Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 54 of 54

Thread: "Necu ti skidati zvijezde s neba, jer ni jedna ne sija ljepshe od tvojih divih ochi"

  1. #51
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by nemoj__mene View Post
    Ja sam uvjek podrzavao romantiku ali mislim da ovih dana djevojke ne znaju da cijene to kad se muskarac potrudi da pokaze taj romanticni osjetljivi dio sebe i samo iskoriscavaju to...mislim da u poslednje vreme djevojke prije ce te primjetiti ako im prilazis sa nekom frazom kao ''Oces da uhvatimo krug'' nego na iskreni ''Imas preljepe oci'' vise ne cheka Lijepi Princ na bijelom konju nego Princ u BMW...mozda su to samo italijanke (nadam se) P0z

    ko to kazhe da ne znaju da cijeneeeeee!!???ja recimo (dakle u svoje ime govorim jelte!:mrgreen obozhavam djechke koji vole romantikuuuuuuu, josh kad se trudeeeeeeeeee da josh chesto pokazujuuuuuuuuuuuuu...njam njam njam:mrgreen::twisted:

  2. #52
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Stvarno je lijepo vidjeti romantichnog mushkarca koji to ne krije i ne stidi se toga.
    Ma romantika zna da dodje i spontano chak iako bi se i jedno i drugo zakleli da je preziru,ali ona se pojavi u najnjeznijim trenucima izmedju dvoje koji se vole,bez pitanja

  3. #53
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Napisao sam pjesmu za jednu od njih (dobra pjesma) to se nije dobro zavrsilo...mora da meni nesto fali onda jer nikako da nadjem tu ''osjetljivu'' sve neke...pft bolje da ih sto prije zaboravim :/
    Last edited by nemoj__mene; 27-03-07 at 15:34.
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  4. #54
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemoj__mene View Post
    Napisao sam pjesmu za jednu od njih (dobra pjesma) to se nije dobro zavrsilo...mora da meni nesto fali onda jer nikako da nadjem tu ''osjetljivu'' sve neke...pft bolje da ih sto prije zaboravim :/
    Ma sve su osjetljive, garant...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •