View Poll Results: Da li su vam jasna Harijeva pravila za brisanje

Voters
35. You may not vote on this poll
  • Da

    11 31.43%
  • Ne

    24 68.57%
Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 83

Thread: Da li vam je jasno kako Hari Krisna primjenjuje forumska pravila

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Da li vam je jasno kako Hari Krisna primjenjuje forumska pravila

    ... po pitanju brisanja postova?
    Meni nije, jer mi se sve cini da brise po licnom nahodjenju
    Vecina ljudi je zla

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa ako tako mislish onda su ti jasna pravila po kojima brishe hehhehhe
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije mi jasno. Ne pratim kako brise, meni nista nije obrisao. Mada ima neki put namrtvo glupe odgovore. A neki put me iznenadi. Prijatno.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E sad AisaJ i ti ........Kad bi svi bili bistrine odje nasto bi to licilo ????? Nema toga koji ima vlast a da pase svakome !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Bilo ko da je moderator ,posebno na tom dijelu foruma,ne bi imao podrshku svih chlanova foruma. Politika je specifichna u nashim uslovima tako da Hari ima vishe nego veliku podrshku s obzirom na zadatak koji obavlja.
    Potpuno su mi jasna pravila foruma kojima se,po mom mishljenju, Hari rukovodi prilikom moderiranja.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Odavno nijesam postovao na poitici,ali ranije nijesam imao nikakvih problema...
    #fakenews

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam se nedavno, prvi i jedini put do sada zalio administratorima od kada sam na ovim forumima na rad jednog moderatora. Razlog je manipulativno i selektivno, neodgovorno i nekulturno (ne)primjenjivanje pravila foruma od strane moderatora Harija. Hari selektivno brise postove nanoseci stetu onima sa kojima se na neki nacin ne slaze. Hari cesto daje zajedljive i uvredljive komentare, omalovazva i ismijava forumase sto je direktno krsenje pravila foruma. To se desava konstantno, a time se nanosi steta forumu i onima koji omogucavaju njegov rad.
    Ponovo pozivam administratore da pazljivo kontroliraju moderatorski rad Hari Krisne jer svojim postupanjem cesto narusava atmosferu na forumima.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ja sam se nedavno, prvi i jedini put do sada zalio administratorima od kada sam na ovim forumima na rad jednog moderatora. Razlog je manipulativno i selektivno, neodgovorno i nekulturno (ne)primjenjivanje pravila foruma od strane moderatora Harija. Hari selektivno brise postove nanoseci stetu onima sa kojima se na neki nacin ne slaze. Hari cesto daje zajedljive i uvredljive komentare, omalovazva i ismijava forumase sto je direktno krsenje pravila foruma. To se desava konstantno, a time se nanosi steta forumu i onima koji omogucavaju njegov rad.
    Ponovo pozivam administratore da pazljivo kontroliraju moderatorski rad Hari Krisne jer svojim postupanjem cesto narusava atmosferu na forumima.
    O tome i pricam.
    Na ofrumu ostavlja svakojake bljuvotine, vrijedjanja i nipodastavanja, dok svako sustinsko neslaganje - odmah brise.

    Slazem se da treba kontaktirati administratore. Ako se ovako nastavi, na forumu ce ostati likovi ciji postovi ne prelaze 5 slogova, onda oni kao stos u Zvek Zivi (koje stvarno ne treba komentarisati) ili djecurlija koja na forume dolazi da lijece licne komplekse nize vrijednosti i da se prepucava oko politickih gluposti
    Vecina ljudi je zla

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Potpuno su mi jasna pravila foruma kojima se,po mom mishljenju, Hari rukovodi prilikom moderiranja.
    Onda jedno pitanje za tebe:
    HARI otvara topic kojim predlaze diskusiju o Crnoj Gori nakon odlaska Djukanovica, stavljajuci to u istu ravan sa odlaskom jednog Sredera i Blera.
    E sad, ja pocinjem sa kritikom tog stava, pokusavajuci da prosirim rapsravu i ukazem da se Milo i ostali ne mogu tako poredjivati, jer je razlika ogromna. Tu pominjem uticaj na drzavne institucije, a onda i dodajem da ovakva Harijeva postavka je samo pokusaj prikazivanja crnogorskog problema - kao neceg uobicajenog sto mori i sve ostale, NORMALNE, zemlje - predstavljanja nase situacije - kao mnogo vise normalne nego sto ona jeste.
    (Isto je poksuao i sa Drecunom, gradeci od njega ekonomskog analiticara koji je autoritet da iznosi neke stavove po pitanju energetske situacije u CG, dok je istovremeno kasapio MANS zbog njihove akcije)

    Znas sto Hari radi? Brise. A na trazenje argumenata - odgovara:
    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    sto je svima jasno osim tebi izgleda.
    cime opet dolazi do izrazaja njegova potreba da nepopularne odluke krije iza autoriteta SVIH.

    I sad mi kazi da li je to u redu? A istovremeno, moderator koji brine o tom pdf lagano ostavlja ovakve postove:
    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Jes no lazni car Scepan Mali je nacinio vise no dosta za Crnu Goru ,zato se ti sad ne zoves Abdil Karim Serbinovic ! Hhahahahahahahah !
    Da neko ne bi bio zbunjen - ovaj post je ostavljen na topicu o NATO clanstvu i reakcija je jednog "crnogorskog patriote" na tvrdnju jendog forumasa da smo toliko naivni oko nekih stvari, da nije ni cudo sto nam Scepan Mali onako zasio na tron.

    Toliko o principima. A i o ukusu.

    PS: Hari, ako krenes da reagujes na ovaj post, molim te ne pominji mi tvoje odnose sa zenama, jer me to zaista ne zanima
    Vecina ljudi je zla

  10. #10
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    569
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Nije Hari jedan jedini moderator odje, tako da ono sto on ne obrishe (a treba), obrisace drugi moderator, ili administrator.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    O tome i pricam.
    Na ofrumu ostavlja svakojake bljuvotine, vrijedjanja i nipodastavanja, dok svako sustinsko neslaganje - odmah brise.

    Slazem se da treba kontaktirati administratore. Ako se ovako nastavi, na forumu ce ostati likovi ciji postovi ne prelaze 5 slogova, onda oni kao stos u Zvek Zivi (koje stvarno ne treba komentarisati) ili djecurlija koja na forume dolazi da lijece licne komplekse nize vrijednosti i da se prepucava oko politickih gluposti
    Normalno je da ima propusta i gresaka, ali kod Harija se ne radi o tome vec o namjeri. On vrlo cesto koristi moderatorsku ulogu da bi se obracunavao sa forumasima sto je veci problem nego kada neko napise nesto lose.
    Administratore treba javno kontaktirati, tj. ovako kako si ucinio, a ne na private jer rad moderatora nije privatni problem vec javni, tvoji postovi su bili javni i kao takvi su obrisani. ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bonja, da sam na tvom mjestu iskreno bi me bilo sramota da se bunim jer ti se navrzes na ponekog forumasa besomucno ga vrijedjas, provociras, prozivas familije... a kad taj odreaguje onda ti fino obrises svoje postove i napises zalbu sta moderatori ostavljaju i kako je taj forumas vulgaran. Da ne bi bilo da je to neka prica kao tvoja svi moderatori i administratori mogu to provjeriti na https://forum.cdm.me/showthread.php?t=15591&page=65 iza posta 1615 Zasto to radis i sa kakvim namjerama nikoga ne interesuje ali neces ni ti ni bilo ko drugi vrijedjati bilo koga, ocjenjivati necije mentalno zdravlje ili se ponasati izvan pravila koji vaze za ostale ucesnike. Nijedan post vise se nec editovati vec se brisu iz razloga, jer poslije nema dokaza za laz koju napises ti ili neko drugi.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad smo vec kod rada administratora i moderatora misli da treba posebno istaci profesionalnost moderiranja na forumu Internet, odnosno rad moderatora Helpdesk i Podrska. Ocigledno se vidi uticaj T-com organizacije. Korisnici foruma su musterije T-com, a svi administratori i moderatori treba da rade tako da svojim postupcima na forume privuku sto vise posjetilaca a ne da sa njima ulaze u svadje i obracune.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    od sad cu svaki slicni topic da brisem, da hari nema moje povjerenje ne bi ni bio moderator, kao sto svakog moderatora pratim sto cini, i sto brise, tako i hari-a, i ne vidim da je ista brisao sto nije trebalo, jer da sam na njegovom mjestu isto bi radio!!!

    nihil sto se tice podforuma internet, to uredjuju tj moderiraju ljudi koji rade u t-com u podrsci, Helpdesk i Podrska, tako da su oni sami odgovorni svojim pomaganjem korisnicima dal ce privuci vise korisnika ili ne, ostali moderatori svoj posao rade odlicno jer se na forumu nikad nije vise pisalo a manje brisalo
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #15
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    100% mi je jasno da je dobro i tacno sto Hari radi. Nemoze drugacije.

    Evo i ja ponekad ragujem glupo tako da mi to brise, pa to shvatim.
    A ima i ovde teme koje samo izazivaju probleme, provociranje ili idu offtopic. Tako ima i useri koji to rade.

    Tako da ako brise ja shvatim zasto. Kad se meni desi se i ne bunim.

    Ovaj forum se mora drzati cisto, bez ikakvog spama. Brise jer sako to ne uradi ce poc sve offtopic, ili ce doci do flamewar itd.

    Ako izbrise nesto sto u tvoje oci nije uredu, onda mu pisi pa ce te nac resjenje.

    ---

    Samo da kazem sa nacinom brisanja se ne slazem potpuno ali mogu shvatit nacin Harijev. Na puno foruma ne brisu cijeli post nego samo text pa postavu moderateri u plavu ili crvenu boju: [ MOD BREAK DON'T DO THIS) i slicno. Ali ovde se toliko postova mora brisat da bi vec samo 2 topic lista postojala iz mod breaks u crvenu/plavu boju.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    od sad cu svaki slicni topic da brisem, da hari nema moje povjerenje ne bi ni bio moderator, kao sto svakog moderatora pratim sto cini, i sto brise, tako i hari-a, i ne vidim da je ista brisao sto nije trebalo, jer da sam na njegovom mjestu isto bi radio!!!

    nihil sto se tice podforuma internet, to uredjuju tj moderiraju ljudi koji rade u t-com u podrsci, Helpdesk i Podrska, tako da su oni sami odgovorni svojim pomaganjem korisnicima dal ce privuci vise korisnika ili ne, ostali moderatori svoj posao rade odlicno jer se na forumu nikad nije vise pisalo a manje brisalo
    Da li ti imas povjerenja u nekoga ili ne jeste tvoja privatna stvar, a ako vec radis kao administrator onda treba da pazis da li moderatori krse pravila. Hari krsi pravila ponasanja na forumima, stavise zloupotrebljava ih. Ako bi radio isto sto i on onda bi i sam krsio pravila, a ti tako najcesce ne cinis iako imas povremene ispade kada brises jednima a ne brises drugima, jedne banujes a druge ne za istu stvar.
    Ovaj forum jeste vlasnistvo T-com pa ste prema tome svi duzni da raditi u skladu sa propisima koji vaze i za Helpdeska i Podrsku.
    Sto se tice broja ucesnika na forumu to je zbog sve veceg broja korisnika interneta, a ne vaseg rada. To sto kazes da se brise manje nego ikada ranije nije i ne moze biti tacno jer sama cinjenica da ima vise korisnika logicno dovodi i do veceg broja brisanja. ...
    Uglavnom, pripazi na Harijev i svoj rad, ne ulazi u konflikte i svadje, drzi se pravila i vas rad ce biti postovan. U suprotnom ovakvih i slicnih zalbi i prijava ce biti sve vise.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nihil sva ti ova prica drzi vodu, kao ovo da je CDM vlasnistvo t-coma

    sto se tice hari-a nije privatna stvar da imam povjerenje u njega, jer da nemam ne bi bio moderator,

    molim te sledeci put neke stvari provjeri pa onda pricaj ....
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #18
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde DIDI predlazem da Bonji i Nihilu dadnes za 7 dana moderater pravde.
    Naravno sa dobrzim zakonima; sto smije, sto nesmije, to ovo (da nesmiju otvarati topics, ili reagirati na njih samo moderirati).

    Pa neka vidu da nije lako sto Hari radi, i koliko to vremena zauzme.

    Pa cemo onda mi otvarati topike gde se bunimo da oni nepravilno brisu i dalje. (Siguran sam da oni ne bi sami mogli sve procijeniti tacno kad su forum rules i brisanje u pitanju!)

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    sto se tice hari-a nije privatna stvar da imam povjerenje u njega, jer da nemam ne bi bio moderator,
    Tvoja je privatna stvar da li ti imas povjerenja u njega jer se niko ovdje ne zali na Harija s obzirom na to da li ti imas ili nemas povjerenja u nekoga vec na to sta Hari kao moderator radi. Ako se svako malo na Harija neko zali zbog toga kako radi onda ce biti problem u Hariju na ne u mnogima koji se na njega zale. Niko od onih koji se zale ne mogu Hariju da izbrisu ili izmijene post, a on moze i stoga je veoma stetno i za forum i za komunikaciju na njemu ako to on neprincipijelno i nekulturno, zloupotrebljavajuci ili nepostujuci pravila primjenjuje.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    opet cu ti ponoviti, ja da vidim to sto ti vidis, hari ne bi bio vise moderator, a mislim da od pocetka mog administriranja ti se zalis na hari-a i uvijek je to bilo kroz neke licne razloge koje imas protiv njega, a to me stvarno ne zanima

    hari obavlja svoju moderatorsku funkciju kako treba i pridrzava se pravila!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    opet cu ti ponoviti, ja da vidim to sto ti vidis, hari ne bi bio vise moderator, a mislim da od pocetka mog administriranja ti se zalis na hari-a i uvijek je to bilo kroz neke licne razloge koje imas protiv njega, a to me stvarno ne zanima

    hari obavlja svoju moderatorsku funkciju kako treba i pridrzava se pravila!
    Ne znam o kakvim licnim razlozima pricas i ako imas nekakav dokaz u vezi toga navedi ga. Osim toga, na Harijevo nekorektno i neprincipijelno brisanje i moderiranje se zale mnogi a ne samo ja. Ni na jednog drugog moderatora ili administratora nije bilo toliko prituzbi kao na Harija. Sta mislis zasto je to tako?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  22. #22
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ne znam o kakvim licnim razlozima pricas i ako imas nekakav dokaz u vezi toga navedi ga. Osim toga, na Harijevo nekorektno i neprincipijelno brisanje i moderiranje se zale mnogi a ne samo ja. Ni na jednog drugog moderatora ili administratora nije bilo toliko prituzbi kao na Harija. Sta mislis zasto je to tako?
    Zato nihile što čovjek moderiše na većem broju foruma. I što je najvažnije moderiše na podforimima POLITIKA, gdje se strasti najviše usiju i eskaliraju.

    Sa obzirom kakvi smo mi Balkanci kada dođe do političke prepirke, jasno je što hari briše.

    Pa neće valjda ostaviti sve one uvrede što ih svi mi naškrabamo na politici ?

    Uostalom što se niko nije žalio na moderiranje podforuma Religija i Filosofija ili možda Istorija ? Zato jer je drugačiji mentalitet i foruma i participatora istih.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zato sto radi svoj posao, a vama smeta jer mislite da mozete da pisete sto god pozelite i dje pozelite, epa ne moze!
    svi se zale a najvise forumasa je glasalo za njega kao naj moderatora
    ja sve vase zalbe i prituzbe provjerim, jer hari moze da obrise postove al to ja vidim sto je obrisano, i kao dosta puta do sad, hari je bio u pravu, a i da nije bio i on moze da pogrijesi, tako da ti je prica bespotrebna sto se tice mene, dok ja budem imao povjerenja da ono sto on radi, radi normalno on ce biti moderator!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #24
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    A DIDI ja imam jedno krajnje ozbiljno pitanje. Ove djevojke sto su moderatori na podforumima kako njih postavljash jel onako odokativno ili.... koji su ti kriterijumi
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  25. #25
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    A DIDI ja imam jedno krajnje ozbiljno pitanje. Ove djevojke sto su moderatori na podforumima kako njih postavljash jel onako odokativno ili.... koji su ti kriterijumi

    SAMO UPLATI 1000 EURA na bankovni račun i primljena si !

Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sexy vicevi...
    By [azzo-kSv] in forum #montecafe
    Replies: 2
    Last Post: 23-05-06, 22:46
  2. Stanje u Srbiji i uspjesna tranzicija...
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 14-10-04, 20:29
  3. S V A S T A R A
    By [azzo-kSv] in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 21-05-04, 14:26
  4. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 11:28
  5. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 20:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •