Page 170 of 401 FirstFirst ... 70120160166167168169170171172173174180220270 ... LastLast
Results 4,226 to 4,250 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #4226
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    26god...Lucas sto pita za visinu prije?
    Pricao sam koliko dugo i kako sam trenirao Od 2gog srednje poceo sklekove i usko vratilo...pa po malo širio ruke na vratilo...pa tamo za godinu poceo i razboj...Basketa dosta igrao...biciklo cijeli zivot vozim...
    Kasnije u 4-tu i na faks to postalo manje redovno, mozda 3 nedjelje "treniram" pa tri mjeseca ne...Il po pola godine, 9mjeseci ne treniranja...al mi je masa vazda ostajala..i lako se vracala

    Na 2gu god fax-a bio u teretanu 2mjeseca, i tako od tad po mjesec ipo, 2, iz par puta, mozda sam 6-8mjeseci u teretanu sastavio...Isao isto po šumica i parkova na ove freeletics...al do prije godinu, mnogo mnogo rijetko, sa ogromnim pauzama..

    Nije bilo nekog ozbiljnog treninga, pogotovo ishrane, ono, nisam nikad previše pjančio il jeo lošu hranu, ne da bi se cuvao, no stvarno nemam neke porive ludacke za tim...
    Evo sad krenuh malo ozbiljnije i bez tih pauza, pa da vidim što će biti...

    Tako da vremenski ima 8-9god...Nekad jače, nekad slabije...Uglavnom dosta se naučilo, a meni se sviđaju i rezultati
    Last edited by Loverclocker; 04-02-14 at 21:15.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  2. #4227
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    22 Posts

    Default


  3. #4228
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na prvoj slici je ugao bio čudan, pa mi je djelovalo da si niži, glava ti je djelovala velika kao pola trupa . Pa ovo što si slikao je ruke u prvom planu i one su baš ok, ramena ok, ostalo se ne vidi, možda malo još grudi, ali ne mogu da vidim. Mada, ovo je slika nakon treninga, nakon treninga smo svi otekli i izgledamo brutalno. Ja prvenstveno idem u teretanu zbog dobrog izgleda, znam da zdravlje tamo neću naći (kako me Rigodo istripova sa diskusom, qq, ionako me spoj lumbalnih i torakalnih pršljenova ubija O.o) i bitno mi je kako izgledam sjutra, kad sve splasne. Možda plitko, ali jbg, meni je to bitno. Zato mi je najbitnije kako neko izgleda ne u teretani, nego van nje. Gledao sam prije slike DonTigra i sve je ono više nego super, ali je 3 minute nakon treninga. Nakon toga je on postavio link do svog profila i vidio sam tamo njegovu sliku u majici kratkih rukava, slika ja iz istog perioda kao i one postavljene ovdje, i po onoj slici tamo, kako izgleda u majici kratkih rukava, jednostavno ne bih mogao zaključiti da je aktivan u teretani.

    Meni se više dopada tvoj rezultat nego njegov, iako je dva svijeta, ti ideš na masu, a on definiciju, mada sam lini mi se pročitao da se i on trudi da se ugoji, i oba imate super rezultate. Ja preferiram više mase. Uvijek sam za to da se prvo ide do željene mase pa tek onda izolacija. Ne previše ali na mojih 193 (i 28g) ja imam oko 100 - 103 kg. Ne bih volio da me nešto pogrešno razumijete, super rezultat, sve pohvale za obojicu, samo napred i to je to.

  4. #4229
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma slikao se od ogledala, pa fotograf morao pod uglom da se on ne bi vidio na slici Hvala za komentare
    Nema tu puno razlika prije il poslije...makar kod mene... Možemo da provjerimo...možda podlaktice nemaju toliko vena...Inače sve prošle slike su po 2-3 dana od treninga

    A don tigar, pa meni, da me ne shvati pogrešno, al na slikama je zakucao na definiciju i fin oblik mišića...ne na neku masu značajnu...
    Moramo biti različiti, on čitav život oće da je mršaviji...a ja da sam deblji....Isto tako, ja se lagano mogu zategnut kao praćka, i nije mi to teško, nit cilj trenutno. Isto tako vjrv on može nabaciti mase lagano...

    E sad, ne znam koje su mu jače strane i mane što se tiče particija...tako da oko tih razlika ne znam

    Hvala opet... Ja mislim da bi mi još 5kg, ali mišića, ne +5kg miješano xD, bilo fino...a za to će trebat dosta da se radi....Mada kako to ide, ko zna koliko će se gurat...
    Treba to i održavati, i smarat se...a ja rekoh i ranije, ovakav da ostanem, prezadovoljan sam, tako da idemo laganooo )))

    Daj lucas kake slidže...

    p.s. bome nek te isprepadao rigodo, visociji si momak, i treba da paziš kičmu više...
    Last edited by Loverclocker; 04-02-14 at 23:09.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  5. #4230
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    ovo nije pametovanje tako da mogu piskarat
    sto se tice mene..gledaj,ja sam uvijek bio gojazan i zacrtao sam,tj dao sebi neki cilj da to postignem,to sto sam i postigao..to sam uradio samo da bih vidio da mogu to da uradim,cisto zbog sebe,ne zbog nznm sad cega *icaka,ovoga onoga..nego samo zbog sebe.Naravno za to vrijeme sam naucio neke stvari,najprije stvari o svom organizmu..da bih ubuduce mogao negdje gdje sam grijesio ne napravim istu gresku.Ja sam stigao do tog cilja i batalio sa ishranom,sa svim.Nisam stvarno sa treningom,ali jesam ga 'polaganio'.razlog tome su bile finansije..da sam mogao finansijki da izguram nastavak price,to bi sad licilo na uff...
    a one slike gdje kazes da sam u kratke rukave to je slike krajem avgusta,to je poslije onih slika nesto vise od 2mjeseca..a za ta 2mjeseca ti mozes sebe da nagrdis da je to strasno..a narocito poslije neke rigorozne dijete.i bas ne volim neku definiciju veliku..a ovo kod mene je bila stv,ali kao sto rekoh,samo da dokazem sebi da mogu
    sto se tice uporedjivanja mene i lovera,bzv je..ja sam iskreno mislio da je momak negdje mojih godina.Dalje,ja nikako ne mogu izgledat kao on,msm na tu zrelost misica,da se laicki izrazim..jer momak trenira 8,9godina jbt..nebitno je li isao u teretanu ili visio po vratilima i cudima.tako nekako,zivi mi bili

  6. #4231
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    op op...zrelost mišića...ne može se kao ja...plus mi je drago što sam mladolik..pljus nikad nije bilo bulk-cut ciklusa Kneel before master!

    nema tu zrelosti, Leonidas mi je čukunđed :P ozbiljno. :P
    Last edited by Loverclocker; 04-02-14 at 23:23.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  7. #4232
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve mladi momci, zategnuti, praćke... Ljepota vas je gledati... Dajte još po neku fotku...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  8. #4233
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    igi perverznjaku stari ................
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #4234
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Imam pogan jezik al’ čist obraz
    Posts
    490
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odakle crpite informacije? Smorih se vise od citanja po raznim forumima :-/ Evo na exyufitness procitah da kesten ima na 100g - 80g proteina, ni da je suseni bakalar... Pa se umorih tragajuci za raznim informacijama, a do jedne tacne, procitas 100 netacnih.

    Ima li negdje pouzdane informacije, sajt sa provjereno tacnim informacijama na koji se mogu osloniti sto se tice ishrane i treninga? I usput, interesuje me koliki je odnos proteina, UH i masti u ishrani optimalan (u procentima), svi govore o proteinima i uh al ipak su i masti bitne za izgradnju mase. Pa bih volio da znam kako da baziram ishranu, posto mi je ona najveci problem. Koliki odnos "Proteina : UH : Masti" treba da bude prijepodne, a koliko poslijepodne?

    Hvala

  10. #4235
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    samo da znas kolko je to opsirno i kolko sebe moras znati da nadjes mjeru koja ce ti radi valjano
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  11. #4236
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Loverclocker
    Dobra forma, svaka cast. Vidi se da nisi sezonac
    Kad budes opet pozirao, uvuci palaceve u sake i tako stisnute zavrni put ramena. Mislim da ce ti se ruka pokazat u pravoj formi

  12. #4237
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    ^ male tajne velikih majstora

  13. #4238
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iiiiiip

  14. #4239
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prodajem bucice od prohroma, 50 kg i sipke.. Ako je ko zainteresovan nek' se javi na pm.

  15. #4240
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by γνῶθι σεαυτόν View Post
    Odakle crpite informacije? Smorih se vise od citanja po raznim forumima :-/ Evo na exyufitness procitah da kesten ima na 100g - 80g proteina, ni da je suseni bakalar... Pa se umorih tragajuci za raznim informacijama, a do jedne tacne, procitas 100 netacnih.

    Ima li negdje pouzdane informacije, sajt sa provjereno tacnim informacijama na koji se mogu osloniti sto se tice ishrane i treninga? I usput, interesuje me koliki je odnos proteina, UH i masti u ishrani optimalan (u procentima), svi govore o proteinima i uh al ipak su i masti bitne za izgradnju mase. Pa bih volio da znam kako da baziram ishranu, posto mi je ona najveci problem. Koliki odnos "Proteina : UH : Masti" treba da bude prijepodne, a koliko poslijepodne?

    Hvala
    Dobar je ex yu...imas i tih drugih foruma stranih i naših...Pitaš na više mjesta, imaš google, sabereš, oduzmeš.
    Što se tiče kestena, imaš foru o tzv. bioavailability, ili ti biološkoj dostupnosti proteina, ili na naški, koliko može organizam proteina iz nekog izvora da iskoristi...Sumnjam da ima toliko proteina,
    al rijetko se jede, i nije neki cuveni dobri izvor, pa sumnjam da ce ti koristiti previše neki tačniji info..imaš tablice na netu pa googlaj.
    Cimao sam se dosta oko toga i proučavao, pa se na to svodi. Kao i ono pitanje o AK sto pominjah ranije.


    Što se tiče odnosa, ni tim se nemoj cimat. Zavisi šta ti je cilj i kakav je trening. Ako nabacuješ masu, 2g proteina i više UH, ako se režeš, isto toliko proteina, a smanjiš UH na 50-100g, zavisi od dijete i slučaja,
    naravno uz kalorijski deficit. Uvijek esencijalne masti iz jaja, ribe, maslina itd...

    Quote Originally Posted by zbeka View Post
    @Loverclocker
    Dobra forma, svaka cast. Vidi se da nisi sezonac
    Kad budes opet pozirao, uvuci palaceve u sake i tako stisnute zavrni put ramena. Mislim da ce ti se ruka pokazat u pravoj formi
    E hvala hvala. Bome jesam, no je bilo dosta sezona. xD A i ti mišići mi stoje dugo i bez treninga, po po godine, 9mjeseci, a i brzo se vraću, u čemu je fora ne znam...možda hrana
    E neznalica sam za poziranje, mada sam gledao to sa palcem itd...zna da me zaboli zglob šake sa gornje strane kad to radim...Ne znam jel možda pogrešno radim il mi je nešto s rukama...
    Bilo kako bilo, popravljaćemo formu i za to...već sam gledao par filmića za leđa itd...pošto mi je njih najteže, baš nemam konekcije
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  16. #4241
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica,Zabjelo
    Posts
    1,013
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da mi ne mozete predlozit neki sejk za mrsanje i definiciju predlozit a da je dobrog ukusa,iskljucivo prirodni?

  17. #4242
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MarioBalotelli View Post
    Da mi ne mozete predlozit neki sejk za mrsanje i definiciju predlozit a da je dobrog ukusa,iskljucivo prirodni?
    Misliš nešto tipa, popiješ i mršaš?

  18. #4243
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    3 banane, 2 supene kasike kisjeline (da ti izije tu mast) i 4 coko plazme (vele da je dobra).Sve to izmiksas u pola litra koka kole ili bezolovnog benzina.

  19. #4244
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemadoh dje drugo..

    Renovira se trim staza kod 13. jula
    Sad je trenutno komunalna na terenu i slika ograda dje nedostaje i nedostatke staze.

  20. #4245
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poceh da treniram prije neki dan (nisam 3 godine sigurno) i naravno nabacio "koje" kilo viska, tacnije 10. Znam da je vrlo bitna ishrana ali veeeliki sam gurman i sad ovaj nacin ishrane me UBI. Dajte neki program ishrane ili neki sajt dje imam neki raspored sto smijem a sto ne smijem jest. I kako vama dan prodje sto se tice ishrane? (pahuljice i ostale zajebancije ni pod razno)

  21. #4246
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Evo da malo osvjezimo temu :P ajde ljudi kacite te liftove,nebitno koja je tezina,msm bitno je ali da komentarisemo malo..
    sve kritike su dobrodosle
    edit:
    lover ajd izbaci ti nedje dl,cini mi se da si napisao nedje da ti lagano ide sa 150,da vidimo tu masinu,breee

    Last edited by dontigar; 05-02-14 at 23:33.

  22. #4247
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ocuuu ovu majicu
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  23. #4248
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @dontigar
    mislim da ti je bas losa tehnika i da sto prije trebas to korigovati. na mrtvo dizanje karlica treba da je izbacena toliko da ti donji dio ledja bude sto vise uvucen kako bi ti misici donjih ledja bili zategnuti. vidio sam skoro momka iz pg koji sa slicnom tehnikom radi sa 240kg, mislim da je bas opasno tako radit. na yt ima kanal STRENGHT CAMP se zove i preporucio bih ga svakome ko zeli da sazna vise o tehnici izvodjenja vjezbi, prevazilazenju poteskoca sa razvojem odredjenih misica, povreda i td.
    ja licno sam najvise 145kg podiga na dl i uopste se nisam osjecao sigurnim da krenem na vecu kilazu. ne treba po svaku cijenu tjerat kilazu, dok se tehnika ne savlada i dok misici ne napreduju dovoljno

  24. #4249
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Evo da malo osvjezimo temu :P ajde ljudi kacite te liftove,nebitno koja je tezina,msm bitno je ali da komentarisemo malo..
    sve kritike su dobrodosle
    edit:
    lover ajd izbaci ti nedje dl,cini mi se da si napisao nedje da ti lagano ide sa 150,da vidimo tu masinu,breee
    Nešto ne vidim pojas, možda je ispod trenerke? P.S. Ja preko cijele godine u šorc i majicu kratke rukave treniram, trenerka mi nikako ne odgovara.

    Ovako, imam osjećaj da tvoja leđa plaču kad ovo radiš. Ja mrtvo dizanje ne radim baš jer me zezaju leđa. A uporedi tvoj video i ovu sliku:





    Obrati kako počinje tvoja vježba i kako su ti kriva leđa, a kako se pred sami kraj u lumbalno-sakralnom dijelu značajno poviješ, stvarajući tu tačku oslonca težine, a to je opasno drug. Vršiš pritisak na pršljenove lumbalnog dijela, odnosno na spone, i tako ih u nepovrat oštećuješ, a hrskavica između njih se nikad ne obnavlja. Ti si mlad, i super napreduješ, nemoj da sam sebi staneš na put, ne trebaju tebi ovolike težine.

  25. #4250
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    @zbeka
    pa ne bih se slozio sa tobom,no dbr..bitno je da je lumbalni dio cvrst,da on ne pravi kiflu,a gornji dio ledja moze da pravi kiflu,sve zavisi kako kome odgovara..iz svake pozicije su rezultati razliciti.mada odje i nema neke kifle.
    koje momak sto vuce 240kg?

    @zbela
    ne nosim pojas,tj mislim da na ovim kilazama nema potrebe..mozda i grijesim,vjerovatno je rizik manji i malo lakse,alii moraju se stabilizatori jacat e vec kad dodjem do nekih 180,tu ce se stavljati.
    dalje..po meni ne moze biti ugodan osjecaj o ledjima,tacnije lumbalnom dijelu poslije odradjenih 6 i vise serija mrtvog,znaci ili si se stedio ili nema drugog objasnjenja.
    pogledaj ovaj klip,radili i on pogresno? nemoj da mislis da sam arogantan i da ceram po svom,nego normalno pricamo,konverzacija i ta prica
    Last edited by dontigar; 06-02-14 at 13:20.

Page 170 of 401 FirstFirst ... 70120160166167168169170171172173174180220270 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •