Page 71 of 401 FirstFirst ... 216167686970717273747581121171 ... LastLast
Results 1,751 to 1,775 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #1751
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    E'o i ja se polako vracem u formu.

    peka hemijo :P

  2. #1752
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    dzabe meni evo sagoren sam, body fat mi je low, al opet vise koze i familija sva ovakva, trt, al sam preeeeeeezadovoljan samo da utegnem malo sad , eto nakanio sam se prvi put u zivotu krenut u teretanu da je ispstujem

    Body fat ti je daleko od low. Imas odje da guslas jos minimum mjesec dana dijete da bi ti bf bio low. I radi tu teretanu, ne mozes bez ozbiljnog treninga lijepo izgledat ni sa kakvom dijetom.
    Ne sjekiraj se za visak koze, na kraju se uvjek ispostavi da je salo odgovorno za to, a ne visak koze. Dakle, mrsaj i dalje...nazalost malo ce ti sto ostat jer nisi radio teretanu ranije(vjerovatno trip, ne treba to tebi, ti samo prirodno), pa nemas mesa na sebi...ali svakako ces masu bolje izgledat da se oderes skroz nego ovako nit tamo nit ovamo.
    ovaj oktagon ima bf low :wink:
    Last edited by mishko_ajkula; 18-11-10 at 20:55.

  3. #1753
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja bogomi kad odem na testove, na provodljivost i slicno mene sve pokaze 15 posto bf , sto je donja granica za muske , ispod toga je sve vec druga prica koju covjek tezi da uzme, ja sam se izio cijeli po guzica butina i slicno, a cio zivot treniram pa ne mogu imat visok svakako, da vidis ti meni recimo tabane , kolko imam koze da ne idemo dalje to je smijesno ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  4. #1754
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    ako znam, mislim oko 55-60 kila...ako ne i manje...kad počeh u drugi srednje...

    mada sam ja dosta kasnije krenuo sa rastom i ostalim, mislim da sam u prvi srednje bio 1,67- tako nešto...pa do kraja trećeg dođoh do 1,84cm.

    pa su možda hormoni pomogli...

    Probaj da jedeš dosta hidrata...fino spavaš...izbjegavaš kardio... (ja ti pričam, a slabo ovo poštujem sem hidrata...a takve sam prirode da stalno u trku neđe...i kad pješačim, idem 200na sat, dosadno mi )



    čuj, možda je i 3-4, il 5, al kad se zbroje dani kojima sam radio, maknu pauze zbog obaveza (nedjelju dana+ ponekad) dođe na toliko...

    mada sam dosta radio i oko kuće i na selu, pomagao mojima...igrao košarku(ramena/trbušnjaci/noge), tako da je vjerovatno i to imalo efekta...

    a znam šta misliš...ni sam ne znam kako, al eto...navata se malo po malo, i to samo mišić, bez išta masti....i cura mi zavidi kad okrojim po kile čokolade pred njom

    e moj brate ja cio zivot aktivno treniram , stalno , i jako, i oevo dje sam, dzabe nekome gen dozvoli nekome ne, vidjite fedora samo dovoljan dokaz
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #1755
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bodybuilding je jedno, a ostali sportovi su drugo...po bodybuilding kriterijumima, vizuelno(jer bodybuilding je vizuelni sport), imas prlicno visok bf, imas onoliko koliko prosjecni bilder ima u full masi. Da bi imao niski bf, tu te gen ne moze sprijecit, to sto si trenirao svasta ne mora nista da znaci...opet mozes bit masan i da cijeli zivot treniras... fedor, ima njegova slika ripped...kad se bavio bodybuildingom...tako da, ne vadi se na genetiku :P

  6. #1756
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ajd nadji mi to da vidim, onda cu zbilja da se masakriram , i platim bobanu da me vodi, e bi zbilja jednom da vidim taj divni osjecaj, mada i ovako sam hepi sav , ovo je za mene pomak nevidjeni , cio zivot sam tonu nosio, kazem ti u prvom gimnazije 125 kila samo a ne posle i do danas i odjednom nema struka guzica butina , a teretanu sam mrzio cio zivot i dan danas recio jedva se borim da ostanem da treniram iskreno, evo sam 3 nedjelja i razmisljam o odustajanju
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  7. #1757
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb braća Emelianenko



    Vjerovatno je mislio na ovu sliku kad je spomenuo Fjodora.

  8. #1758
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    i ja kad se nategnem isto mi dodje ovo ovako, ima i on bf-a dovoljno ;p iskreno po slici recimo ovo loverovo i oktagonovo , svijet su izmislili sa ovu bracu ;p ne znam , izdrzacu, odlucniji sam no ikad pa u teretanu il mimo nje, al probacu neshto jos rigoroznije sledeci mjesec i dovoljan unos proteina pa da vidimo ima li pomaka, mjerim se redovno, ne samo kilaza, vec bf, obimi, debljina sala i slicno , radicu program za definiciju pa javim esam li uspio
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #1759
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valja li da se stiska ona guma za saku? Prica se da steti srcu?

  10. #1760
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja je stiskam evo vijek i dalje mi srce rabota kako treba
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  11. #1761
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    imas prlicno visok bf, imas onoliko koliko prosjecni bilder ima u full masi.

    Jes nego bodibilder(imalo ozbiljniji) isto koristi i neka sredstva(kao sto je konkretno za gubljenje kilaze Vinstrol,ako se dobro sjecam sta mi je ovaj jedan objasnjavao) koja im omogucavaju da dodju do procenta masnoca od 7-8%,a da ne izgube previse misica.A onda kad treba da dobijaju masu,opet nesto drugo sto pomaze da se ta hrana sto unesu najbolje moguce iskoristi i tako u krug.Tacno ili ne?

  12. #1762
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Jes nego bodibilder(imalo ozbiljniji) isto koristi i neka sredstva(kao sto je konkretno za gubljenje kilaze Vinstrol,ako se dobro sjecam sta mi je ovaj jedan objasnjavao) koja im omogucavaju da dodju do procenta masnoca od 7-8%,a da ne izgube previse misica.A onda kad treba da dobijaju masu,opet nesto drugo sto pomaze da se ta hrana sto unesu najbolje moguce iskoristi i tako u krug.Tacno ili ne?

    Natural bilderi koji se takmice, a imas ih na stotine na ex-yu forumima, koji ne koriste steroide, imaju manji bf od ovoga na masi. Naturalci ne koriste winstrol(hemija- podstice androgene aktivnosti u tijelu).
    Inace, tacno je, winstrol se cesto koristi u fazi definicije, naravno u kombinaciji sa jos nekom hemijom, jer osim androgenih treba podstaci i anabolicke procese u tijelu...itd...
    Natural, se moze imat znatno nizi bf nego sto sparco ima bez obzira na genetiku, osim ako nije tesko bolestan(tiroidna zlijezda ili slicno).
    Za bas niski bf i lijep izgled, potreban je krvavi rad u teretani, ali bas rad, i osmisljena dijeta. Najbolji sagorijevac masti su misici, tj njih moras imati, iliti teretana ti je prijeko potrebna.
    @sparco, ja bi ti preporucio da ne batalis sada sa dijetom, vec da nastavis, jer sad ti je najteze poslednje naslage masti da maknes, a ljudi obicno tu odustaju.....mnogo ces bolje izgledat sa jos par kg manje, guzica si izgubio sto si izgubio i susit se vise znacajno ne mozes...zato se ne brini nego nastavi djetu...

  13. #1763
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jes jes...sad je najteže, kad ostane ono mekano, gubavo, kad se razbije čvrsta naslaga...napisah neđe prije...

    mada ja eo posle mjesec ipo opet razmišlljam da bataljujem....muka mi samom da idem....ne moš se uklopit ni skim danas da jebe oca...pi
    smorim se tako....
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  14. #1764
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobar trening partner dosta znaci, ali kad se mora, moze se i bez njega.
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  15. #1765
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    jes jes...sad je najteže, kad ostane ono mekano, gubavo, kad se razbije čvrsta naslaga...napisah neđe prije...

    mada ja eo posle mjesec ipo opet razmišlljam da bataljujem....muka mi samom da idem....ne moš se uklopit ni skim danas da jebe oca...pi
    smorim se tako....

    tacno tako ostane mekano salo i ljudi misle da je visak koze, a ustvari je salo... meni je prva definicija trajala citavih 5 mjeseci... sad je zavrsim za mjesec ipo...

  16. #1766
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    Dobar trening partner dosta znaci, ali kad se mora, moze se i bez njega.
    da da...i to je masu...psihicki...i forced reps...ono uz pomoc malu malu pomoc...

    Eo mi se javio neki momak, citao topik, pa dako nadjem nekog da se rašarafljujemo...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  17. #1767
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Napravis malu pauzu do nove godine, das sebi oduska... i onda posle praznika pocnes sa treningom.
    Tako cu makar ja
    Pinch harmonics

  18. #1768
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a decembar sigurno necu...jer i nemam kad...imam ove Prevode što radim, i fakultet će da najašu...

    Al eto 2 mjeseca da povežem...

    pa ovaj odmor, trbušnjake, sklekiće, i ak se uvati vratilo i razboj đe....ka u dobra stara vremena
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  19. #1769
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nego Sparco, traži mi da izbacim slike, a posle nikaki komentar od mog brata gim-zagorič-masline...

    Nije valjda da te je moja tanka koža ostavila nijemim, ja sam najviše htio da čujem tebe, jer si pominja brzinu agilnost i sl... :devil:
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  20. #1770
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :yipiiii::yipiiii::yipiiii:

  21. #1771
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ova izjava ga je dotukla izgleda :mrgreen:
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  22. #1772
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahahahahahaha murs cini mi se odgovorih, mrak stari mrak, mene da je takva gradja od mene se na vi svijet zivjet ne bi moglo, sam sebe bi tucao svaki dan ;p i nikad se ne bi skidao ispred ogledala, i mrzim te zbog takve gradje ; p plaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz, a ja sam idem u teretanu i umirem od dosade , pa ako si za....................

    p.s. sa cim ide winstrol, moze li oksatin i sl ?znaci ove godine sam odlucniji nego ikad da dobijem isto sto i loverclocker

    p.p.s i onda budemo muscle **** buddies
    Last edited by sparco; 21-11-10 at 12:10.
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #1773
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E spraco, ako si bas odlucio http://www.steroid.com/DNP.php :mrgreen:
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  24. #1774
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    E spraco, ako si bas odlucio http://www.steroid.com/DNP.php :mrgreen:

    zakon.........

  25. #1775
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Manite se corava posla,pa da dodjete kao Borko Obradovic,na zdravlje vama...

Page 71 of 401 FirstFirst ... 216167686970717273747581121171 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •