Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 70

Thread: Nepristojna ponuda...

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default Nepristojna ponuda...

    Prije malo postovah tu nesto,pa pomenuh film "Nepristojna ponuda".Mislim da je mozda vecina odje gledala taj film...
    Sad Vas ja pitam:
    [size=6]DA VAM NEKO PONUDI 1.000.000(slovima MILION) EURA ZA NOC SA VASOM VOLJENOM OSOBOM DA LI BI STE PRISTALI?????[/size]
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jeli u apoenima od dolar ili kako???
    mislim da se tu vise pita da li ce ona da pristane, nego ja... mojim pristankom, ako ona nece, opet nista ne dobijam, zar ne???
    ja bih odgovorio njoj "podrzacu svaku tvoju odluku" i elegantno prebacio lopticu na njenu polovinu stola za stoni tenis...

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    jeli u apoenima od dolar ili kako???
    mislim da se tu vise pita da li ce ona da pristane, nego ja... mojim pristankom, ako ona nece, opet nista ne dobijam, zar ne???
    ja bih odgovorio njoj "podrzacu svaku tvoju odluku" i elegantno prebacio lopticu na njenu polovinu stola za stoni tenis...
    Bez obzira kome je ponudjeno,tebi za nju,ili njoj za tebe...
    Da li bi je mogao poslije toga ako pristane voljet ka do tada i pored milion razloga....
    Eto da mene ko pita za curu(koju sad trenutno nemam),mozda bi isto uradio sto i ti ili bih hladnokrvno odbio...Sto bi ona ucinjela to je :?:
    Ali cud je zenska cudna rabota...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eh, da sam makRRo, rentirala bih ga za te pare bez puno dvoumljenja. Ovako, ako mu je merak...samo neka je zdraFFo, bar da neko ima koristi od seksa za jednu noc.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da sam na ulicu, bez centi u dzepu i da nalazim hranu po kontejnerima i da sam vec probala sve moguce nacine da sama nesto zaradim, onda bi bogami dobro razmislila i mozda i pristala na nesto tako.

    A ovako, nikad ne bi prihvatila neku takvu ponudu Lepse je meni da je moja savest cista, pare uvek mogu sama da zaradim postenim radom. Ne trebaju mi takve stvari (a verovatnoca da ja dobijem takvu ponudu je bas nikakva hehe ) On da dobije ponudu i prihvati, pa to je njegovo S mnom ne bi ostao, to je sigurno

    Ovo u sustinu uopste nema veze sa sexom
    Ja mislim da je u ovim situacijama sex najmanje bitna stvar, ovde su svakome pare bitne. Dakle, sve zavisi kako licno gledas na pare, tako ces i postupiti. Nekome je lakse dobiti pare i to je ok, meni nije ali neka svako zivi kako hoce

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ahaha cujes moraliste..

    Ada naravno da bih! Alo milion je u pitanju..

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Ahaha cujes moraliste..

    Ada naravno da bih! Alo milion je u pitanju..
    Prihvatio bi milion da neko ima sex sa tvojom djevojkom ili zenom??????
    Pametno od tebe zaista :!:
    Kako bi objasnio djetetu okle vam pare?
    Ono "Znas sine mama je imala ginekoloski pregled i cika doktor nadje u mamu opa milion"
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    najverovatnije (ne) bih.. ne znam.. mozhda i bih.. 8) ...mislim, ono, jes, dobicu taj milion, koji cemo zajedno potroshiti :twisted: ..najverovatnije bi me prevario i bez te ponude, jer smatram i znam da mushkarac ne mozhe biti vjeran samo jednoj zheni do groba, ma kakva veza bila...Tako, da ne bih dizala mnogo buke ni oko chega 8) ...A shto, primjera radi, odbijem milion, i raskinem s momkom / muzhem...Nit' miliona, nit njega... Bezveze :P
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    [Kotor]
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je voljena osoba u pitanju, onda pi pristao i na 1 e, a ne 1.000.000 e..... u svakom slucaju dobijas money & sex & experience...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidjeno na drugom forumu... nebitno...
    i dok sam gledala film sam x puta razmishljala shta bih uradila da sam bila na njihovom mjestu... ali ni do dana danashnjeg nisam pametna shta bih uradila... :shock:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma pristanete oboje... uzmete milion, podijelite, izljubite se i svako svojim putem... idealan scenario... ali ne uzbudjujem se... objektivno, nije moja djevojka najbolja riba u gradu da bi neko potrosio milion dolara za nju na jednu noc...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Deja vu...

    Mislim da sam ovo vec pricao, jednom sam bio vani s jednom gospodjicom, koja je izmedju ostalog rekla da je malo plasljiva i konzervativna u pitanjima oko sexa i slicno. U nastavku razgovora sam spomenuo film "Nemoralna ponuda" i to koliki bi broj zena pristao ici u krevet s nekim za 1.000.000 US$.

    Ona je napravila dramatsku pauzu i rekla:

    - Znas, milijun dolara je velik novac...


    Svi smo mi kurve, netko veca, netko manja, i svatko od nas ima svoju cijenu.

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvijek postavljamo (nerealna) pitanja na koja mozhemo dati pravi i iskren odgovor samo u sluchaju da nas zadesi ta situacija.Milion ili ne...moral na prvom mjestu ili ne...razlichiti motivi... i naravno nashe iskonsko "NIKAD" ... ili "Ma ljubav je NAJbitnija"...Sve je vec vidjeno.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shiney
    Da sam na ulicu, bez centi u dzepu i da nalazim hranu po kontejnerima i da sam vec probala sve moguce nacine da sama nesto zaradim, onda bi bogami dobro razmislila i mozda i pristala na nesto tako.

    A ovako, nikad ne bi prihvatila neku takvu ponudu Lepse je meni da je moja savest cista, pare uvek mogu sama da zaradim postenim radom. Ne trebaju mi takve stvari (a verovatnoca da ja dobijem takvu ponudu je bas nikakva hehe ) On da dobije ponudu i prihvati, pa to je njegovo S mnom ne bi ostao, to je sigurno

    Ovo u sustinu uopste nema veze sa sexom
    Ja mislim da je u ovim situacijama sex najmanje bitna stvar, ovde su svakome pare bitne. Dakle, sve zavisi kako licno gledas na pare, tako ces i postupiti. Nekome je lakse dobiti pare i to je ok, meni nije ali neka svako zivi kako hoce
    Sto bi bilo kad bi bilo, daleko bilo. Stvarno kad vidim da neko pocne ovako dubokomisaone postove da pise najezim se. E kad bi bio bolesan od side ili od raka, kad bi bio ratno siroce koje je prezivjelo atomsku bombu pa sam radioaktivan ka Chernobil....aoooo. Da baba ima muda bila djed. Fino je pitanje bilo bi li ili ne bi?
    Ja ne bih pristao ni za kakve pare,bez da u maniti lik udarim, pa neznam sto da je. Tvrdim moralno i materijalno

    I jos nesto, nema to veze kako va odnos imas prema parama, to svi vole,manje ili vise, no to ima veze imas li prst obraza da se (pro)das za pare. Uradis li to za 1 EUR ili za milion isto je.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko
    I jos nesto, nema to veze kako va odnos imas prema parama, to svi vole,manje ili vise, no to ima veze imas li prst obraza da se (pro)das za pare. Uradis li to za 1 EUR ili za milion isto je.
    A da je tvom djetetu potrebna hitna i skupa operacija, lijek da bi prezivjelo (govorim hipotetski, ali i takve situacije se dogadjaju), i upravo ti tada netko ponudi milijun dolara za noc sa tobom, ili tvojom curom/zenom? Milijun dolara koji bi ti onda omogucili da spasis zivot svom djetetu, a ne da odjednom zivis na visokoj nozi.

    Bi li se prodao za zivot i zdravlje svog djeteta? Siguran sam da bi. Tada u tvom slucaju cijena nije lmilijun dolara, vec zdravlje i zivot jednog malog bica...
    Ili bi pustio da stvari idu svojim tokom, odbio taj milijun, ali barem sam sebe bi tjesio "kako si imao obraza"?

    Kao sto sam vec rekao, svi smo mi kurve i svatko od nas ima svoju cijenu. Ona je kod nekoga veca, kod nekoga manje, ali svakoga se moze "kupiti". A ta cijena ne mora nuzno biti izrazena u novcu.

  16. #16
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    t@m0 dje je sRcu n@jLjep$e
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ni pod razno ne bih pristala :burp: jer nakon toga wise nista ne bi bilo isto (bar kod mene)
    Ne idi utabanim stazama,
    wec prokrci sebi put
    i ostawi trag za sobom.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    i dok sam gledala film sam x puta razmishljala shta bih uradila da sam bila na njihovom mjestu... ali ni do dana danashnjeg nisam pametna shta bih uradila... :shock:
    Ako se sjecas, i s njima je sve islo isto tako. Nisu mogli posle te ponude ni o cemu drugom da mozgaju, izbjegavali su da pokazu to... i sve tako dok i zadnja nada za spas iz dugova nije umrla. Onda covjek polako zaboravlja ponos zarad snova... :wink:

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bih pristao... ipak je to mElEon jbt 8) Para vrti dje burgija neche
    Io ci credo!

    Welcome



  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Quote Originally Posted by adriana
    i dok sam gledala film sam x puta razmishljala shta bih uradila da sam bila na njihovom mjestu... ali ni do dana danashnjeg nisam pametna shta bih uradila... :shock:
    Ako se sjecas, i s njima je sve islo isto tako. Nisu mogli posle te ponude ni o cemu drugom da mozgaju, izbjegavali su da pokazu to... i sve tako dok i zadnja nada za spas iz dugova nije umrla. Onda covjek polako zaboravlja ponos zarad snova... :wink:
    heh, a kako se zavrshi film? 8)

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Quote Originally Posted by adriana
    i dok sam gledala film sam x puta razmishljala shta bih uradila da sam bila na njihovom mjestu... ali ni do dana danashnjeg nisam pametna shta bih uradila... :shock:
    Ako se sjecas, i s njima je sve islo isto tako. Nisu mogli posle te ponude ni o cemu drugom da mozgaju, izbjegavali su da pokazu to... i sve tako dok i zadnja nada za spas iz dugova nije umrla. Onda covjek polako zaboravlja ponos zarad snova... :wink:
    heh, a kako se zavrshi film? 8)
    Bolesno! :?

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Quote Originally Posted by mexiko
    I jos nesto, nema to veze kako va odnos imas prema parama, to svi vole,manje ili vise, no to ima veze imas li prst obraza da se (pro)das za pare. Uradis li to za 1 EUR ili za milion isto je.
    A da je tvom djetetu potrebna hitna i skupa operacija, lijek da bi prezivjelo (govorim hipotetski, ali i takve situacije se dogadjaju), i upravo ti tada netko ponudi milijun dolara za noc sa tobom, ili tvojom curom/zenom? Milijun dolara koji bi ti onda omogucili da spasis zivot svom djetetu, a ne da odjednom zivis na visokoj nozi.

    Bi li se prodao za zivot i zdravlje svog djeteta? Siguran sam da bi. Tada u tvom slucaju cijena nije lmilijun dolara, vec zdravlje i zivot jednog malog bica...
    Ili bi pustio da stvari idu svojim tokom, odbio taj milijun, ali barem sam sebe bi tjesio "kako si imao obraza"?

    Kao sto sam vec rekao, svi smo mi kurve i svatko od nas ima svoju cijenu. Ona je kod nekoga veca, kod nekoga manje, ali svakoga se moze "kupiti". A ta cijena ne mora nuzno biti izrazena u novcu.
    Slusaj serdare, prvmo spusti se na zemlju ti i oni koji tako razmisljaju "hipoteticki", ja sam fino napisao ako si procitao "sto bi bilo kad bi bilo, daleko bilo". Drugo, pretpostavljam da nemas djece i zato ti savjetujem da ne pricas o nekim stvarima o kojima nemas pojma nego samo "hipoteticki ' razmisljas na glas. A sve da sam u takvoj "hipotetickoj" situaciji prije bih toga sto mi nudi pare na takav nacin odrobija ka coek nego se sexa snjim ili njom nebitno, bilo ja ili moja zena. Razumijes? I jos nesto, ja ***** nisam, za razliku od tebe koji kazes da jesi, i mene nemoze kupit ni za kakve pare kad je u pitanju sex ( a i sumnjam da bi neko pare da za to no eto malo hipoteticki pricamo ) E sto se tice neke druge "kupovine" ti ljudi se kod nas ne zovu kurve no fukare ili splacine ili nesoji ili tako nesto da sad ne nabrajam. Tako ti je to, nekako. Budi malo vise realan a malo manje "hipotetican" i bice ti mnogo jasnije o cemu pricam.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upravo sam ja, za razliku od tebe, realan. Jer sam svjestan toga da nista nije savrseno, postoji malimilijun varijabli koje mogu utjecati na odluku koju donesemo. Sada ti ne bi pristao na to o cemu se ovdje prica, ali nikad ne znas sto te iza ugla ceka. Mozda ces jednoga dana morati pristati. Ne radi obraza i ne radi novca.

    Kao sto rekoh, svi mi imamo svoju cijenu. A ta cijena nije izrazena u novcu.

    BTW, na pitanje mi nisi odgovorio. Recimo da si u situaciji koju sam opisao? Bi li se prodao za zivot svog djeteta ili ne bi?

    I dam desnu ruku u vatru da bi vecina njih ovdje, koji tako kategoricno i sa gnusanjem odbijaju mogucnost da pristanu na noc "od milijun dolara", pristali prije od nas ostalih. Tako to obicno ide u zivotu.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pare pare. :P



    Mademoiselle.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Kao sto rekoh, svi mi imamo svoju cijenu. A ta cijena nije izrazena u novcu.

    I dam desnu ruku u vatru da bi vecina njih ovdje, koji tako kategoricno i sa gnusanjem odbijaju mogucnost da pristanu na noc "od milijun dolara", pristali prije od nas ostalih. Tako to obicno ide u zivotu.

    /me se slazhe sa Argom ....... mislim po prvi put od kad postoje forumi......hahahahaha 8)

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Nepristojna ponuda...

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm
    Prije malo postovah tu nesto,pa pomenuh film "Nepristojna ponuda".Mislim da je mozda vecina odje gledala taj film...
    Sad Vas ja pitam:
    [size=6]DA VAM NEKO PONUDI 1.000.000(slovima MILION) EURA ZA NOC SA VASOM VOLJENOM OSOBOM DA LI BI STE PRISTALI?????[/size]

    ajmo ovako zene bi li spavale sa nekim za milion dolara , momci bi li dali bubreg za milion dolara ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •