Page 213 of 401 FirstFirst ... 113163203209210211212213214215216217223263313 ... LastLast
Results 5,301 to 5,325 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #5301
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pojeo gulaš, igrao fudbal, popio litar čokoladnog, pošao u teretanu, završio i popio još litar čokoladnog...Tuširanje, šišnjanje na forum, sad pala večera a la samson:



    #može_mi_se #dirty_bulk #eat_to_grow #eat_like_a_pig_ripped_like_jesus #1k_kcal_warning
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  2. #5302
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    a president mladi?
    For sa Ellom i Meggle-om je što imaju samo 1-2g UH na 100g, pa su pogodni za low-carb dijete... Tako da ako nisi na nekom baš strogom režimu da mjeriš svaki gram, svaki mladi/obrani sir će biti OK...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  3. #5303
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Ja nznm kako nekom3 moze biti ljepse pojesti te ogavne sireve..umjesto fino 200gr junetine brate i miiiran

  4. #5304
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Ja nznm kako nekom3 moze biti ljepse pojesti te ogavne sireve..umjesto fino 200gr junetine brate i miiiran
    Zato što nije zdravo, npr? Crveno meso, a naročito govedina, povećava rizik od kardiovaskuralnih bolesti. Treba ga jesti, ali u razumnim količinama - idealno jednom do dvaput nedjeljno.

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    +1 Čuo sam priče oko grčkog jogurta i odje na forum, ali ti što sam ja gledao po supermarketa su smeće, sastav vidimo se...
    Pa sve zavisi kako koji jogurt. Ima i grčki jogurt sa 1 posto masti, ali mislim da to niko ne proizvodi na Balkanu.


    Ja povremeno uzimam hrvatski polumasni z' Bregov - na 100g sadrži 12g proteina, 4g masti, 3g UH, što nije loše.

    Trapist je generalno vrlo masan sir, najčešće ima oko 30g masti, od čega je zasićenih masti 20g. Ovo važi i za ove naše stare sireve tipa pljevaljski i sl.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  5. #5305
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Ja nznm kako nekom3 moze biti ljepse pojesti te ogavne sireve..umjesto fino 200gr junetine brate i miiiran
    Pa nisu sirevi zamjena za meso, svaki izvor proteina je drugačiji Idealno je u svakom obroku kombinovati proteine iz raznih izvora. Pritom, ovi sirevi se popularno jedu uveče jer su izvor kazeina
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  6. #5306
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ако видите по граду нешто абнормално велико, не бојте се, то је само Петар Кланчир доша' у по$ету.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  7. #5307
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    424
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @samson
    @kaljestro

    momci, hvala na savjetima...

  8. #5308
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Zato što nije zdravo, npr? Crveno meso, a naročito govedina, povećava rizik od kardiovaskuralnih bolesti. Treba ga jesti, ali u razumnim količinama - idealno jednom do dvaput nedjeljno.


    Pa sve zavisi kako koji jogurt. Ima i grčki jogurt sa 1 posto masti, ali mislim da to niko ne proizvodi na Balkanu.


    Ja povremeno uzimam hrvatski polumasni z' Bregov - na 100g sadrži 12g proteina, 4g masti, 3g UH, što nije loše.

    Trapist je generalno vrlo masan sir, najčešće ima oko 30g masti, od čega je zasićenih masti 20g. Ovo važi i za ove naše stare sireve tipa pljevaljski i sl.

    zBregov jogurt? jel to razlicito od kisjelog mlijeka? Posto ja pijem jogurt zbregov imas 2.8 i 0.9, zelena i plava boca, ima 4g proteina na 100ml, odnosno 40g na litru...i oko 600kCal...ostalo me ne zanima
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  9. #5309
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ne, nego sir - meki, polumasni.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  10. #5310
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Zato što nije zdravo, npr? Crveno meso, a naročito govedina, povećava rizik od kardiovaskuralnih bolesti. Treba ga jesti, ali u razumnim količinama - idealno jednom do dvaput nedjeljno.
    Ahahah,ok..idealno dva puta nedeljno,a koja gramaza je idealna? 128gr? Mitovi druze,mitoviii

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Pa nisu sirevi zamjena za meso, svaki izvor proteina je drugačiji Idealno je u svakom obroku kombinovati proteine iz raznih izvora. Pritom, ovi sirevi se popularno jedu uveče jer su izvor kazeina
    E hvala ti sto si mi objasnio ovo..sirevi ruuuuls!

  11. #5311
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Previse mesa i jeste stetno, koga god interesuje moze guglati..Ljudskom organizmu mnogo vise prija vegeterijanski ili cak veganski nacin prehrane..Dje su ti ocnjaci za meso?

    U CG naravno postoji mit da treba sto vise mesine raskubati...Seljacki neuki mentalitet..A pola stanovnistva uzima meso u Lakovic, Voli, Diskont i slicno...Da samo vidite kako se odnose prema tom mesu prije stavljanja u vitrine...baci se sve na glibave plocice, vatrogasnim smrkom se poliva da se skinu naslage skrame, budji i svacega sto se talozilo dok je doslo do tu, strize se i uzbrizgavaju razni rastvori da ne bazdi i da bude fino mekano..Licno sam gledao ovaj proces i smucilo mi se...Ko je mesojed (kao ja jos uvijek nazalost) neka podje na selo kod nekog čiče, uzme meso od njega i u Lakovic pa neka spremi u uporedi. To su ne 2 nego 19 svjetova. Al dobro..Mesna industrija je zlo...Profit. Profit. Profit.

    Nego, koliko se ceka otprilike sa BB dostava? Narucih jutros nesto pa da znam sto me ceka, na sajt pise do 20 radnih dana a kako je u praksi?
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  12. #5312
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    ^
    Stetno za?Daj neki dokaz,ali ne neku studiju glupavu,sto je radio tamo neki kvazi naucnik.
    A mislis da mi odavde,sa ovog podforuma ne znamo kakvo je to meso i odakle stize i kolikog je kvaliteta itditd ? srecom ja ne uzimam od tih pomenutih prodavnica..a naravno da je najbolja opcija uzeti od nekog seljanina,zaklat i banja!Ali meni npr kome treba file,ne isplati se kupovat cijelu kokosku zbog toga,mada i ove kod nas kokoske se hrane,hm..

    Sa bb dostava nema nekog pravila.Evo ja cekam skoro mjesec dana..Kako te zapane

  13. #5313
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Previse mesa jeste štetno, zbog holesterola i čuda...Ali koje su to količine nisam siguran, dosta je individioalno, mada mislim da se pola kile može jesti, makar ako se trenira...

    S druge strane priča da prija vegeterijanski način ishrane i za očnjake ti ne pije vodu. Ljudska evolucija je počela kada su smislili kako da zaždiju vatru i termički obrade meso, i tako su mogli mnogo više proteina da unesu nego ranije i da razviju mozak. Očnjaci nisu za meso nego za lov, životinje ne žvaću očnjacima nego dave i ubijaju plijen. A homo sapiens ima ruke i alate za ubijanje.

    Za mit cuo nisam, makar se u mojoj familiji teži raznovrsno jesti, s druge strane nema loše ničeg u tome, bitno je kako se sprema to meso, više nego koliko često ga jedeš. Ja ga uzimam u Planu, naučiš posle nekog vremena da ocijeniš kvalitet mesa, vidi se to po boji il na kraju krajeva probaš tamo amo...
    Last edited by Loverclocker; 22-11-14 at 14:55.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  14. #5314
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odradih 6x3 cucnjeve @80% od 1RM...zagrijah se i poceh bench.... i reko aj da probam 110kg mogu li, jer mi je to neki rekord iz avgusta...Cim sam odvojio sipku sa stalka vidim da ce biti lagano...bas premijesno kako lako izbacih. Vratih onda tezinu na 85kg sa kojima radim, odradih vratilo...a cijelo vrijeme me kopka mogu li 120...

    I posle vratila stavljam 120kg na bench, polako spustih, digoh uz malo naprezanja na po puta, ali sve sam. Bez krivljenja kicme, cimanja, odbijanja od grudi!

    WooHoo NEW PERSONAL BEST! IDEMO RUKE GORE I NEKA MRDAJU GUZE! :victorious::yipiiii::yipiiii:
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  15. #5315
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ако мислиш да чиче не купују грануле и стартере за прасад и кокошке, грдно се вараш...


    Нека је са срећом, јуначе :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  16. #5316
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Braavao tigre! samo gazi! :P

  17. #5317
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,621
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Otišla mi je zadnja loža u tri lepe. Dajte neku preporuku, čime mazat' to.

  18. #5318
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Нека је са срећом, јуначе :Д
    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Braavao tigre! samo gazi! :P
    :bull_head: :tyrannosaurus: :bull_head:

    Inace ono mi se ipak javljalo po malo, sa nelagodom, dok radih cucnjeve...moram nedje zvat kaljestra na trening, ak smiE doc u Zagoric Il da se ja pojavim kod pashterije unione demoratiq u Tuzi
    Pa da vidimo esam li lud ili blesav Mada mozda najlakse klip da okacim xD
    Last edited by Loverclocker; 23-11-14 at 15:22.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  19. #5319
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slope666 View Post
    Otišla mi je zadnja loža u tri lepe. Dajte neku preporuku, čime mazat' to.
    Podji prvo kod doktora da ti to pogleda, ako je u tri lepe, onda sumnjam da se mazanjem moze spasit situacija...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  20. #5320
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Inace ono mi se ipak javljalo po malo, sa nelagodom, dok radih cucnjeve...moram nedje zvat kaljestra na trening, ak smiE doc u Zagoric :grin: Il da se ja pojavim kod pashterije unione demoratiq u Tuzi :grin:
    Pa da vidimo esam li lud ili blesav :grin: Mada mozda najlakse klip da okacim xD
    Нећемо код мене јер фали и тегова и справа и свега :Д
    Мога' бих неђе доћ' таман у Загорич ако скупим мудах за такав подвиг, ваљало би то, да се избуцамо на неки тренинг да ваља, пошто је мени теретана боже ме сачувај :Д

    Otišla mi je zadnja loža u tri lepe. Dajte neku preporuku, čime mazat' to.
    То што рече Лавклокер отприлике... Или се смири мало, нека ти масира неко, па виђи како се понаша то...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  21. #5321
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    :bull_head: :tyrannosaurus: :bull_head:

    Inace ono mi se ipak javljalo po malo, sa nelagodom, dok radih cucnjeve...moram nedje zvat kaljestra na trening, ak smiE doc u Zagoric Il da se ja pojavim kod pashterije unione demoratiq u Tuzi
    Pa da vidimo esam li lud ili blesav Mada mozda najlakse klip da okacim xD
    Sve ce ti se vise i javljat.Pauzica manja sto se cucnjeva tice,vjezbe sto smo gore spominjali,pa kad prodje onda poceti pametno i raditi na tehnici.Nece cucnjevi nidje pobjec,veeeruj mi :P

  22. #5322
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma glupost je neka u pitanju...moram viđet to
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  23. #5323
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Мала паузица са чучњевима, још јаче и са више кила :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  24. #5324
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Poceo sam da idem na LesMills Body Pump program (eo 15 dana). Malo kg, a puno ponavljanja u seriji za svaku grupu misica. I tako 3x nedjeljno.



    Meni, koji skoro nista od ovoga ne radim, ovo prija, ali ne znam do kojeg momenta moze i sto mogu da ocekujem od ovakvih vjezbi. Probao sam 15 dana prije ovoga sam u teretanu sa vjezbama koje mi je sparco preporucio ali se nisam snaso. Ili ne mogu masu toga da uradim ili fali pomoc ili motiva. Cini mi se poslije treninga da sam samo vrijeme izgubio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  25. #5325
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Шибај док прија и док ти одговара, тј док видиш напредак, јер ако ниси тренира' до сад, неизбјежно је постић' напредак са било каквим вјежбањем,...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

Page 213 of 401 FirstFirst ... 113163203209210211212213214215216217223263313 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •