Page 53 of 401 FirstFirst ... 34349505152535455565763103153 ... LastLast
Results 1,301 to 1,325 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #1301
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    Izvini koliko imaš sati treninga ti?

    Znaš, mene ne vjeruju da ne uzimam nikakave preparate. Ja znam o čemu pričam a evo ti i jedna moja slika da ne bi mlatili praznu slamu:
    koliko imam sati treninga ?? Vidi ti mozes da imas 30 god staza ali kad das izjavu da od proteinskih sejkova moze da bude profi sa 100 kg cistih misica mislim pff necu dalje nista pricati.. Mislim nema ljutnje

    Quote Originally Posted by nikolaNK View Post
    Ovo za proteine nijesam znao da mora gram po kilogramu tezine. Ali mi se cini da je previse 6 obroka dnevno kad treniram.
    Pa i nije vremenom ti udje u naviku osecas glad i jednostavno moras jesti A sto se tice ishrane jedes isto kad i ne treniras jer bas tad misic raste a i neke studije kazu da bas u dane ne treniranja treba jesti vise ! Normalno sa tim se podrazumijeva vise proteina ne ugljenih hidrata
    A gram je malo ! Ja primjera gledam da najmanje unesem 2gr po kg a i cesto zna i preko. Ali opet sve u zavisnosti koliko tvoj organizam je u mogucnosti da iskoristi opet za pocetak pogledaj da to bude 2gr ali i ne preko 3 gr sve preko je bacanje u WC solju ...
    Quote Originally Posted by hologram_universe View Post
    Nelson Montana kaze, za anabolizam su dovoljna svega par grama proteina dnevno. Jednostavno tolike gigantske dnevne kolicine proteina nisu potrebne. Ja licno, dnevno unesem otprilike oko 50tak grama proteina dnevno.
    Nelson Montana kaze, da ono sto jedes nema gotovo nikakve veze sa tim kako izgledas, vec da izgledas onako kako treniras i onako kakva ti je genetika. Na masi jedi vise, za definiciji manje, i to je sva filozofija.

    Preporucujem njegove dvije knjige: "Botomline bodybuilding" i "Bodybuilding truth"

    U tijelu gotovo sve je definisano hormonima, koliko ces misica moc dobijat zavisi od nivoa testosterona i hormona rasta, koliko ces sala gubit/dobijat zavisi od rada tiroidne zlijezde, tj od lucenja hormona T3.
    .
    Taj neka te knige okaci o onu stvar ! Cus 50gr proteina dnevno :lolblue:Na masi jedi vise na defki manje :shock: u jbt kako je ovo zakljucio svaka u cast

    Nikola Nk koliko puta nedeljno planiras trenirati ? Za sami pocetak ubaci 4 oboka pa pomalo povecavaj i uces u stos

  2. #1302
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Macak Bob View Post
    koliko imam sati treninga ?? Vidi ti mozes da imas 30 god staza ali kad das izjavu da od proteinskih sejkova moze da bude profi sa 100 kg cistih misica mislim pff necu dalje nista pricati.. Mislim nema ljutnje
    Ja to nisam reka.. Reka sam da ne mora da uzima preparate osim ako neće da ide preko 100kg, što bi značilo da do 100kg može da dođe ishranom, bez, kako on kaze, proteina ili kreatina.

    E, da.. za definiciju.. Isto tako može da dođe do solidne definicije bez korišćenja bilo čega.
    Znači ne branim ja nikome da uzima što god oće, samo kažem da ja sve što oću postižem bez preparata. Eno slika pa prosudi.
    Last edited by Lommy; 28-11-09 at 21:52.


  3. #1303
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikola Nk koliko puta nedeljno planiras trenirati ?
    Ja nedeljno 5 puta treniram nego nemam zivota da jedem toliko. Ljetos sam se skroz pogresno hranio da sam smrsao 10kg da nijesam osjetio. A hrana sto sam jeo skoro da nije imala proteina.

  4. #1304
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    Izvini koliko imaš sati treninga ti?

    Znaš, mene ne vjeruju da ne uzimam nikakave preparate. Ja znam o čemu pričam a evo ti i jedna moja slika da ne bi mlatili praznu slamu:
    ja ti vjerujem
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  5. #1305
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    Ja to nisam reka.. Reka sam da ne mora da uzima preparate osim ako neće da ide preko 100kg, što bi značilo da do 100kg može da dođe ishranom, bez, kako on kaze, proteina ili kreatina.

    E, da.. za definiciju.. Isto tako može da dođe do solidne definicije bez korišćenja bilo čega.
    Znači ne branim ja nikome da uzima što god oće, samo kažem da ja sve što oću postižem bez preparata. Eno slika pa prosudi.
    Lommy ako ti iko vjeruje za to da ne pijes nista od suplemetacije to sam ja Jer kroz tvoje kometare vidim da nijesi nikad dolazio u dodiru sa ovakvim stvarima E ovako caka kod proteina odnosno whey proteina(najzdravija moguca stvar nastala tr. obradom surutke ) je u tome sto je on najbrzi moguci protein tj. najbrze moze nahraniti nase izmorene misice posle treninga.To nije nikakva carobna formula ni precica do vrhunskih rezultata.Whey protein u jednu svoju mjericu-dozu ima 24 do 26 gr proteina surutke (ovo pricamo o obicnim koncetratima ) znaci to je manje nego primjera radi u jednu tunu u kojoj ima 30 gr.Znaci caka je u tome sto je to brz protein e sad i "ziva jaja" popiti je takodje brz protein ali je dosta zajebno zbog te samonele I najbolji izbor je taj whey.I jos nesto mislim logicno je da je 24 gr je 24 gr nije kao sto kruze price to ti je covjece kao da pojedes 2kg mesa ta jedna mjerica
    Znaci ishrana je NAJBITNIJA 50%,pozeljno je ishranom 2gr po kg a suplemetacija cini jedva 15 % i to je sporedna stvar jer bez dobre ishrane to je jedno veliko bacanje para!! Mislim moglo bi se oovome pricati danima :roll: A to za preko 100kg cistih misica(cast izuzecima a takvih je vrlo malo) vjerujmi da ide hemija o kojoj blage veze nemam,samo znam ko koristi to nije su mu sve u glavu
    Quote Originally Posted by nikolaNK View Post
    Ja nedeljno 5 puta treniram nego nemam zivota da jedem toliko. Ljetos sam se skroz pogresno hranio da sam smrsao 10kg da nijesam osjetio. A hrana sto sam jeo skoro da nije imala proteina.
    Pa i nemoj preko 5 puta jer misici trebaju odmora.A vidi Nikola ako ti to toliko prestavlja problem za pocetak jedi 4 obroka pa povecaj za neko vrijeme 5 pa i ako mognes ubaciti i taj 6 obrok jer opet ishranu moras ispostovat jer djavo ga je popio ako ne jedes dovoljno ! Ja kad sam pocinjao imao sam jaku volju i vremenom mi je uslo u naviku jesti toliko
    jer jednostavno gladan sam na svake dva ipo sata I ne jedi svasta izbaci sve moguce slatkise i brzu hranu !!! Jer to samo usporava tvoj napredak a to ti ne treba...
    Pon:Grudi
    Uto:Ledja
    Sre:odmor
    Cet:biceps triceps
    Pet:Ramena
    Sub:Noge
    Ned:odmor
    Treninzi nece trajati vise od 40 min max osim cetvrtkom kad radis 2 misica....

  6. #1306
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    ja ti vjerujem
    A što čoče se ti izdvajaš?

    Macak Bob... ja prvo što bi uzeo je Whey no nemam para
    Ono ja ga mogu uzet ali kad mi prifali para prvo što bi žrtvova je to.. Koliko bi, po tebe, izgubio kg kad bi presta da ga uzimaš?
    Last edited by Lommy; 29-11-09 at 19:46.


  7. #1307
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Macak Bob View Post
    Lommy ako ti iko vjeruje za to da ne pijes nista od suplemetacije to sam ja Jer kroz tvoje kometare vidim da nijesi nikad dolazio u dodiru sa ovakvim stvarima E ovako caka kod proteina odnosno whey proteina(najzdravija moguca stvar nastala tr. obradom surutke ) je u tome sto je on najbrzi moguci protein tj. najbrze moze nahraniti nase izmorene misice posle treninga.To nije nikakva carobna formula ni precica do vrhunskih rezultata.Whey protein u jednu svoju mjericu-dozu ima 24 do 26 gr proteina surutke (ovo pricamo o obicnim koncetratima ) znaci to je manje nego primjera radi u jednu tunu u kojoj ima 30 gr.Znaci caka je u tome sto je to brz protein e sad i "ziva jaja" popiti je takodje brz protein ali je dosta zajebno zbog te samonele I najbolji izbor je taj whey.I jos nesto mislim logicno je da je 24 gr je 24 gr nije kao sto kruze price to ti je covjece kao da pojedes 2kg mesa ta jedna mjerica
    Znaci ishrana je NAJBITNIJA 50%,pozeljno je ishranom 2gr po kg a suplemetacija cini jedva 15 % i to je sporedna stvar jer bez dobre ishrane to je jedno veliko bacanje para!! Mislim moglo bi se oovome pricati danima :roll: A to za preko 100kg cistih misica(cast izuzecima a takvih je vrlo malo) vjerujmi da ide hemija o kojoj blage veze nemam,samo znam ko koristi to nije su mu sve u glavu

    Pa i nemoj preko 5 puta jer misici trebaju odmora.A vidi Nikola ako ti to toliko prestavlja problem za pocetak jedi 4 obroka pa povecaj za neko vrijeme 5 pa i ako mognes ubaciti i taj 6 obrok jer opet ishranu moras ispostovat jer djavo ga je popio ako ne jedes dovoljno ! Ja kad sam pocinjao imao sam jaku volju i vremenom mi je uslo u naviku jesti toliko
    jer jednostavno gladan sam na svake dva ipo sata I ne jedi svasta izbaci sve moguce slatkise i brzu hranu !!! Jer to samo usporava tvoj napredak a to ti ne treba...
    Pon:Grudi
    Uto:Ledja
    Sre:odmor
    Cet:biceps triceps
    Pet:Ramena
    Sub:Noge
    Ned:odmor
    Treninzi nece trajati vise od 40 min max osim cetvrtkom kad radis 2 misica....
    100 puta ispricano, al' neka si opet napisao :twist:
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  8. #1308
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    A što čoče se ti izdvajaš?

    Macak Bob... ja prvo što bi uzeo je Whey no nemam para
    Ono ja ga mogu uzet ali kad mi prifali para prvo što bi žrtvova je to.. Koliko bi, po tebe, izgubio kg kad bi presta da ga uzimaš?
    Zasto bi gubio ista, ako nastavis normalno da se hranis ?
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  9. #1309
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    A što čoče se ti izdvajaš?

    Macak Bob... ja prvo što bi uzeo je Whey no nemam para
    Ono ja ga mogu uzet ali kad mi prifali para prvo što bi žrtvova je to.. Koliko bi, po tebe, izgubio kg kad bi presta da ga uzimaš?
    Pa znas kako.... whey-surutka-hrana,mislim sve receno.Znaci to je kao da si prestao da jedes pilece meso ili tuni ili jaja ... kapiras
    Dok je kreatin totalno druga prica klasicni monohidrat koji pomalo navlaci vodu.... Ali ako ti je ishrana dobra to uopste ne treba da te zamara iako je po mene krealkalin br 1 numero uno nmjeravam da ga probam sledeceg mjeseca ako pokupi koju kintu...
    I da ti kazem jos nesto kad kazu kako proteini nijesu zdravi pitaj onda sta su sadrzile one kasice iz prodavnice koje su ti davali da jedes kada si bio mali
    oktagon jel ti ide malo na zivac kad cujes komntare aa zajbi ti to ma on pije :mrgreen: znasi ti koliki bih ja bio da ja pijem
    Odoh sad da smlatim kantu sabackog sira

  10. #1310
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije ti ni krealkalin nista posebno vjeruj, monohidrat FTW, svi ti fensi oblici, kreatini 5,6,8,10 generacije, sve isto... Zna se sta je funkcija crea.

    A idu li mi takve price na zivce, isle su, vise sam oguglao :kamikaza:
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  11. #1311
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko utice teretana na rast covjeka koji je u razvoju.. Npr. 18 godina..
    "Čistim ođe, nema tu gospode."

  12. #1312
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ja sam počeo sa 17 i imam 187cm sad... Ne rastem nešto u zadnje vrijeme ali se ni ne smanjujem


  13. #1313
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Forever View Post
    Koliko utice teretana na rast covjeka koji je u razvoju.. Npr. 18 godina..
    Ciste gluposti ! Ne opterecuj se takvim stvarima vec pravac u prvi gym

  14. #1314
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    creatin služi za definiciju mišića, zar ne?
    a šta se po vama koristi za dobijanje mase, ne mislim sad neke ogromne kilaže, tu do 6,7 kg?

  15. #1315
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Kreatin

  16. #1316
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Macak Bob View Post
    Ciste gluposti ! Ne opterecuj se takvim stvarima vec pravac u prvi gym
    Treniram ja vec oko mjesec dana nego cisto da pitam... Hvala.
    Edit : Jos jedno pitanje ?
    Cuh nedje ili procitah, ne znam ni sam, da je posle treninga dobro odradit' par vjezbica za rastezanje? Koje su to vjezbe?
    Probah search odje ali ne nadjoh nista.
    Last edited by Forever; 12-12-09 at 17:47.
    "Čistim ođe, nema tu gospode."

  17. #1317
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Osiris View Post
    creatin služi za definiciju mišića, zar ne?
    a šta se po vama koristi za dobijanje mase, ne mislim sad neke ogromne kilaže, tu do 6,7 kg?
    Eveee ti ansvera.

    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  18. #1318
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Osiris View Post
    creatin služi za definiciju mišića, zar ne?
    a šta se po vama koristi za dobijanje mase, ne mislim sad neke ogromne kilaže, tu do 6,7 kg?
    koja crna defka sa kreatinom :mrgreen: kad si na defki,kreatin nikako ! Na masi sto vise ugljenih hidrata jer kvalitetnu masu ne moze nikako bez dobre ishrane sa dosta ugljenih hidrata iz krompira,oriza,raznih zitarica mada ovsene su zakon Kreatin je za snagu i izdrzljivost a ne za masu... I vidi prvo Ishrana pa sve ostalo,jer djabe tebe i animal cutssa bcaa i gluteminom ako ti ishrana nije 100%

  19. #1319
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Forever View Post
    Treniram ja vec oko mjesec dana nego cisto da pitam... Hvala.
    Edit : Jos jedno pitanje ?
    Cuh nedje ili procitah, ne znam ni sam, da je posle treninga dobro odradit' par vjezbica za rastezanje? Koje su to vjezbe?
    Probah search odje ali ne nadjoh nista.
    Najbitnije da pocetku se dobro zagrijati nekim najsnovnim vjezbama a za posle treninga to i ne radim mada sam cuo da je dobra stvar....



    Oktagon sad prije neki dan vidjoh tvoje slike.. valjda... mislim isti potpis oktagon... svaka cast na postignuti izgled kidas brate

  20. #1320
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    mačak.. pomenu pahuljice.. ja jedem zobene non stop? Koje su najbolje?


  21. #1321
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Macak, kakve veze imaju UH sa masom ? Za masu treba sto vise proteina, u kombinaciji sa uh zbog insulina, a ovsene su dobre

  22. #1322
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Macak Bob View Post
    Najbitnije da pocetku se dobro zagrijati nekim najsnovnim vjezbama a za posle treninga to i ne radim mada sam cuo da je dobra stvar....



    Oktagon sad prije neki dan vidjoh tvoje slike.. valjda... mislim isti potpis oktagon... svaka cast na postignuti izgled kidas brate
    istezanje nakon teretanje je zbog mlijecne kiseline

  23. #1323
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    mačak.. pomenu pahuljice.. ja jedem zobene non stop? Koje su najbolje?
    Pa zbog sastava Ovsene ! Nije losa kombinacija ujutro pola litre mleka 0,5 i 100gr ovsenih sa kasikom meda i naravno jos nesto uz to ....

  24. #1324
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Macak, kakve veze imaju UH sa masom ? Za masu treba sto vise proteina, u kombinaciji sa uh zbog insulina, a ovsene su dobre
    Pa dobro podrazumijeva se znaci oko treninga pogotovo posle idu kvalitetni UH a naravno nijedan obrok nije samo uh jer to je energija a proteini su ti koji grade.Jer aKO ne uneses dovoljno uh ili skoro nimalo,proteini se koriste za energiju a to i nije bas idealno..... Znaci na masi vise uh na defki sto majne znci ne totalno napolje vec u manjim kolicinama A bez proteina se ne moze,mislim logicno je to je ipak ono najjbitnije....

  25. #1325
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Macak Bob View Post
    Pa zbog sastava Ovsene ! Nije losa kombinacija ujutro pola litre mleka 0,5 i 100gr ovsenih sa kasikom meda i naravno jos nesto uz to ....
    a ja kupujem zobene evo godinama sunce ti žarko
    Mnogo ti je po litra mlijeka sa 100 grama... Ja uzimam oko 250ml mlijeka sa 100gr pahuljica..


Page 53 of 401 FirstFirst ... 34349505152535455565763103153 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •