Page 8 of 15 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast
Results 176 to 200 of 351

Thread: The Rewind Vol. II "Wake Up! You Won't Sleep. You're Wasting My Time."

  1. #176
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    mislim da je NERVOZNI POSHTAR bio najjachi sinoc......
    a dje je TEK JE 12 sati dj-evi alooooo..
    pita sam konobara sinoc da nemate suvih majci na prodaju

  2. #177
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    over the rainbow...
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dakle,provod je bio extra,muzika fenomenalna,iako je bilo mnogooooooo ljudi koji su me nervirali,za koje znam da im tu nije mjesto,ubrzo sam iskulirala i super se provela!!!!!!! uistinu,mnogo bolja je atmosfera bila prvi put,mada sad sam imala gdje krsteno da stanem i igram,dok su me prvi put sa svih strana gurali,gazili........ znaci, prva je bila bolja sto se tice cjelokupnog provoda, a sto se tice mog provoda druga d: :grin:
    i smatram da bi zurka trebala da bude iskljucivo samo za one koji su se potrudili oko dress coda ((:
    The taste was sweeter...

  3. #178
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor View Post
    Sad sam ti na fax sreo druga sa kojim si treba doc Rece da ste bili sa neke dvije cure i da vas nisu pustili.
    Jebiga, drugi put (ako ga bude bilo i kad ga bude bilo) u 9:00.

    bilo je dobro i na ovo drugo mjesto
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  4. #179
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    OOO BOOOZZHHHEEE sho ono bi sinocj... .... al ja sam kasno doshla oko 1 al je i tada loodo bilo, al sam samo lakshe ushla i jopet jutros zakasnila na predavanja...aaaaaaj
    Last edited by touch_of_pink; 09-03-07 at 12:30.
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  5. #180
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JungleBoy View Post
    Slozicu se sa Nestijem... ne mogu da vjerujem koliko je rulje dolje bilo u extra uske majice,ultra kratki minic iz sise na izvolte... mogli su fino u sistem,culto,pab...... a sav,da kazem, normalni narod koji se potrudio da se obuce za ovu priliku je stojao po vise od sat vremena ispred kapije...mene su stvarno pustrili da udjem odma kad su mi vidjeli dzidza bidze oko vrata i slicno ali je zato cijelo moje drusto koje se takodje extra obuklo ostalo ispred i usli su na jedvite jade oko 00h! Ja sam se svakako EXTRA proveo... bez obzira na sve,ali ovo je bio jedan VELIKI PROPUST...stvarno mi je zao sto se masu naroda vratilo kuci ,a toliko su se trudili da nadju sto da obuku zza ovu priliku...uzas! jos jednom cu ponovit da je provod bio EXTRA,mozda cak i bolji od prve zurke... ocjena bi bila 10 da nije bilo ovakvog uzasnog propusta.... to me bbas razocaralo... - by : LaKi_StRiKo
    shvatate li ljudi da je bilo puno u 22:07? Da je od toga 70% ljudi bilo u odgovaracujoj odjeci? Dress kod nije bio obavezan i zato je obezbedjenje pustalo i ove 30% ljudi? Da smo napisali da je dress kod obavezan onda bih imao osjecaj da je ovo propust, ovako... Nemam namjeru!

    Quote Originally Posted by Nasty_Mind View Post
    ja samo da kazem sramota od organizatora i od gazda da ja koji sam bio na proshlu zurq koji poznajem neke ljude(necju ih spominjat) prije 11 sati nisam mogao da udjem na zurq jer su podgorichani seljaci koji nisu bili obucheni kako zurka zalze i chuli su da je proshli put wrh bilo poshli tamo napravili guzvu i ja tamo nocjas ne mogu da udjem(a imam i sto rezervisan i sve) ali pocju oko 1ili2 kad budem mogao ucj chisto da popricham sa organizatorima koji su pushtili dj-a ili gazdu(jednog od ne znam koliko) da pushta narod kojega necju prozivat shto radi i chime se bavi i koji cje da mi se buka da ja ne mogu da sidjem dolje...
    uglavnom losha organizacija - trebao je neko ko zna narod da stoji dolje a ne da pushtite nikshicjana da pusha nikschicjane(protiv kojih ja nemam apsulolutno nishta protiv) da pushta drugove koji su u uske majice i sranja jer ih zna a ja ne mogu da udje(pod ovim ja smatram nekog ko je prije svega bio na proslu zurq i ko je obuchen kako treba i ko ima sto dolje,narod ne prozivam)...ako cje ovaj post biti obrisan ja sam ga copyrao i postavicju ga koliko put treba...
    ko ti je rezervisao sto njemu se obrati! Jer sam napisao ovdje da rezervacija nece biti, bar ne sa nashe strane! Druga je stvar sto si se ti napravio pametna i rezervisao sto nedje drugo! Lokal je bio pun u 10:07 minuta! Dress Kod nije bio obavezan tako da svako ko je i doshao u usku majicu mogao je uci jer je obezbedjenju recheno da favorizuje ljude koji su ga ispostovali ali ne i da ISKLJUCIVO NJIH PUSTA! I kazes da sam trebao da stojim na vrata i da pustam narod koji poznajem? POJELI BI ME DANAS OVDJE! Ako ti je lakse, brat mi se vratio sa vrata jer nije mogao da udje, **** ga guzva je a ja nisam htio da izadjem na vrata i da "biram", nije fer prema ljudima koji su cekali red!

  6. #181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Vezano za temu, ja sam se odlicno proveo, mozda cak bolje nego prosli put! Muzika mi je bila josh bolja, narod jos opusteniji i sto je najbitnije jos bolje obucen, SVAKA CHAST! Izgleda da smo prevazisli Kandi, da ce nam sledeci put (kad bude, ako bude) biti potreban veci prostor tako da cemo vjerovatno i promijenit lokaciju za sledecu zurku! Cini mi se i da su konobari ovog puta mnogo bolje odradili svoj posao, cak sam i ja uspio popit vise od 5 piva

    Hvala razuzdanoj masi na odlicnom provodu, hvala hejterima, i oni su se sinoc odlicno proveli

  7. #182
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nasty_Mind View Post
    ja samo da kazem sramota od organizatora i od gazda da ja koji sam bio na proshlu zurq koji poznajem neke ljude(necju ih spominjat) prije 11 sati nisam mogao da udjem na zurq ...
    ja se jos moram nasmijat ovome dijelu, posebno , jer je uistinu presmijesan :lolblue:
    Last edited by kefalo; 09-03-07 at 12:28.

  8. #183
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Republic of Zabjelo
    Posts
    1,268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me se izigrala, iskakala, muzika vrhUUUUnskaaaaaa, jednom rijechju bilo je feeeeenoooomeeenaaalnooooooooooooooooooo :yipiiii:
    ....love is in the air....

  9. #184
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bi mi fino, ali mnogo mi je jaca atmosfera bila na prosloj.Prica kako nije bilo rezervisanja...Hehehehe...Necemo o tome.

    Sta reci...Mnogo finog naroda, mnogo fine muzike...

  10. #185
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    825
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako ste vi pukli.Kao svinje kad se najedu,pa prevrnu korito.....Ako opet bude zurke,morace izvjestaj doktora da se donese o mentalnom stanju na taj dan...i....uci ce samo ljudi dobre volje.
    Sto se tice zurke....pffff.......vrhunska.Cak su i oni koji su bili ljuti na osoblje lokala dosli.

  11. #186
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako ovaj narod lupa ,shto je ovo....samo zamjerke trazhe....bilo j eextra,svaka chast pushtachima muzike,organizatorima.....pozitivnom narodu!
    I lost my watch….now I’m lost in time

  12. #187
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,079
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas je bilo bezveze!!! Ne znam odakle vam sve te cinjenice koje govore da je bilo VRR`UUUNSKIIII!!!
    Kako moze da vam bude super kad ja nisam bio :neutral:

    Totalno sam bio prelomljen sinoc... nije mi se dalo... na zalost :???: ili neciju radost
    Ja znam da sam niko, ali niko nikada nece biti kao ja!

  13. #188
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    825
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se cudio zasto je bilo ljepse i pozitivnije nego prosli put.Uh,ljudi...mi smo imali srecu....bolje nego bingo da smo dobili.

  14. #189
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    981
    Thanks Thanks Given 
    323
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    He tried pretending
    A dance is just a dance
    But I see
    He's dancing his way back to me

    Guess he's discovered
    We are truly lovers
    Magic from the very start
    'Cause love just kept me groovin'
    And he felt me movin'
    Even though we danced apart

    So we started dancing
    And love put us into the groove
    As soon as we started to move
    As soon as we started to move

    Love said
    Let the music play


    Kako sam Vas volio na ovu pjesmu.

  15. #190
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje su slikeee?!Ajte da vidju
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  16. #191
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Peckham
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Гужва на улазу показује само да је идеја у потпуности успјела,а и ко није спреман да се мало погура и да сачека не треба ни да уђе на журку
    Фала вам људи,осјећао сам се као срећни СЕЉАК!
    Само да се захвалим ди ЏЕЈУ за Dee Monk-Само желим да знам

    МИ СМО ВАРВАРИ НАЈЈАЧИ СМО НАЈЈАЧИ :blah:
    Ум царује,а Дундо Мароје

  17. #192
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ja se iznervirah jer mi se shminka sva uzjebala ....zao mi shto nisam imao snage kao proshli put....odma` je kichma pochela da me boli....ja eto nekom srecom udjoh brzo...valjda kako su me u trik majcu vidjeli sazalili se na mene da se ne pomijecem napolje...fala ljudima koji su mi iscijepali patike ni da su nozeve na krampone nosili ne bi uspjeli no aj

    shajo ludache...shto je ono....iskakasmo se ka konji na livadu filipov oufit je dobar bio...sat je nartvo jak i vladova kosa hahahahha ja nisam neshto puno sharao po narodu ali sam rijetko koju djevojku vidio da je bila krejzi obuchena...dok su momci itekako dominirali svakakvim ludostima...fino je bilo,nema shto....

    rvashanin....kretenu

    So you wanna be a ROCK superstar???????????????????
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 09-03-07 at 14:34.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  18. #193
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ja kad sam vidio guzvu i jos neke likove koji cekaju da udju samo se vrnuh nazad.Inace svi su culi da je prosla zurka bila odlicna i sinoc svi krenuli u kendi bar.a kad sam vidio neke nabildovane i neke sisacice rekoh odje nema srece ali sam se izgleda posteno zaj*ba
    dajte bar te slike da vidimo i zaista ako bude iduceg puta treba iznajmit stadion buducnosti!!!
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  19. #194
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    981
    Thanks Thanks Given 
    323
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    So you wanna be a ROCK superstar???????????????????

  20. #195
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    organizacija je bila odlicna,to sto je bila guzva napolju nije propust organizatora jer oni nisu mogli nikako da sprijece guzvu jer je kandi onoliki koliki je ... ionako je bilo previse ljudi dolje,jos da su sve pustili bilo bi mrtvih definitivno,jeste bzvz sto su neki ljudi cekali toliko koliko su cekali ali ono...tako je moralo biti jer je prostor isuvise mali da primi onoliko ljudi...
    nego svi traze neke zamjerke posle neke odlicne zurke,nego eto...kao nasa posla...

    a sto se tice same zurke,sve pohvale sa moje strane...atmosfera dobra tj.odlicna kao sto se i ocekivalo a muzika..hm,nju necu da komentarisem jer je bila predobra..i naravno dj-u5+ za cypress hill kao i za komplet repertoar prosle noci...remarkably!!!
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  21. #196
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro, a yebene slike?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  22. #197
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Stvarno je žurka bila fenomenalna! Sve POHVALE

    Jedino mi je žao što od nas šestoro smo samo ja i drug uspjeli da uđemo

  23. #198
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgor'ca
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ljudi,mogli ste me otet na sred zurke kad su pustili Madonna - Vogue i Michael Jackson - Smooth Criminal.Dakle,totalni delirijum.Bar za mene
    Tako da nemojte g*vna jes' jer je zurka ,kao i prosla, bila fenomenalna!
    Svaka chast cijeloj ekipi!!!!!

  24. #199
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    dobro, a yebene slike?

    Cekamo da se DIDI probudi

  25. #200
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel se opet oshtetio jes.
    ljudi samo radi didija bi ove zureke trebalo pravit ako nista drugo.
    osjeca se kao riba u vodi
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

Page 8 of 15 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. TeXtovi Pjesama
    By Insane in forum Muzika
    Replies: 136
    Last Post: 02-10-12, 13:44
  2. New model 'permits time travel'
    By Sailoreagle in forum Sve i svašta
    Replies: 5
    Last Post: 27-09-05, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •