Results 1 to 22 of 22

Thread: Vlast ili Opozicija?

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Vlast ili Opozicija?

    Kada su ucestali opozicioni protesti ovih dana namece se pitanje ko je bolji da rukovodi C.Gorom , poztojeca Vlast ili postojeca Opozicija?

    Jeste da je struktura vlasti dosla "ulicom" do mjesta gdje je i da je "antibirkratskom revolucijom" uvela CG u medjunacionalna trvenja blateci crnogorski obraz do Dubrovnika i protracila buducnost svojih gradjana na neodredjeno.
    Jeste da se za Vlast vezu razne mafijaske afere .
    Jeste da je Vlast privatizacijom obezbijedila svojoj djeci ono sto su procardali tudjoj-buducnost.
    Mada, jeste i to da je ova Vlast u jednom momentu -kljucnom , napravila zaokret i distancirala sebe od milosevickog ludila te time dobila podrsku zapada i vecine gradjana CG.
    Ko i dje je opozicija?
    Izuzimajuci Rakcevica, ostatak opozicije BIO je motivisan nacionalizmom.Stranke su nastajale uglavnom zbog nedovoljnog radikalizma Vlade bilo u prosrpskom ili procrnogorskom pravcu.Liberali su od pocetka bili simpaticni(najgori atribut za pol. stranku) mada, nerealni.Prosrpski blok je htio blizu saradnju sa Beogradom i zastupao stavove identicne milosevicevom rezimu.
    \Jedina "zdrava" opozicija postala je vladin partner a nerealisticki liberali prikljucili sebe anarhronom prorpskom bloku prihvatajuci defitisticku ideju-sto gore to bolje.
    Ovakva opozicija pomogla je da Vlast pridobije gradjansku podrsku bez obzira kakvu platformu imala -bilo kakva bolja je od opozicione.
    Malverzacije vlade stvorile su sliku Predsjednika kao sposobnog Vodje -bastadur.
    Propali velikosrpki koncept ostavio je crnogorsku opioziciju "ka brabonjak na cjedilo" a nesretnim liberalima ostade samo da duvaju u pistaljku.Bez ikakvog plana za buducnost a sa pedigreom kakav ima ,opozicija samo pomaze Vladu da potvrdi i ojaca podrsku u multietnickoj CG.
    Ako Vlada pozove narod na miting podrske ovim opozicionarima bi zastala pistaljka u grlo jer bi i hromo i sakato pohrlilo u Podgoricu da klikne "Volimo te Milo care -halal ti nase pare."
    Dakle, izbor je od dva zla manje-Vlast.
    Dr.T.Gajic psihijatar u Valjevu: "Mi, kao narod, imamo kompulsivno ponavljanje patologije, a kako nas lečiti, verujte, pitanje je koje svakodnevno postavljam sebi".

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti si samo jedna obicna sluga rezima. Ta vasa prica "vlast je losa ali je opozicija jos gora" je davno provaljena.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam nebitan u pitanju -vlast ili opozicija.
    Ako mislis da je opozicija bolja od vlasti kazi zasto a ako zastupas opoziciju sa "pizda ti materina " argumentom onda joj salabo koristis.
    Dr.T.Gajic psihijatar u Valjevu: "Mi, kao narod, imamo kompulsivno ponavljanje patologije, a kako nas lečiti, verujte, pitanje je koje svakodnevno postavljam sebi".

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vlast naravno, ali sadashnja vlast
    Io ci credo!

    Welcome



  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rolex
    Ja sam nebitan u pitanju -vlast ili opozicija.
    Ako mislis da je opozicija bolja od vlasti kazi zasto a ako zastupas opoziciju sa "pizda ti materina " argumentom onda joj salabo koristis.
    Narod CG je izbrao.
    Do narednih izbora VLAST.
    A posle....?
    Mene bas zanima kako ce ove danasnje bukadzije reagovati AKO narod izabere ponovo DPS???
    Opet demonstracije ili mozda nesto drugo?
    Ocel pomislit da bi mogli malo i radit(ocu rec zaradit) a ne samo cekat pomoc iz inostranstva?
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kak te nije sramota to da pricas nije mi jasno ... aj to rechi oni, ljudima koji rade za platu od 200 e i koju nisu primili 3 4 5 mjeseci i ti da dodjes i da im kazes kako je ova vlast vrh , i kako oni treba da rade i zarade JELI ? a brate minimum koji ti mogu rec je da se stidis tog posta

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manijak
    ...a brate minimum koji ti mogu rec je da se stidis tog posta
    To ti je uzaludan napor...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manijak
    kak te nije sramota to da pricas nije mi jasno ... aj to rechi oni, ljudima koji rade za platu od 200 e i koju nisu primili 3 4 5 mjeseci i ti da dodjes i da im kazes kako je ova vlast vrh , i kako oni treba da rade i zarade JELI ? a brate minimum koji ti mogu rec je da se stidis tog posta
    Zasto i cega da se zastidim?
    Bio sam prosle god na moru i veliki broj konobara je bio iz Srbije.
    Pored svih rodbinskih veza koje posjedujemo nesto mi nije logicno da zapadne nekoga iz Srbije to radno mjesto osim ako ova rodbina iz CG nece da radi.
    200 E plata.Mala..da manja bit ne moze.Slazem se.
    Nego da te pitam da li bi ti(posto se pobuni)radio 8 sati za 10 E.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opozicija? Koja opozicija? Mislis na ovu izdrndanu, velikosrpsku, gdje stranke slave svece, upravljanom iz Srbije - kojoj je Crna Gora zadnja rupa na sviralu? Ah - ne... ne postoji opozicija.

    Postoji samo vlast.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crnogorci nece da rade? Ti si lud! Nece da rade za dz - to niko normalan nece... To sto su plate male - nijesu krivi ni radnici, ni Crnogorci, ni opozicija, vec je to iskljuciva krivica vlasti!
    Ne znam, cini mi se da od ovih gori ne postoje. Opet, ta opozicija - mislim pojavi se Pedja Bulatovic, pocne da prica 'E oni nas muce punih 15 godina'... Sto, kao da on nije bio sa njima 6-7 godina? Ne znam kako mozete znati da ce opozicija biti gora na vlasti od ovih sadasnjih? Koliko ja znam, ta opozicija nije dobila sansu ili se varam? Mislim, sto treba - da sjede u truloj Skupstini? Time ce uraditi nesto? Mislim da nece... Te price 'oni miniraju demokratiju u Crnoj Gori' vise ne prolaze... Ne znam kakav maloumnik treba biti pa da kazes 'ta opozicija nas vraca u metalno doba' (neko je rekao na par topica ispod)? Ulicni protesti su svugdje u svijetu normalna pojava i ne znam o cemu pricate? Da tog bunta i tih protesta nije bilo u Srbiji, tamo bi na vlasti jos uvijek bio nekadasnji gospodar DPS-a! Kako je pao Causesku? Zato, batalite sa tim pricama koje vam vise ne prolaze!

    Uostalom, kada masa krene, a ovdje polako krece, mislite da ce postojati neko da ih zadrzi?

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rolex, o kakvom crnom Rakcevicu pricas? Pa njegova partija je posljednji put izasla samostalno 1996. godine i imala je cijelih 14.000 glasova, tacnije nijesu ni usli u parlament! Cak se sjecam njihovog mitinga na trgu (pomenuti izbori), kada se skupilo 1.000-1.500 ljudi! Liberalni savez je u svakom trenutku mogao da ih pojede, a danas je smijesno govoriti o tome - posto mislim da taj SDP ne bi glasalo ni 1.500 ljudi kada bi se samostalno pojavili na izborima! Ako su takva sila, mogu izaci samostalno na izbore, pa onda podrzati DPS, ukoliko ovi nemaju apsolutnu vecinu! Ajde, batali, molim te! Jedina stranka koja je propagirala ideju o samostalnoj CG svih ovih 13 godina je LS, jer su oni uvijek bili i bice ono sto SDP, GP, LDP i ostali satelit boysi nikad nece biti! I Slavko Perovic je uvijek bio i bice pojam za Zarka Rakcevica, Ranka Krivokapica, Krsta Pavicevica, a uostalom i Mila Djukanovica, posto ima nas koji jos uvijek nijesmo zaboravili njegov preobrazaj! Isto je tako i sa srpskim partijama.
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je Cercil jednom rekao" da nije pametan ko u mladosti nije liberal a da je glup ko to uvijek ostane".Sjecam se da je Rakcevic okupio crnogorske intelektualce i da se stranka "privlastila " kada se vlast odvojila od srpskog rezima.Liberalima nije bilo to dovoljno radikalno te umjrsto da podrze vlast odabrali su da prave smijuriju od sebe.Golobrado clanstvo liberala uglavnom sazrijeva u neku drugu ,mahom vladajucu partiju.Da zabranis glasanje mladjim od 30 god. liberala bi bilo taman za jedan kombi a onijeh 1500 rakcevicevih bi i dalje bilo tu.Hocu da ti kazem ,posisani da liberali nijesu ozbiljna stranka i da su samo simpaticni i da je dobro sto postoje.
    Nije moguce djelovati bolje za vladajucu koaliciju nego sto ova opozicija cini.Sa pistaljkama i vodjama 's konca i konopca ' a 'ko u klin ko u plocu'.
    :roll:
    Dr.T.Gajic psihijatar u Valjevu: "Mi, kao narod, imamo kompulsivno ponavljanje patologije, a kako nas lečiti, verujte, pitanje je koje svakodnevno postavljam sebi".

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, da... E, vidis sve je to super, sjajno i bajno, osim...
    Kada bi zabranili U30 glasacima da izlaze na izbore... Hm, mislim da je upravo omladina (slobodoumna) najtrezveniji dio svake drzave. Omladina je snaga i ponos svake krstene zemlje! E, sad - zabranimo svima ispod 30 da glasaju - znaci, o nasoj sudbini ce odlucivati nasi starci, stricevi, djedovi, babe... Mislim da to nije OK! Ja bih prije uveo pravo od pola glasa za osobe starije od 60 godina, nego ljudima ispod 30, ako cemo vec o tome... Mislim da je omladina kompetentnija da odlucuje o buducnosti ove zemlje, nego npr. Rotkovic, Brkovic i kompanija fosila, koja ce za koju godinu drzati banak na Cepurcima, zar ne? Mi ostajemo ovdje jos ko zna koliko decenija i mislim da niko od te omladine ne zeli da ispasta zbog gresaka starijih generacija (a ispastamo - debelo!)
    Ko su Rakcevicevi intelektualci? Miko Ilickovic? Ranko Krivokapic? Mozda ciljas na Mijata Sukovica i Miliku Pavlovica? E, tako mi tih intelektualaca...
    Besmisleno je uporedjivati jedan SDP, cije clanstvo ne bi moglo popuniti tribine stadiona Mladosti (kapacitet 1.500 ) sa jednom velicinom, kakva je zaista, LS! Nikada nijesam bio zagrizen ni za LS, a ni za politikom, ali - jednostavno, vidim ambis u koji nas vode crveni, a vidim i ostale... LS je bio i ostao snaga koju niko nije mogao potkupiti, koja se zarad sitnih interesa nije priklanjala nijednoj struji! LS je bio i ostao jedina partija koja je od nastanka, pa sve do danas ostala vjerna svojoj ideji i nije se priklanjala onima protiv kojih su nekada bili, a i sada su (Zarko Rakcevic, '96: 'Nikada mi necemo biti ni sa DPS-om, a ni sa Narodnom slogom, iako zele da nas uniste ako im se ne priklonimo')... Zarko Rakcevic nikada nije mogao na mitingu SVOJE stranke govoriti pred 5.000 ljudi, a kamoli pred 20.000! Zarko Rakcevic nije stisnuo petlju i okupio hiljade ljudi, koji su u 'ono vrijeme' (koje jos nije proslo) pjevali 'Oprosti nam Dubrovnice', vec se glaskao 3-4 puta preko stranackih saopstenja (a onda ide cenzura u, tada jedinom dnevniku, 'Pobjedi'...)! Zarko Rakcevic i njegova partija nikada nijesu bili pozvani na beogradske proteste! Zarko Rakcevic je umio da se prikloni vlasti - i gle cuda, za 6 mjeseci je niklo naselje 'Ljubovic' - e, sad pogodite ko je prodavao one silne stanove ispod pomenutog brda! :roll: Jednostavno, taj SDP je uvijek bio i bice margina! Razumijem ja njih - ipak je bolje biti u vlasti, nego trunuti, posto u parlament nikako ne bi mogli uci! Mada mi se cini da je bolje i casnije ostati lojalan!
    Zasto bi se liberali priklanjali vlasti? Kao ono, e, vidi oni se odvojili od Momira, pa ajmo s njima? Jebe se meni za stav DPS-a po pitanju drzave, posto se mijenjaju 'kako vjetar duva' - znam da su nas unesrecili, da su pokrali sve sto se moglo pokrasti, da su prodali strancima sve sto se moglo prodati i svu lovu stavili sebi u dzep, da su stvorili uzi krug 'prijatelja' (nepismenih dzukaca = skorojevica) koji su 'krem', a svi ostali su, manje-vise, dovedeni do prosjackog stapa... Da je LS usao u te mutne vode i da su ostali do danas - e bili bi gori i od DPS-a i od svih! A to je upravo SDP! A onda su tu i novi sateliti, koje ne treba uzimati u usta - mislim da svi zajedno nemaju 500 glasaca! Ne znam otkud njima pravo da svakog dana pisu po 1 saopstenje, da sjede u institucijama Vlasti, da napadaju nekoga? Znaci, ja sjutra osnujem neku partiju, npr. 'Crnogorska partija' (ako doticna vec ne postoji medju satelitima ), lagno udjem sa DPS u koaliciju - i eto... Za 2 dana sam i ja vlast... Sve je to toliko jadno i tuzno, mada se ja tome cesto i smijem - od muke!

    Jesi li me to oslovio sa 'posisani'?

    Pisao bih ti ja jos, nego mi nije zanimljivo, a ostala su mi jos samo 2 zidarska piva, pa zurim...

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by S_K_I_N_H_E_A_D
    Crnogorci nece da rade? Ti si lud! Nece da rade za dz - to niko normalan nece... To sto su plate male - nijesu krivi ni radnici, ni Crnogorci, ni opozicija, vec je to iskljuciva krivica vlasti!
    Dragi moj prijatelju,
    Moze biti da sam ja lud pa da zato ne rzaumijem onoliki broj konobara po primorju koji dolaze iz Srbije a nasi Crnogorci hoce da rade...
    A ako se isplati momku iz Srbije radit sto se to crnogorskijem momcima ne isplati.
    To sto su plate male je prouzrokovano sankcijama,ratnim okruzenjem kradjama..........................,i ne mozes reci da nije narod kriv.
    a)narod je izabrao ovu vlast.
    b)neradom se ne moze zaraditi(a naveo sam ti primjer da Crnogorci nece da rade)
    da ponovim pitanje koje vazi za i tebe:
    Da li bi radio 8 sati za 10E?(radio-ne zajebavao se dok ne prodje 8 sati)
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opozicija naravno, ali sadashnja opozicija

    ...tek kada opozicija i faktički bude imala vlast (batalite vi predizbornu kampanju) moći ćemo da sudimo o njenoj efikasnosti.

    Uostalom od postojeće vlasti, teško da može da postoji gora. Od "Europske Crne Gore" i "Boljeg života" za petnaest godina vlasti doveli su nas do ruba siromaštva.

    Bezbednost i kriminal skoro na istom nivou kao u Bronxu... 8)

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kadabi nekim pukim slucajom opozicija dosla na vlas , garantujem zivotom dase nebi zadrzala niti sest mjeseci, narod bi proterao sve njih iz C.Gore...
    Treba se ucit upravljanjem drzave, a ne na ulici lajanjem i pljuvanjem. :oops:
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidim,

    došlo vreme kada čovek više ne vredi ni pišljiva boba :roll:

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Vidim,

    došlo vreme kada čovek više ne vredi ni pišljiva boba :roll:
    Ne karma,zajebao si se malo.
    To vrijeme je bilo... a proslo je kada si ti(i takvi kao ti sa obadvije ili sve cetiri strane) prestao da presudjujes o ljudskim zivotima krijuci se iza zbuna sa svojijem snajperom.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Opozicija naravno, ali sadashnja opozicija

    ...tek kada opozicija i faktički bude imala vlast (batalite vi predizbornu kampanju) moći ćemo da sudimo o njenoj efikasnosti.

    Uostalom od postojeće vlasti, teško da može da postoji gora. Od "Europske Crne Gore" i "Boljeg života" za petnaest godina vlasti doveli su nas do ruba siromaštva.

    Bezbednost i kriminal skoro na istom nivou kao u Bronxu... 8)
    Ne znash ti o Bronxu nishta prikane :wink: A shto se tiche dolaska opozicije na vlast... bojim se da to nechesh dochekati
    Io ci credo!

    Welcome



  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MK_NL
    Quote Originally Posted by S_K_I_N_H_E_A_D
    Crnogorci nece da rade? Ti si lud! Nece da rade za dz - to niko normalan nece... To sto su plate male - nijesu krivi ni radnici, ni Crnogorci, ni opozicija, vec je to iskljuciva krivica vlasti!
    Dragi moj prijatelju,
    Moze biti da sam ja lud pa da zato ne rzaumijem onoliki broj konobara po primorju koji dolaze iz Srbije a nasi Crnogorci hoce da rade...
    A ako se isplati momku iz Srbije radit sto se to crnogorskijem momcima ne isplati.
    To sto su plate male je prouzrokovano sankcijama,ratnim okruzenjem kradjama..........................,i ne mozes reci da nije narod kriv.
    a)narod je izabrao ovu vlast.
    b)neradom se ne moze zaraditi(a naveo sam ti primjer da Crnogorci nece da rade)
    da ponovim pitanje koje vazi za i tebe:
    Da li bi radio 8 sati za 10E?(radio-ne zajebavao se dok ne prodje 8 sati)
    Dolaze konobari iz Srbije... OK! Dolaze li i iz Srbije oni sto ne primaju plate po par godina! Jednostavno, ubili su volju ovom narodu!
    Da je narod kriv - djelimicno jeste, posto glasa njih, ali... Kada covjeku koji ne prima platu 3 godine das 3 vrece brasna... Naravno da ce te zaokruziti pa sve i da si gori od Hitlera!
    Da li bih radio 8 sati za 10 eura? Tesko... Ovdje nije ni 10 eura (190/31) - ali, za to nijesam kriv ja... Za to je kriva upravo ova Vlast, koja je unistila sve sto se moglo unistiti! Nijesam valjda ja doveo ovu zemlju u tu poziciju, ili mozda opozicija!?

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by S_K_I_N_H_E_A_D
    Dolaze konobari iz Srbije... OK! Dolaze li i iz Srbije oni sto ne primaju plate po par godina! Jednostavno, ubili su volju ovom narodu!

    Da je narod kriv - djelimicno jeste, posto glasa njih, ali... Kada covjeku koji ne prima platu 3 godine das 3 vrece brasna... Naravno da ce te zaokruziti pa sve i da si gori od Hitlera!
    Da li bih radio 8 sati za 10 eura? Tesko... Ovdje nije ni 10 eura (190/31) - ali, za to nijesam kriv ja... Za to je kriva upravo ova Vlast, koja je unistila sve sto se moglo unistiti! Nijesam valjda ja doveo ovu zemlju u tu poziciju, ili mozda opozicija!?
    Znachi slazes se sa mnom da Crnogorci nece(izgubili su volju)da rade.
    Ja sam upoznao jednog Rada iz Kraljeva(bio sam redovan gost kod njih u kaficu).Decko je zaradjivao 250e mjesecno +spavanje i obrok na poslu.
    da ne pricamo o baksisu.Radio je odlicno i baksisa je bilo.
    Zasto to isto ne bi mogao neki momak iz NK da radi?Gazda kafica-restorana je Niksicanin.
    Da li je narod kriv?
    Ti odgovori djelimicno jeste...,jer je glasao za vlast za tri vrece brasna.
    Zato su penzioneri svih onijeh (za pojedince sa foruma)ponosnijeh ratnih (po mojem shvatanju)sramnih okupatorskih godina,glasali za DPS Mila i Moma,ili ti..Sloba Moma i Mila,zato sto bi dobili penzije ili im se obecala gradnja puta(asfaltiranje istog).Vecini ovijeh ponosnijeh tada to nije smetalo.Cak i otvorenu kradju na referendumu za samostalnu CG komentarisali su sa podsmijehom.
    Da se vratimo u sadasnjost.
    I bez te tri vrece brasna opet bi glasali za DPS.STRAH znas sta je to?
    Gledajuci sta se desavalo u okruzenju ovijeh zadnjijeh godina,uvidjevsi sta je srpstvo i boj za "srpsko".....,donijelo Srbiji i CG nije ni chudo da zive i glasaju u strahu.Vidis da ove bukadzije po forumu svakodnevno tvrde(oce nekog i prepanut kakvi su) da je CG srpska i da su Crnogorci Srbi milom ili silom(oni to kulturno uvijaju u nazovi istoriju).
    E i ti se chudis sto ovi glasaju za Mila a ja te pitam a za koga drugog su mogli da glasaju?

    PS>Ne rece ti meni nia li bi ti(licno ti)radio za deset maraka 8 sati?
    Ali radio-a ne zajebavao se 8 sati.
    pozdrav
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MK_NL
    Auuuu, prijatelju pa ti ovdje sve nagrdi :shock: ma dje ti nadje nekog ko radi za 8 maraka cijo dan, ehhh kadabi ja takog nasao, jabi posto milijaner za vrlo kratko...
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •