Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 107

Thread: Incident na Ekonomskom fakultetu

  1. #26
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retoricharka View Post
    Prema rijecima ocevidaca, taj Laki se zalijetao na neku djevojku da se fizicki obracuna sa njom!
    A ako se ne varam, poznat je i po shamaranju studenata!
    To je tacno,brat mi poznaje tu djevojku,ali i ona ga je cacnula!
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    hercules sto je bilo dalje, sto si cuo danas da je bilo
    prava si nam rekla-kazala
    To je vec odlika novinara, ne mene. Novinara Viejsti u ovom slucaju zbog prenosejna netacnih informacija.
    Danas je seminar nastavljen kao da nista nije bilo.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    To je vec odlika novinara, ne mene. Novinara Viejsti u ovom slucaju zbog prenosejna netacnih informacija.
    Danas je seminar nastavljen kao da nista nije bilo.
    ti si prenio nesto sto su ti drugi rekli, a vjerovatno novinari isto sto im je jedan od izvora rekao

    al ti nisi novinar ti si rekla-kazala
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MysteryGirl View Post
    To je tacno,brat mi poznaje tu djevojku,ali i ona ga je cacnula!
    Cacnula?

    Da neko prvi pocne sa takvom pricom pred ljudima, ne da treba da ga cacne, no da ga ispljuje, isutira, ispovrace se po njemu i na kraj se po*ere na njega, da prostite ...

  5. #30
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Au, oko cega se buka pravi... Ima li odje studenata pomorstva?

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ti si prenio nesto sto su ti drugi rekli, a vjerovatno novinari isto sto im je jedan od izvora rekao

    al ti nisi novinar ti si rekla-kazala
    Sto je sad, nije valjda moguce da je novinar Vijesti nesto slagao :-)
    Novinar nije prenio dobro ocigledno :-)
    Moja pica se poklopila sa onom iz novina, samo osobe koje pohadjaj taj kurs nijesu one koje su naveli Viejsti.
    Citaj malo pazljivije.
    Last edited by hercules; 13-03-07 at 19:12.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    The Republic of Zabjelo
    Posts
    1,968
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lakic je jedan ufurani iskompleksirani debil i red bi bio da ga izbace s fakulteta! Pa neka nedje drugo mooda prosipa

    p.s. da nema toga klipa na forum e.f.-a :mrgreen:
    Dont miks grendmas end frogs.

  8. #33
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    inace, saznah da je na klipu samo mrvicu nesto kada je prolazio i pocelo sve, uglavnom - nema 'akcije'. . . steta.
    Stone the crow

  9. #34
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi bio sam tu kad se sve desilo. Pocnimo od pocetka. Predavanja iz monetarne ekonomije prati preko 100 studenata svaki put. Vec dvije nedjelje profesor odlaze predavanja za neki kasniji termin je nema sale koja moze da primi sve sudente koji zele da cuju predavanja. Profesor je naravno ispizdio sto mora da predaje u salu za 50 ucenika, vjerujte mi da ne mogu tri kutije sibica stanuti tu a ne 170 studenata. Profesor podje kod prodekanke za nastavu da je pita za vecu salu ili neki drugi termin i zena mu ladno kaze da nema da je mediteran sala zauzeta za neki seminar koji pohadja vjerovali ili ne 15 ljudi!!!!! Lik lagano pizdi jer mu je kolokvijum u nedjelju, nije sve ispredavao, studenti ga maltretiraju da im sve obajsni i ide da vidi situaciju za mediteran salu, tj da nasilno udje u nju iscera ove i drzi predavanja. Lik koji je drzao predavanja na seminaru zabranjuje mu da udje postavljajuci nogu na vrata. Tu je doslo do gurkanja i prepirke dok profesor lakic nije odgurnuo lika i nasilno usao, za njim studenti. PIH!!! Tu su se umijesali i studenti (studenkinje) koje su pocele da dolivaju ulje na vatru i lakic pizdi na jednu od njih i kao krece da je udara ali ga makose. Vjerujete mi da se ta djevojaka nesojski ponasala i da bi je bilo ko u takvoj situaciji (afektu) gurnuo, udario. Poslije toga je jos nastavljena prepirka u kojoj je profesor lakic rekao liku iz makedonije: "Makse seljacino." I govorio sluzbenicima fakulteta:" Maknite mi ovu seljacinu! Mene ceka 170 studenata a oni odje igraju igrice. Imam ispit u nedjelju, a oni odje crtkaju!!!"
    Kad su se strasti malo smirile dogovoreno je posredstvom sluzbenika fakulteta da lakic odrzi predavanje pa da ovi nastave. Pojedini likovi sa seminara nisu htjeli da napuste salu i stajali su iza profesora praveci grimase.Ovo su radile djevojke. Jes da je lakic vrijedjao/podcjenjivao njih govoreci: "Ovo su preduzetnici oni sve znaju. Njima ovo ne treba". Ali da ste videjli to ponasanje djevojaka, izlazile su iz sale i lupale vratima, pricale, dobacivale. Jes da im lakic nije ostao duzan... Lik iz makedonije koji je kao vodja navijaca, na svaki pljesak rukama studenata ekonomije za podrzavanje lakica, trazio jos, vise. Lakic nije htjeo da komunicira sa njima, gledao je na koju tablu moze pisati, bilo ih je tri, jedna je fakulteta i tu je dobio. Jos mu je kao i ovaj makedonac pomogao da je privuce govorio : "Timski rad". Lakic je trazio da mu se donesu flomasteri iz susjedne sale i to je uradjeno. Medjutim kako su oba flomastera bila istrosena dobijao je ponudu od makedonca za neki "njemcki" flomaster. Kad je lakic ispisao cijelu tablu i poceo da brise vidio je da sa sundjerom, koji se nalazio tu nije mogao da izbrise to sto je napisao, nesojski je prokomentarisao nesto i trazio od makedonaca da mu da nesto kako bi izbrisao, sto je ovaj krenuo da uradi ali lakic nije mogao da izdrzi i provocirao je i lik je ladno odustao da mu da sundjer... Tokom cijelog predavanja lakic je dobacivao likovima sa seminara omalovazavajuci ih. Madedonac je mirno sjedio. Ali djevojke koje su pohadjale seminar... Da vidite to ponasanje, Kranje SELJACKO!!!! Provociranja, lupanje vratima, inace lakic mrzi kad mu neko ulazi i izlazi sto su ove namjerno radile. Ne vjerujem da su to znale ali su vidjele kako lik pizdi. Izlazile su sa komentarima:" Smetamo li vam". Prolazile ispred lakica, naravno nos od neba!!!

    Sve ovo sam morao napisati da stvorite sliku koje je na ekonomskom fkultetu.. Sramota me je bilo sto sam tome prisustvovao, ali nijesam htjeo da propustim samo da vidim koliko akademski gradjani( studenti, profesor) mogu nisko da se spuste. Morate da vidite taj gadluk koji vlada medju studentima posebno trece godine. Selajcine, kao ove koje neko vodi na ispasu. Toliko su odvratni, skrti, ljubomorni da ne umiju prosuditi sami kad treba podrzati profesora i kojeg treba podrzati. Gledaju samo kako sto prije zavrsiti faks sa sto vecim ocjenama, niko da ti pomogne ako ti sto ne ide na kol(cast izuzecima), kako kojem da se uvuku za bolju ocjenu.. Umjesto da napuste cas kad su vidjeli sta se desava oni su ladno ostali pisali, postavljali pitanja, samo da zadovlje ono za sta su tu, da sto bolje nauce za kol i dobiju vecu ocjenu. To je strasno, ne bi ste vjerovali kakav gadluk. Stvarno ima ljudi na taj faks, ali je vise ovih seljacina koji kvare sve zivo. Treba sjutra da mi oni vode drzavu, firmu... PIH!!! Gadi mi se!! Lakic je jedan prepotentni stvor, misli da je boga za m... uhvatio kao i dosta njih sto tamo predaju! Kakva smo stoka, to je starasno!

  10. #35
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    brate, bez uvrijede, ali meni je 4 osobe potvrdilo pricu koja se ne slaze toliko sa tvojom.
    ali, tvoj drugi dio posta je perfektan iskreno bar sto su mi svi rekli. na zalost, situacija na fakultetu je ocajna.
    to je recimo jedan od razloga zasto ga nikada ne bih upisao. ljigavih li ljudi ima to je uzas.
    ali u svakom slucaju, dobar post.


    edit: moram da naglasim da se nikako ne slazem s tobom po pitanju:
    Vjerujete mi da se ta djevojaka nesojski ponasala i da bi je bilo ko u takvoj situaciji (afektu) gurnuo, udario.
    nema tog vrijedjanja i glupiranja nesojskog koje bi moglo da natjera jednog covjeka odnosno muskarca da udari zensko.
    to je tako bzvz da mi se gadi.
    Stone the crow

  11. #36
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by igorm View Post
    brate, bez uvrijede, ali meni je 4 osobe potvrdilo pricu koja se ne slaze toliko sa tvojom.
    Oko kojih stvari se price ne podudaraju?

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milicaaaaa ce vam dati pravi savjet kako da razrijesite dilemu sto je istina a sto je laz!

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dO_ob View Post

    Sve ovo sam morao napisati da stvorite sliku koje je na ekonomskom fkultetu..
    Ao, pa tu se Bozje zore onda ne zna. Ne zna se jesu li gori profesori ili djaci ili uprava...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  14. #39
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad ce svako da prica svoju verziju i ne saznasmo pravu istinu
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  15. #40
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Biografija profesora Lakica govori o njemu kao o visokomoralnom covjeku. Ipak, mora se priznati da je takodjer malo temperamentan covjek i da je to uticalo na neke njegove gestove.

    Ovome cemu smo svjedoci prethodila je netrepeljivost gospodina Lakica sa gospodinom Veselinom Vukoticem. Prvi je poznat kao jedan od prvih Liberala, a drugi po tome sto je nosio akt tasne svojih profesora dok je bio student, a kad je postao profesor voli da ima studente koji nose njegove akt tasne.

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zemlja mojih SNOVA
    Posts
    351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dako nam odloze ovaj kolokvijum
    Last edited by ceca-peca; 13-03-07 at 23:30.

    *curu dupe krasi ka' tortu orasi

  17. #42
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Ao, pa tu se Bozje zore onda ne zna. Ne zna se jesu li gori profesori ili djaci ili uprava...
    Vjeruj mi da je ekonomski jedan od bolje, ako ne i najbolje organizovani fakultet u pg. Znate i sami da se na pravo bozije ure ne zna. Samo sto ima svakakvih likova.

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajnstajn View Post
    Biografija profesora Lakica govori o njemu kao o visokomoralnom covjeku. Ipak, mora se priznati da je takodjer malo temperamentan covjek i da je to uticalo na neke njegove gestove.

    Ovome cemu smo svjedoci prethodila je netrepeljivost gospodina Lakica sa gospodinom Veselinom Vukoticem. Prvi je poznat kao jedan od prvih Liberala, a drugi po tome sto je nosio akt tasne svojih profesora dok je bio student, a kad je postao profesor voli da ima studente koji nose njegove akt tasne.
    Problem je sto na taj seminar nema jednog jedinog studenta sa smjera Vukotica. Da si mi procitao post, a ne pisaniju Vijesti to bi vidio :-)

    ceco ceco uci mala u nedjelju ti je frka a :P
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #44
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    govor mrznje ces morati na nekom drugom forumu, ovdje ne!
    Last edited by DIDI; 14-03-07 at 17:35.

  20. #45
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by igorm View Post
    brate, bez uvrijede, ali meni je 4 osobe potvrdilo pricu koja se ne slaze toliko sa tvojom.
    ali, tvoj drugi dio posta je perfektan iskreno bar sto su mi svi rekli. na zalost, situacija na fakultetu je ocajna.
    to je recimo jedan od razloga zasto ga nikada ne bih upisao. ljigavih li ljudi ima to je uzas.
    ali u svakom slucaju, dobar post.


    edit: moram da naglasim da se nikako ne slazem s tobom po pitanju:

    nema tog vrijedjanja i glupiranja nesojskog koje bi moglo da natjera jednog covjeka odnosno muskarca da udari zensko.
    to je tako bzvz da mi se gadi.
    Ali ti jednostavno ne mozes da vjerujes kako se ponasala ta djevojka, tako se ni muskarac ne svadja, ne prepire. Kakvo je to postovanje prema profesoru... Ipak je on stariji, profesor majka mu stara. Zbog takvih treba da se vratimo na stari sistem i da profesori imaju stari kriterijum kad je bilo, sto vele stariji studenti, prodje profesor cvijece za njim uvene... Svako ko digne ruku na djevojku/zenu za mene je najgori od najgorih...
    Last edited by dO_ob; 13-03-07 at 23:40.

  21. #46
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dO_ob View Post
    Ali ti jednostavno ne mozes da vjerujes kako se ponasala ta djevojka, tako se ni muskarac ne svadja, ne prepire. Svako ko digne ruku na djevojku/zenu za mene je najgori od najgorih...
    hehehehheh,pametno ona.Sve sto je cutala i sto ga je mrzjela do sada,uspjela je da mu rece u pravi trenutak
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  22. #47
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bra'o kraljice!!!Rade klikeri,a?

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zamolio bi za ljepsi recnik
    Last edited by DIDI; 14-03-07 at 17:36.

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    pa zar to nije onaj isti fakultet na kojem profesorica koristi svoje predavanja za politicko otvaranje glava ucenicima, biva suspendovana zbog istog ali se vraca i govori da njoj niko nece zabranit da prica????
    a ista gospodja je do prije nekoliko godina bila cijenjen profesor, kolega i covjek!
    zao mi je bilo kad sam cula da vise nije sva svoja!
    na istom tom fakultetu se jos svasta desava kao i na ostalim po crnoj gori, tako da ne vidim zasto si se zacudila!
    Jel to mislis na M.K.?

    Po meni, za vecinu profesora na ekonomiji je ona svijet izmislila.

    A sto se tice politike...sjecam se da su se djelile referendumske majice u sred hola, pa nikom nista.

  25. #50
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre View Post
    Jel to mislis na M.K.?

    Po meni, za vecinu profesora na ekonomiji je ona svijet izmislila.

    A sto se tice politike...sjecam se da su se djelile referendumske majice u sred hola, pa nikom nista.
    Pa ona veli: " Ne prodje dana kada ja napisem mail vukoticu da je lopov". Vrh, car. Inace je vrh predavac!! Svi je cijene.

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 24-11-06, 11:31
  2. Crna Gora je u zajednici sa majkom kriminalaca !
    By G R A D in forum Politika generalno
    Replies: 376
    Last Post: 18-01-06, 08:16
  3. Umalo eko incident
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 08-12-04, 18:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •