Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 100 of 100

Thread: Dokle ce ovi moderatori da zloupotrebljavaju svoje funkcije?

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imati ciganske krvi je uvreda? biti iz berana je uvreda?
    svetska zena nema sta! sirokija svatanja :wink:
    i ti kazes da si liberal????
    bruka i sramota!!!!
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja samo da pozdravim moderatore - samo naprijed :!: 8)
    Io ci credo!

    Welcome



  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by englezovic
    Meni se cini da je on sa izborima zavrsio!

    P.S.GOTOV JE!

    P.P.S.UKAKIO SE DJUKA!

    jos jedan kulturan post od strane POBUNJENIKA ... naravno bice editovan

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Olivija,

    ti si idiot

  5. #80
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Druze Iggy, to isto mislim o tebi i svima sto zatvaraju ovaj forum pa manipulisu i brisu opsti protest protiv likvidacija. Eto zamisli... strasno kakvih nas ima... da li si razmisljao o kakvom snajperu :roll:
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    celicna lady.... sama protivU svih
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  7. #82
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uz tvoju pomoc jer brises svakog zivog a koliko si manipulativna dosta je vidjeti ovakve komentare i jos sa osmjehom. Kolko ti ono bjese ljete ? 20 ? leleeeeeeeeee
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakav pacijent...
    moderatori saosecam se sa vama...
    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E izgleda da sam pogriješio...
    Kada u ovakvoj boleštini učestvujete svi, zajedno sa moderatorima, onda ovdje i nema onih "boljih i gorih, pametnih i glupih, savremenih i primitivnih"...
    Svi smrdite!

  10. #85
    Blackout Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Iggy
    Olivija,

    ti si idiot
    samo cu se sloziti sa Iggy-em

    svaki dalji komentar je suvishan

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    Quote Originally Posted by Janko23
    kefalo slazem se da sam tu precerao jer me je onaj dosadni takozvani Beranac isprovocirao svojim topicima u kojima se pljuje po pokojnom Jovanovicu. I ako sam precerao na jednom mjestu trebao/li ste obrisati taj post/upozoriti me a ne zakljucavati tudje topice i obesmisljavati svaku vrstu moguce diskusije na forumu .Zachudo berancev njegov i dan danas stoji otvoren a svi ostali zakljucani. Jos cekam objasnjenje (nisam ga dosad dobio) koje je pravilo ovog foruma prekrseno te je moj topic "Nije Srbija na moru nego Srpsko more" morao biti zakljucan i to tek nedje poslije 15 dana diskusije na isti?

    e gledaj sad stavi se u moju situaciju dodjem i otvorim topic a na njemu, iako je tema dobra, postoji 3/4 TAKVIH postova!! I sto sad treba da radim? Da brisem jedan po jedan? Mnogoo je ...


    A niko od vas se nije komentarisao izbacanje slika pokojnog Jovanovica ... Bas me interesuje slazete li se da je to prije svega neukusno i nekorektno prema porodici pokojnika...
    Po ovoj logici ja recimo otvorim neki kulturan i ozbiljan topic , gdje dodju ozbiljni ljudi diskutuju jedno par dana, onda na njega navrate Desert Eagle,MK_NL ili Grad Heroja prospu par parola, uvreda, gluposti, useru se u njega i vi ga zakljucate i automatski zbog dva lika kaznite nas sve ostale koji bi mozda zeljeli jos koju rijec da kazemo na datu temu? Meni ovo izgleda glupo?

  12. #87
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e,ako se neko ikad upita zasto vise ne ucestvujem u diskusijama niti posjecujem ovaj Forum,odgovor su ovdje dali upravo tkz"Moderatori"i njihove "za pola sata se prodajem"dushice koje ih"podrzavaju"...
    Slicno je i na Forumu "Sport"gdje ne vjerujem da iko od Moderatora ima preko 15 godina...(ili su retardirani).
    Prvo,da bi shvatili kakve gluposti rade:NEKA PROCITAJU U RJECNIKU STO ZNACHI POJAM"DISKUSIJA".
    Potom bi o sebi mogli nestto vise nauchiti kad nadju rijech"OGRANICHEN".
    Toliko od Barskog i do ne gledanja...
    Iskreno,zao mi je sto je ovoliko propao ovaj Forum,a to sam jednom i predvidio ovdje,kad sam vidio ko sve "uredjuje"Forum.
    Mozete se ljutiti koliko hocete,ovo je blaga kritika i necu se vise javljati.
    Pozdrav svim ponosnim Crnogorcima koji josh do obraza drze.
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    E izgleda da sam pogriješio...
    Kada u ovakvoj boleštini učestvujete svi, zajedno sa moderatorima, onda ovdje i nema onih "boljih i gorih, pametnih i glupih, savremenih i primitivnih"...
    Svi smrdite!
    pfffffff :burp:
    Io ci credo!

    Welcome



  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by olivija****
    Quote Originally Posted by zippy
    volim i ja tebe teta Olivija (DAMO)
    Meni si odvratna a za ljubav idi kod cika ML_NK i cika Beranca. Za tebe nisam teta nego Gospodja Olivija , cigancice.
    Olivija,
    Ne znam sta koristis ali ne podnosis najbolje pa bi ti bolje bilo da prestanes.Ono strah me je da se neke promjene ne bi osjetilo.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by olivija****

    Meni si odvratna a za ljubav idi kod cika ML_NK i cika Beranca. Za tebe nisam teta nego [size=6]Gospodja Olivija[/size] , cigancice.
    Nista na svetu vise ne bi volio nego da mi Gospodja Olivija bude supruga,barem pola godine.

    8)

  16. #91
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da pljunem na zippy i kefala jer su obrisali pola postova, pa modeLirali po postovima pa ih nije mrzjelo da skinu slike i ostave linkove.
    Nema nijedna tema na forumu da je ostavljena a da nije 'modelirana' , masa tema je zbrisana, postovi editovani, opsta CISTKA.
    Neka pricaju njih dvoje da to ne rade za pare nego od ljubavi prema domovini svakom je vala vise jasno.

    Kad je CDM stavio u januaru 10 moderatora, nastao je HAOS a ja sam bila jedna od rijetkih osoba sto ih je podrzala jer su rekli da zele da naprave PRISTOJNU diskusiju i da ih politika ne interesuje i da ce biti neutralni. Toga se sjeca svako ko je bio i tada sam PODRZALA te moderatore misleci sve najbolje. Znamo sto su prozivljavali jedno par nedjelja pa su kad su vidjeli u sta su upali SVI OTISLI samo je zippy ostala a sad dodje i kefalo. Vele neutrali, nepoliticki, nedepesesovci i rade sta rade od ljubavi prema domovini. Forum su ZATVORILI, zapravo pristali da se ZATVORI i ne da nemam respekta nego GADJENJE osjecam za njih i SUCUT. Jadni ste mnogo ste jadni, iskreno vas dvoje zalim, tako mladi a takve olosi i LAZLJIVCI

    http://www.cafemontenegro.com/forumi...pic.php?t=4708
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  17. #92
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad na ovom forumu nije bilo vise PLJUVANJA i vise odvratnosti od kako stigose moderatori. Pogledajte stari forum, pogledajte teme od januara otkako njih stavise, bar ono sto ostade od opste cistke.

    Forum je kako sam rekla u januaru defekto ZATVOREN. Pogledajte koliko su ljudi rastjerali a neke cak i direktno kao Sokera 'mnogo si fin cudim se sta ces ovdje' (rece zippy fina cura sa ovog smetlista). Ko ce pisati i ostajati hladnokrvan na partijske cistke sto sprovodi zippy sa kefalom ? Milion tema ste obrisali, postove editujete i modelirate i maglu prodajete.

    [size=7]Sram vas bilo i nemojte lagati da je ovo slobodan forum[/size]
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uf... meni je ovo postalo dosadno!
    Oli, imas li novih optuzbi? Ako nema da zatvorim ovu gadost od topica!
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  19. #94
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos nesto ovim kerefekama a specijalo gdjici Zippy. Posto te ne mrzi da modeLiras moje postove, izvoli nadji mi da sam IKAD ovoliko dzubreta ikome rekla. Nadji jedan post da sam za TRI godine napisala a da sam koristila ovakve rijeci kao za tebe. Pa se poceskaj malo po glavi,

    A to je sto si pristala da ZATVORIS ovaj forum i sto si u january LAGALA da hoces da napravis PRISTOJAN forum. Ja sam bila jedna od rijetkih sto te podrzala, zaboravila si !!!!!!!!!!!!!!! (pa ovako vracas)
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oli ti uvjek pises gadosti, samo do sad nije imao ko da ti ih brise i tako izvuche vishe istog iz tebe :wink:
    a podrzala si me jer si htjela i ti u magicni tim
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  21. #96
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    olivija samo ti pljujes ... Odi kod doktora pregledaj se mozda je nesto zarazno 8)

  22. #97
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa nadji da sam ikom ovakve gadosti rekla ka tebi pa mi daj linkove. To nije tacno. Nastavis li sa cistkama i modeliranjima svaki put cu svasta da ti kazem a to ce koliko vidim da potraje posto je jasno da si na 'duznosti'. Ovo je totalno RAZBIJEN forum jer si TI jednina pristala da to uradis. Ja sam htjela pomoci da se napravi PRISTOJAN forum a to znaci ne da spravodim CISTKE i prodajem maglu i rastjerujem a ti to radis.
    Ko te ne bi pljuvao, zao mi je sto cu to morati da radim i dalje i dalje i dalje. Ovo je DRZAVNI forum ne od bande neke.
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  23. #98
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    olivija....... osjecam gadjenje prema tvom vokabularu
    moderatori ce dalje da koriste mogucnosti funkcije njima dodjeljene kao sto cete vi vase nickove da koristite. a sad kakvu buducnost cg vidite u pljuvanju medju sobom ? manite se corava posla i radite nesto
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  24. #99
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aa njih samo treba pljuvati i pljuvati i to sa osmjehom
    eno si i ono gore izmodelirali. Ja napisah da ih nije mrzjelo da skidaju slike i ostavljaju linkove a oni to izbrisase.

    BOLESNI LJUDI, tako mladi a takvi veliki manipulatori. tuzno :cry: Propade ta omladina dolje nacisto :cry:
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto je mnogo mnogo je!
    nema vishe bljuvotina!
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •