Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 100

Thread: Dokle ce ovi moderatori da zloupotrebljavaju svoje funkcije?

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Pushi ga danski siptaru. Velika muda imas da blatis pokojnog covjeka zrtvu ovog zlocinackog rezima.


    Chisto da vidite kakve postove piShe osoba koja je postavila ovaj topic a i ostale koji se zale cu citirat samo da se ponovo izlanu!

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za to vrijeme dok se bez potrebe pravdas mogao si stisnuti jos 10-tak puta ono X

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Za to vrijeme dok se bez potrebe pravdas mogao si stisnuti jos 10-tak puta ono X
    a ne, evo im ovaj topic pa neka pricaju, zale se uglavnom ljudi koji nagrdiSHe ovaj forum + savindan za kojeg nemam loshe misljenje bar po postovima koje sam mu sad procitao...

    a da se pravdam bespotrebno... da to je istina

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene moderatori nisu proganjali i ok su cini mi se iako sam srbin... no ipak mislim da nekima previse popustaju npr GRAD HEROJA I hari krisna masu tipovi provociraju i davaju nepotrebne postove npr ..nesto pricam s njim ubih se od priche a on meni na to "bice cg nezavisna milo kralj...." e takve postove bih volio da bbrisete jer su glupi i forum je masa glup kad daju takve odgovore ! mislim- svi mozemo pisat tako ali na sto bi onda forum licio , ako nemas sto da recss brate bolje cuti :wink:

  5. #55
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kefalo,
    Lepo od tebe da si nam dao ovaj topik! :roll:
    Ovakvu diktaturu jos nisam video ni na jednom forumu.Odrazava stanje drustva i duha pojedinaca.Jednom reci TUZNO!
    Ali ima ona stara koja kaze:NIcija ne gori do zore!
    Brisali vi,ne brisali,Stvarnost ostaje ista,stvarna i ide svojim putem.To se gospodo ne brise,vec ona brise sve pred sobom,posebno glumce kojekakvih mediokritetskih uloga,pogleda....!

    Zato samo napred,GUMICU u RUKE pa na posao!

    P.S."A proljeću niko nije mogao, niti će moći zabraniti da dođe"

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kefalo slazem se da sam tu precerao jer me je onaj dosadni takozvani Beranac isprovocirao svojim topicima u kojima se pljuje po pokojnom Jovanovicu. I ako sam precerao na jednom mjestu trebao/li ste obrisati taj post/upozoriti me a ne zakljucavati tudje topice i obesmisljavati svaku vrstu moguce diskusije na forumu .Zachudo berancev njegov i dan danas stoji otvoren a svi ostali zakljucani. Jos cekam objasnjenje (nisam ga dosad dobio) koje je pravilo ovog foruma prekrseno te je moj topic "Nije Srbija na moru nego Srpsko more" morao biti zakljucan i to tek nedje poslije 15 dana diskusije na isti?

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Janko23, ja sam zaljucala topic i to tek posle 15 dana. Tema je bila dobra i zahtjevala je komentare na datu izjavu, ali se pri kraju sve svelo na vrijedjanje "suprotne" strane.
    Sto se tiche zakljuchaivanja topica o smrti Duska Jovanovicha, sramotno je nasilnu smrt jednog covjeka pretvarati u farsu i koristiti je kad god vam nesto nije po volji, kao stariji i iskusniji trebali bi da znate sto znachi postovati mrtve i izraz "pocivaj u miru". Svi zale na svoj nachin ( oni kojima je uopste i stalo, naravno) i vecina zeli da sazna istinu o onome sta se zapravo desilo, psovanjem, vrijedjam, "dokazima", koje sam ja ovdje prochitala od par ljudi tesko da se bilo sta od ta 2 moze postici.
    Kiss za DAMU :wink:
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za moderatore:
    Pobuna ovih par likova najbolje dokazuje da radite kako treba.
    Moja iskrena cestitka.
    PS.Poslusajte Harija nija valjda toliko tesko pritisnuti to X
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MK_NL, hvala .
    Nije tako tesko pritisnuti x, cak sta vishe nekad je to pravo zadovoljstvo. Ali ovdje nema potrebe, svi imaju pravo da kazu sta misle kako mi radimo svoj "posao", to sto se jedan dio koristi ruznom terminologijom, zalazi tamo dje ne treba i zaboravlja na osnove kucnog vaspitanja dokazuje samo sa kim imamo posla :wink:
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  10. #60
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zippy wrote:
    [size=7]mislila sam da je procitao. [/size]

    Zippy,
    ovo ti je dosad najaci komentar (i najiskreniji)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    P.S.Sad pomalo kapiram ono:Ubila ga misao!

    P.P.S.Da ponovim ovaj moj post,posto ne znam da li si ga procitala!?

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    englezovic, da pustim da dosadis i sebi ( posto svima ostalim jesi) ili da nastavim da brisem tvoje dubokoumnosti?
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  12. #62
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by olivija****
    Klosarcici moderatori sto kazu da ne rade za pare tj 2 sata interneta, su izbrisali sve na temu GOTOV JE. Ostavili su samo moje postove i jos naprimjer Skoj samo da se ne bi vidjelo kolika je GOMILA ljudi PROTIV ove 'vlade' (ada normalna stvar). Da se ne bi vidjelo koliko ljudi protestvuje PROTIV likvidacija, progonjenja i SUDJENJA normalnog svijeta u CG nego da ispadne da je to dvoje troje 'budalurina' hehehe

    Da se NE VIDI da je VECINA ljudi protiv opsteg LUDILA i LIKVIDACIJE I PROGANJANJA I POLITICKA SUDJENJA I KATAKLIZME a vi zippy/kefalo mozete BRISATI i podmitati cirilicne tablice i golfove i PLJUK NA VAS. Jer ovako kako brisete zlocin po drzavnom forumu tako bi ste ih bisali po ulici da ste tamo bili. Zato velim PLJUK na vas.

    PLJUK na Internet CG, pljuk na posranu administraciju CDM i na modelatore politike

    zippy i kefala P_LJ_U_K olosi. Za takve ka vas bagru ne bi trebalo vladu mijenjat 100 godina, nego bi nam bilo najvece zadovoljstvo da im ***** njihova brisete CIO DRAGI ZIVOT upravo
    onako kako sada. PLJUK, ISH ISH ISH
    Eeeeee, Olivija, Olivija, svaka zena pukne medju noge jedino si ti pukla u glavu jadna nebila
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    kefalo slazem se da sam tu precerao jer me je onaj dosadni takozvani Beranac isprovocirao svojim topicima u kojima se pljuje po pokojnom Jovanovicu. I ako sam precerao na jednom mjestu trebao/li ste obrisati taj post/upozoriti me a ne zakljucavati tudje topice i obesmisljavati svaku vrstu moguce diskusije na forumu .Zachudo berancev njegov i dan danas stoji otvoren a svi ostali zakljucani. Jos cekam objasnjenje (nisam ga dosad dobio) koje je pravilo ovog foruma prekrseno te je moj topic "Nije Srbija na moru nego Srpsko more" morao biti zakljucan i to tek nedje poslije 15 dana diskusije na isti?

    e gledaj sad stavi se u moju situaciju dodjem i otvorim topic a na njemu, iako je tema dobra, postoji 3/4 TAKVIH postova!! I sto sad treba da radim? Da brisem jedan po jedan? Mnogoo je ...


    A niko od vas se nije komentarisao izbacanje slika pokojnog Jovanovica ... Bas me interesuje slazete li se da je to prije svega neukusno i nekorektno prema porodici pokojnika...

  14. #64
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    englezovic, da pustim da dosadis i sebi ( posto svima ostalim jesi) ili da nastavim da brisem tvoje dubokoumnosti?
    Jos da mozes izbrisati svoju glupost,gde bi ti kraj!? :?

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema potrebe za tim, bila bih savrsena a to je dosadno! a i koga bi ti pljuvao onda?
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  16. #66
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote="kefalo"]
    Quote Originally Posted by olivija****
    I sto se tice ovoga "milo ubico" , da si napisala "SLAVKO UBICO", "Pedja ubico" jednako bi bilo obrisano jer je to cisto klevetanje (znaci prica bez dokaza) i bilo bi smijesno da to bude dopusteno!!
    Smrtko kefalo, ne moze niko da napise Slavko ili Pedja ubico jer oni ne narucuju likvidacije. Ti si ovdje napisao da niko ne smije da napise MILO UBICO nego da da prvo dokaze :roll:
    Kako ti nije jasno da si jedno nistavilo i jedna nula kada ti to fino kazem 100 puta ?
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    [quote="olivija****"]
    Quote Originally Posted by kefalo
    Quote Originally Posted by olivija****
    I sto se tice ovoga "milo ubico" , da si napisala "SLAVKO UBICO", "Pedja ubico" jednako bi bilo obrisano jer je to cisto klevetanje (znaci prica bez dokaza) i bilo bi smijesno da to bude dopusteno!!
    Smrtko kefalo, ne moze niko da napise Slavko ili Pedja ubico jer oni ne narucuju likvidacije. Ti si ovdje napisao da niko ne smije da napise MILO UBICO nego da da prvo dokaze :roll:
    Kako ti nije jasno da si jedno nistavilo i jedna nula kada ti to fino kazem 100 puta ?

    a ti se ono ne opterecujes nama a ? :roll: Oli sliku da ti postavimo nashu zajednicku da nas na zid okacis da bar nesto fino u svom banalnom i nadasve dosadnom zivotu vidis

  18. #68
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    MK_NL, hvala .
    Nije tako tesko pritisnuti x, cak sta vishe nekad je to pravo zadovoljstvo. Ali ovdje nema potrebe, svi imaju pravo da kazu sta misle kako mi radimo svoj "posao", to sto se jedan dio koristi ruznom terminologijom, zalazi tamo dje ne treba i zaboravlja na osnove kucnog vaspitanja dokazuje samo sa kim imamo posla :wink:
    smrtka zippy mi ovdje imamo posla sa tobom sto uctivo i sve sa kulturom brises tragove zlocina. To je za pohvalu samo kod najnizeg sloja poput ML_MK, Beranca, Guslara, uzivaj u pohvalama i ne zaboravi kada budu silazili iz Poljske, Danske i Amerike u tu rupa da se vidis sa njima i lijepo provedes. Bice vam strava jer se njihova starost dopunjava sa tvojom mladosti a njihova pamet sa tvojom tupavosti a posto ste oba sloja gamad ima da bude party fenomenalna, vole takve ludi su za njima. Aj ish gabetko.
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    volim i ja tebe teta Olivija (DAMO)
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by olivija****
    Quote Originally Posted by zippy
    MK_NL, hvala .
    Nije tako tesko pritisnuti x, cak sta vishe nekad je to pravo zadovoljstvo. Ali ovdje nema potrebe, svi imaju pravo da kazu sta misle kako mi radimo svoj "posao", to sto se jedan dio koristi ruznom terminologijom, zalazi tamo dje ne treba i zaboravlja na osnove kucnog vaspitanja dokazuje samo sa kim imamo posla :wink:
    smrtka zippy mi ovdje imamo posla sa tobom sto uctivo i sve sa kulturom brises tragove zlocina. To je za pohvalu samo kod najnizeg sloja poput ML_MK, Beranca, Guslara, uzivaj u pohvalama i ne zaboravi kada budu silazili iz Poljske, Danske i Amerike u tu rupa da se vidis sa njima i lijepo provedes. Bice vam strava jer se njihova starost dopunjava sa tvojom mladosti a njihova pamet sa tvojom tupavosti a posto ste oba sloja gamad ima da bude party fenomenalna, vole takve ludi su za njima. Aj ish gabetko.
    Eo sad si dotakla dno!! Za svoju zemlju za svoju drzavu rec da je "RUPA" e to je stvarno dno ...

  21. #71
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    nema potrebe za tim, bila bih savrsena a to je dosadno! a i koga bi ti pljuvao onda?
    Nevjerovatno da zenska osoba dopusti da je ovoliko pljuju i jos stoji onako otvoreno ko nastavite. Mora da je zippy nema velike muka navela, vjerovatno se ne radi o 2 sata interneta nego o plati od cijelih 100 eura.
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  22. #72
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote="kefalo"]
    Quote Originally Posted by olivija****
    Oli sliku da ti postavimo nashu zajednicku da nas na zid okacis da bar nesto fino u svom banalnom i nadasve dosadnom zivotu vidis
    Sto ih ne stavite na avetare ? Nije valjda da se sami sebe stidite ? Valjda takve kulturne i uctive kreacije zasluzuju da ukrasavaju forum rupe Crna Gora.
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  23. #73
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    volim i ja tebe teta Olivija (DAMO)
    Meni si odvratna a za ljubav idi kod cika ML_NK i cika Beranca. Za tebe nisam teta nego Gospodja Olivija , cigancice.
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oli, Oli, odkud sad 100e? zar nije bilo 150? Oces i ovo malo crkavice da nam uzmes? Nemoj tako bre, od cega cemo da zivimo i sitnu djecu hranimo?
    Nemoj da prestanem da te volem :wink:
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  25. #75
    Join Date
    May 2004
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ada zaboravih da si tu 3 smjene pa je to 100 X 3. Jos kada gabeljska krv proradi pa nabijes jedno 7-8 djece ima od tebe fina Beranka tj ML_NK- ka da apostane.
    Ubili ste ga SVI VI koji zelite ovakvu sadasnjost kao buducnost. Vi koji spavate dok se ludilo siri i Crnjom i Gorom! Ubili ste ga Vi koji bezite od istine, Vi koji cekate da vam neko servira bolju buducnost,
    Vi koji klicete ubicama i njihovim gazdama!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •