Page 209 of 401 FirstFirst ... 109159199205206207208209210211212213219259309 ... LastLast
Results 5,201 to 5,225 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #5201
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tema je bodybuilding.Sport kao svaki drugi.Zadnje 2 stranice pise se o svemu samo ne o bodybuildingu.A ovo nije prvi put da neko kao sto je Donjeck uleti i napravi pomamu.

    @Donjeck

    Drug, ako imas neki konstruktivni savjet da das, vezan za sistem treninga, ishranu, suplementaciju, rado cemo te saslusat.Mada mislim da nemas, jer si u prethodnim postovima iznio par gluposti, tako da bih rekao da si dosta nestrucan sto se tice bodybuildinga.

    Sto se tice tih sifonjera koje ti spominjes.Ok, vecina njih, da se ne lazemo, jesu masni idioti, koji kljukaju u sebe sto stignu, i kojima je cilj da stignu Kikinih famoznih 55cm bicepsa.Medjutim, tu ima jos jedna "kategorija" ljudi, a to su powerlifteri.To je takodje kao i bodybuilding sport kao i svaki drugi, koji zahtijeva sto vecu misicnu masu, tako da tim ljudima nema druge nego da izgledaju ka sifonjeri.

    Ponavljam, ako imas da das neki savjet, saslusacemo te, ako si dosao da hejtujes, nemoj molim te.Otvori temu na "Sve i svasta" pa im tamo jeebi i oca i majku.

  2. #5202
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na primjer, iznio sam koje gluposti? Argumentuj.

  3. #5203
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Donjeck View Post
    Na primjer, iznio sam koje gluposti? Argumentuj.
    Hhaha ma ti si totalni kralj. Ti imas muda, 50 kila i iq 170 jer ti se sive celije nisu pretvorile u misice Ti si skolski primjer jako iskompleksiranog mladica

    Nego da zavrsimo, od sad samo o temi.

    Posto sam skidao kilograme i trcao i do 5 puta nedeljno, dosta sam pao sa kilazom. 187cm i 92kg..danas se izvagah. U teretani sam radio cisto da zadrzim koliko toliko gornji dio tijela. E sad kako ide zima malo bih da krenem sa tezinama jacim i da doguram tu do 100kg. Najbolje se osjecam na toj kilazi. Nisam proteine kupovao ima godina dana, pa me zanima je li ok cijena ''Optimum gold whey'' 60e 2.2kg cini mi se.
    Last edited by samson; 01-11-14 at 15:12.

  4. #5204
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Hhaha ma ti si totalni kralj. Ti imas muda, 50 kila i iq 170 jer ti se sive celije nisu pretvorile u misice Ti si skolski primjer jako iskompleksiranog mladica

    Nego da zavrsimo, od sad samo o temi.

    Posto sam skidao kilograme i trcao i do 5 puta nedeljno, dosta sam pao sa kilazom. 187cm i 92kg..danas se izvagah. U teretani sam radio cisto da zadrzim koliko toliko gornji dio tijela. E sad kako ide zima malo bih da krenem sa tezinama jacim i da doguram tu do 100kg. Najbolje se osjecam na toj kilazi. Nisam proteine kupovao ima godina dana, pa me zanima je li ok cijena ''Optimum gold whey'' 60e 2.2kg cini mi se.
    Dobra je to cijena za Optimum gold. 59e je u proteini.si ispod stadiona u pg

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

  5. #5205
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li neko da sankcionise samsona, bezmudog pokusaja od sifonjera, cisto zdrave diskusije radi?

  6. #5206
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Donjeck View Post
    Neoptereceni trening je trening od nekih 45 minuta do sat vremena za razliku od "opterecenog" treninga koji traje 3 sata i duze. Neoptereceni trening je trening sa sistematicno pripremljenim redosljedom vjezbi, serija, ponavljanja, i odmora izmedju serija pri kojem se ne radi sa tezinama samo radi TEZINA i da bi se "izbacilo sto vise" pri tom zanemarujuci kontraproduktivnost i stetnost takvog forsiranja. Mislim da sam jasan.



    E o ovome, izmedju ostalog, ja pricam, Kaljestro. Ko bi, normalan, zelio da izgleda kao SIFONJER aka disfunkcionalni invalid??

    Dok god vam je izgled ispred kondicije i dok god mislite da vam misicna masa moze nadomjestiti bezmudost (u svadji) ili nesrcanost (u muvanju zena) pisi propalo. Kad pocnete da trenirate da bi bili fit, da bi bili u kondiciji, bez opterecivanja izgledom onda cete biti na pravom putu a izgled ce doci sam po sebi. Ovo govorim uopsteno, nije upereno na nikog pojedinacno jer vas ne poznajem.
    Evo da argumentujem koje si ti to gluposti iznio, uzecu samo ovaj post, da ne bih previse sirio pricu.

    1. 45-60 minuta trening moze da se izvede samo u slucaju da se radi kruzni trening.I to jedva.Racunaj da ti je 10 minuta zagrijavanje.Neki optimalni trening sa tegovima, racunajuci ukupno 20 serija MORA da traje minimum 45 minuta.Na to dodas na kraju treninga kardio (20-30min) ili trbusnjake ili jednostavno istezanje.Znaci ispod sat ipo vremena nema trika da se odradi normalan trening.Meni licno trening traje oko 2 sata.

    2.Ne moze svaki trening da bude isti.I to iz vise razloga.Jedan od razloga je taj sto moras mijenjati trening, jer se vremenom misic navikava na jedan isti, te moras ubacivanje drugih vjezbi da sokiras misic.Drugi razlog je taj sto se ne osjecas svaki dan u teretani isto.Nekad si slabiji, pa jednostavno ne mozes da odradis trening kakav si zamislio, a nekad se osjecas predobro, pa uradis dosta vise od toga sto si zamislio.Sve to zavisi od vise faktora.Koliko si odmarao, sta si jeo prije treninga, sta si jeo citavi dan prije toga, kakvo ti je opste stanje organizma, kakav ti je bio san itd itd.

    3.Jedan od ciljeva u bodybuildingu je izgradnja misicne mase.Istrazivanjima je utvrdjeno da se misicna masa najbolje izgradjuje upravo forsiranjem tezina.Naravno da treba ici na sto vece tezine, ali pri tome treba paziti na tehniku izvodjenja same vjezbe.Ne vidim zasto bih ja neku vjezbu koju mogu da odradim sa 100kg radio sa 70kg.O kakvoj kontraproduktivnosti i stetnosti ti pricas?Dok god pravilno radis vjezbu, sacuvaces i zglobove i kicmu, pa da ces stavit 500kg.

    4.BODYBUILDING je sport u kojem izgled jeste najvazniji.To je prva stvar.Druga stvar, ne vidim zasto neko ne bi mogao da ima i izgled i kondiciju.Jedan od sastavnih djelova bodybuildinga je kardio trening, tj trcanje, biciklo, nordijsko itd.Glupo mi je sebe da uzimam za primjer ali eto idem u teretanu, radim trening sa tegovima pa i dalje mogu istrcat 10km kad god oces.

    Evo u jednom postu si iznio 4 gluposti.I to nisam svaku opsirno razmotrio, da ne bih smarao ovaj narod.

    Ontopic:

    Sto se wheya tice, vjerujte mi svaki vam je isti, dok god uzimate kod provjerenog prodavaca i provjerene proizvodjace.Razlika u pojedinim je ta sto neki ima 30%izolata 70% posto koncetrata, neki 40-60, ali to je nesto sto mi kao rekreativci ne mozemo da osjetimo.Gledajte koji vam je najekonomicniji.Imate u proteini.si ispod stadiona PRO-10 protein od 1kg.Mislim da je 22e.Dobar ukus, ima i nekih 5g bcaa na mjericu ja mislim, sasvim solidan, i nista vam nece gori bit od Optimum-ovog.

  7. #5207
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1. 45 minuta efektivnog treninga je i vise nego dovoljno, cak je i preporucljivo iz mnogo razloga. Zagrijavanje i istezanje se podrazumijeva u vremenu prije i nakon efektivnog treninga, mislio sam da je to nepotrebno naglasavati ali ocigledno jeste.

    2. Ko je rekao da svaki trenig treba da bude isti? O cemu ti?

    3. Ne znas o kojoj stetnosti i kontraproduktivnosti pricam? Ne umijes da razlikujes "efektivno" povecanje tezine od povecanje tezine "da bi se izbacilo vise" uz zanemarivanje tehnike izvodjenja same vjezbe?

    4. Opet suvisno trabunjanje... Svakom iole normalnom covjeku izgled ne moze i ne smije biti ispred zdravlja, funkcionalnosti i opste kondicije. Naravno. covjek moze lijepo izgledati i ako ne izgleda kao disfunkcionalna vreca mesa. Vjerovao ili ne.

    Ja sam bio jasan a ti, sa druge strane, ili ne kapras poentu ovoga o cemu ja pisem ili pises cisto da bi nesto pisao ma koliko to nepovezano i besmisleno bilo.

  8. #5208
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Donjeck View Post
    1. 45 minuta efektivnog treninga je i vise nego dovoljno, cak je i preporucljivo iz mnogo razloga. Zagrijavanje i istezanje se podrazumijeva u vremenu prije i nakon efektivnog treninga, mislio sam da je to nepotrebno naglasavati ali ocigledno jeste.

    2. Ko je rekao da svaki trenig treba da bude isti? O cemu ti?

    3. Ne znas o kojoj stetnosti i kontraproduktivnosti pricam? Ne umijes da razlikujes "efektivno" povecanje tezine od povecanje tezine "da bi se izbacilo vise" uz zanemarivanje tehnike izvodjenja same vjezbe?

    4. Opet suvisno trabunjanje... Svakom iole normalnom covjeku izgled ne moze i ne smije biti ispred zdravlja, funkcionalnosti i opste kondicije. Naravno. covjek moze lijepo izgledati i ako ne izgleda kao disfunkcionalna vreca mesa. Vjerovao ili ne.

    Ja sam bio jasan a ti, sa druge strane, ili ne kapras poentu ovoga o cemu ja pisem ili pises cisto da bi nesto pisao ma koliko to nepovezano i besmisleno bilo.
    1.A druze, uzmi za primjer da ces da odradis 20 radnih serija, znaci ne racunamo serije zagrijavanja.Samo izvodjenje vjezbe, dok se namjestis dok odradis vjezbu ti je otprilike minut, ako radis pravilno.To ti je znaci samo 20 minuta za aktivno radjenje vjezbi.A dje ti je tu odmor izmedju serija dje ti je kardio dje su ti trbusnjaci?Pa majka mu stara, eo neka se javi neko ko ozbiljnije trenira sa ovoga foruma da moze da odradi normalni trening za 45 minuta.Nema takvog coeka.Ima manekena, sto dodju u teretanu cisto da bi mogli da se chekiraju na facebook da su "at Benex gym"..Ko god malo ozbiljnije trenira to je neizvodljivo jednostavno.

    2.Ti si rekao da bi taj tvoj "neoptereceni" trening trebao da ima unaprijed isplanirano sve.Broj serija, odmor izmedju serija itd.E ne moze to upravo iz razloga koji sam naveo.A to je kako se u datom trenutku osjecas.Primjer...Isplaniras da ces izmedju serija da pauziras minut..Zadihan si, disanje ti nije stabilizovano, ruke te bole nenormalno...Oces i dalje da sjednes i da odradis seriju?Isto tako u obrnutom slucaju, ako si planirao 90 sec npr, a ti lagano mozes da je odradis posle 40sec naravno da ces odradit seriju, i time dici samu dinamiku treninga.Ja o tome pricam, a ti se ocigledno pravis lud.

    3.Jesam li ja fino naglasio da se tezine forsiraju SAMO dok je tehnika izvodjenja vjezbe pravilna.A ti mi pricas neke druge price.

    4. 1)Zasto bih samo bavljenje bodybuildingom bilo nezdravo?O cemu pricas ti druze?Dok god se ne koriste anabolici i pravilno se izvode vjezbe (znaci cuvaju se zglobovi i kicma) coeku samo bolje moze bit od treninga, i ljepse ce se osjecat.
    2)Opet ti o kondiciji...Izadju li bodybuilderi na takmicenja da pokazu masu i oblik svojih misica ili im stave trake za trcanje pa se takmice ko ce vise da istrci?

    Ti na nesto sto ja kazem zazmuris pa se napravis lud, dok kod drugih stvari izobrces ono sto sam rekao i trazis neki drugi smisao koji bi tebi u ovoj raspravi odgovarao.

    I ne znam zasto svi imaju tu neku odbojnost prema velikim i misicavim ljudima.Prozivaju njih da su iskompleksirani, a upravo su ti sto prozivaju puni kompleksa.

    To sto ti druze vjerovatno ne mozes mac nikudj u teretanu, pa bi ti odgovaralo da se bodybuilding zasniva na tome sto ti potenciras, to je tvoj problem.Ali nemoj da solis pamet meni i momcima koji znaju mnogo vise od tebe radi toga.Ja ne izmisljam toplu vodu, ja sam naveo cinjenice i stvari koje svaki bodybuilder svijeta radi kako bi postigao sto bolji rezultat.

  9. #5209
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    eo ja da uletim iako sam amater odje
    posto sam dosta programa 'ukrao' iz p90x, meni npr shoulders&arms trening traje 50 minuta, ukljucujuci zagrijavanje
    rade se ramena biceps triceps (bez pauza izmedju)..onda 30 do 40 sekundi odmor..posle 3 ili 4 serije odmor od 60 sekundi i onda opet jos toliko
    ako ces da odmaras malo duze mozes ga razvuc mozda na sat..sat i 10 minuta i to je to

    grudi/ledja 60tak minuta

    pozic
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  10. #5210
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je to. Do sat vremena maksimum ili, prevedeno u broju serija, 20 do 25 radnih serija po treningu. Nego svaka prica se razvodni, pa gubi smisao.

  11. #5211
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ja sam ovo samo naveo svoj primjer..a i koliko 'guglam' i ucim se, uglavnom se sve vrti oko sat vremena maximum
    ovo sto ja radim ej malo drugacije od klasicnog 'ledja biceps / grudi triceps/' treninga jer odje trebaju manje pauze. Kad radis biceps tj zatezes ga, triceps se opusta i ne moras pravit pauzu uopste

    i da kucnem, taj trening + mali broj ponavljanja sa velikim tezinama + dosta negative reps (i to usporim po 3,4 sekunde kad spustam) = napravio sam odlicne rezultate za 2 mjeseca
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  12. #5212
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Hhaha ma ti si totalni kralj. Ti imas muda, 50 kila i iq 170 jer ti se sive celije nisu pretvorile u misice Ti si skolski primjer jako iskompleksiranog mladica

    Nego da zavrsimo, od sad samo o temi.

    Posto sam skidao kilograme i trcao i do 5 puta nedeljno, dosta sam pao sa kilazom. 187cm i 92kg..danas se izvagah. U teretani sam radio cisto da zadrzim koliko toliko gornji dio tijela. E sad kako ide zima malo bih da krenem sa tezinama jacim i da doguram tu do 100kg. Najbolje se osjecam na toj kilazi. Nisam proteine kupovao ima godina dana, pa me zanima je li ok cijena ''Optimum gold whey'' 60e 2.2kg cini mi se.
    Ne kupuj optimum gold. Zna se da to nije onaj origigi. Ja uzeh USN sad. I svi kazu da je bolji

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  13. #5213
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Napravio si rezultate jer radis ispravno i kako treba. Naravno da se sve vrti oko sat vremena (45-60 minuta). To je upravo ono o cemu ja pricam. Ja radim po jednu misicnu grupu, sve odvojeno, trening mi nikad ne predje sat vemena a najcesce traje 50-ak minuta. Uz to, u toku nedjelje, 3 puta nedjeljno odradim dobar kardio i to je to... TUT (time under tension) je vrlo bitan. Ja praktikujem 3:3, najvise mi prija, i praktikujem ga uvijek cak i prilikom vjezbi na vratilu. Bude dosta teze ali jbga... U tome je i kvaka. Preporucio bih ti da ramena radis u jednom danu i to da radis po dvije vjezbe u tri serije sa 8-10 ponavljanja u seriji i to bas ovim redom: srednje, zadnje pa prednje rame. Srednje je uvijek najmanje razvijeno dok je prednje najrazvijenije jer se aktivira i prilikom bendz presa i slicno...

  14. #5214
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Ne kupuj optimum gold. Zna se da to nije onaj origigi. Ja uzeh USN sad. I svi kazu da je bolji

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk
    sto velis to ?
    nije original gold? e pa...

    a ovo da je USN bolji...ne znam sto da ti kazem mislim ako je izolat kao i ovaj gold - 'nama' amaterima je sve to isti ****

    optimum gold je najprodavaniji suplement na bodybuilding.com otkad postoji taj sajt i to duzi niz godina uprkos jakoj cijeni
    sad vrijedi li puknut toliko para za izolat i oce li rekreativcima obicni whey od 30/40 eura zavrsit posao isto - to je diskutabilno
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  15. #5215
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kad sam se vec raspisao, valja pomenut iskustvo sa bsn cellmass... pio sam ga mjesec dana kao glavni i jedini post-workout, nisam imao drugi izvor kreatina. A samo zato sto sam ovo uzeo dok je bila akcija buy one get one free...

    uglavnom mnogo krace traju 'upale' i svakako se osjeti i VIDI razlika. Drugo nemam sto pisat bez da kopiram 10000 reviews-a sa ostalih sajtova

    probah i c4 jer je isto bio 50% popust i odlican je ali mislim da cu da ga batalim zbog nekih privremenih srcanih 'problemcica' pa moram da izbjegavam kofein i stimulanSe
    inace radi kao sto vele da treba i duplo je bolji od n.o xplode (makar meni)
    uz to sam furao i optimum gold naravno

    1. septembra sam poceo 'bulk' fazu i tad sam imao 87 kg
    trenutno imam 94 kg
    visok sam 188 ili 189 ako znam pomamiose

    daleko od toga da je 'cisti' bulk, cak vecinu dana nisam unosio dovoljno proteina (ako postujemo ono 1.5/2grama po kilogramu tjelesne tezine) i znao sam slatkog izjes
    ali ja sam (pre)zadovoljan
    cheers
    Last edited by aCid_cOokiE; 02-11-14 at 20:27.
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  16. #5216
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    Neka vam toga, nego da ne planira ko da narucuje sta sa bodybuilding.com? Kanim se da obnovim lager "hemije" od koje ce da mi opadne kosa i da mi se osuse muda i "da se nagrdim". Kad uzmem sejker u ruku neki me cudnije gledaju no da mi je spric i igla u ruku
    Ja sam htio da narucujem nestk sa tog sajta.Znas li kako stjze roba ja sam cuo u postu i samo dodjes da podignes jel istina?

  17. #5217
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mixed martial arts View Post
    Ja sam htio da narucujem nestk sa tog sajta.Znas li kako stjze roba ja sam cuo u postu i samo dodjes da podignes jel istina?
    jeste, ja sam narucivao vec. dodje paket u postu na zeljeznicku stanicu, platis 1e ili 4e i to je to.

  18. #5218
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    То би требало да наруче више људи одједном, исплативије је, чини ми се, да не плаћа свако поштарину одједном....
    За кол'ко стигне отприлике, 20 дана, а?

    Нешто се размишљам, можда бих и ја наручио нешто ако нађем што занимљиво на акцију, али да платим кад стигне јер сам сад под стечај тренутно :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  19. #5219
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    jeste, ja sam narucivao vec. dodje paket u postu na zeljeznicku stanicu, platis 1e ili 4e i to je to.
    E hvala ti nisam znao a koliko se najduze ceka 2 mjeseca je li?

  20. #5220
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    То би требало да наруче више људи одједном, исплативије је, чини ми се, да не плаћа свако поштарину одједном....
    За кол'ко стигне отприлике, 20 дана, а?

    Нешто се размишљам, можда бих и ја наручио нешто ако нађем што занимљиво на акцију, али да платим кад стигне јер сам сад под стечај тренутно :Д
    Quote Originally Posted by mixed martial arts View Post
    E hvala ti nisam znao a koliko se najduze ceka 2 mjeseca je li?
    Prvi paket mi je stigao za 20 dana a drugi paket za 35-40 dana. Brze stizu paketi koji su tezi od 2 kg jer se ovi laksi salju preko neke sporije varijante, mislim preko USPS a ovi tezi DHL ali ne expres nego regularni dhl. I bolje je ako vise ljudi naruci nesto pa da podijele postarinu, samo da ne prelazi 150 eura sa postarinom da se nebi carina placala.

  21. #5221
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li neko koristii muscletech nitro core? Skup je a u opisu pise 4 kg misicne mase za 14 dana sad ja ne vjerujem da je to moguce ali ako je neko konzumirao neka se javi.

  22. #5222
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ***** ja toga ko nabije 4 kila za 14 dana hahahahah
    tj jeba on mene slobodno

    za te pare boljet uzet one leptire za stomak samoljepljive sto dobijas trbusnjake od njih dok sjedis :P
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  23. #5223
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    ***** ja toga ko nabije 4 kila za 14 dana hahahahah
    tj jeba on mene slobodno

    za te pare boljet uzet one leptire za stomak samoljepljive sto dobijas trbusnjake od njih dok sjedis :P
    Hahaha u pravu si

  24. #5224
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahhaahahhahahaha odma to kupi odlican preparat dobijas dr levinov pojas za koleno i kosmodisk gratis da lakse nosis tu masu
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #5225
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    Prvi paket mi je stigao za 20 dana a drugi paket za 35-40 dana. Brze stizu paketi koji su tezi od 2 kg jer se ovi laksi salju preko neke sporije varijante, mislim preko USPS a ovi tezi DHL ali ne expres nego regularni dhl. I bolje je ako vise ljudi naruci nesto pa da podijele postarinu, samo da ne prelazi 150 eura sa postarinom da se nebi carina placala.
    sto bi sa onim JYM PRE, sto je nestao iz paketa, jesi li trazio poštara koji bilduje?

Page 209 of 401 FirstFirst ... 109159199205206207208209210211212213219259309 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •