Page 197 of 401 FirstFirst ... 97147187193194195196197198199200201207247297 ... LastLast
Results 4,901 to 4,925 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #4901
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Smanjio u smislu da treniram samo 4-5x nedjeljno... A i sto je danas 100km? Na ovakve puteve se ne osjeti...

    79kg... A poceli smo na ovaj topic sa 96,6kg... Nedje krajem Oktobra bataljujem treninge, uzimam mjesec dana slobodno i od 1. Decembra idemo na masu... Sparco pise meni i treninge, a ja sprovodim u djelo... I onda da vidimo sto sve covjek moze od sebe da uradi za godinu dana
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  2. #4902
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,996
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Smanjio u smislu da treniram samo 4-5x nedjeljno... A i sto je danas 100km? Na ovakve puteve se ne osjeti...

    79kg... A poceli smo na ovaj topic sa 96,6kg... Nedje krajem Oktobra bataljujem treninge, uzimam mjesec dana slobodno i od 1. Decembra idemo na masu... Sparco pise meni i treninge, a ja sprovodim u djelo... I onda da vidimo sto sve covjek moze od sebe da uradi za godinu dana
    svaka cast Igi , mada ja da sam na tvoje mjesto stanuo bih sa smanjivanjem kilaze, ti si visok dosta i ne treba da ides ispod te kilaze ... i definitivno da se nabaci misicne mase


    ja sam zimus imao 93kg, spustio se do prije 15dana na 81kg a sad sam opet na 83-84kg, i definitivno necu ici ispod toga, jedino ako uspijem josh da kompenzujem malo masti sa misicnom masom.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  3. #4903
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Stao bi i ja sa smanjenjem, ali ne mogu

    Proste secere ne jedem od Januara, nikakve preradjevine, meso ne jedem osim piletine i ribe (ponekad zaluta nemasna teletina) i onda tesko nadoknadim veliki deficit kalorija... Integralne paste jedem po pola kutije po obroku, rize isto masu, poceo sam picu da jedem cesce zbog tijesta... Da jede covjek zdravo i bez treniranja, pa bi bio normalne kilaze, a ne da radi endurance treninge po par hiljada kalorija svaki drugi dan... Ali imam jos par procenata masti koje mogu da maknem
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  4. #4904
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,996
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    jedes li josh one zitarice i whey za dorucak ?

    mozda da zamijenis jedan lagani obrok sa nekim malo jacim , da pojacas josh unos proteina i generalno pojacas unos hrane (naravno zdrave)

    ps. masti ima uvijek za skidanje daleko su minimalnih 3% , al mislim da je ideala 10-15%

    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  5. #4905
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto ne jedes cokoladu nekad, il svinjsko? Neces se udebljat sve dok si u deficitu...A ovako se izmeracis s vremena na vrijeme....pogotovo posle treninga...

    A za ovo gore, 100km nije puno, mada treba imat fino sjediste i opremu, mene samo zuljanje muci...smor...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  6. #4906
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    ps. masti ima uvijek za skidanje daleko su minimalnih 3% , al mislim da je ideala 10-15%
    To 2-3% drze ovi na steroide pred takmicenja, ako ne i ispod toga, nisam siguran... To nije uopste zdravo jer ti hormoni posasave...Ispod 7-8% mislim da nema potrebe da se ide, nit je ovako
    prirodno lako ostvarljivo a ni zdravo...

    A sa 10-12% čojak baš fino izgleda...mada i zavisi kako se kome đe nagomilava
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  7. #4907
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,996
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    mene se iskreno vise svidja ovo 10-15% nego ispod toga, dje ove zile iskoce i vene ... mora se imat i malo meksine da ne zulja na svaki cosak

    ja sam trenutno na 18.5% (ako je vjerovat ovim nekim vagama) ali dobar sam s obzirom da sam bio na 23-24% zimus, isto tako sa 37% popravio misic na 41.5%
    Last edited by Stivi; 29-07-14 at 10:09.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  8. #4908
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A što znam...kako ko voli, ja ne volim vene nesto, al pera kad mi se izcrtaju na ramena i grudi...pa srednji ovaj biceps branchialis mmmm Jer ne volim onu skinny fat građu sa ka ženskim sisama masnim pi
    Ja sam tu oko 10% vjrv...iskacu mi samo kad se uzdijem il na trening...i to na podlaktice samo

    A ti si se super sredio...gledah ti one slidze sa skitnje po bazena i aqua parkova, fino fino :victorious:
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  9. #4909
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,996
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    ima onamo josh masu posla, ali sad tokom ljeta odrzavam po malo treningom , i ishrana sto laganija, pa od septembra/oktobra krecemo opet ozbiljno sa spustamo masti josh i rad na definiciji...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  10. #4910
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma cepni do januara masu...sa vise misica ti raste i bazalni metabolizam, tj vise ces da goris kalorija...A za 2mjeseca ak se disciplinujes mozes da izdefkas fino... Spustio si 10kg i odradio lavovski posao...
    Sad mozes ovako malo da se igras
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  11. #4911
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam na 15% sad. Nije meni problem ocu li se udebljat, nego sto jedem... Ne jedem trans masti ni u kakvom obliku (makar se trudim da ih ne jedem i ako ih pojedem, to je zbog neznanja)... Posto jedem samo "zdravo" onda je tesko napuniti toliko kalorija...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  12. #4912
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Ne bih da vas prekidam, ali glasam za 10-12% .
    Igi, a zasto ne ides u Kotor i plivas (ako mozes od posla), je li nam bog dao da ljeti imamo taj nazdraviji vid rekreacije. Jutros je bilo bas na TV koliko je zdravije od nekih drugih oblika treninga.

    P.S. Znam, znam, sad ste svi pomislili, a makse tamo, sto se ti mijesas. Ni sama ne znam kako udjoh po prvi put na ovu temu haha.

  13. #4913
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa plivam Kad sam u Kotor plivam dolje, kad sam u Pg, plivam na bazen... Otprilike oko 4-6km nedjeljno (zavisi jel 2 ili 3 treninga)...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  14. #4914
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    kad ides na bazen koji je to termin? ( da nema guzve pa mozes plivat lagano)
    f6

  15. #4915
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,809
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Po ovim slikama bih rekao da sam malo pogoršao stanje u odnosu na ovih 15%.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  16. #4916
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mozes ujutro od 8 i popodne od 17:30h... Vec oko 18h se razmakne guzva i uglavnom paze i ovi sto se kupaju na plivace... Ok je skroz...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  17. #4917
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    do kad rade?
    f6

  18. #4918
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Do 19h.
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  19. #4919
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Ja sam na 15% sad. Nije meni problem ocu li se udebljat, nego sto jedem... Ne jedem trans masti ni u kakvom obliku (makar se trudim da ih ne jedem i ako ih pojedem, to je zbog neznanja)... Posto jedem samo "zdravo" onda je tesko napuniti toliko kalorija...
    Ako si fit i treniras, nece ti produzit zivot il se osjecat ludacki kvalitetnije ako se ustezes od secera i masti...Kao i za gradju, ima genetike i za bolesti...Al...svako ima svoje intrese i misljenje
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  20. #4920
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    momci, naručuje li ko sa bodybulding.com ? Znate li plaća li se što dodatno kad stigne ođe mimo one poštarina sto se plaća pri poručivanju?

  21. #4921
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    prosle godine sam sa 105 kg poceo (i zavrsio) beachbody insanity program i za 2 mjeseca skinuo 15 kg
    istovremeno sam sjebao koljena pa se kardio sveo na minimum i onda sam od nove godine skroz batalio sve i vratio se na 96 kg

    prije mjesec dana poceo isti program, samo malo modifikovao (manje plyometrics) a i jace su mi noge pa ne ide toliko opterecenja na koljena
    dosao sam na 89 kila i onda nesto mnogo sporo ide te probah keto - vec sam pet dana u 'ketozi', redovno testiram preko onih keto trakica i bas sam zadovoljan
    fali malo snage i eksplozivnosti zbog manjka ugljenih hidrata a i jer sam tek poceo ali uspijevam da zavrsim svaki trening od sat vremena i u prosjeku ode oko 1000 kalorija
    takodje ujutro vozim stationary biciklo nekih pola sata na prazan stomak

    od suplemenata jedino zeleni caj u kapsulama (meni se pokazao kao sjajan) i optimum whey da koliko toliko spasim misice od propadanja hahah
    potrudicu se da do septembra dodjem na ispod 85 kg (ne pamtim kad sam imao toliko) i onda bulk

    jos da se naucim da batalim alkohol nego aj i to se smanjuje hahah
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  22. #4922
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Prije par noci setah parkom sa drugom i primjetismo 4-5 mladih momcadi kako treniraju na vratilo posto sam se do prije 10 godina bavio sportom vazda mi je milo vidjet kad omladina trenira,mnogo ljepse nego kad se u neki cosak nagrde od raznih droza e sad sto mi je zanimljivo bilo rade se na vratilo apsolutna podizanja iskreno ja to nikad nisam radio dok sam trenirao samo klasika uski i siroki al zanimljivo mi bilo kako se podizu skroz do gore uz nekakvo ljuljanje trzaje cimanje kao da ih neko strujom trza i pridjem ja i pitam ih za cem je ta vjezba koji misic pogadje i tako to a oni mi odgovaraju kao iz topa ada to ti je za snagu,rekoh neznam mogu li da probam i stvarno kad sam probao dzaba sam se i ljuljao i trzao nisam se mogao bez do pupka podic zaludnja muka jes da imam 93-4 kila al ajd i sidjem ja i recem im momci svaka cast nema nego ste snazni samo nastavite i odem,i u povratku istim putem kroz nekih 20 min. vidim ih da rade sklekove na propadanje e kad sam vidio kako ih rade mislio sam da se sprdaju,koliko ja znam propanje se radi skroz do dolje jel tako,ovi su slobodno mogli radit i na ravno i opet su se do pola spustali uz opet nekakve trzaje kratke da se podignu i to 10-15 max,al momci su ipak odlicno izgledali e sad dal ima uticaj na njihov izgled hemija il ishrana ne bih znao al trening nije sigurno

  23. #4923
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kako god radili, oni NESTO rade i te na propadanje ako rade do pola opet je to pola skleka hahaha. Imas tih tipova koji su vazda zilavi/misicavi koliko god jeli i trenirali
    eo ja mogu da radim sa solidnim tezinama sve misice gornjeg dijela i sklekove kakve oces i koliko oces ali kad treba vratilo/razboj vidimoooo seeeee :P Mada kontam da se to poboljsava vremenom..prve nedjelje 2 puta se dignes, iduce nedjelje npr 4 i tako to
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  24. #4924
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Pa to je to. Ja kad sam poceo prije godinu dana da radim vratili vazii jedan i to na 1000 muka. Sad 10 komada onih skroz do dna lagano. Ali sam u pocetku radio one uske sa rukama okrenutim naopako. I tako poceo.

    Sent from my TELEFON using VIP TETRAPAK

  25. #4925
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    kako god radili, oni NESTO rade i te na propadanje ako rade do pola opet je to pola skleka hahaha. Imas tih tipova koji su vazda zilavi/misicavi koliko god jeli i trenirali
    eo ja mogu da radim sa solidnim tezinama sve misice gornjeg dijela i sklekove kakve oces i koliko oces ali kad treba vratilo/razboj vidimoooo seeeee :P Mada kontam da se to poboljsava vremenom..prve nedjelje 2 puta se dignes, iduce nedjelje npr 4 i tako to
    Haha a jesi u pravu sto god da rade nesto rade ☺ al ja mislim da je bolje 2 pravilno uradit nego 8 nepravilno,sto se tice neke estetike misica,a sad sto se tice snage mozes i kamen neki teski kotrljat bices jak al kako ces bit gradjen bog te pita ☺

Page 197 of 401 FirstFirst ... 97147187193194195196197198199200201207247297 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •