Page 60 of 401 FirstFirst ... 105056575859606162636470110160 ... LastLast
Results 1,476 to 1,500 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #1476
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e sad lommy i ostala iskusna ekipo, posto evo vidite i sami se satirem od treninga, i posto sam nedje ranije odje pisao kako sam odlucio i izabrao suplemente, imao sam neke fizicke promjene u zadnje vrijeme, u vidu smanjivanja body fat postotka, mijenjanja ishrane i slicno, i odlucio da opet mijenjam sad ishranu kao i suplemente nanovo, i nadjoh preparat za koji sam blago receno bio shocknut kad sam vidio da postoji, s obzirom da sam poceo da forsiram tegove, smanjujem ostale vjezbe, i vracem cistu misicnu, nadjem protein koji po jednoj mjerici nosi 200 grama proteina?!?!?!??!?!?!?!?!? biliv ot not, jedan jedini takav na svijetu i uopste jedan jedini preko 60tak proteina da ima, a pri tome 0 fat 0 carbs , wtf? sto mislite o tome kolko cu trajat dana sa tim prije nego osnovne funckiej organizma pocnu da mi otkazuju? i kolko je zdrao to sukat ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  2. #1477
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    e sad lommy i ostala iskusna ekipo, posto evo vidite i sami se satirem od treninga, i posto sam nedje ranije odje pisao kako sam odlucio i izabrao suplemente, imao sam neke fizicke promjene u zadnje vrijeme, u vidu smanjivanja body fat postotka, mijenjanja ishrane i slicno, i odlucio da opet mijenjam sad ishranu kao i suplemente nanovo, i nadjoh preparat za koji sam blago receno bio shocknut kad sam vidio da postoji, s obzirom da sam poceo da forsiram tegove, smanjujem ostale vjezbe, i vracem cistu misicnu, nadjem protein koji po jednoj mjerici nosi 200 grama proteina?!?!?!??!?!?!?!?!? biliv ot not, jedan jedini takav na svijetu i uopste jedan jedini preko 60tak proteina da ima, a pri tome 0 fat 0 carbs , wtf? sto mislite o tome kolko cu trajat dana sa tim prije nego osnovne funckiej organizma pocnu da mi otkazuju? i kolko je zdrao to sukat ?
    kako moze imat 200grama proteina po mjerici kad mjerica ima u vrh glave 30-40grama

  3. #1478
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e pa vjerova il ne ima tolko, nadjoh ga na sto mjesta po netu opise, to je neki brutalni weight gainer miliiiiiiiiiiiiiiion ;p extra ja shoknut kad sam saznao , ubija to sigurno
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  4. #1479
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    e pa vjerova il ne ima tolko, nadjoh ga na sto mjesta po netu opise, to je neki brutalni weight gainer miliiiiiiiiiiiiiiion ;p extra ja shoknut kad sam saznao , ubija to sigurno
    kad sam pomenuo mjericu mislio sam na zapremiminu mjerice, , a to sto ti kazes je nemoguce jer to je onda istoo kao da kazes da u bocu od 2 litra staje 5 litara ili da u 5 kila Whey-a staje 7 kila cistog proteina...

  5. #1480
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    e pa vjerova il ne ima tolko, nadjoh ga na sto mjesta po netu opise, to je neki brutalni weight gainer miliiiiiiiiiiiiiiion ;p extra ja shoknut kad sam saznao , ubija to sigurno
    Kako je je weight gainer kad si u post gore napisao da ima o masti i uh?
    Sve i da ima 200g proteina po mjerici to ti je premnogo, 30-60g je dovoljno. I napisi koji je....
    A ako se zebavash, podrzavam... ))))
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  6. #1481
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    e sad lommy i ostala iskusna ekipo, posto evo vidite i sami se satirem od treninga, i posto sam nedje ranije odje pisao kako sam odlucio i izabrao suplemente, imao sam neke fizicke promjene u zadnje vrijeme, u vidu smanjivanja body fat postotka, mijenjanja ishrane i slicno, i odlucio da opet mijenjam sad ishranu kao i suplemente nanovo, i nadjoh preparat za koji sam blago receno bio shocknut kad sam vidio da postoji, s obzirom da sam poceo da forsiram tegove, smanjujem ostale vjezbe, i vracem cistu misicnu, nadjem protein koji po jednoj mjerici nosi 200 grama proteina?!?!?!??!?!?!?!?!? biliv ot not, jedan jedini takav na svijetu i uopste jedan jedini preko 60tak proteina da ima, a pri tome 0 fat 0 carbs , wtf? sto mislite o tome kolko cu trajat dana sa tim prije nego osnovne funckiej organizma pocnu da mi otkazuju? i kolko je zdrao to sukat ?
    Sluša, nemo ti mene u isti post sa ovim hemičarima
    Ja sam batalio bodibilding kad sam vidio da svaki logoraš bivši može bit ka ja xD uz pomoć fizike i hemije

    Ne znam ti ništa o tome.. To je nekakvi kvasac )) zamisi kakva je to reakcija u organizam xD
    No sto ce ti to da eksperimentises na sebe pored ovoliko steroida sto se moze nac ..

    A sad ja jedno pitanje. Zna lo ko sto je "Plavo srce"? xD to neki mali komsija oće da uzima ako me ne pali


  7. #1482
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    A sad ja jedno pitanje. Zna lo ko sto je "Plavo srce"? xD to neki mali komsija oće da uzima ako me ne pali

    To je tajlandski danabol, steroid, metan. Od toga se bubri znas kako...

    Sto se tice mjerice, moguce je da ima 200grama. Jer masa je gustina pomnozena sa zapreminom, pa sve i da je zapremina mnogo mala sa dovoljno velikom gustinom moze se dobit 200g
    Salu na stranu, cisto sumnjam da jedna mjerica ima 200g...

  8. #1483
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    Sluša, nemo ti mene u isti post sa ovim hemičarima
    Ja sam batalio bodibilding kad sam vidio da svaki logoraš bivši može bit ka ja xD uz pomoć fizike i hemije

    Ne znam ti ništa o tome.. To je nekakvi kvasac )) zamisi kakva je to reakcija u organizam xD
    No sto ce ti to da eksperimentises na sebe pored ovoliko steroida sto se moze nac ..

    A sad ja jedno pitanje. Zna lo ko sto je "Plavo srce"? xD to neki mali komsija oće da uzima ako me ne pali
    Plavo srce- metan, jedan mi komshija prodaje to smece 50e...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  9. #1484
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sparco se zahebava, garant...
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  10. #1485
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    tacnije ima karbova escuse moi , evo o ovome se radi ?

    http://www.nicemuscle.com/russian-be...wder-80353.htm

    to su nekakvi vitol produkti , sto pravi necesovi rus http://www.musclebuildingproducts.com/ val vasilef
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  11. #1486
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze li neko da mi kaze koje proteine da kupim. cuo sam da se od nekih pretjerano dlakavi (a to mi stvarno ne treba). bih da se malo popravim. vec sam poceo kuci malo da vjezbam.
    imam 82kg a visok sam 192cm. mislio sam da nabacim jedno 10-15kg

    hvala

  12. #1487
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    weight gainere trazis u prodavnicama suplemenata i nemas frx
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #1488
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    weight gainere trazis u prodavnicama suplemenata i nemas frx
    ok, hvala
    ...........

  14. #1489
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    moze li neko da mi kaze koje proteine da kupim. cuo sam da se od nekih pretjerano dlakavi (a to mi stvarno ne treba). bih da se malo popravim. vec sam poceo kuci malo da vjezbam.
    imam 82kg a visok sam 192cm. mislio sam da nabacim jedno 10-15kg

    hvala
    Uzmi whey protein i dekstrozu i to pij, od weight gainera cesh samo salo nabacit....
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  15. #1490
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacky View Post
    pa vec treniram i to sam u punoj kondiciji, imam kuci teretanu tako da se ubijem ali dzaba i jedem obavezno jaja, meda, mesa, banana. ma kao prase i opet nista.
    sve mi se cini da nema tu pomoci bez neke hemije? proteina ili kreatina?
    ima li ko iskustvo sa tim?

    Ma znam da ces se ti sad ubjedjivat kako ne mozes da se ugojis,ali to jednostavno nije tacno-ne funkcionise to tako.Sigurno ne jedes toliko mnogo koliko ti se cini.To ti je u sustini prosto,dok god unosis vise kalorija nego sto trosis gojices se.Ako ne dobijas kile to znaci da jednostavno ne unosis dovoljno hrane,tako da treba da jos povecas,koliko god ti se to mnogo cinilo-brzo ces se navic na povecani unos pa ces shvatit koliko si u stvari ranije malo jeo.E sad,koliko ce od tih kila sto dobijes otic u misice,a koliko u salo zavisi od genetike,kvaliteta prehrane i kvaliteta treninga.Mene recimo ovo prvo zajebava,a i sa ovim drugim sam slab.
    Proteini(whey) i kreatini ti nisu hemija,posebno ovo prvo i ne bi ti nista stetili,ali nisu ni neophodni.
    Sto se tice treninga,nije poenta da se ubijas na nacin sto ces uradit 100 ponavljanja ili nesto slicno,nego treba polako progresivno da povecavas kilaze koje dizes i da ti uvijek budu u nekom rasponu od 6-10 ponavljanja.

  16. #1491
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Uzmi whey protein i dekstrozu i to pij, od weight gainera cesh samo salo nabacit....
    u cemu je razlika? koja je razlika u cijeni i koliko kostaju otprilike ovi preparati? nije meni mnogo do misica samo da se malo popravim ali kako ne bih da sve ode u salo , poceo sam da treniram.

  17. #1492
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    u cemu je razlika? koja je razlika u cijeni i koliko kostaju otprilike ovi preparati? nije meni mnogo do misica samo da se malo popravim ali kako ne bih da sve ode u salo , poceo sam da treniram.
    Whey ti kosta oko 72e on je za izgradnju misicne mase, dekstroza vjerovatno omogucava bolju apsorpciju WHEYA...

    Ono sto mene interesuje smeta li ako se pije kafa ko korisi Whey i moze li se uporedo koristiti neki Fat burner kao L Karnitin?

  18. #1493
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Whey kosta od 58e-72e zavisno od proizvodjacha.
    Pij slobodno i kafu i shto god ocesh....
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  19. #1494
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    E ako znam što će vam ti dodaci i *****, yebite mi oca. To su gluposti obične, nema potrebe za tim osim ako se spremate za neka takmičenja i čuda. Za ove prosječne svakodnevne treninge sasvim je dovoljna normalna ishrana, pravilan i redovan trening.
    Mene je trip s teretanom u'vatio negdje oko 18te godine i držao svega pola godine. Tada sam imao nepunih 70kg, što za moju visinu od 1.81m i nije bilo baš najljepše. Uz malo jaču ishranu i dosta solidne treninge(sve osim noga sam radio), korišćenjem nekog Weiderovog piramidalnog treninga, uspio sam da za dva-tri mjeseca nabacim oko 15-16 kg i sasvim lijepo ih rasporedim, počev preko ramena, grudi i ruku. Još koji mjesec me držala ta volja za treninzima a onda mi je dosadilo i batalio sam.
    Bitna je samo volja, disciplina i pravilna ishrana. Ako je to ispunjeno nema potrebe za ikakvih dodacima i čudima, pa sve i da imate najgori metabolizam na svijetu.

  20. #1495
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Whey ti kosta oko 72e on je za izgradnju misicne mase, dekstroza vjerovatno omogucava bolju apsorpciju WHEYA...
    uh, mnogo je to para. jesu li weight gainer-i ista jeftiniji?

  21. #1496
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    E ako znam što će vam ti dodaci i *****, yebite mi oca. To su gluposti obične, nema potrebe za tim osim ako se spremate za neka takmičenja i čuda. Za ove prosječne svakodnevne treninge sasvim je dovoljna normalna ishrana, pravilan i redovan trening.
    Mene je trip s teretanom u'vatio negdje oko 18te godine i držao svega pola godine. Tada sam imao nepunih 70kg, što za moju visinu od 1.81m i nije bilo baš najljepše. Uz malo jaču ishranu i dosta solidne treninge(sve osim noga sam radio), korišćenjem nekog Weiderovog piramidalnog treninga, uspio sam da za dva-tri mjeseca nabacim oko 15-16 kg i sasvim lijepo ih rasporedim, počev preko ramena, grudi i ruku. Još koji mjesec me držala ta volja za treninzima a onda mi je dosadilo i batalio sam.
    Bitna je samo volja, disciplina i pravilna ishrana. Ako je to ispunjeno nema potrebe za ikakvih dodacima i čudima, pa sve i da imate najgori metabolizam na svijetu.
    -.- Kako ti mislis da coek unese 2-3g proteina po kg (koliko je potrebno za pravilan razvitak misica) samo ishranom?A ti za 2,3 mjeseca si mogao da nabacis 15,16kg ali je 70% toga bila mast.Jer je nemoguce nabacit 15,16 kila misicne mase za 2,3 mjeseca.

    @Clapton Gaineri imaju % masti u sebi,pa bi se moga i ugojit.Ovako mozes uzet i Whey 2000 u tabletama,on ti je jeftiniji ,mada je izolat protein u prahu masu bolji.Dekstroza ti je ispod 5 eura.

    @Kedown Ne smijes pit kafu i ostale napitke sa kofeinom jedino ako uzimas kreatin.
    Last edited by Divljina; 25-04-10 at 22:16.

  22. #1497
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    ^ da. Nemoguce je ishranom dobit sve sto je potrebno organizmu, i suplimenti su tu da potpune te nedostatke i pomognu brzem i boljem progresu. I to nije OMG HEMIJA, vec nesto normalno s dugim sto se odavno koristi u svijet standardno.
    Sve i da vam je ishrana najbolja moguca na svijet s svim potrebnim i rigoroznim pridrzavanjem itd itd opet bi suplimenti mnogo pomogli.

    Barem whey, a ima dosta drugih zavisno za sta vam treba.

    No dobro, zavisno od potreba i ciljeva mogu da vam ne trebaju, ali mogu dosta pomoc
    A ako radite nesto long term e onda no excuse, get them.


    P.S. Ja vise znam o BB u teoriji nego u praksi da ne bude sad nesto I iskustvima drugim i sl...
    Last edited by N_L; 25-04-10 at 23:19.
    rm -rf /

  23. #1498
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Divljina View Post
    -.- Kako ti mislis da coek unese 2-3g proteina po kg (koliko je potrebno za pravilan razvitak misica) samo ishranom?A ti za 2,3 mjeseca si mogao da nabacis 15,16kg ali je 70% toga bila mast.Jer je nemoguce nabacit 15,16 kila misicne mase za 2,3 mjeseca.

    @Clapton Gaineri imaju % masti u sebi,pa bi se moga i ugojit.Ovako mozes uzet i Whey 2000 u tabletama,on ti je jeftiniji ,mada je izolat protein u prahu masu bolji.Dekstroza ti je ispod 5 eura.

    @Kedown Ne smijes pit kafu i ostale napitke sa kofeinom jedino ako uzimas kreatin.
    Za vrijeme uzimanja kreatina slobodno moze da se pije kofein, jedino nije preporuchljivo ako se pije neki kompleksniji preparat na bazi kratina tipa NO reaktori...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  24. #1499
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    E ako znam što će vam ti dodaci i *****, yebite mi oca. To su gluposti obične, nema potrebe za tim osim ako se spremate za neka takmičenja i čuda. Za ove prosječne svakodnevne treninge sasvim je dovoljna normalna ishrana, pravilan i redovan trening.
    Mene je trip s teretanom u'vatio negdje oko 18te godine i držao svega pola godine. Tada sam imao nepunih 70kg, što za moju visinu od 1.81m i nije bilo baš najljepše. Uz malo jaču ishranu i dosta solidne treninge(sve osim noga sam radio), korišćenjem nekog Weiderovog piramidalnog treninga, uspio sam da za dva-tri mjeseca nabacim oko 15-16 kg i sasvim lijepo ih rasporedim, počev preko ramena, grudi i ruku. Još koji mjesec me držala ta volja za treninzima a onda mi je dosadilo i batalio sam.
    Bitna je samo volja, disciplina i pravilna ishrana. Ako je to ispunjeno nema potrebe za ikakvih dodacima i čudima, pa sve i da imate najgori metabolizam na svijetu.


    masnove , hehehehehe, al momenat sve osim noge, pljaaaaaaaaaaas facepaaaaaaaaalm tsh tsh tsh
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #1500
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Pa ne vidim što bih radio dio tijela, u ovom slučaju noge, koji je već bio dosta solidno razvijen? Jes da si Sparko i to kao zajebant i te fore, ali si ovdje totalno promašio poentu, a samim tim i fora to je van mjesta na kojem bi trebala da bude.
    A da je bilo u pitanju 16 kila masti, ne bih se složio, pošto sam tada postigao mnogo dobru izdefinisanost, što i nije baš moguće ako se nabace masti. Tako da, samoučeni stručnjaci... keep your voices down.

Page 60 of 401 FirstFirst ... 105056575859606162636470110160 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •