Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 47

Thread: Uhapsena braca Mandic!

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Uhapsena braca Mandic!

    U opseznoj policijskoj akciji uhapsen je poznati crnogorski sportista Damir Mandic i njegov brat (xx).
    Njihovo hapsenje je po svoj prilici (?) povezano sa ubistvom Duska Jovanovica.
    Braca Mandic su u bliskom srodstvu sa prije dvije godine ubijenim karatistom Samirom Usenagicem.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Uhapsena braca Mandic!

    Quote Originally Posted by Denunciator
    U opseznoj policijskoj akciji uhapsen je poznati crnogorski sportista Damir Mandic i njegov brat (xx)...

    ...zbog preprodaje zatamljenog golfa!

  3. #3
    Join Date
    May 2004
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moguce.
    No, policija je, navodno, odnijela (paukom) i vozilo passat ili audi, a sve u sklopu iste akcije.

    www.pcnen.cg.yu

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Damirov brat se zove Almir.

    Da njih dvojica imaju neke veze sa ubistvom Jovanovica ne mogu da povjerujem. Kolki god mangupi bili to su ljudi koji tako nesto (bar tako nesto podmuklo) ne bi uradili. Ali to je moje misljenje. Inache, dignut je (paukom) i Almirov Pasat i Damirov Audi (za koji bih se zakleo da je nekad imao NK tablice, sad ima PG). Prilicno sam siguran da su uhapseni zbog prodaje onog nesrecnog Golfa. Tako se pricha.

  5. #5
    Join Date
    May 2004
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se da je dosta tesko povjerovati da bi nesto tako bili u stanju da urade. Buni me jedino odnosenje njihovih automobila.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Jutrosnja Publika:

    "Poznati crnogorski karatista, [size=6]sluzbenik MUP-a Crne Gore[/size], Damir Mandic uhapsen je juce oko dva sata u Beogradu... Damir Mandic juce je trebalo da putuje u Pariz..."

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    Damirov brat se zove Almir.

    Da njih dvojica imaju neke veze sa ubistvom Jovanovica ne mogu da povjerujem. Kolki god mangupi bili to su ljudi koji tako nesto (bar tako nesto podmuklo) ne bi uradili. Ali to je moje misljenje. Inache, dignut je (paukom) i Almirov Pasat i Damirov Audi (za koji bih se zakleo da je nekad imao NK tablice, sad ima PG). Prilicno sam siguran da su uhapseni zbog prodaje onog nesrecnog Golfa. Tako se pricha.
    Naravno da ne bi tako nesto uradili ni u snu.
    Zbog telefonskih poziva ili tog golfa definitivno.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Da opet citiram o policijskim operacijama uvijek dobro obavijestenu Publiku.

    "... policija je pritvorila i njegovog brata Almira, kao i njihovog prijatelja Leona Dresaja, za koje, takodje, postoje indicije da su ucestvovali u organizaciji atentata..."

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Da opet citiram o policijskim operacijama uvijek dobro obavijestenu Publiku.

    "... policija je pritvorila i njegovog brata Almira, kao i njihovog prijatelja Leona Dresaja, za koje, takodje, postoje indicije da su ucestvovali u organizaciji atentata..."
    Od kad ti vjerujes u "zlocinacku,milovu lazhavu Publiku koja stalno vrijedja ljude"

    Pfff...

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    po Vujakliji:
    Indicije- okolnosti koje izazivaju sumnju.

    Dreshaj je sinoc priveden koliko sa shvatio

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interceptor
    ...

    Od kad ti vjerujes u "zlocinacku,milovu lazhavu Publiku koja stalno vrijedja ljude"

    Pfff...
    Ko joj vjeruje?

    Opet, to je jedini list u Crnoj Gori koji redovno objavljuje dokumenta SDB-a a da mu ne pada na pamet da objasni odakle mu. Niti je to ikome cudno

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko vidim desava se isto kao sa Djindjicem. Upada se ljudima u kuce, vrsi opsta racija, privodi svako zivi i sve to pod opravdanjem da za traze krvci. Evo vele da se stvari iz golfa nose za Njemacku i da 'insistiraju na tome' vjerovatno da se ni oni ni stvari vise ne vracaju. KATAKLIZMA I ZALOST !!
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  13. #13
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma, hapse sve i svakoga ko je ikad poprijeko pogledao Jovanovica. Uf, kakva se prasina digla oko Mandica, blokirase ulicu, dovedose cijeli konvoj specijalnih jedinica i stan mu preturase dva i po sata. Koliko sam tamo cula, privedeni su zbog telefona koji sad, valjda, koristi posljednji vlasnik "golfa" i sa kojeg je kontaktirao Lea Dreshaja, suvlasnika "Manije". Suskalo se i da je umijesan Shabo Djukic, ali ne cuh neke zvanicne informacije u vezi toga, kao i onaj Ivan Delic iz Budve. QQ , mawi bato, ako te privedu zbog onih farbi...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Ja mislim da bi MUP od ljudi sa ovog foruma trebao oformiti specijalnu jedinicu za rasvijetljavanje ubistava, kojoj ne bi bili potrebni nikakvi materijalni dokazi, vec bi zakljucke donosili i ubice otkrivali samo na osnovu logike i zdravog(?) razuma. Nesrecne situacije poput ubistva Jovanovica mi svaki put dokazuju s kojom efikasnoscu i brzinom bi takva jedinica "forumasa" imenovala narucioce ubistva, (mozda bi za izvrsioce bili manje odredjeni, tj. "neko iz DB-a", ali bi nacelno pokazali pravac u kom treba traziti neposrednog izvrsioca)

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Ja mislim da bi MUP od ljudi sa ovog foruma trebao oformiti specijalnu jedinicu za rasvijetljavanje ubistava, kojoj ne bi bili potrebni nikakvi materijalni dokazi, vec bi zakljucke donosili i ubice otkrivali samo na osnovu logike i zdravog(?) razuma. Nesrecne situacije poput ubistva Jovanovica mi svaki put dokazuju s kojom efikasnoscu i brzinom bi takva jedinica "forumasa" imenovala narucioce ubistva, (mozda bi za izvrsioce bili manje odredjeni, tj. "neko iz DB-a", ali bi nacelno pokazali pravac u kom treba traziti neposrednog izvrsioca)
    O ljudi, ja ne znam sta je vama.

    Isti oni koji su vikali iz mozga 'Milosevic ubio Curuviju' iako to na sudu jos nije dokazano sad se ubise kukajuci sto narod po Crnoj Gori spekulise o tome ko je ubio Jovanovica.

    Sad im odjednom prica smeta, o ubistvu Jovanovica, po njima, ne bi trebalo progovoriti, dok ne prodje koja godina sudjenja.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    a mi tako volimo da analiziramo i vucemo paralelu. a je li ikad sinu nekome da moze neko iz vrhuske da pomisli da njima nikako ne bi odgovaralo da upere sebi pistolj na cale na takav nacin.
    ili mozda, da se od ove silne prasinu koju dizu dragi opozicionari nista ne moze vidjeti. a vidi ovo vidi ono. koliko detektiva bog te veselio, ma ne moze ni jedan slucaj da ostane nerijesen pored vas ovakvih koji ovako znate bolje od svih nas drugih.
    molim vas strpljenja.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano
    ...
    molim vas strpljenja.
    A sto bih ja imao strpljenja? Sto, treba da cekam da vuku sudjenje par godina pa onda da mi nekakvi Blagote Mitrici presude da niko nije kriv? Treba da imam povjerenja u ovu policiju i ovo sudstvo?

    Neka, malo zdravog razuma i sve je jasno. Zna se ko je podigao 16 tuzbi protiv Jovanovica, zna se ko ga je pretukao ispred stana i ukrao mu tasnu sa dokumentima, zna se ko je palio stampariju Dana. Ne treba mnogo maste da se zakljuci i ko je ovo uradio.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo hapsenje je po meni cisto zamajavanje javnosti.

    Jednostavno, uhapsili su neke osobe koji ce tj. vec su postali zrtvena jagnjad, a koji sigurno nemaju veze sa ubistvom.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dreshaj nikako ne moze biti 'zrtveno jagnje', posto je jaaako, jako blizak vlasti... Uostalom, sjetite se kako sam prije par dana pomenuo 'Maniu' - predosjecaj...
    Ne znam, nema spasa dok se ja ne kandidujem za predsjednika... E, onda ce polako stvari doci na svoje mjesto...

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano
    ...
    molim vas strpljenja.
    Neka, malo zdravog razuma i sve je jasno. Zna se ko je podigao 16 tuzbi protiv Jovanovica, zna se ko ga je pretukao ispred stana i ukrao mu tasnu sa dokumentima, zna se ko je palio stampariju Dana. Ne treba mnogo maste da se zakljuci i ko je ovo uradio.
    16 tuzbi.. a za sto mili moj.... sto on nije digao kontratuzbu? ako su ga tukli i uzimali mu dokumente sto se nije sklonio van i izvanka dirigovao. meni se sve cini da je on ipak bio svjestan stanja i sta ga ceka ali tjerao je po svome... kazem cini mi se... ali ko normalana moze da radi takve stvari i da ocekuje da bude mazen i pazen? za paljenje stamparije dan-a isto ne znam, ali ja uvijek prije nego sto tako nesto pocnem da komentarisem, sacekam, cak se pokusavam i uzdrzati od toga, a znas zasto... ma znas sigurno stari... ipak si vuk odje... medju nama.... ali postoji nesto sto se zove politicki trik. a njih fala bogu za njih a nama sipak, ima bas mnogo na ovim prostorima. i to strava mnogo.
    sudstvo i policija, kako bi moglo biti jos je i solidno. sa ovakim platama cudo je da bilo sta funkcionise... ali to je vec prica za drugu temu.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Sudstvo i policija, kakvi su u Africi, jos su i dobri.

    Medjutim, na Balkanu su najgori, da ovo zapadno od nas i ne pominjem. I nisu najgori zbog plata vec... sjecas li se onih sudija i policajaca sto su krenuli da odrade posteno svoj posao oko S.C.? Ima li ijednog da nije smijenjen/zamijenjen, sem Ane Vukovic, koja je previse upadljiva (a i njoj samo cekaju povoljan trenutak da naplate).

    E zato ne valja.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    O ljudi, ja ne znam sta je vama.

    Isti oni koji su vikali iz mozga 'Milosevic ubio Curuviju' iako to na sudu jos nije dokazano sad se ubise kukajuci sto narod po Crnoj Gori spekulise o tome ko je ubio Jovanovica.

    Sad im odjednom prica smeta, o ubistvu Jovanovica, po njima, ne bi trebalo progovoriti, dok ne prodje koja godina sudjenja.
    Ma ne smeta meni prica, al mi nije jasna stopostotna sigurnost sa kojom ljudi na forumu upiru prstom na vrh vlasti kao na narucioca ubistva Jovanovica.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Normalno je da gradjani upiru prstom na Mila i njegov rezim jer su se oni trudili da progonima i terorom ugase taj list(sjetimo se bivsi urednik Vladislav Asanin osudjen na ZATVOR zbog PRENOSENJA PISANJA DRUGOG LISTA). Sta tu ima nelogicno i nenormalno?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Istrazni sudija potvrdio privodjenja

    Istrazni sudija Radomir Ivanovic potvrdio je da su u okviru istrage o ubistvu direktora i glavnog urednika lista “Dan” Duska Jovanovica privedeni Damir Mandic i jos nekoliko lica. Ivanovic je kazao da je obavijesten da je policija uhapsila karatistu Damira Madica, suvlasnika nocnog kluba “Mania”, Leona Dresaja, zatim Dejana Djukica kao i da je privedeno jos nekoliko osoba.

    Ivanovic je kazao i da su njemacki esperti, koji su u Crnu Goru doputovali na poziv MUP-a kako bi pomogli u istrazi, danas u 11 sati otputovali za u Visbaden gdje ce nastaviti vjestacenje pronadjenog oruzja i poceti ispitivanja tragova uzetih sa automobila “golf 3”, iz koga je, prema pretpostavkama policije, pucano na Jovanovica.

    Uhapsen je kazu i Vesko Djukic? Krug uhapsenih se siri?

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Ko je Vesko Djukic?!

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •