View Poll Results: Da li su vam jasna Harijeva pravila za brisanje

Voters
35. You may not vote on this poll
  • Da

    11 31.43%
  • Ne

    24 68.57%
Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 83 of 83

Thread: Da li vam je jasno kako Hari Krisna primjenjuje forumska pravila

  1. #76
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Jeronimo, na koliko si postova stisnuo onaj trougao i prijavio ga svim moderatorima da je tamo uvreda, neumjesna primjedba..... ili bilo sto izvan pravila foruma? Da li si ikad nekom moderatoru na PM skrenuo paznju na neki post, a on ti ne odgovorio, ne obrisao uvredu ili slicno? Niko ovdje nije 24/24 i ponesto ostane pa se razvije i diskusija oko toga i onda se sve zajedno brise. I ja sam kao i ti ubijedjen da je svakom jasno zasto mu je post izbrisan samo sto poneki dogradjuju teorije " ja se samo branio" ili sto je gore naknadno izmisljaju sadrzaj, a kad laz izadje na vidjelo onda se prica ko zna o cemu.
    .

    Хахаха, каква случајност. Moj comeback послије 9 мјесеци кад оно тема због које сам и отишао са овога форума.:-)
    Погледам кад оно остало ми на ПМ у посланим порукама управо једна на коју ми наравно ниси одговорио:

    Тек сада сам примјетио да си се проширио са овлашћењима мултимодераторе.
    Ипак када смо већ код брисања постова баш бих те замолио да објасниш како да се не бришу они постови од Добрушког у коме он експлицитно Владику Николаја назива фашистом? Јако ме занима који је то критеријум?
    Унапријед хвала на одговору.

  2. #77
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Zato sto tamo dolaze ljudi da diskutuju, razmijene misljenja, nasale se.... ali ne da vrijedjaju, spletkare, lijece sopstvene komplekse, ometaju diskusiju pricajuci svoju istu pricu na sve teme, a poslije jos i da pecobrazno lazu da na primjer Hari prepravlja izbrisane postove.... jer to je na primjer bio krunski dokaz Nihila. Na forumu Buducnost Crne Gore postoji tema https://forum.cdm.me/showthread.php?t=19738 gdje se prebacuju postovi koji su izvan postavljene tema i bilo bi bas interesantno zapitati neke autore da li sami znaju na koju su temu pisali te postove koji se sad tamo nalaze.
    А зато је значи пф форум историја тако cool :-)

    У овом топику који се зове "Неке од тема":
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=6696
    прескочена је читава историја везана за светородну породицу Петровића. Пост у ком сам те питао зашто је то тако и да поштено одговориш такође је обрисан. Иначе завирих мало послије дуже времена на пф историја па видјех теме/спамове тако дивних наслова као што су:
    Zapadno Od Linije Tara-drina Nije Bilo Srba Do Prije 90 Godina!!!
    'Ni Srbi, ni Hrvati nisu narodi, nacije, nego 'izmišljene' etno-lingvističke skupine

    Зар све наведено није мало...

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Ja toplo preporucujem Nihilu i Bonji da nacine jedan sajt dje ce iznosit svoja misljenja mimo drugijeh posto im smeta svako odje ,ne samo Hari ! Ovako mogu catovat do nove godine jerbo je velika ubjedljivo velika vecina za Harija !
    ps. izbrisa mi masu postova no ajd sad !
    Odakle to da meni smeta svako ovdje? Ovo nije chatovanje vec otvorena tema koja ima veze i sa citavim CG drustvom pogotovo kada je politika i vrsenje vlasti u pitanju. Postovati pravila znaci postovati covjeka. Postovati zakone znaci postovati drzavu. Zato sam i citirao dio onoga sto si ti prenio u topicu Iz raznih novina ili kako se vec zove. Ja mogu da se sa tobom i bilo sa kim ne slazem u svemu, ali ti nikada necu zabraniti da govoris ako je to u granicama opsteprihvacenih pravila. Pravo na (od)govor je elementarno ljudsko pravo i to je ono o cemu ovdje pricamo. Moderator treba da doprinosi stvaranju takve atmosfere a ne diskriminaciji i diskvalifikaciji neistomisljenika ili njemu nesimpaticnih po bilo kom osnovu.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  4. #79
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konstantin View Post
    А зато је значи пф форум историја тако cool :-)

    У овом топику који се зове "Неке од тема":
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=6696
    прескочена је читава историја везана за светородну породицу Петровића. Пост у ком сам те питао зашто је то тако и да поштено одговориш такође је обрисан. Иначе завирих мало послије дуже времена на пф историја па видјех теме/спамове тако дивних наслова као што су:
    Zapadno Od Linije Tara-drina Nije Bilo Srba Do Prije 90 Godina!!!
    'Ni Srbi, ni Hrvati nisu narodi, nacije, nego 'izmišljene' etno-lingvističke skupine


    O Petrovicima, jel Kole? Evo imas na linku!

    Ovo ti je najbolja tema koju nijesi vidjeo, pogledaj kako si ponio srpsko ime.
    Nikakvog otpora ovdje vise nemam, iznio sam stotine dokaza!


    Kole,

    što ne postaviš temu na pdf ISTORIJA kako ti se prađed pravoslavni Bošnjak hrabro borio protiv Srba u I svjetskom ratu?


    Hajde ispričaj nam koliko ti je prađed Srba ubio, daj nam fino istorijske tekstove kako su se pravoslavni Bošnjaci sadašnji Srbi junački borili protiv Srbije?
    Ili ako imaš neki link da su se pobunili što su se borili za AustoUgarsku :lolblue:
    Ili možda I svjetski rat nije ni postojao, možda ga je Jevrem izmislio? :lolblue:
    Last edited by Ćipur; 20-03-07 at 15:47.

  5. #80
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stari kazu : "Nicija nije gorela do zore"....
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  6. #81
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Izgleda da tebi i dalje nije jasno da si zbog ismijavanja i ruganja dobio adekvatan odgovor?
    Sve i da mi je bila namjera da te ismijem ti nijesi adekvatno odgovorio jer ja tebe nijesam nidje rekao da si magarac, avetinja ili nesto slicno pa da ti mene pogrdnim imenom nazoves.
    Last edited by shrek; 20-03-07 at 16:21.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bas ne znam odakle da pocnem!
    prvo:
    vec postoji topik na kojem mozete kritikovati rad moderatora, pojedinacno ili grupno! na tom topicu mozete i da pohvalite rad istih.
    nebrojeno je puta receno da se topici ne ponavljaju, a ovoj je u stikiju tako da cak i ne morate da ga trazite!
    drugo:
    Hari je trenutno najaktivniji moderator na podforumima Buducnost i Politika i da neko od ostalih moderatora ili aministratora misli da on "selektivno primjenjuje pravila foruma" odavno bi bio zamijenjen! Mozda se i desava da propusti da obrise neki post koji to zasluzuje, ali i on je samo covjek koji nije placen da sjedi pored racunara i prati svaki vas pokret, on ovo radi iskljucivo volonterski i normalno je da ne vidi sve. Ba iz ovog razloga imate opicu da prijavite "los" post ili topic svim moderatorima i tako rijesitie ono sto vas kopka.
    trece:
    moderator nije super covjek, to je samo jedan od usera koji se istakao na neki nacin kao najbolji za moderiranje foruma!
    znaci, moderator nisu spijuni, nisu ljudi koji rade protiv vas ( objasnjenje za sve one koji pate od paranoje), vec useri koji se trude da odrze konverzaciju na kulturan nivo! tu su da brisu sve uvrede protiv ostalih clanova foruma i ljudi iz javnog zivota koji se ovdje redovno pominju.
    Pretpostavljam zasto Hari nije zakljucao ovaj topic ranije ali srecom to mene ne sprecava
    ubuduce, za ove stvari koristite topike koji vec postoje ili se obratite direktno Administratorima.
    Nadam se da su vam stvari sada mnogo jasnije
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    Moram se javiti da dam podrsku Bonjinoj inicijativi.
    Tako je, Hari je sve samo ne dobar moderator, ustvari on je najgori moguci moderator.
    Problem je sto i svoje privatne animozitete ispoljava na ovom forumu.
    Mene je uvrijedio licno iz ljubomore, dakle iznio je detalje iz mog zivota koristeci ih u raspravi i pokusavajuci da mi nanese stetu jer je iskoristio prednost toga da zna moj identitet a ja njegov ne znam.
    To je veoma brutalno, UDBASKI, i bezobrazno.
    Toliko od mene, nisam se vratio na forum i dok god on bude moderator javljat cu se samo na ovakve teme da kao jedan od najstarijih forumasa dignem svoj forumsaki-gradjanski glas protiv komunisticko-udbaskog sistema moderisanja foruma.

    J
    kad sam vidio tvoj post u kome kazes da neces vise na forume da ides, pogledao sam pazljivo sta ti je obrisano, i vidio da je hari potpuno u pravu i da bi ja to isto obrisao i rekao ti na pm da grijesis u vezi tog brisanja i odlaska sa foruma, i ne znam stvarno zasto tada nisi pomenuo da te vrijedjao i sl, jer bi se i to provjerilo sigurno

    ako ste mislili da mozete uvijek da pisete sto god vam padne na pamet na odredjene teme, i ako ne pisete uvredljivo za ostale usere, grdno ste se prevarili, jer valjda necete da u jednoj temi bude po 4 5 tema, ajde da su usko povezane sto je rijetko, al obicno se skrece sa tema mjesto da se otvori novi topik i da se tamo nova rasprava prenese
    kad mi se pozalite na bilo kojeg moderatora i iznesete razloge ja to provjerim i do sad se desilo da su te sumnje i zalbe bile neosnovane tj uvijek je bio neki licni ponos u pitanju, jer kako brise meni a nece ovom drugom, a hari vam je i dosta tolerantan za mnogo stvari, al dok god ima kontrolu dobro je
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sexy vicevi...
    By [azzo-kSv] in forum #montecafe
    Replies: 2
    Last Post: 23-05-06, 21:46
  2. Stanje u Srbiji i uspjesna tranzicija...
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 14-10-04, 19:29
  3. S V A S T A R A
    By [azzo-kSv] in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 21-05-04, 13:26
  4. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 10:28
  5. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •