Page 208 of 401 FirstFirst ... 108158198204205206207208209210211212218258308 ... LastLast
Results 5,176 to 5,200 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #5176
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ma sad, mislim da je nesporazum u pitanju. Nisam ja rekao da ''uzmes protein i nateknes k'o balon'', al' uz protein i dobar trening rezultat je mnogo bolje vidjiv. Ja sam to na sebi najbolje osjetio. Jer sa ubacivanjem proteina u ishranu, mjere su mi se pomjerile..bolje sam i treninge radio. Ali ovo drugo je vise na psiho planu, nema to veze sa proteinom.

    E ii da, apsurdno je pricati o momcima koji sluze kao modeli za neke bodibildere. I koji se ''kunu'' da su natural.
    Last edited by samson; 30-10-14 at 17:58.

  2. #5177
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Е то могуће, а нпр ја нисам примијетио никакав, ајде да кажем помак или разлику уз протеин, ок, није то магични прах, али оно, немам ни пара за њега, а није ни пријеко потребан, па се може без њега.

    А вјеруј ми да 90% људи који гледају то стварно вјерују у те приче...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  3. #5178
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Ај' ми само објасни ''неоптерећени тренинг'', је ли то оно кад звијераш по теретани и користиш тежину којом можеш да урадиш 700 понављања на фреквенцију од 50 херца?
    Neoptereceni trening je trening od nekih 45 minuta do sat vremena za razliku od "opterecenog" treninga koji traje 3 sata i duze. Neoptereceni trening je trening sa sistematicno pripremljenim redosljedom vjezbi, serija, ponavljanja, i odmora izmedju serija pri kojem se ne radi sa tezinama samo radi TEZINA i da bi se "izbacilo sto vise" pri tom zanemarujuci kontraproduktivnost i stetnost takvog forsiranja. Mislim da sam jasan.

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ko misli da moze da se pretvori u sifonjer time sto ce da trenira i hrani se zdravo, grdno se zajebao. To svako zna ko trenira, postoji granica preko koje genetski je nemoguce. Ali ako se uzmu preparati i tim misicima se da dovoljno hrane, onda trening dolazi do izrazaja vise.
    E o ovome, izmedju ostalog, ja pricam, Kaljestro. Ko bi, normalan, zelio da izgleda kao SIFONJER aka disfunkcionalni invalid??

    Dok god vam je izgled ispred kondicije i dok god mislite da vam misicna masa moze nadomjestiti bezmudost (u svadji) ili nesrcanost (u muvanju zena) pisi propalo. Kad pocnete da trenirate da bi bili fit, da bi bili u kondiciji, bez opterecivanja izgledom onda cete biti na pravom putu a izgled ce doci sam po sebi. Ovo govorim uopsteno, nije upereno na nikog pojedinacno jer vas ne poznajem.

  4. #5179
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,787
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ovako nesto

  5. #5180
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Donjeck View Post
    Znam ih par koji su otekli sasvim solidno bez ikakvih "pomagala". Tako da je to, koliko vam god zvucalo nemogucim, ipak moguce. Ne kapiram opsjednutost time da "rastete", da postanete "veci"... Zeludac mi se prevrce kad u teretani vidim disfunkcionalne tipove koji sopstvenu lopaticu ne mogu dokuciti.
    Ma zezam sa moze se prirodno svako izgraditi ali to je duzi i trnovitiji put.Steroidi su precica do tog puta.Isto tako nikada nece isto izgledati onaj ko je na steroidima i onaj ko je natural nazalost !

  6. #5181
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svi koji uzimaju dodatke ishrani odnosno suplemente su natural.Natural prestajes da budes kad pocnes da koristis preparate koji se koriste u medicini kao ljekovi i slicne njima preradjene da djeluju bolje na misicnu masu.Svi dobro znamo da su to steroidi.Unosenjem npr hormona vjestacki obradjenog tvoj prirodni test. gubi funkciju jer je preuzima ,,novi,, test. koji je unet neprirodnim putem.Zato se povecava MPS i tjelo moze da iskoristi mnogo vise nutrijenata nego u natural uslovima.

  7. #5182
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mixed martial arts View Post
    Steroidi su precica do tog puta.Isto tako nikada nece isto izgledati onaj ko je na steroidima i onaj ko je natural nazalost !
    Umjesto na zalost rekao bih - na srecu.

    Znam ja sve to. Takodje, dosta suplementacije je na psiho bazi. Sustina je u dobro isplaniranom treningu, dobrom odmoru i dobroj ishrani. Simple as that. Nikakvo precerivanje, nikakvo jakanje sa tezinama, nikakvi hormoni rasta i bacanje para na slicne svinjarije. U treningu kao i u zivotu - samo bez kompleksa i strpjivo.

  8. #5183
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od suplementacije priznajem samo whey kreatin glutamin i aminokis.Ovo ostalo sve marketinski trik manje vise.I na placebo efektu se zasniva dosta toga

  9. #5184
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Neoptereceni trening je trening od nekih 45 minuta do sat vremena za razliku od "opterecenog" treninga koji traje 3 sata i duze. Neoptereceni trening je trening sa sistematicno pripremljenim redosljedom vjezbi, serija, ponavljanja, i odmora izmedju serija pri kojem se ne radi sa tezinama samo radi TEZINA i da bi se "izbacilo sto vise" pri tom zanemarujuci kontraproduktivnost i stetnost takvog forsiranja. Mislim da sam jasan.
    Али си ти то река', оно у смислу ГЛУПО ЈЕ ДОЋ НА ТРЕНИНГ И БИТ' ПОД ОПТЕРЕЋЕЊЕМ, зато сам те и пита'.

    Ја сам зна' да одрадим леђа за мање од 30 минута, али то су биле минималне паузе и не тако мало оптерећење.
    Ако зановеташ и млатиш теговима, онда је мрка капа од тога.


    E o ovome, izmedju ostalog, ja pricam, Kaljestro. Ko bi, normalan, zelio da izgleda kao SIFONJER aka disfunkcionalni invalid??
    Постоје и такви, што ћеш.

    Али ко год види неког ајде да кажем крупног момка којем се види да тренира помисли да нема кондиције, али не мора да значи... Ја имам ео можда и преко 90 кила па могу нпр да ходам на руке кол'ко оћеш исто ка' кад сам има' 70 и тако неке будалаштине...

    Dok god vam je izgled ispred kondicije i dok god mislite da vam misicna masa moze nadomjestiti bezmudost (u svadji) ili nesrcanost (u muvanju zena) pisi propalo. Kad pocnete da trenirate da bi bili fit, da bi bili u kondiciji, bez opterecivanja izgledom onda cete biti na pravom putu a izgled ce doci sam po sebi. Ovo govorim uopsteno, nije upereno na nikog pojedinacno jer vas ne poznajem.
    Ех сад, не можеш тако да гледаш на ствари никако...
    Ок безмудост, мување риба и те глупости, али не можеш ти одредит' некоме због чега ће да тренира и који му је циљ.

    Неко ће да изађе на такмичење, циљ му је наравно изглед, естетика, тврдоћа итд.
    Неко оће да буде јачи па ће да ради поверлифтерски систем тренинга и боли га ћошак за изглед.
    Неко ће само да смрша и да утроши калорије.
    Неко оће да одржи то што има.

    Не кажем сад да ја припадам било којој од ових скупина, али свако има неки свој циљ због којег то ради.


    Od suplementacije priznajem samo whey kreatin glutamin i aminokis.Ovo ostalo sve marketinski trik manje vise.I na placebo efektu se zasniva dosta toga
    Ја имам утисак да је читава та прича у ствари плацебо и да су то тралала работе... Мислим, он може да ти утрпа било што у ону кантицу, а ко је довољно докон да даје 100 еура и вади атесте и провјерава што тачно има унутра...
    Али да читава прича о суплементима лежи на маркетингу, лежи и те како, згрћу се грдне паре.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  10. #5185
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kakve ovdje nenormalne stvari covjek moze da procita, zapravo ko i u svaku teretanu kad se udje.

    Prvo, postoje provjereni proteini. Koji su prosli strogu kontrolu i koji nece da se igraju sa svojim ugledom time sto ce tebi ***** da prodaju umjesto obradjene surutke. Nemoj takve gluposti da pricate. O tome mozemo da pricamo, ako kupujete 5kg za 30e tipa..neki eksperimentalni protein.
    Citav svoj zivot treniram, znam ljude koji citav zivot treniraju. I bez odredjenih preparata vi ne mozete da probijete odredjene granice. Pa ne mora da ste pametni da bi to zakljucili. Pogledajte u proslosti kako su izgledali ljudi koji treniraju, pogledajte grcke skulpture. Necete vidjeti nijednog izdefinisanog covjeka u proslosti koji je obim ruke imao 50. To je potpuni apsurd.

    A tek ovaj sto kaze da ne razumije ove sto hoce da budu veci i sto misli da je to kompenzacija za muda, hahahaha a sta druze da ti kazem. Nemam ti sta reci. Ukusi su razliciti, eto toliko. A ti razmisli sta sam ja mislio. Hahahha i zapamti da svaki taj krupni, od kojeg ti se povraca kara x17 vise riba od tebe Opusti se, dosao si u bodibilding temu i pises kako ti se gade ovi sto su veliki Hahhaah aaa ludilo potpuno

  11. #5186
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ako vam sta znaci informacija da Vit B6 povecava sintezi proteina.
    Kolega jedan iz ZIKS-a mi je stalno trazio ampule B6 i po jednu ampulu prije treninga krkne sebi pod kozu.
    Trazio mi je par puta i ja ga jednom pitah zasta ce mu i on mi ovo isprica
    Znao sam dejstvo B6 ali mi nije palo na pamet da to radi
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  12. #5187
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    A ti razmisli sta sam ja mislio. Hahahha i zapamti da svaki taj krupni, od kojeg ti se povraca kara x17 vise riba od tebe Opusti se, dosao si u bodibilding temu i pises kako ti se gade ovi sto su veliki Hahhaah aaa ludilo potpuno
    Kara svaki ne x17 nego x34, samo šteta što se svaki pojam o tom karanju u većini slučajeva završava kad se izađe iz teretane

  13. #5188
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Kakve ovdje nenormalne stvari covjek moze da procita, zapravo ko i u svaku teretanu kad se udje.

    Prvo, postoje provjereni proteini. Koji su prosli strogu kontrolu i koji nece da se igraju sa svojim ugledom time sto ce tebi ***** da prodaju umjesto obradjene surutke. Nemoj takve gluposti da pricate. O tome mozemo da pricamo, ako kupujete 5kg za 30e tipa..neki eksperimentalni protein.
    Citav svoj zivot treniram, znam ljude koji citav zivot treniraju. I bez odredjenih preparata vi ne mozete da probijete odredjene granice. Pa ne mora da ste pametni da bi to zakljucili. Pogledajte u proslosti kako su izgledali ljudi koji treniraju, pogledajte grcke skulpture. Necete vidjeti nijednog izdefinisanog covjeka u proslosti koji je obim ruke imao 50. To je potpuni apsurd.

    A tek ovaj sto kaze da ne razumije ove sto hoce da budu veci i sto misli da je to kompenzacija za muda, hahahaha a sta druze da ti kazem. Nemam ti sta reci. Ukusi su razliciti, eto toliko. A ti razmisli sta sam ja mislio. Hahahha i zapamti da svaki taj krupni, od kojeg ti se povraca kara x17 vise riba od tebe Opusti se, dosao si u bodibilding temu i pises kako ti se gade ovi sto su veliki Hahhaah aaa ludilo potpuno
    Bravo!
    Nije sad ni toliko bitno karali 17x ili 5x ili ne znam..zamisli kad covjek ne moze da shvati da jednostavno neko voli to,kao sto neko voli da podje u gurman i pojede 3 punjena bataka
    ali ta prica ide se u teretanu da bi se dobila muda i slicne budalastine,to mi je presmijesno

    @Marko_nk
    to je odavno poznato..ali nee,sve je to marketing i u tu ampulu b6 vjerovatno je bilo nesto totalno deseto,marketing braaate,hahah

  14. #5189
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    prvo, postoje provjereni proteini. Koji su prosli strogu kontrolu i koji nece da se igraju sa svojim ugledom time sto ce tebi ***** da prodaju umjesto obradjene surutke. Nemoj takve gluposti da pricate. O tome mozemo da pricamo, ako kupujete 5kg za 30e tipa..neki eksperimentalni protein.
    kоју строгу контролу, чију?

    Јеси ли можда упућен да се производи више не контролишу толико ка' прије кад се избаче у продају, већ иде обрнути редослед, уколико оће да га скину из продаје, тек се тада контролише па се избача итд итд.

    Не велим да ће да ти увале много, али мислим да ће 5% протеина на контролу показат тачну количину на мјерицу, у то сам убијеђен хиљаду посто и сад бих приста' да се опкладимо у плаћање атеста ако треба.

    citav svoj zivot treniram, znam ljude koji citav zivot treniraju.
    Ово ти не значи апсолутно ништа, знам људе који тренирају по 10 година и ни на шта не личе...

    i bez odredjenih preparata vi ne mozete da probijete odredjene granice. Pa ne mora da ste pametni da bi to zakljucili. Pogledajte u proslosti kako su izgledali ljudi koji treniraju, pogledajte grcke skulpture. Necete vidjeti nijednog izdefinisanog covjeka u proslosti koji je obim ruke imao 50. To je potpuni apsurd.
    Које то границе?

    Слажем се ако мислиш да се природне границе тијела пробијају стероидима, али ако мислиш да ћеш суплементима да направиш неки бум, нећеш... Наравно, оћеш неки мали проценат, али то је занемарљиво без ако нећеш на бину.

    У праву си, грчки богови су се спремали за бодибилдинг такмичења тада и нису били нешто јер нису користили суплементе, БРАВО.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  15. #5190
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    kоју строгу контролу, чију?

    Јеси ли можда упућен да се производи више не контролишу толико ка' прије кад се избаче у продају, већ иде обрнути редослед, уколико оће да га скину из продаје, тек се тада контролише па се избача итд итд.

    Не велим да ће да ти увале много, али мислим да ће 5% протеина на контролу показат тачну количину на мјерицу, у то сам убијеђен хиљаду посто и сад бих приста' да се опкладимо у плаћање атеста ако треба.
    Evo ja znam da idu na provjeru u centar za ekotoksikoloska ispitivanja,gdje se vrsi provjera svake supstance koja se nalazim u tom(u ovom slucaju protein),cak se vrse i provjere da li ima nekih aas-a u njemu,naravno to je glupost,ali vrse i te provjere da bi uzeli vise para..a ta jedna,iliti 5kanti se uzima slucajnim izborom.I da znas da se te cijene placaju papreno,da bi se dobio taj atest..cak i ako od jedne vrste proteina imas vise razlicitih ukusa,za svaki ukus se radi posebno testiranje,pa ti vidji koliko to kosta.
    A ta prica ubace ti secer umjesto veja,nemoj..vjerovatno toga ima,ali zna se dje se moze naicii na takve prevare

  16. #5191
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    I ja vjerujem, jer svi se ti suplementi prodaju i na EU trzistu, a tamo su kazne astronomske, ako sadrzaj nije isti kao na napljenici, tako da im se ne bi isplatilo da to rade, uz to bi im zabranili i prodaju.

  17. #5192
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Neka vam toga, nego da ne planira ko da narucuje sta sa bodybuilding.com? Kanim se da obnovim lager "hemije" od koje ce da mi opadne kosa i da mi se osuse muda i "da se nagrdim". Kad uzmem sejker u ruku neki me cudnije gledaju no da mi je spric i igla u ruku

  18. #5193
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    evo ja znam da idu na provjeru u centar za ekotoksikoloska ispitivanja,gdje se vrsi provjera svake supstance koja se nalazim u tom(u ovom slucaju protein),cak se vrse i provjere da li ima nekih aas-a u njemu,naravno to je glupost,ali vrse i te provjere da bi uzeli vise para..a ta jedna,iliti 5kanti se uzima slucajnim izborom.i da znas da se te cijene placaju papreno,da bi se dobio taj atest..cak i ako od jedne vrste proteina imas vise razlicitih ukusa,za svaki ukus se radi posebno testiranje,pa ti vidji koliko to kosta.
    a ta prica ubace ti secer umjesto veja,nemoj..vjerovatno toga ima,ali zna se dje se moze naicii na takve prevare
    a ђе су ти атести и потврде?

    А што ако ја знам да су једној фирми стојале на царину тоне и тоне суплемената јер до тог тренутка нису имале контролу никакву?
    И што ако знам да ти ни ти продавци не гарантују за те суплементе?
    А како се врши провјера суплемената који имају крстиће на себи?
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  19. #5194
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Kara svaki ne x17 nego x34, samo šteta što se svaki pojam o tom karanju u većini slučajeva završava kad se izađe iz teretane

    A nemoj, karaju oni, 20 puta vise od svih ostalih. To su mashine jadan. Kakvo razmisljanje i argumenti, tuga.

  20. #5195
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ukusi su razliciti, eto toliko. A ti razmisli sta sam ja mislio. Hahahha i zapamti da svaki taj krupni, od kojeg ti se povraca kara x17 vise riba od tebe
    Karanje ovo ono, a batice? Hahahahahahahaahhaah
    Suficit u misicnim vlaknima, deficit u mozdanim celijama batice.

    Sto se ostaloga tice... Ko zeli da bude disfunkcionalni ivalid, posto vidim da ima i takvih, srecno mu bilo.

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    У праву си, грчки богови су се спремали за бодибилдинг такмичења тада и нису били нешто јер нису користили суплементе, БРАВО.
    Hahahahahahaha. To majstore, isplakah se od smijeha. Hhahahahahahaha

  21. #5196
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    a ђе су ти атести и потврде?

    А што ако ја знам да су једној фирми стојале на царину тоне и тоне суплемената јер до тог тренутка нису имале контролу никакву?
    И што ако знам да ти ни ти продавци не гарантују за те суплементе?
    А како се врши провјера суплемената који имају крстиће на себи?
    pa cek,trebaju li tebi licno da donesu atest,potvrdu?ili meni?
    roba na carinu moze da stoji iz milion razloga,tako da..
    brate,drzavi je cilj da uzme pare,tj institucije koje su zasluzene za kontrolu i cuda,zar stvarno mislis da bi nasa drzava tako ladno pustala to,da ne ubaci u dzep koji cenat?
    stv ne znam o kojoj firmi pricas,ja pricam o covjeku koji uvozi odje i koji je morao odraditi te ateste,e sad bem li ga.
    mada ja narucujem preko neta,tako da se ne sjekiram oko toga

  22. #5197
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    Neka vam toga, nego da ne planira ko da narucuje sta sa bodybuilding.com? Kanim se da obnovim lager "hemije" od koje ce da mi opadne kosa i da mi se osuse muda i "da se nagrdim". Kad uzmem sejker u ruku neki me cudnije gledaju no da mi je spric i igla u ruku
    a koji crni bb.com,umrijeces brate od starosti dok ti to stigne,ne od hemije
    iherb.com i kraaaj!

  23. #5198
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    a koji crni bb.com,umrijeces brate od starosti dok ti to stigne,ne od hemije
    iherb.com i kraaaj!
    ovo sto meni treba nema na iherb a i koliko vidim razlika je prilicna u cijenama, skuplji je iherb. ne znam samo kolika je postarina sa iherb?

  24. #5199
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja kazem samo da priznajem ono sto sam osjetio da radi.

  25. #5200
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cuh danas da vlada pomama za nekim hormonom rasta za konje, iz Turske se nabavlja. Cuh nekog momka kako odusevljeno vice "Koliki ima da budem, necu moc' na vrata uc'" a vec je "veliki" i poprilicno masan. Zali Boze...

Page 208 of 401 FirstFirst ... 108158198204205206207208209210211212218258308 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •