog ubistva, ubio joj je dve mačke i sedam kokošaka, a prošle godine, u januaru, pokušao je da joj otruje još dva psa.
    - Dobro je znao koliko mi je stalo do životinja koje brižno čuvam u svom dvorištu, a posebno do mog voljenog psa čuvara, pokojnog Miće. Ali, prevario se ako je mislio da će ga i ovoga puta spasti sin policajac Dragan (31), koji radi u Lajkovcu. E, neće! Ćerka Gordana ceo slučaj prijavila je unutrašnjoj kontroli u Republičkom ministarstvu policije. Istragu je preuzela policijska inspektorka Brankica Lilić, pa je tako čitav slučaj došao na sud - objašnjava ona i dodaje:
    - Javno mu poručujem da će odrobijati Mićinu smrt, ne zvala se ja Dragica Stojković.


    Kakva ljubav, kakvi bakrači
    U telefonskom razgovoru, Mioljub Savić nije porekao da je pucnjima iz lovačke puške ubio nesrećnog psa, pa čak ni da ga je vezao za branik svojih kola. On, međutim, kaže da ga je tako vezanog vukao samo par stotina metara. On je pri tom izričit da je Mića stradao zbog svoje loše naravi, jer mu danima nije dozvoljavao da uđe u dvorište svoje kuće preteći da će da ga ujede. Za glasine da je ubistvo isplanirao zbog neuzvraćene ljubavi, kaže da su obične budalaštine.


    Ljubavnik ili psihopata?
    Milorad Savić, jedini svedok ubistva, kaže da je njegov prezimenjak Mioljub okrutan čovek i da on ne veruje da je Mića stradao zbog Dragičine neuzvraćene ljubavi.
    - Koliko mi je poznato, Mioljub u mene nije zaljubljen, ali mu to nije smetalo da 2005. godine ubije mog vučjaka. Ma, on je običan psihopata, kad je u stanju da iz neposredne blizine puca u glavu bespomoćnom kučetu. Nedavno se satima iživljavao nad mojim dvema mačkama, pre nego što će ih tako izmrcvarene, bez očiju, vratiti u dvorište - istakao je Savić.



    ovoga treba ubit u korist naroda
    Last edited by Oky; 04-07-07 at 14:15.
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  2. #2
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    No comment.. ustvari imam, sprdnja bi bilo da ovaj nastavi da se slobodno krece po ulici.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MysteryGirl View Post
    Sedam dana posle sahrane Mioljub je pokušao da kroz prozor uđe u moju sobu. Ugledala sam ga onako bradatog i zaraslog u kosu i umalo se nisam šlogirala.
    - Dohvatila sam sekiru i oterala nezvanog gosta iz svog dvorišta. Da sam htela, mogla sam da imam mnogo obrazovanije, bogatije i lepše muškarce od ružnog i naprasitog Mioljuba dok sam, kao sudija porotnik, preko 10 godina radila u Palati pravde - u jednom dahu priča Stojkovićeva.

    Ali, prevario se ako je mislio da će ga i ovoga puta spasti sin policajac Dragan (31), koji radi u Lajkovcu. E, neće! Ćerka Gordana ceo slučaj prijavila je unutrašnjoj kontroli u Republičkom ministarstvu policije. Istragu je preuzela policijska inspektorka Brankica Lilić, pa je tako čitav slučaj došao na sud - objašnjava ona i dodaje:
    - Javno mu poručujem da će odrobijati Mićinu smrt, ne zvala se ja Dragica Stojković
    buahahahaha
    Srbija majka!!!

    Jadni haski, stvarno ga zalim, i one macke kojima je onaj ludak iskopao oci, ali sam umro od smijeha dok sam citao ovaj text.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,059
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,352
    Thanked in
    1,876 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MysteryGirl View Post
    LJIG - U opštinskom sudu u Ljigu, 9. jula biće nastavljeno suđenje Mioljubu Saviću (64) zbog svirepog ubistva psa njegove komšinice Dragice Stojković (66).
    Istragu je preuzela policijska inspektorka Brankica Lilić, pa je tako čitav slučaj došao na sud - objašnjava ona i dodaje:
    - Javno mu poručujem da će odrobijati Mićinu smrt, ne zvala se ja Dragica Stojković.
    Bože, ajde da ga zatvore, ali da odrobija..... Šta sve ima u zemlji Srbiji :devil:
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MysteryGirl View Post
    PAS ŽRTVA NEUZVRAĆENE LJUBAVI

    Sve je počelo još pre deset godina, kad je rukovalac građevinskih mašina Mioljub Savić bacio oko na komšinicu Dragicu, koja se sa suprugom doselila iz Beograda u Latković. Mioljub je, kako tvrdi Dragica, otvoreno pokazivao svoje namere, pa je po selu pričao da je s njom u ljubavnoj vezi.
    Da sam htela, mogla sam da imam mnogo obrazovanije, bogatije i lepše muškarce od ružnog i naprasitog Mioljuba
    -
    ahahahhahahhahahha:lolblue::lolblue::lolblue:
    e pa...
    seoska posla...

  6. #6
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Covjek ima blizu 70 sto bi on...
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jos samo fali da pise da je Mioljub polno opstio sa haskijem i macke tjerao na protivprirodni blud, a sve to pred ocima zabezeknute komsinice...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Konta li On??
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 228
    Last Post: 05-05-07, 12:56
  2. Arsen Dedic
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 23
    Last Post: 08-12-06, 12:56
  3. Sex i vodjenje ljubavi
    By Chegevara in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 16-11-06, 13:16
  4. pomjeranje granica?
    By DUKSTER in forum Ljubav
    Replies: 91
    Last Post: 14-11-05, 16:33
  5. Mozete li bez njih?
    By Sick-Boy in forum Ljubav
    Replies: 39
    Last Post: 22-10-04, 14:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •