Page 6 of 10 FirstFirst ... 2345678910 LastLast
Results 126 to 150 of 242

Thread: Zadah foruma !

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    @nihil, moram ti priznat da ni ja ne volim DIDI-ja, jer je jedno zlo kakvo se nece uskoro pojavljivat' na internetu, al dobro
    Ne kapiras. Ne pricam o tome ko koga voli ili ne vec sta ko (ne) cini kao mod/admin. Prema tome, pricas pogresnu pricu. Da si ti ili bilo ko drugi mod/admin i da postupas mimo pravila, selektivno brisuci, provocirajuci i omalovazavajuci, ismijavajuci i vrijedjajuci usere isto bih te kritikovao. Dakle, ne radi se o nicku/liku vec o postupanju i pravilima, njiovom postovanju.
    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    ne mozes da dizes toliku frku zbog zajebancije covjece. iz tvojih postova vidim da ti ovaj forum dosta znaci, i da si se prilicno uzivio sto se njega tice, pa bi da ga uredis da ti bude ka' monarhija, al' to jednostavno nije to...
    Neke stvari jesu zafrkancija i zaje.bancija, a neke nisu. Nije zafrkancija i zaje.bancija kada ti se neko naruga i ti mu vratis, a onda mod/admin izbrise to sto si ti vratio a uvredu na tvoj nacun ne izbrisu, i onda kada se poazlis pocnu da te ubjedjuju kako je to ok. ... Nisi dobro primijetio da mi ovi forumi dosta znace, to nije poenta. Meni dosta znaci postovanje sagovornika i otvorena rasprava, polemika na svaku temu, a gdje cu o tome pricati nije bitno. Ono sto su mod/admini lose ucinili moderiranjem na koje se zalim jeste ubijanje slobodne polemike i rasprave. Ajde sto su obrisali moje vracanje uvrede, ali nije u redu sto nisu obrisali i uvredu koja mi je upucena, a onda su jos i zakljucali topic. Koji je smisao takvog postupka? ... Ja bi da uredim forum kao monarhiju?!? Znas li uopste sta znaci monarhija?
    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    na forumu ne treba da pazimo sto cemo rec, i ocemo li koga uvrijedit (naravno, ne sad da se ide u neke krajnosti)
    He, iz koje si ti price? Cu ne trebamo paziti sta cemo reci i ocemo li koga uvrijediti, a najveci dio pravila foruma na osnovu kojih mod/admini brisu, zakljucavaju i banuju jesu uvrede! Cemu onda pravila koja se odnose na uvrede ako ne treba da pazimo sta pricamo? Ti si se malo zbunio.
    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    kad ne bi bilo tih 'peckanja' 80% forumasa se ne bi okretalo na ovaj forum. moras da shvatis da je to njegov sastavni dio, kao sto je 'peckanje' sastavni dio podgoricke, a i crnogorske psihe
    pozdrav za tebe, i samo se opusti...
    To je tvoje licno misljenje, jer ne poznajes 80% forumasa, a jos manje znas sta koji misli i osjeca. Nagadjas. Sto se tice peckanja i podje.bavanja to je dio folklora i to nije problem, o tome ne raspravljamo, vec o krsenjima i zloupotrebi pravila. Previse si se opustio pa ti ne ide bas kapiranje onoga o cemu pisem.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  2. #127
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    sve u svemu, udružili smo se da te izvrijeđamo, omalovažimo i otjeramo sa foruma, da ti suzeee vidimooo!

  3. #128
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    sve u svemu, udružili smo se da te izvrijeđamo, omalovažimo i otjeramo sa foruma, da ti suzeee vidimooo!
    Ko se udruzio? Gdje sam ja to pomenuo da se neko udruzio? I ko si uopste ti?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  4. #129
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    crn si jadan... dosadan, smaraš, glavu otvaraš... dako preživiš što ti je neko reka 'mrš' na cdm forum... vidiš li da je svakome crnjak da ti objašnjava više, no se ja ođe prepirem s tobom, no neću ni ja više...

  5. #130
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    crn si jadan... dosadan, smaraš, glavu otvaraš... dako preživiš što ti je neko reka 'mrš' na cdm forum... vidiš li da je svakome crnjak da ti objašnjava više, no se ja ođe prepirem s tobom, no neću ni ja više...
    Are you mad at me? :lolblue:
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  6. #131
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I am not mad at you. Don't worry, be happy. I am always behind you.
    Kiss

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Objektivnost nikad nije bila odlika ovog foruma, a vi se s njom busajte kolko ocete. Privatne nesuglasice itekako uticu na rad moderatora i oni itekako zloubotrebljavaju svoje mjesto.
    To je jednostavno cinjenica, a ako neko misli drugacije vara se. Vecina moderatora dobija mjesto moderatora po drugarskoj i privatno-dobrim-odnosima relaciji, naravno i tu ima izuzetaka, bilo je izuzetaka recimo na politika/ljubav/sex i pojedinim forumima al taj broj je minoran.
    A kao sto znamo drugarstvo i posao ne idu zajedno, tj tu objektivizma nema, i 90% moderatora nece ic protiv drugog moderatora, to vam je sigurno.

    Bilo koja organizovana hajka, il kako god je admini nazivaju, ne moze da uspije na ovom forum iz prostog razloga sto je broj prekrsaja admina/moderatora minoran u odnosu na doprinos i broj ljudi. Ovaj forum je centralni forum u CG i 90% ljudi prvo iskustvo sa forumima stice odje. Tako je bilo i tako ce bit, i dok god moderatori/admini prave prekrsaje na minoran broj ljudi tako ce bit, nista se nece promijenit zvali se oni Hari, DIDI, Marko, Janko..

    Ravnopravnost medju clanovima i moderatorima je moguca u teoriji, al u praksi svudje je visi vazniji od nizeg i svudje visi to koristi.
    Promjene se na ovom forumu desavaju samo ukoliko postoje privatne nesuglasice il problemi izmedju moderatora-admina il ukoliko moderator pravi bas ogromne greske.

    Generalno, sve je bilo kako je i sve ce ostat tako i sad i ubuduce.

    Iz svog iskustva _o_

    Adio sada \o/
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  8. #133
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker View Post
    Objektivnost nikad nije bila odlika ovog foruma, a vi se s njom busajte kolko ocete. Privatne nesuglasice itekako uticu na rad moderatora i oni itekako zloubotrebljavaju svoje mjesto.
    To je jednostavno cinjenica, a ako neko misli drugacije vara se. Vecina moderatora dobija mjesto moderatora po drugarskoj i privatno-dobrim-odnosima relaciji, naravno i tu ima izuzetaka, bilo je izuzetaka recimo na politika/ljubav/sex i pojedinim forumima al taj broj je minoran.
    A kao sto znamo drugarstvo i posao ne idu zajedno, tj tu objektivizma nema, i 90% moderatora nece ic protiv drugog moderatora, to vam je sigurno.

    Bilo koja organizovana hajka, il kako god je admini nazivaju, ne moze da uspije na ovom forum iz prostog razloga sto je broj prekrsaja admina/moderatora minoran u odnosu na doprinos i broj ljudi. Ovaj forum je centralni forum u CG i 90% ljudi prvo iskustvo sa forumima stice odje. Tako je bilo i tako ce bit, i dok god moderatori/admini prave prekrsaje na minoran broj ljudi tako ce bit, nista se nece promijenit zvali se oni Hari, DIDI, Marko, Janko..

    Ravnopravnost medju clanovima i moderatorima je moguca u teoriji, al u praksi svudje je visi vazniji od nizeg i svudje visi to koristi.
    Promjene se na ovom forumu desavaju samo ukoliko postoje privatne nesuglasice il problemi izmedju moderatora-admina il ukoliko moderator pravi bas ogromne greske.

    Generalno, sve je bilo kako je i sve ce ostat tako i sad i ubuduce.

    Iz svog iskustva _o_

    Adio sada \o/
    potpuno sam saglasan

  9. #134
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker View Post
    Objektivnost nikad nije bila odlika ovog foruma, a vi se s njom busajte kolko ocete. Privatne nesuglasice itekako uticu na rad moderatora i oni itekako zloubotrebljavaju svoje mjesto.
    To je jednostavno cinjenica, a ako neko misli drugacije vara se. Vecina moderatora dobija mjesto moderatora po drugarskoj i privatno-dobrim-odnosima relaciji, naravno i tu ima izuzetaka, bilo je izuzetaka recimo na politika/ljubav/sex i pojedinim forumima al taj broj je minoran.
    A kao sto znamo drugarstvo i posao ne idu zajedno, tj tu objektivizma nema, i 90% moderatora nece ic protiv drugog moderatora, to vam je sigurno.
    Tacno je primjetna drugarska veza izmedju nekih moderatora i administratora, stavise to neki administratori isticu nazivajuci to povjerenjem. To se jos uvijek odrzava. Medjutim, doslo je do jedne veoma vazne promjene, a to je da se vlasnicka struktura foruma promijenila. ICG vise ne postoji i T-com bi trebao da bude vlasnik foruma. T-com je firma koja pociva na profesionalizmu i ako ona odrzava forum onda to radi na profesionalan nacin kako to npr. rade moderatori na podforumu Internet, Helpdesk i Podrska. To oni rade profesionalno, vjerovatno su za to i placeni. Pitanje je kako funkcionise ovaj forum. Znamo da moderatori nisu placeni, vjerovatno ni administratori, ali neko jeste, neko je zaduzen da organizuje rad foruma i za to je placen, bas kao sto neko mora da plati postavljanje foruma na neki server.
    Zato ja i pitam ko je vlasnik ili kome se mozemo zaliti na administratore? Nakon dolaska T-coma stvari su se nuzno promijenile. Zna li neko cjelokupnu pricu o ovom slucaju?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nihil zadnje upozorenja da za ono sto iznosis ubuduce moras da imas dokaze, posto necu dozvoliti da pricas sto ti god padne na pamet i da konstruises sto god pomislis!
    mislim da sam bio jasan, ovaj posto iznad ti necu brisati a ubuduce ocu svaki dje ne das dokaz za svoje napade i sl!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #136
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    nihil zadnje upozorenja da za ono sto iznosis ubuduce moras da imas dokaze, posto necu dozvoliti da pricas sto ti god padne na pamet i da konstruises sto god pomislis!
    mislim da sam bio jasan, ovaj posto iznad ti necu brisati a ubuduce ocu svaki dje ne das dokaz za svoje napade i sl!
    Ja nemam dokaze vec pretpostavke, a ako ti imas dokaz navedi ga pa cu ja prestati da dajem pretpostavke. Vise puta sam te lijepo pitao ko je vlasnik i kome se mozemo zaliti na tvoj rad i ti nisi odgovorio. Zbog cega nisi odgovorio a ovo je mjesto na kojem se trebaju dobiti informacije o CdM? Dok ne das neki konkretan odgovor ja moram da pretpostavljam. Reci sta je tacno i ja cu prestati da pretpostavljam. Osim toga, navedi sta to nije tacno od onog sto sam rekao? Ovako ti napadas mene da ja nesto izmisljam a ne navodis sta je tacno. Navedi sta je tacno!
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nihil necu se ponavljati, rekao sam sto sam imao, nidje nisi napisao da pretpostavljas ili slicno, nego si tvrdio i pisao kao da je to istina!!!
    zato ubuduce pazi kako ces se izrazavat, jer necu tolerisat ovakve stvari koje su ti do sad bile tolerisane + sto ce ti svako pitanje sledece ko je vlasnik i sl biti brisano posto ti je na to vec odgovoreno i potvrdjeno sa svih strana od admina, moderatorao i ostalih forumasa, a sto ti neces to da prihvatis to je tvoj problem!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #138
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    nihil necu se ponavljati, rekao sam sto sam imao, nidje nisi napisao da pretpostavljas ili slicno, nego si tvrdio i pisao kao da je to istina!!!
    zato ubuduce pazi kako ces se izrazavat, jer necu tolerisat ovakve stvari koje su ti do sad bile tolerisane + sto ce ti svako pitanje sledece ko je vlasnik i sl biti brisano posto ti je na to vec odgovoreno i potvrdjeno sa svih strana od admina, moderatorao i ostalih forumasa, a sto ti neces to da prihvatis to je tvoj problem!
    Nisam napisao da znam istinu i da imam dokaze, sto ne znaci da ih nemam, ali dokazi se ne daju na forumima vec na sudu. Sto se tice odgovora na pitanja o vlasniku, ja sam tebe direktno vise puta pitao i ti nisi ni jednom odgovorio. Evo, ti napisi odgovor i ja vise necu da pitam.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  14. #139
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    ali dokazi se ne daju na forumima vec na sudu.
    isprintaj im 2-3 stranice ovoga topika, pa pokreni parnicu... ja ću rado staviti DIDI-ju lisice na ruke...

    ahahahahahah e pa kuku, ahhahaahhahahahaahha

  15. #140
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedno pitanje kad ce se ovaj topic zaljucati

  16. #141
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zašto bi ?

    Šta je to postala praksa ključati malo " vrelije " teme ?

    Ili ste se svi umorili od prepiranja ?!

  17. #142
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    teško tome sudu dje ovo izadje na vidjelo!!!!!!

  18. #143
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Edgar View Post
    A zašto bi ?

    Šta je to postala praksa ključati malo " vrelije " teme ?

    Ili ste se svi umorili od prepiranja ?!
    nebi bas rekao da je ovo vrela tema , a jesmo se umorili od prepiranja ako prepiranje prstavlja da se ponavlja isto pitanje(nihila) i dobija isti odgovor (didija)

  19. #144
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Edo View Post
    nebi bas rekao da je ovo vrela tema , a jesmo se umorili od prepiranja ako prepiranje prstavlja da se ponavlja isto pitanje(nihila) i dobija isti odgovor (didija)
    Pa sa obzirom da čovjek nije dobio konkretan, materijalizovan, kontekstno i gramatički tačan odgovor- ON i dalje ima pravo da pita.

    Ne znam za CG ustav, ali Bosanski ima u sebi referencu - PRAVO na informacije.

    Takvo pravo zahtjeva tačan, jasan i precizan odgovor.

    Sada naravno problematila je u tome dali bi forum trebao podlijegati takvom zakonu itd.

    No ključna stvar je ;
    da ovakvim dijalogom između administracije i korisnika foruma nećemo nidge stići niti se približiti soluciji problema.

    Stoga svi treba da malo popustite u svojim zahtjevima i da izganjamo taj politički kompromis. :blah:
    Last edited by Edgar; 09-04-07 at 00:51.

  20. #145
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    edgar dobro rečeno

  21. #146
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by cocacolica View Post
    edgar dobro rečeno
    I think this is a begining of a beautiful friendship .

  22. #147
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Nisam napisao da znam istinu i da imam dokaze, sto ne znaci da ih nemam, ali dokazi se ne daju na forumima vec na sudu. Sto se tice odgovora na pitanja o vlasniku, ja sam tebe direktno vise puta pitao i ti nisi ni jednom odgovorio. Evo, ti napisi odgovor i ja vise necu da pitam.
    http://www.who.is/whois-com/ip-addre...ontenegro.com/

    Pa vidji pred kraj strane. Samo nemoj uznemiravati ove ljude previse, jer ces zavrsiti i sam na sudu.

    Inace, ovo je jedan od boljih foruma, bar sto se rada moderatora tice, tako da bi trebali biti u potpunosti zadovoljni.

    Na zalost nekih, a na moje licno zadovoljstvo jer mi je nekih stvari do'vde, internet zajednice nisu i nikad nece biti demokratski uredjene niti ce rasprave biti na nivou evorpskog parlamenta, niti cemo imati ultraprofesionalizam moderatora. Tako da ako ti se ne svidja, bolje ti je da odmah zapocnes politicku karijeru umjesto da se ovdje sa nama zamlacujes.

  23. #148
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Pa vidji pred kraj strane. Samo nemoj uznemiravati ove ljude previse, jer ces zavrsiti i sam na sudu.
    Vidio sam ja sve to, a ti sada navedi gdje je tu napisano ko je vlasnik? Kojom recenicom je to istaknuto? Cak se za podatke kaze da ne postoji garancije o njihovoj tacnosti ("do not guarantee its accuracy"). Upozorenje o (zlo)upotrebi podataka odnosi se na Whois sajt. Dakle, ko koristi te podatke i ko ih je ovdje linkova pripisujuci im znacenje koje nemaju moze da dodje pod udar zakona. Dakle, pazljivo procitaj sta pise i navedi gdje je ta informacija napisana, citiraj tu recenicu, ali ne tako da je ti interpretiras, jer je to kaznjivo.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  24. #149
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ocigledno ti nije u potpunosti jasno (pored ostalog) kako neke osnovne stvari na netu funkcionisu. Sve mi se cini da "vlasnika" kakvog ti trazis nikada neces ni naci. Jedino ti ostaje da provjeris u katastru da nije CdM registrovan kao nekretnina.

    Kazem ti ja, nisu internet forumi za tebe, bavi se politikom covjece, tamo ti je sve transparento.

  25. #150
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ocigledno ti nije u potpunosti jasno (pored ostalog) kako neke osnovne stvari na netu funkcionisu. Sve mi se cini da "vlasnika" kakvog ti trazis nikada neces ni naci. Jedino ti ostaje da provjeris u katastru da nije CdM registrovan kao nekretnina.

    Kazem ti ja, nisu internet forumi za tebe, bavi se politikom covjece, tamo ti je sve transparento.
    Znaci nemas pojma, niti znas da objasnis, vec probavas mistifikacijom da izazivas fobije. Demagogija na djelu.
    Last edited by nihil; 09-04-07 at 13:35.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

Page 6 of 10 FirstFirst ... 2345678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Top 10 moderatora
    By nihil in forum Sve i svašta
    Replies: 70
    Last Post: 25-01-07, 03:36
  2. Replies: 1
    Last Post: 09-08-04, 16:49
  3. Pravila foruma BUDUCNOST CRNE GORE
    By zippy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 23-02-04, 12:48
  4. PRAVILA FORUMA Politika generalno!
    By zippy in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 23-02-04, 12:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •