Results 1 to 12 of 12

Thread: Rolling Stones u Budvi 9 jula

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Rolling Stones u Budvi 9 jula

    Rolingstonsi 9. jula u Budvi

    Čuvena rok grupa “Rolingstouns” održaće koncert u Crnoj Gori 9. jula 2007. godine. Mik Džeger je juče preko zvanične internet stranice “Stonsa” potvrdio ovu informaciju i uz to najavio 27 koncerata, koje će održati u okviru evropskog dijela turneje “A Bigger Bang”. “Stonsi” će održati koncert na plaži Jaz, a biće to, kako je istakao direktor “Mjuzik star” produkcije Raka Marić, sličan nastup kao na plaži Rija de Žaneira, samo u malom. Broj karata koji će se naći u prodaji za ovaj spektakl biće ograničen a “Stonsi” će nastupiti 14. jula na beogradskom Hipodromu. Ranije zakazan koncert benda u Hrvatskoj je otkazan pa samim tim se može očekivati da će veliki broj hrvatskih obožavalaca doći u Crnu Goru, kako bi ispratili nastup benda na koji su dugo čekali

    Namjerno sam ovo stavio u ovaj topik( A VI GA PREMESTAJTE, AKO STVARI SAGLADAVATE DRUGACIJE!)...stavio sam u *buducnost CG* ,jer su Stonsi simbol uspjeha i napretka...posto im koncert kosta oko milion dolara....BRAVO MAROVICU..i Berluskoniju..ili kome godj...bravo vi ga!

    Da i to docekam...da ih ponovo odgledam...ovoga puta u mojoj nezavisnoj Crnoj Gori..
    .:dring::joint::kamikaza::shock:
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  2. #2
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Rolingstonsi 9. jula u Budvi

    Čuvena rok grupa “Rolingstouns” održaće koncert u Crnoj Gori 9. jula 2007. godine. Mik Džeger je juče preko zvanične internet stranice “Stonsa” potvrdio ovu informaciju i uz to najavio 27 koncerata, koje će održati u okviru evropskog dijela turneje “A Bigger Bang”. “Stonsi” će održati koncert na plaži Jaz, a biće to, kako je istakao direktor “Mjuzik star” produkcije Raka Marić, sličan nastup kao na plaži Rija de Žaneira, samo u malom. Broj karata koji će se naći u prodaji za ovaj spektakl biće ograničen a “Stonsi” će nastupiti 14. jula na beogradskom Hipodromu. Ranije zakazan koncert benda u Hrvatskoj je otkazan pa samim tim se može očekivati da će veliki broj hrvatskih obožavalaca doći u Crnu Goru, kako bi ispratili nastup benda na koji su dugo čekali

    Namjerno sam ovo stavio u ovaj topik( A VI GA PREMESTAJTE, AKO STVARI SAGLADAVATE DRUGACIJE!)...stavio sam u *buducnost CG* ,jer su Stonsi simbol uspjeha i napretka...posto im koncert kosta oko milion dolara....BRAVO MAROVICU..i Berluskoniju..ili kome godj...bravo vi ga!

    Da i to docekam...da ih ponovo odgledam...ovoga puta u mojoj nezavisnoj Crnoj Gori..
    .:dring::joint::kamikaza::shock:
    Taman da se malo zabavimo pa na postavljanje kamena temeljca za NATO bazu !!!
    deuscroix

  3. #3
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,162
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Leba i igara.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    najinteresantnije ce mi biti, kao ce to ``gladni`` i ``siromasni`` narod Crne Gore da kupuje ulaznice od po 50 i od po 300 eurica... a sve to ba gladne trbuhe
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ultra world
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa neće oni kupovati. Ne čini li ti se da postoji mogućost da mi, domorodci, nećemo moći da odemo na naše more za koju godinu?

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je odlicna stvar za nas...za cjelu da drzavu,prilika da se cuje za nas i sire.

    Marovicu,skidam kapu!

  7. #7
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Citajuci zadnjih par postova covjek bi mogao da pomisli da je ovo Etiopija pa da svi pomrijesmo od gladi. Ne kazem da nema i takvih slucajeva i da neki ljudi jedva sastavljaju kraj sa krajem. Ali ako se proseta Podgoricom po malo ljepsem vremenu, nema sanse da cete naci mjesto da nedje kafu popijete, jer sve je puno i to skoro pa cijeli dan.

    Da ne pricam da se svakih po godine mijenjaju najnovij modeli mobilnih telefona i da ljudima nije nikakav problem da izdvoje po 200-300 eura kako bi bili u "trendu", jer izasla je nova tehnologija (GPRS, 3G, 5 kamera na jedan telefon,...). A isti ne umiju ni da izlistaju listu propustenih poziva, a kamoli da koriste neke naprednije servise.

    Vjerovatno ce tu bit najmanje gradjana Crne Gore. Mozda zbog cijene od 50 eura, ali mozda i zbog toga sto im vise prijaju tonovi nekih domacih, polu-golih, ultra-mega-giga zvijezda i zvijzdica. Ali svi imamo svoje preferencije ...

    Moje misljenje je da za jedan ovakav dogadjaj cijena karte realna.


  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatno je za nas narod sto se buni za nesto sto je odlicno(zele da buse jos bolje) a za nesto sto nam razara drzavu,e za to cutimo!

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da cu MOC DA KUPIM kartu A obradovali su me bas, ima vrh da
    bude
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  10. #10
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Citajuci zadnjih par postova covjek bi mogao da pomisli da je ovo Etiopija pa da svi pomrijesmo od gladi. Ne kazem da nema i takvih slucajeva i da neki ljudi jedva sastavljaju kraj sa krajem. Ali ako se proseta Podgoricom po malo ljepsem vremenu, nema sanse da cete naci mjesto da nedje kafu popijete, jer sve je puno i to skoro pa cijeli dan.
    Slazem se sa tobom!!!Vecina tih ljudi sto na taj nacin prezentuju CG drustvo su pod opterecem raznih kredita a oni opet sami po sebi nisu mjerilo razvijenosti jednog drustva zar ne???Sad se ocekuje jos veca expanzija takvih kadrova po podgorickim ulicama zbog sve veceg broja primoraca koji su prodali svoju na vise nego dobar nacin!!!Prosto da se u Pg ne moze naci slobodan stan ni na tek pocetim zgradama a da ne govorim o zavrsenim!!!Veliki broj nasih ljudi iz inostranstva se vrace u CG(na srecu je sada ovo sigurno mjesto kako za biznis tako i za zivot) sto opet dodatno stvara sliku velike birokratije!!!Ako se vratimo na domicijalno stanovnistvo koje je u vecini slucajeva pod opterecenjem kredita onda se postavlja pitanje cije su to banke koje vrse takvu vrstu usluge???Uglavnom strane banke jer i ovi pokusaji nasih banaka su vise nego losi zbog poznatih vlasnika!!!

    Da ne pricam da se svakih po godine mijenjaju najnovij modeli mobilnih telefona i da ljudima nije nikakav problem da izdvoje po 200-300 eura kako bi bili u "trendu", jer izasla je nova tehnologija (GPRS, 3G, 5 kamera na jedan telefon,...). A isti ne umiju ni da izlistaju listu propustenih poziva, a kamoli da koriste neke naprednije servise.
    Lijepo je sto si i tu stranu pomenuo!!!Juce sam na tv gledao emisiju posvecenu zaposljavanju Coca-Cola Carrier way`s i prosto mi je zanimljiva bila konstatacija predstavnika izvrsne vlasti koji je pozvan da otvori taj sajam kadrovskih potencijala!!!Naime on je rekao da je pored svega ostalog vrlo bitna stvar u njihovim karijerama timski rad !!!E sad poznavajuci stvari u izvrsnoj vlasti,u vladajucoj koaliciji pa sve nize moze se reci da oni rade timski!!!Da sam bio prisutan tom dogadjaju sigurno bih tog gosp. zamolio za objasnjenje te konstatacije!!!Osobe koje su zavrsile studije cisto sumnjam da bi u nekoj firmi imale namjeru da likvidiraju svog kolegu pa stoga ta rijec treba da znaci nesto drugo!!!Sagledavajuci svu situaciju u nasoj drzavi u poslednje dvije decenije dosli smo do toga da danas imate timske ljude koji ne znaju ni kako se koristi taj mob. tel. (cesto i bezpotrebno ga kupuju) ali oni su ipak bili u mogucnosti da ga kupe za razliku od mnogih koji su u stanju ne samo da ga koriste vec i poprave po potrebi!!!

    Vjerovatno ce tu bit najmanje gradjana Crne Gore. Mozda zbog cijene od 50 eura, ali mozda i zbog toga sto im vise prijaju tonovi nekih domacih, polu-golih, ultra-mega-giga zvijezda i zvijzdica. Ali svi imamo svoje preferencije ...

    Moje misljenje je da za jedan ovakav dogadjaj cijena karte realna
    .

    Zbog sveg sto sam ti gore naveo i ja mislim da ce biti najmanje Crnogoraca!!!
    deuscroix

  11. #11
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,162
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maveric View Post
    Citajuci zadnjih par postova covjek bi mogao da pomisli da je ovo Etiopija pa da svi pomrijesmo od gladi. Ne kazem da nema i takvih slucajeva i da neki ljudi jedva sastavljaju kraj sa krajem. Ali ako se proseta Podgoricom po malo ljepsem vremenu, nema sanse da cete naci mjesto da nedje kafu popijete, jer sve je puno i to skoro pa cijeli dan.

    Da ne pricam da se svakih po godine mijenjaju najnovij modeli mobilnih telefona i da ljudima nije nikakav problem da izdvoje po 200-300 eura kako bi bili u "trendu", jer izasla je nova tehnologija (GPRS, 3G, 5 kamera na jedan telefon,...). A isti ne umiju ni da izlistaju listu propustenih poziva, a kamoli da koriste neke naprednije servise.

    Vjerovatno ce tu bit najmanje gradjana Crne Gore. Mozda zbog cijene od 50 eura, ali mozda i zbog toga sto im vise prijaju tonovi nekih domacih, polu-golih, ultra-mega-giga zvijezda i zvijzdica. Ali svi imamo svoje preferencije ...

    Moje misljenje je da za jedan ovakav dogadjaj cijena karte realna.
    Meni ne smeta da dolaze čak naprotiv, ali mi smeta da to organizuje Sveto&co zbog poznatih razloga.
    Što se tiče kafića ispijanja kafa, telefona, auta i ostalog, uzmite digitron u ruke pa saberite koliko je takvih otprilike pa podijelite sa ukupnim brojem građana ove države i dobićete procenat siromašnih u evropskoj CG jer srednja klasa ne postoji.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LJETOPIS BUDVE 1650 GODINE OD KRSTA IVANOVICA
    By G R A D in forum Primorski
    Replies: 13
    Last Post: 02-05-11, 13:51
  2. Rolingstonsi u Budvi ;)
    By okac in forum Muzika
    Replies: 910
    Last Post: 14-08-07, 08:43
  3. Rolingstounsi na ljeto u Budvi?!
    By shrek in forum Primorski
    Replies: 17
    Last Post: 16-03-07, 19:38
  4. U Potocarima ukopano novih 338 zrtava cetnickog genocida
    By Kralj Tvrtko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 30
    Last Post: 12-07-04, 05:49
  5. the beatles VS the rolling stones
    By Mengesh in forum Muzika
    Replies: 19
    Last Post: 06-02-04, 13:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •