Page 202 of 401 FirstFirst ... 102152192198199200201202203204205206212252302 ... LastLast
Results 5,026 to 5,050 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #5026
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Не, вазда сам био мршав, тако да није имало од чега...

    Мијењам га, обично је то издизање на лег прес по 4 серије, магарећа издизања, издизања са тегом или тако нешто...

    Ех сад, пазим како гађам коју главу, баш се фокусирам при извођењу, штавише док радим на лег прес, држим лист руком да о$етим како ради
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  2. #5027
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e zipa sto ces sad jedno mjesec dana dva put nedjeljno da probas , savjet dinosaurus sparca , list ka i trbusni je misic sto se opuca po vas dan radeci zar nr? dje god se mrdnes sto god cinis list radi, i njega generalno ne moz razviti radeci ga klasicno ka sve ostale misicne grupe, ono sto ces da probas je sledece :
    ne znam kakve sprave imas , ja imam onu stojecu dje na ramena ti je teret pa dodajes ploce i onda se izdizes ili spustas za ekstenzije listova, ti mozes koju god oces cak i da leg press svejedno je , poenta je da nadjes spravu sa lakim sistemom dodavanja i skidanja ploca kilaza il sta god ima sprava, i krenes da radis od najvece tezine koju mozes jednom da izguras ili 2 3 4 puta max, al da ti zadnji izbacaj bude da vristis kroz teretanu i pustas dusu, cim odradis do neko ti skine teg, (kod mene su one ploce od 5 kila pa ja krenem sa 150 nanize, skine ti neko plocu i ti odma bez pauze nastavis isto do pucanja i isupstanja duse, i opet ploca manje i guras, i sve tako dok ne dodjes na zadnju plocu ili dvije
    onda ide pauza 3-5 min
    i druga serijatoga i via doma ;p
    najbitnija stvar jeste da te zadnje guras do padanja u nesvijest do povracanja i osim ako te srce ne pocisti ne odustajes
    probaj mjesec pa mi javi kako to napreduje nemas sta da izgubis
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #5028
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    А кунем ти се и то сам проба', додуше на лег прес, потрпа' сам бучице био на њега и радио, па сам скида' и смањива тежине, буквално док ми ноге не откажу и џабе... :Д
    Али пробаћу поново тако само два пута неђељно и фокусираћу се на начин на који се сад фокусирам на мишић, можда нешто добро и изађе из тога
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  4. #5029
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,002
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    dosta sam neredovan zadnji period na trening i juce sam ubio noge , zato danas upala da ne mogu da ustanem sa stolice


    mada ne znam bih li promijenio raspored treninga , nesto mi je postalo monotono ... radi li ko od vas ove kombinovane grupe misica ? ja sam do sad radio svaki trening jedna grupa misica (grudi,ledja,ramena,noge...uz to kombinovao biceps/triceps)

    daj Sparco neki program da se napreduje malo...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  5. #5030
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nemoj mene slusat jer ces se raspadnut ;p moj ovomjesecni trening je noge same, ledja sama, ramena sa tricepsom, grudi sa bicepsom , inace ja non stop radim 531 i west side modified jer sam postao lijen pa mi pasa, a ionako najvise rdim za snagu briga me za izgled

    kaljestro izbjegni legpress jer smaknes tezinu tijela sa listova poenta je da na tvojih kolko rece 90 kila, dodas skoro duplo pa skidas, probaj na neku sipku uspravan pa se dizi i spustaj
    generalno legpress za bilo ta je men beskorisna vjezba ja opalim noge n 330 kg sidjem sa nje i kao da nisam nista uradio djao popio al zato druknes uski i siroki cucanj na 100 i vise i mrtav si majci 5dana
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #5031
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,002
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    legpres je jedna od gorih vjezbi , plus sto sam iz par puta nagrdio ramena i dobio podlive od velikih kilaza , zato cucnjevi su majka, natovaris se i fino 4-5 serija jednih i drugih i koma si , a i napreduje se dobro.

    ps. sto ti dodje ovo 531 ?
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  7. #5032
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ramena si nagrdio ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  8. #5033
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,002
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    ramena e e , na onu klupu imas one granicnike i ono za ramena da ne klizis , i kako sam gurao iz par puta vece kilaze i kako su mi upirala ramena u isto, tako mi se napravili podlivi

    nisam mozda odmah napomenuo ali ja sam radio samo na lezeci leg pres (ako se tako zove)

    tipa kao srkoz ravna daska
    Last edited by Stivi; 06-08-14 at 19:43.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  9. #5034
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    moj stivi ti sibas neke gadne droge
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #5035
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,002
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    o ovome pricam, mozda sad razumijes o cemu pricam

    lying leg press

    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  11. #5036
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Kakve su ovo skalamerije crni drugari

  12. #5037
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    U top gim ima slicna ovoj dolje. I 2-3 puta su i meni bila modra ramena id tog sranja

    Sent from my TELEFON using VIP TETRAPAK

  13. #5038
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    a kakav je ovo press, budeš niži 5 cm posle treninga sabije se kičmeni stub :P

  14. #5039
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    ramena e e , na onu klupu imas one granicnike i ono za ramena da ne klizis , i kako sam gurao iz par puta vece kilaze i kako su mi upirala ramena u isto, tako mi se napravili podlivi

    nisam mozda odmah napomenuo ali ja sam radio samo na lezeci leg pres (ako se tako zove)

    tipa kao srkoz ravna daska
    A dobro, podlivi se dobijaju i od cucnjeva, imao sam ih ja od šipke...a ovo jes malo cudna stvar...

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    Kakve su ovo skalamerije crni drugari
    Ovo je Top Gym styla...




    Što se tiče listova, mislim da nema veze jesi debeo (težak) il nisi, pa da se razvijaju...Mislim da je to jedini mišić đe ti genetika baš presuđuje...Ja sam bio vazda žgoljo, a vazda sam imao sick listove
    Ima tu osim oblika mišića i fascije, opne, i dosta do načina đe i kako je vezan mišić za kosti, i kakav ti je način hoda, ja sam igrao dosta košarku pa se i dan danas nabadam po malo na prste kad idem, pa je možda i to uticalo...Ima tu masu stvari nekih, nije sve baš sa neba odjednom...no se natrefi pa sabere

    A isto znam momaka, gore ka sifonjer a listovi mrak...A i ove bodibildere neke pogledas pa kubure sa tim i čuda...Jes da se rade sa vecim težinama, ja tako trbusnjake vazda sa nekim opterećenjem radim...
    Al koliko se može postići sa tim kod listova...ne znam...
    Kad su listovi vazda se $etim Patrica Viere, glavonja defanzivni, još nigga, i rka po cijeli dan i baš za njegovu poziciju treba bit mudovište i jak, al nogice, pogotovo listovi, vazda tanki...a on je vjrv imao sva iskustva moguća i stručnjake i treninge...ne kažem da je napucavao noge, al pogledaš bilo koje klince sto 3-4god treniraju neđe, većina ima nogurde ogromne

    Last edited by Loverclocker; 06-08-14 at 22:39.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  15. #5040
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    mada ne znam bih li promijenio raspored treninga , nesto mi je postalo monotono ... radi li ko od vas ove kombinovane grupe misica ? ja sam do sad radio svaki trening jedna grupa misica (grudi,ledja,ramena,noge...uz to kombinovao biceps/triceps)

    daj Sparco neki program da se napreduje malo...
    Pa manje više, većina radi kombinovano. Taj BroScience split koji si radio preporučuju stručnjaci pusti svima u teretane po Crnoj Gori, jer je arnold i ko zna ko tako radio. U stvari, za početnike je najbolje da se radi FULL Body split, svaku mišićnu grupu 3 puta nedjeljno, u jedan trening odradis po jednu vježbu za svaki mišič sa naravno fokusom na složene vježbe.
    Kasnije kad se napreduje malo, radi se Upper Lower, dvodjelni split, jedan dan gornji dio, drugi dan noge, trbušnjaci +eventualno deadlift...Ovako ja radim uglavnom...

    Tek ko je godinama cepao ozbiljno i nabacio dosta mase, radi Broscience od 5 dana grudi pa ledja, pa ruke i ramena, pa noge, pa eventualno peti dan neke izolacije ostale...Mada nisu tu neke drastične razlike i zavisi ko je kako navikao i kako kome odgovara, ne kažem da je neka ludačka razlika

    Ovo ti kažem jer je dokazano da mišić bolje raste i povećana je izgradnja mišića kada se ćešće radi, konkretno, značajno povećana prvih 48h od treninga tog mišića, tako da je naj da se rade sve grupe 2 puta nedjeljno...

    Evo ti jedan primjer upper/lower splita http://www.muscleandstrength.com/workouts/phul-workout

    Evo ti objašnjenje twice per week treningu misicnih grupa, a imas hyperlinkove i za once per week i 3 times per week http://www.aworkoutroutine.com/train...wice-per-week/

    Fine primjere treninga imas i na ovaj forum đe ide Don_tigar, i razne kombinacije, regaj se pa citaj...Čak ostavljaju i excel tabele sa svim isprogramiranim http://www.xsport.rs/forum/body-buil...ness-muskarci/
    Last edited by Loverclocker; 06-08-14 at 22:37.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  16. #5041
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice programa treninga, i ja sam se ranije kao i vecina zamlacivao sa ovim istrazivanjima, forumima, pullovima, pressovima, splitovima, twice per weekovima, i ostalim palcevima...

    Poenta je, isprobao sam na sebi dosta toga i sam napravio trening koji mi odgovara.Tako da vam je moj savjet da ne morate slijepo da pratite sve to sto pise po internetu, vec da sami vidite sto vama odgovara.Vise puta je svudje ponovljeno, pa i na ovome forumu da je svaki organizam drugaciji, te da ista stvar ne moze svakome jednako da "radi".
    Ja licno radim svaki dan po jednu misicnu grupu.Znaci, ponedeljak grudi, utorak ledja, srijeda pauza, cetvrtak ramena, petak ruke, subota noge.Meni licno ovako odgovara i primijetio sam najveci napredak, kako u snazi tako i u izgledu dok sam ovako radio.S druge strane, imam par drugova koji rade klasicno grudi-triceps, ledja-biceps, noge ramena po 2x nedeljno i izgledaju odlicno.Nekome sigurno odgovara i full body trening (iako nisam pristalica istog).Samo treba probati i vidjet koji trening ti najvise odgovara.
    Jedino mi nije jasan ovaj upper lower trening, jer ne vidim nacin na koji bi neko mogao dobro da pogodi grudi,ledja,ruke i ramena za jedan trening..

  17. #5042
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ја не волим тај фул боди из разлога што мислим да са двије вјежбе не могу стрефит' мишић да ваља, једноставно мислим да ми је то мало.

    Нпр данас сам открио тајну свог бицепса, три вјежбе, по четири серије 14-15 понављања, најбоља пумпа до сад коју сам имао, а проба' сам да га стрефим и са килажом, и супер сетовима и опадајућим и свим и свачим, али ово ме најбоље погодило, тако да кажем.
    Нпр ноге погађам најбоље са килажом и опадајућим серијама до отказа.

    Тако да је поента то што вели дивљина, слушаш своје тијело и видиш како реагује на нешто и ето...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  18. #5043
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam osjećaj da se ovo indirektno veže na moje postove...Ja sam dao momku primjer i da pročita, pa neka proba i vidi. Ne može neko ko ima toliku masu kao vi da radi FuLL body i da mu je banja...

    Što se tiče upper lower, pa lagano brate, naučno je dokazana značajno uvećana sinteza proteina, odnosno izgradnja mišića 48h nakon treninga...S tim u vezi, efikasnije je pogađati mišićne grupe 2 puta nedjeljno...
    Odradiš 2je vježbe, il dvije ipo, npr ravni benč šipka i kosi sa bučicama, i eto na kraj 2je serije cablecrossover da zaokružiš...Ideš 60-70-80-90% od 1 rep max težine...i itekako bi trebalo da osjetiš i pumpu, čak i blagu upalu (blažu nego na broscience split (ovako mi lakše da ga zovem da ne opisujem sa 10 riječi da se ne misliš da se sprdam sa njim ) jer su kraće pauze između treninga, a i manje podereš tkivo).
    A ako si odradio grudi i leđa, onda si sigurno radio i ramena i biceps i triceps, pa je 1 ili 1ipo vježba (6serija ili dvije vježbe 4+2) sasvim dovoljna da odradiš ove mišiće, koji su pride i manji značajno od glavnih grupa.

    Stvori se ta navika kod čovjeka, ili smo različiti, pa mu čudno, djeluje mu malo...Al u biti najbitniji je taj obim rada (broj serija po particiji) na nedjeljnom nivou, odnosno br serija...Ako izračunaš, vidjećeš da se na upper lower radi isto na koliko i tvoj, samo što je podijeljeno na 2 dana, radi držanja ove sinteze na visokom nivou.

    Vjerovatno si radio broscience split, pa probao ovaj, pa si imao snage ka bik da radiš, pa ti se učinjelo malo, jer je duplo manje svega, al vjeruj mi 2 puta nedjeljno da si nastavio, i te kako bi vidio da ti bude po taman Ima tu i malo psihe pogotovo kod FULL Bodyja, malo čojeku, čudno, prolazio sam kroz to Al nema nekih drastičnih razlika, s tim što ja imam neko mišljenje da je Upper Lower po najefikasniji, naravno, modifikovan onako kako kome odgovara, ne prepisan iz linkova

    Isto pominjah da se ne radi do otkaza, mada može ak je mlađi čojak, jer se ne može onda oporaviti mišić da bi se ponovo radio posle 2dana poneđeljak-četvrtak...što nije problem kod broscience splita, kod koga se ima 7 dana između treniranja grupa...

    Dodatno uz ovo, ima i fora rada antagonističkih mišićnih grupa, biceps triceps, donja leđa trbušnjaci, leđa-grudi...koja se fino uklapa u priču UL tipa treninga
    Last edited by Loverclocker; 08-08-14 at 01:39.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  19. #5044
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bar
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Е то сам и ја неђе пита', али ми не одговорише.
    Да се поручи може сигурно, то знам, али мислим да је поштарина око 30 еура, нека ме неко исправи ако гријешим, па се онда не исплати наручиват' само један производ, али ако се нађе више момака па подијеле поштарину и то, онда се исплати
    E ovako,ja redovno narucujem preko bodybuilding.com-@ i mogu da ti kazem da se isplati. Narucis robu do 150e vrijednosti i postarina ti bude od 28 do 50 dolara u zavisnosti od tezine,sta hocu da kazem, sa bodybuildinga ne narucujte proteine i te teske kante jer je postarina na jednu kantu od 2.2 kila najmanje 30$. Ovaj sajt je dobar za kupovinu N.O reaktora i proizvoda koji su na akciji. Postarina zavisi i od proizvodjaca,npr. Universal nutrition siba bas jaku postarinu,gotovo na jedan njihov proizvod u "korpi" stave postarinu 17$ . Najmanja postarina je 7 $. Ako vas jos sta zanima javite. I da, na kraju,razlika u kvalitetu je ocigledna,sve made in USA...

  20. #5045
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ја сам прије и радио фул боди, кад се $етим, некад давно и напредова' сам, ту нема приче...
    Зависи како коме што одговара..
    Нпр, Лепомир Бакић је пред такмичење двије неђеље стално радио фул боди
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  21. #5046
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja samo cekam Novembar da krenem pumpanje i onda mi sparco kaze sto da jedem i sto da radim i sledeci put kad mu se javim - ja zivotinja.
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  22. #5047
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ti si brate vec zivotinja jer svi odje kad se sastavimo ne bi triatlon zavrsili, tacka !
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #5048
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Ima ih odje spremnih za pumpanje samo cekaju Novembar :-)

  24. #5049
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A svi nešto mrze na ljeto da rade...Meni banja, sav se uždijem, sve podmazano, samo se buca i znoji i pije voda
    Onako zimi, te treba robe, te se skidas u majicu kratkih, pa neko otvori vrata pa te ubije led, pa opet oblacis trenerku, pa kisa pa vjetar pa smaranje...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  25. #5050
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Мени иде уз мурицу то да чекају баш неки мјесец да почну да тренирају, то је трла баба лан да јој прође дан... Што фали да се тренира и љети? Пф...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

Page 202 of 401 FirstFirst ... 102152192198199200201202203204205206212252302 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •