Page 9 of 37 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 201 to 225 of 911

Thread: Rolingstonsi u Budvi ;)

  1. #201
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad ce pocet karte za roling stonse, i koliko ce da budu blize bini.....
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  2. #202
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by massacre View Post
    kad ce pocet karte za roling stonse, i koliko ce da budu blize bini.....
    koliko sam ja cuo karte blize bini ce biti 77eura

  3. #203
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rekla-kazala
    ja cuo 50do 100blizu bine, al to ne zna niko dok ne pocne prodaja
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  4. #204
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by massacre View Post
    rekla-kazala
    ja cuo 50do 100blizu bine, al to ne zna niko dok ne pocne prodaja
    ovo sam cuo na radiju od Rake Marica nesretnog,ako on nezna onda oni nece ni dolazit:hardrock:

  5. #205
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma mislim na nas obicne smrtnike
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  6. #206
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by massacre View Post
    kad ce pocet karte za roling stonse, i koliko ce da budu blize bini.....
    Citaj postove iznad.

    I mene se cini da je onaj creep reka juce da ce bti 77 eura blize bini, prve 3 nedjelje...

  7. #207
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa Sveta se bavi biznisom, kao sto je i najavio(doduse i oduvjek je samo to radio)

    Prosjek karta 70e X 75.000dusa

    5,250,000.00 EUR = 6,985,795.91 USD

    "malo" drzava pridoda(mi ovce) i par meleona neto profita u pdze

    eto tako se to radi

  8. #208
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Innuendo View Post
    Izgleda da nisi, pa cu da ti ponovim:

    dovode najveci bend, dovode najskuplji bend, daju gomilu para za to...
    Ne daju tolike pare da bi se Crnogorci kulturno uzdizali uz nesto sto ce se zaboravit, vec da bi se promovisala zemlja necim sto se cijeni i pamti.
    meni se cini da cemo pare uglavnom davat MI! :ass: A i ono sto daju ONI, zapravo opet dajemo MI

    Inace, vele da ce kisa bit taj dan, tako da koncerta nece bit Mozda i neki tsunami ljuljne

  9. #209
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da ajmo ljudi da gledamo "zive mrtvace" ili hodajuce lesheve na bini haahah
    jeste li vi normalni ove djedurine ako izguraju 1h i 30 min. koliko se najavljuje koncert bice super u tih 70 kamiona sto najavljuje najvise je medicinske pomoci i strucnjaci sa visokih medicinskih skola.haha...jos da im proslijedim 50 a vaziiiiii

    Ne kazem gotivim Rolling Stones,ali u vremenu kada su bili Rolling Stones...ali jednostavno cu pustiti njihove stare stvari na neki CD player i uzivat zvucace bolje 100% nego na Jaz-u....a ne gledam djedurine na bini mislim stvarno...

    Poruka Miki Dzegeru i ekipi : Rolling Stones imate dobrih pjesama da ne kazem albuma ali sa ovim gostovanjima NE PRDITE!!!!!
    Last edited by Architect00; 01-04-07 at 01:57.

  10. #210
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ Architect00

    Najvise me nerviraju ovakvi pseudointelektualni postovi pametnjakovica koji svojim kvazielitistickim stavom pokusavaju zvucati pametno. To sto si ti stipsa i zao ti je dati 50 eura da bi odgledao po mnogo cemu jedinstven koncert samo govori o tvom nedostatku duha. Ljudi kao ti zaista i ne zasluzuju vise od "gotivljenja" Stonesa na nekom piratskom CD-u.

  11. #211
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,210
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Don_Sharky View Post
    Ne znam jel ko gore pomenuo da ce se karte naci u prodaji od ovog ponedjeljka u prodavnicu IPS u Hercegovacku 31 (mislim da je broj 31) i da ce prve 3 nedjelje naravno cijena biti 41 euro?

    Aj sad nek neko kaze da nece da ide zbog cijene
    ne shiri dezinformacije..
    danas sam bio tamo..
    Ja:ima li karata
    Prodavac:ne , tek od 15og
    Ja:cijena
    Prodavac: 50/100keka

    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  12. #212
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plagijat Falsifikata View Post
    @ Architect00

    Najvise me nerviraju ovakvi pseudointelektualni postovi pametnjakovica koji svojim kvazielitistickim stavom pokusavaju zvucati pametno. To sto si ti stipsa i zao ti je dati 50 eura da bi odgledao po mnogo cemu jedinstven koncert samo govori o tvom nedostatku duha. Ljudi kao ti zaista i ne zasluzuju vise od "gotivljenja" Stonesa na nekom piratskom CD-u.
    Brao ti ga`,nisam stipsa i ne daje mi se 50 eura za taj koncert [bez ako dobijem na kladonicu,ili ukradem nedje ],ovo : "Samo govori o TVOM nedostatku DUHA" mislim proformulisi recenicu prvo,pa onda pisi svakave gluposti jer ja ne osjecam nikakv nedostatak "duha" zbog koncerta ovih djedurina,koji pokusavaju sad posle 30 godina da naprave nesto u ovoj Cinoj Gojici,ali dobro to je za nas Crnogorce i$aaaaaa,a drugo ja ne znam ko se odje pravi pametnjakovic kad pise ovakve komentare,kao sto je ova tvoja prva recenica,neko kao ti koji pokusava da se sa Nekim TERMINIMA se napravi intelektualan...samo cu ti rec ovo : NE PRDI,i pokusaj da ne zaspes na koncert onih djedurina 9 jula,i nauci barem 5,6 pjesama ti i to tvoje drustvo,da kad ona rugoba od Miki Dzegera pruzi mikrofon ne bude ne znamo text...nego fino sa interneta skini textove i priprmaj se za koncert...

    I reci mi kako cu ja cu slusat i dalje piratske CD-ove iz 70 godina,nemoj mi rec da trebam kupovat original CD-ove,koji presjecno kostaju oko 20 eura...ti ako imas izvoli kupi i slusaj,mada neko ko se pravi da zna a ustvari ne zna nabrojat 2 albuma Rolling Stones-a,ne treba mu to nista.no neka skne 5 poznatih pjesama i neka uziva!

  13. #213
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Exclamation

    Ako ne umijete civilizovano raspravljat nemate što da tražite ovdje...Bez prdnjava i sličnih izraza.

  14. #214
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bgd
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Načuh i da Banja Luka planira da dovede Stonse. Pročitah negdje. Baš bih voljela tako da bude. I onda će svi, koji su planirali da idu na Stonse, sa ex-yu prostora, da se podijele u 3 grupe(a možda i 4, možda ipak i u Zg bude nešto), te će na svakom koncertu da bude po 5-6 hiljada ljudi, i... 'puče bruka' a 'puče' i budžet. 8)
    tra la la

    BaronesseHelene

    roke koke

  15. #215
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ferarista View Post
    meni se cini da cemo pare uglavnom davat MI! :ass: A i ono sto daju ONI, zapravo opet dajemo MI

    Inace, vele da ce kisa bit taj dan, tako da koncerta nece bit Mozda i neki tsunami ljuljne
    KOl'ko sam ja cuo, taj ulog drzave (odnosno opstine BUdva) je minimalan, buduci da sve pokrivaju dva sponzora iz Srbije.

    Nadajmo se da ce stranci pokupovat sve one VIP karte od 500 EUR (koliko pomenuse sinoc na RTCG da ce kostat), a da ce se za nas obicne smrtnike nac poneka ulaznica od 30 eur. U protivnom, nemam namjeru da prodajem biciklo i kompjuter da bih ishao tamo :-)
    ...

  16. #216
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Architect00 View Post
    Brao ti ga`,nisam stipsa i ne daje mi se 50 eura za taj koncert [bez ako dobijem na kladonicu,ili ukradem nedje ],ovo : "Samo govori o TVOM nedostatku DUHA" mislim proformulisi recenicu prvo,pa onda pisi svakave gluposti jer ja ne osjecam nikakv nedostatak "duha" zbog koncerta ovih djedurina,koji pokusavaju sad posle 30 godina da naprave nesto u ovoj Cinoj Gojici,ali dobro to je za nas Crnogorce i$aaaaaa,a drugo ja ne znam ko se odje pravi pametnjakovic kad pise ovakve komentare,kao sto je ova tvoja prva recenica,neko kao ti koji pokusava da se sa Nekim TERMINIMA se napravi intelektualan...samo cu ti rec ovo : NE PRDI,i pokusaj da ne zaspes na koncert onih djedurina 9 jula,i nauci barem 5,6 pjesama ti i to tvoje drustvo,da kad ona rugoba od Miki Dzegera pruzi mikrofon ne bude ne znamo text...nego fino sa interneta skini textove i priprmaj se za koncert...

    I reci mi kako cu ja cu slusat i dalje piratske CD-ove iz 70 godina,nemoj mi rec da trebam kupovat original CD-ove,koji presjecno kostaju oko 20 eura...ti ako imas izvoli kupi i slusaj,mada neko ko se pravi da zna a ustvari ne zna nabrojat 2 albuma Rolling Stones-a,ne treba mu to nista.no neka skne 5 poznatih pjesama i neka uziva!


    Ne samo da si stipsa nego si i licemjer. Znaci, ipak bi isao na koncert ali ti je potrebna kladionica ili lopovluk da bi namakao pare. Nevjerovatno!
    Ali mozda bi umjesto Stonesa vise volio da vidis Cecu? Sudeci po tvom rjecniku vjerovatno si uzgajan uz njene hitove.
    Vidis, najveci problem u CG su ljudi kao ti koji omalovazavaju i pokusavaju da sabotiraju svaki pokusaj napretka. Na svu srecu ovaj put takve kao ti niko ne shvata za ozbiljno. Voljeti muziku ne znaci samo slusati je. Uzivati u muzici znaci i gledati je. Ako pokusas da mi kazes da je isti uzitak slusati album u MP3 formatu i biti na Jazu medju 80k+ ljudi i gledati Jaggera kako skace po stageu i sam ces shvatiti da to nije isto.
    Ne brini za moje poznavanje diskografije Stonesa. Ako te bas interesuje jedno od najranijih sjecanja na muziku me vezuje upravo za Stonese i njihovu "Start me up", kad sam kao klinac pokusavao da skinem Jaggerove smijesne i besmislene pokrete gledajuci ga na TV-u. A sto se albuma tice, posjedujem ploce (istina, naslijedio sam ih od starijih clanova porodice) a original diskove sam sam nabavio tako sto sam u gimnaziji mjesecima odvajao od para koje su mi roditelji davali za dorucak. Sto cu, volim drzati originalan album u ruci.
    Poenta je sljedeca: mediokriteti kao sto si ti u svemu vide samo mane, cime valjda pokusavaju da nadomjeste nedostatak sposobnosti da uzivaju. Koncert Stonesa je veliki napredak u odnosu na koncert Cece. Ne interesuje me ko ih, kako i za koje pare dovodi na Jaz, i koliko ce neko da zaradi od njih. Radije cu potrositi 50 eura na njih nego na tri ture pica uz grozne zvuke koje anonimni DJ pusta u zagusljivom lokalu.

  17. #217
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plagijat Falsifikata View Post
    Ne samo da si stipsa nego si i licemjer. Znaci, ipak bi isao na koncert ali ti je potrebna kladionica ili lopovluk da bi namakao pare. Nevjerovatno!
    Ali mozda bi umjesto Stonesa vise volio da vidis Cecu? Sudeci po tvom rjecniku vjerovatno si uzgajan uz njene hitove.
    Vidis, najveci problem u CG su ljudi kao ti koji omalovazavaju i pokusavaju da sabotiraju svaki pokusaj napretka. Na svu srecu ovaj put takve kao ti niko ne shvata za ozbiljno. Voljeti muziku ne znaci samo slusati je. Uzivati u muzici znaci i gledati je. Ako pokusas da mi kazes da je isti uzitak slusati album u MP3 formatu i biti na Jazu medju 80k+ ljudi i gledati Jaggera kako skace po stageu i sam ces shvatiti da to nije isto.
    Ne brini za moje poznavanje diskografije Stonesa. Ako te bas interesuje jedno od najranijih sjecanja na muziku me vezuje upravo za Stonese i njihovu "Start me up", kad sam kao klinac pokusavao da skinem Jaggerove smijesne i besmislene pokrete gledajuci ga na TV-u. A sto se albuma tice, posjedujem ploce (istina, naslijedio sam ih od starijih clanova porodice) a original diskove sam sam nabavio tako sto sam u gimnaziji mjesecima odvajao od para koje su mi roditelji davali za dorucak. Sto cu, volim drzati originalan album u ruci.
    Poenta je sljedeca: mediokriteti kao sto si ti u svemu vide samo mane, cime valjda pokusavaju da nadomjeste nedostatak sposobnosti da uzivaju. Koncert Stonesa je veliki napredak u odnosu na koncert Cece. Ne interesuje me ko ih, kako i za koje pare dovodi na Jaz, i koliko ce neko da zaradi od njih. Radije cu potrositi 50 eura na njih nego na tri ture pica uz grozne zvuke koje anonimni DJ pusta u zagusljivom lokalu.
    Brate,za ovaj text imash ne 3 no 6 picja od mene...I to uz biranu muziku
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  18. #218
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plagijat Falsifikata View Post
    Ne samo da si stipsa nego si i licemjer. Znaci, ipak bi isao na koncert ali ti je potrebna kladionica ili lopovluk da bi namakao pare. Nevjerovatno!
    Ali mozda bi umjesto Stonesa vise volio da vidis Cecu? Sudeci po tvom rjecniku vjerovatno si uzgajan uz njene hitove.
    Vidis, najveci problem u CG su ljudi kao ti koji omalovazavaju i pokusavaju da sabotiraju svaki pokusaj napretka. Na svu srecu ovaj put takve kao ti niko ne shvata za ozbiljno. Voljeti muziku ne znaci samo slusati je. Uzivati u muzici znaci i gledati je. Ako pokusas da mi kazes da je isti uzitak slusati album u MP3 formatu i biti na Jazu medju 80k+ ljudi i gledati Jaggera kako skace po stageu i sam ces shvatiti da to nije isto.
    Ne brini za moje poznavanje diskografije Stonesa. Ako te bas interesuje jedno od najranijih sjecanja na muziku me vezuje upravo za Stonese i njihovu "Start me up", kad sam kao klinac pokusavao da skinem Jaggerove smijesne i besmislene pokrete gledajuci ga na TV-u. A sto se albuma tice, posjedujem ploce (istina, naslijedio sam ih od starijih clanova porodice) a original diskove sam sam nabavio tako sto sam u gimnaziji mjesecima odvajao od para koje su mi roditelji davali za dorucak. Sto cu, volim drzati originalan album u ruci.
    Poenta je sljedeca: mediokriteti kao sto si ti u svemu vide samo mane, cime valjda pokusavaju da nadomjeste nedostatak sposobnosti da uzivaju. Koncert Stonesa je veliki napredak u odnosu na koncert Cece. Ne interesuje me ko ih, kako i za koje pare dovodi na Jaz, i koliko ce neko da zaradi od njih. Radije cu potrositi 50 eura na njih nego na tri ture pica uz grozne zvuke koje anonimni DJ pusta u zagusljivom lokalu.
    1.Ne slusam Cecu
    2.Vjerovatno slusam,ne vjerovatno nego sam ubijedjen da slusam mnogo kvalitetniju muziku nego sto ti mozes da zamislis [da se tako izrazim,a da ne bude preozbiljno]
    3.Stonsi su djedovi [Ne znam kako ce Miki skakat po bini al aj`]
    4.Ja moram na kladionicu dobit ili nekako drugo te pare,JER SE NEMA [zivim u Crnoj Gori za tvoju informaciju] [a i onako ne idem na koncert,nego pricham sta bi trebao da radim i da ocu da odem]
    5.Original CD-ovi su sr**e,jer se nema para za njih [hvala internetu]
    6.Moj r[j]ecnik je moja stvar,a izrazavam se tako jer mi je banja,a ne diplomatski kao ti [mrzim takve prefinjene likove koji biraju rijechi dok pishu,a uz to se prave pametnjakovici mrrrr]
    7.Voljeti muziku je u vecini slucajeva znachi SLUSHATI JE,mada su po meni mnogo bolji LIVE nastupi jer bendu daju drugi [true] odraz [da sam mogao biti na Rolling Stones 1981 bilo bi super,ovako.....pozdrav]
    8.Ja obozavam koncerte i idem skoro svaki 3 mjesec u Beograd na nastupe mojih omiljenih bendova!!!!!!!
    9.Ja ne trazim mane,ne omalovazavam,niti sabotiram ikoga,nego prichamo o LESHEVIMA koji ce da nastupe na Jaz-u 9 jula,a taj hippi provod uz penzionersku atmosferu pa dobro...ko voli nek izvoli....jos pored toliko ALBUMA oni najavljuju koncert svega 1h 30 min. mrrr
    10.Banja tebi kad si na TV-u [kojem programu] mogao da gledas rugobu od Jaggera i njegovu ekipicu,a u tvoje "poznavanje" diskografije necu da sumnjam.....

    [11].Svim mojim Crnogojcima zelim lijep provod na koncertu-SAMO PAZITE DA NE ZASPETEE!

  19. #219
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    380
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    niste normalni.

  20. #220
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    seek the truth
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    relax djeco

  21. #221
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajmo sad ono staro-dobro pitanje koje ce da razbukne strasti:

    "Volite li više narodnu ili zabavnu muziku?"
    :evil:
    ...

  22. #222
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    @Architect00:

    svaka čast za post.U skoro svemu se poistovjećujem s tobom.

  23. #223
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Location of this location is classified
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Architect00 View Post
    1.Ne slusam Cecu
    2.Vjerovatno slusam,ne vjerovatno nego sam ubijedjen da slusam mnogo kvalitetniju muziku nego sto ti mozes da zamislis [da se tako izrazim,a da ne bude preozbiljno]
    3.Stonsi su djedovi [Ne znam kako ce Miki skakat po bini al aj`]
    4.Ja moram na kladionicu dobit ili nekako drugo te pare,JER SE NEMA [zivim u Crnoj Gori za tvoju informaciju] [a i onako ne idem na koncert,nego pricham sta bi trebao da radim i da ocu da odem]
    5.Original CD-ovi su sr**e,jer se nema para za njih [hvala internetu]
    6.Moj r[j]ecnik je moja stvar,a izrazavam se tako jer mi je banja,a ne diplomatski kao ti [mrzim takve prefinjene likove koji biraju rijechi dok pishu,a uz to se prave pametnjakovici mrrrr]
    7.Voljeti muziku je u vecini slucajeva znachi SLUSHATI JE,mada su po meni mnogo bolji LIVE nastupi jer bendu daju drugi [true] odraz [da sam mogao biti na Rolling Stones 1981 bilo bi super,ovako.....pozdrav]
    8.Ja obozavam koncerte i idem skoro svaki 3 mjesec u Beograd na nastupe mojih omiljenih bendova!!!!!!!
    9.Ja ne trazim mane,ne omalovazavam,niti sabotiram ikoga,nego prichamo o LESHEVIMA koji ce da nastupe na Jaz-u 9 jula,a taj hippi provod uz penzionersku atmosferu pa dobro...ko voli nek izvoli....jos pored toliko ALBUMA oni najavljuju koncert svega 1h 30 min. mrrr
    10.Banja tebi kad si na TV-u [kojem programu] mogao da gledas rugobu od Jaggera i njegovu ekipicu,a u tvoje "poznavanje" diskografije necu da sumnjam.....

    [11].Svim mojim Crnogojcima zelim lijep provod na koncertu-SAMO PAZITE DA NE ZASPETEE!
    Lazes!!! :mrgreen:

    Okle tolike emocije druze sto je to? Polako covjece, nece da te karaju

    - Brate kao prvo ti djedovi kad se napucaju koksa imaju da skacu po bini kao blesavi i bice barem da im se place od smijeha ako nista drugo.
    Onda sto se muzike tice pa o stonsima pricas coece zaebavas li se, najcistiji RnR moguci. A kvalitet? Pa oni su postavljali standarde u RnR sto se kvaliteta tice. Oni su postavili RnR! To nemoze da zvuci lose sve i da zvuci lose. Sat i 45 sto jes jes malo je ali u tih sat i cetres-pet ima da se roka kao "maksim" po diviziji

    - Drugo, sto se tice toga kakav ce vizuelni dozivljaj bit - zamisli samo 60 slepera opreme kad se ukljuci kako to izgleda(komplet oprema sa turneje, direkt linija iz Rima). Znaci to ce ludnica prizor da bude, nesto sto se na ove prostore nije nikad moglo vidjet sigurno!

    Uostalom pogledaj bilo koji njihov koncert na otvorenom i sve ce ti bit jasno.

    Evo ti vidji ovo nasta lici na otvorenom
    -Jesu djedovi, ali nekako mi je to i fora brate. Gledas u 50 godina RnR, da ne pricam o Kitu Ricardsu koji nikad bolesnije izgleda nije

    Ti ih ne volis i brate niko te ne cera, nemoras ic, ali da tako pricas o muzici stonsa i nastupu koji montira hiljadu ipo ljudi i to jos prvi put na ove prostore i jos "da zaspemo"... daj ne zebaj

  24. #224
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Okej tvoje misljenje

    Ja njih kao sto sam rekao vec nedje gotivim kao muzichare u sta ne sumnjam pored toliko izdatih albuma...a da jedino ako se napucaju koksa ce moc da posipaju "energiju" okolo....Hvali im malo zivotha i to je to...!

  25. #225
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Architect00 View Post
    Okej tvoje misljenje

    Ja njih kao sto sam rekao vec nedje gotivim kao muzichare u sta ne sumnjam pored toliko izdatih albuma...a da jedino ako se napucaju koksa ce moc da posipaju "energiju" okolo....Hvali im malo zivotha i to je to...!
    mali zli troo metalci idu samo na koncerte Cannibala/Marduk/Suffocation a? kladim se da ce ti kad za 5 godina na TV-u cujes da je Jagger umro od srcanog udara biti zao sto nisi isao na koncert. cuo sam da ce mozda Belphegor da sviraju u BG pa je bolje da uplatis tiket i nagrebes pare za kartu.

Page 9 of 37 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LJETOPIS BUDVE 1650 GODINE OD KRSTA IVANOVICA
    By G R A D in forum Primorski
    Replies: 13
    Last Post: 02-05-11, 13:51
  2. Rolingstounsi na ljeto u Budvi?!
    By shrek in forum Primorski
    Replies: 17
    Last Post: 16-03-07, 19:38
  3. Tvrdjave u Budvi.
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 02-10-05, 03:59
  4. Masha u Budvi!
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 2
    Last Post: 20-06-05, 03:13
  5. Stan u Budvi
    By Twenty-4 in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-06-04, 10:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •