Page 1 of 9 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 217

Thread: T.f.p. 2007.

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default T.f.p. 2007.

    pomenuh na jedan topik TFP, shto mi dade ideju da pitam, da se ne zna sto o zurci u ovoj godini mozda?

    nesto mi je banja da razmsiljam u mart o TFP, pa eto...
    :twist: :twist: :twist:
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja se nadam da ce ih biti i ove godine, u izbor dj-eva i muzike ne sumnjam

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Ja mislim da su oni nesto obecavali za Februrar, da ce dovesti onog DJ koji nije dosao kad je trebao. E sad, mozda ja nesto grijesim.


    Poz!

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Lightbulb

    Samo da ne bude MB i sve će biti bajno.

  5. #5
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo jos kad bi se tamo pojavljivao narod koji dolazi zbog muzike, a ne zbog majmunisanja i izigravanja nekih freakova...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Samo jos kad bi se tamo pojavljivao narod koji dolazi zbog muzike, a ne zbog majmunisanja i izigravanja nekih freakova...

    Sad vec trazis previse...

  7. #7
    Join Date
    May 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice obecanja za februar, nije bilo bas cvrsto! Svakako ga dovodimo, ali je malo prolongirano zbog raznih poteskoca koje su se pojavile u medjuvremenu. Nadam se da cu za koji dan imati tacan datum i vise informacija!

    hvala

  8. #8
    Join Date
    May 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Samo da ne bude MB i sve će biti bajno.
    Kad je u pitanju pivo i ja bih vise volio da je bilo neko drugo, ali...

    hvala

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Stane zaboravio si da pomenes veto
    this is pointless

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default duet snova

    Hernan Catenneo vs. Ricardo Villalobos

  11. #11
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    `Malo sjutra`
    Намјерно Другачији...

  12. #12
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo da vam dam jednu listu a vi recite recite za koga ste spremni da izdvojite svoje vrijeme i 15e za kartu :x


    Andy Morris
    Brett Johnson
    Chris Coco
    Deepgroove
    Francois Dubois
    Freaks
    Gene Farris
    John Acquaviva
    Josh Wink
    Kenny Hawkes
    King Britt
    Luke Solomon
    Mason
    Misstress Barbara
    Nathan Coles
    Serge Santiago
    Terry Francis

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    981
    Thanks Thanks Given 
    323
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Ma valah ne sumnjam da cete pametno izabrat Vi organizatori mudri.
    Mene interesuje da li je veliki troshak, a znam da nije uzaludan, dovesti npr Gospodara Vremena ili Dzon Travoltu iz Borche Grede pored DJ-eva, kao Animatore, ne bi li se malo oraspolozili? Mogli bi da leze kod mene a ne vjerujem da bi puno para trazili.
    Ozbiljno pitam. Da Travolta prati Winka ili Francisa. Bilo bi totalno pozitivno!

    Shto se tiche Domaceg Supporta, standardno ili kakva inovacija na estradi za ovaj put!?

    ... Da iskopa te pas i ptice nadju rasutog po Zemlji, nad grobom. I da se slade tobom?

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ove godine ili će biti 'loodilo' ili ih neće biti.
    Zavisi od sponzora. Projekat je veliki, ali je pitanje hoće li T sponzori imati sluha
    Teško je dovesti zvučna imena, a kartu ostaviti na 5€. Ustvari, nemoguće ako se sponzori baš ne otvore, a mnogi kukaju i na 5€...
    Da su ljudi, kao što je normalno, spremni da plate po 8-15€ za party, sve bi lakše bilo, ovako, dovijeka prepucavanje sa sponzorima i 'siromašnim' klaberima (ovdje mislim na one kojima je vazda skupo nezavisno od prave finansijske situacije, a ove što stvarno vole muziku i stvarno nemaju para mi je žao mada znam da će oni prije ovih prvih 'pametnih' naći novaca za party)...

    Nego, nadajmo se najboljem
    Ovoga puta - zatvoreni prostor. Ne može se više prizivati lijepo vrijeme. Niko nije spreman da trpi minus od par desetina hiljada eVra...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zatvoren prostor za TFP ili za neki dolazeci party? Mislim da nije bas pametno organizovati TFP u zatvorenom prostoru, znajuci koliko naroda dolazi svih ovih godina. A lijepoga vremena ove godine nece falit, barem tako najavljuju, +45 C :shock:

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A Viljalobos? Katanjo? Ocu odgovore...

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi View Post
    Zatvoren prostor za TFP ili za neki dolazeci party? Mislim da nije bas pametno organizovati TFP u zatvorenom prostoru, znajuci koliko naroda dolazi svih ovih godina. A lijepoga vremena ove godine nece falit, barem tako najavljuju, +45 C :shock:
    Samo ću se vratiti na onu rečenicu: ...Ne može se više prizivati lijepo vrijeme. Niko nije spreman da trpi minus od par desetina hiljada eVra...

    Ako će neko od vas da preuzme rizik, odmah ih pravimo na otvorenom

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista, ja dolazim u kupace gace

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potrudićemo se da se završe do polovine maja kako bi izbjegli gušenje...

  20. #20
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    10e, zatvoreni prostor i da se ljudima masu ranije ako je moguce naznaci ko dolazi i kad ce bit zurka, ne?
    this is pointless

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mnim da je to korektno. A druga je prica shto ovo nije Beograd, dje isti ovi koji kukaju odje kako je karta 5 eura skupa, placaju gore kartu i po 15 eura da cuju neko deset puta loshije ime...

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaaaaj, ne bi da se mijesham, ALI... ODUVIJEK su ovakvi ae partiji bili zabava mase, rulje i sirotinje, ljudima kojima je dovoljno para za upad i to je to, AKO se ogrebe dje za kakvo pice... naravski, prije toga se ne'dje dobro ae roknemo nekim alkoholom, duvkom ili zgutamo ko zna shta... ili josh bolje kad se boca NECHEGA donese pa onda kruzi (pazi ko pricha o tome), uuuuu to je josh i najbolje... Jeste da zivimo u vremenu i u okruzenju ovakvom kakvo je, jeste da je socijalno raslojavanje ljudi veliko, jeste da se NEMA... ALI (opet) davno je proshlo vrijeme PROMOCIJA ovakvih stvari, PROMOCIJA ovakve muzike, PROMOCIJA ovakvog vida zabave, dje se ishlo samo na to "daj shta dash" i da se prave USTUPCI svima... Ja BIK, doveo neko ime za koga vrijedi izdovojiti 15 pa i 20 eura i OGRANICHIO BI ULAZ, dakle podijelio pozivnice i odrzao sve to u zatvoreni prostor, naravno... pa ne mora bit' 3 petka u toku mjesec dana, no jedan petak mjesechno... Kad ljudi mogu da daju za Arsena Dedica, Josipu Lisac, Masima, Juru, Cecu, i DA IM JE VRH tamo, shto neko reche da idu u Bg ili bilo dje i da ih taj provod koshta ne 15, no 250 eura (minimum), 15-20 eura je SASVIM PRIHVATLJIVO... pa izvol'te gospodo... Nemo' te nedelju dana ic' na kafu ujuto prije zurke, skupljajte pare za istu, i VJERUJTE MI NA RIJCH, proveshcete se kao nikad... Ovim se postize nekoliko stvari... Izbjegavaju se "trkachi" i svi oni zalutali, kojima je banja provod za 5 eura (ALO 5 EURA i jedno ili 2 pica), oni koji "ne znaju dje ce tu noc, pa aj' da vidimo kako je tamo", oni koji "ne vole", koji "ne razumiju", koji "ne slushaju"... dobija se na kvalitetu gubi se na kvantitetu a i ljudi ce imati prilike da odslushaju i da vide neko ime zbog koga vene kidaju... KVALITET, valjda posle 6-7 godina, treba i na njemu poraditi... Mada... imam neki blagi predosjecaj da neshto ova moja pricha nece imati nekakvoga efekta i da ce se sve to zavrshiti kao i proshle godine... ZA 5 EURA, TERRY FRANSSIS, FUNK D'VOID i HIPP-E... mmmmislim stvaaaaarno...

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... Samo bi molio mlade momchice, djevojchice i "mlade snage" da se uzdrze komentara ovoga shto napisah, narochito u stilu SKUPO JE i MNOGO JE... jeeer, dosta, dosta njih znam i SJECAM se odavde mnogih od prije 6-7 godina koji su davali TADA komentare tog tipa, pa su PORASLI, UOZBILLILI SE, ZACHESHLJALI SE, PROMIJENILI AEA AUTLUK, pa su ZABORAVILI i PRERASLI i muziku i partije i skakanje na istima, a sada vishe preferiraju ribu na gradele, luk uchetvoro, gitarica, more zapljuskuje obalu, drushtvo, pjesmica, belkanto, mediteranski melos, pa pljas 20 i 5 eura za Josipu Lisac... ne treba dalje ici...

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... i jaaaa bi da se dovede Masters At Work, kad smo vec kod zelja... nooo, ko mene yebe, ko god da dodje, ako budem pored njega proves'ce se odlichno... samo ako ima dobar ae cug, gutljaj ili kako li vec...

  25. #25
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    pg
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    ... Samo bi molio mlade momchice, djevojchice i "mlade snage" da se uzdrze komentara ovoga shto napisah, narochito u stilu SKUPO JE i MNOGO JE... jeeer, dosta, dosta njih znam i SJECAM se odavde mnogih od prije 6-7 godina koji su davali TADA komentare tog tipa, pa su PORASLI, UOZBILLILI SE, ZACHESHLJALI SE, PROMIJENILI AEA AUTLUK, pa su ZABORAVILI i PRERASLI i muziku i partije i skakanje na istima, a sada vishe preferiraju ribu na gradele, luk uchetvoro, gitarica, more zapljuskuje obalu, drushtvo, pjesmica, belkanto, mediteranski melos, pa pljas 20 i 5 eura za Josipu Lisac... ne treba dalje ici...
    Nisam u ove mladje snage,a ni u ove sto vole luk ucetvoro!(na ti jos jedan )

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •