Page 168 of 401 FirstFirst ... 68118158164165166167168169170171172178218268 ... LastLast
Results 4,176 to 4,200 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #4176
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    izvini sto ti znaci to moderni??? ja bas ne smatram sebe za modernog kad je dizanje tegova u pitanju,cak suprotno..nikad nisam ni radio split..ustv jesam mozda prvih mjesec,dva..ustv nisam nego sam se prvo malo obrazovao pa onda krenuo sa treningom.
    Daleko od toga da ja kazem da se ne treba obrazovati sto se tice treninga, ali ne treba ni svemu sto je napisano po internetu slijepo vjerovati.Vidim, gore si napisao da ljude koji treniraju po godinu,dvije smatras pocetnicima i da istim preporucujes fb trening.Moje je misljenje da osoba koja trenira godinu,dvije nikako ne moze biti pocetnik.Mozda ako se covjek profesionalno bavi bodybuildingom pa da se prve dvije godine smatra pocetnikom, a kad je rijec o rekreativcima godinu dana je vec prilicno iskustvo.FB trening jeste dobar, ali za jednog rekreativca dovoljno je prva dva do tri mjeseca, pa onda lagano moze da krene sa split-om.

    To sto sam rekao "moderni" znaci da sam mislio da vecina ljudi odje izbacaju nekakve ishrane tacne u 10 grama, ulazi u prevelike sitnice sto se tice treninga itd.U 99% slucajeva vi ste u pravu, ali sve je to ulazenje u neke sitnice koje nisu rekreativce vec za profesionalce.

  2. #4177
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma voli da pametuje, koliko citah prije, tigrić je tu godinu ipo, max dvije u teretanu, il ozb trening, al je zato ođe na pdf gandalf za svakog... :P

    Što se tiče snimanja, bome ne želim još uvijek da se natežem, da radim 1repmax ili blizu toga...treba jos mjesec-dva...da se malo razradim,
    jer nemam neke jake zglobove, nije da sam ih povrijeđivao, al dosta su mi mali i osjetljivi, (npr. vjrv imam najuži struk na forumu), nemam tu neku pećinsku Nikšićko-Plužinsku
    građu Manekenčić :P
    a i tuga su ove težine, da me vide da snimam da me bače na sprdnju

    Inače ja sam više tu za eksplozivnu snagu, neki sprint, jump...Npr sa mojom visinom mogu da zakucam na koš To bi već mogao da snimam

    Last edited by Loverclocker; 31-01-14 at 17:55.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  3. #4178
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ako je ovo kos, ja sam krv Pape Jovana Pavla II, ukradena prije neki dan
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  4. #4179
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Cekaj cekaj, 2x meso, 100 grama ovsenih ujutro, i jos 2 obroka, plus dodaj da pijem gejner sad ti je malo?
    Зависи кол'ко меса једеш у те два оброка.
    100 грама овсених је ајде да кажемо ОК, али ђе су ту протеини у тај оброк нпр?
    Гејнер, па оно само су брзи шећери у њему и можда нека мизерна количина протеина, тако да и немаш неки плус за то...



    Што се тиче максимума, никад нисам пробао ни један, немам појма зашто, али отприлике
    на бенч бих можда могао да избачим неких 100-110 кила
    Чучањ вјероватно 140, са 113 сам радио 4 понављања и то до земље ка' вазда
    Мртво сам радио 7 понављања са 140 кила, тако да можда бих могао 170

    Што знам, нисам нешто, не форсирам килаже превише, некад кренем, али се онда обуздам, јебем ли га
    Имам тренутно 92-3 кила можда, нисам изрезан, то се планира неђе на почетак марта да се одради, надамо се најбољем
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  5. #4180
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja stigo na 108 hooooo haaaaaaaaaaa
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #4181
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Ako je ovo kos, ja sam krv Pape Jovana Pavla II, ukradena prije neki dan
    ne no je sporet....beale

  7. #4182
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Ako je ovo kos, ja sam krv Pape Jovana Pavla II, ukradena prije neki dan
    podji iza Alpe bara pa ga izmjeri...mada kucam dje god da igram, iza zgrade Simpa, onda ispod gintaša, mogu snimak napravit, nije problem...


    P.S. ggggg calves :PPPP
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  8. #4183
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Evo jos ovaj post,i iskljucujem se sa ovog topica..mislim sto se tice pisanja nekih 'pametnih' stvari,nema potrebe da pametujem i ubjedjujem nekoga u nesto.

    @rigodo
    osnovna vjezba za biceps?ahaa,ok.kad arni i cika koleman kazu,onda je to to

    @divljina
    naravno da ne vjerujem svemu sto procitam i gledam da izdvojim sto je to korisno iliti tacno,a ima dosta stvari koje vidim da su gluposti i iskuliram.Osoba koja trenira godinu,dvije nije pocetnik?nego sto je izivini?! sto ces rec onda za osobe koje treniraju 5+ godina?oni su sto?daj nemoj se salit..a pogotovo kod nas ljudi obicno nemaju veze ni sa treningom,niti sa ishranom,samo je bitno da se ide u teretanu,a to sto se stagnira godinu dana,ko *ebe to
    Ovo za fullbody se ne slazem sa tobom.Ne znam kakva ti je to logika da je fb za prva dva,tri mjeseca,totalna nebuloza.
    Upravo zbog splita se gledaju osobe koje treniraju,koje su totalno ne proporcionalno gradjene.Ljudi koji izbjegavaju sq,ili stave 50kg i coce rade nesto,pa zene sa tom kilazom mogu da rade jbt!a tek da vidis nekoga da radi dl,aa to je vec zesci tabu..jer ce svima da pukne kicma,da se povrijede i slicne price..koje nidje veze no dbr.onda koliko je samo ljudi u disbalansu,upravo jer rade ono sto je njima bitnije,tj sto se ono primijeti prvo,to su grudi,biceps,malo tog tricepsa i to je to..a koliko si osoba vidio da daju malo akcenta na zadnje rame,na komletan segment gornjih ledja?i zbog toga ces vidjeti da su povijeni,da se zale na bolove vrata i cuda..ili zadnju lozu,gluteus?nistaa!
    mogao bih jos masu pisat oko ovih problema kod nas,koji se svaki dan vidjaju..naravno da ima onih koji su suprotnosti od ovoga gore sto sam ispisao,ali takvih je bas malo,ko bijeli medjedi su

    @loverclocker
    gandalf,hahaha
    jeste,tu sam godinu,godinu ipo..i sam kazem da sam pocetnik,jer to nije nista strasno priznati,samo realnost.a to sto volim da pametujem..necu vise vjeruj mi.ispravljat krive drine,nonoo
    -------------------
    @sparco
    koliki je bf,odokativno?
    btw svaka cast

  9. #4184
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Зависи кол'ко меса једеш у те два оброка.
    100 грама овсених је ајде да кажемо ОК, али ђе су ту протеини у тај оброк нпр?
    Гејнер, па оно само су брзи шећери у њему и можда нека мизерна количина протеина, тако да и немаш неки плус за то...



    Што се тиче максимума, никад нисам пробао ни један, немам појма зашто, али отприлике
    на бенч бих можда могао да избачим неких 100-110 кила
    Чучањ вјероватно 140, са 113 сам радио 4 понављања и то до земље ка' вазда
    Мртво сам радио 7 понављања са 140 кила, тако да можда бих могао 170

    Што знам, нисам нешто, не форсирам килаже превише, некад кренем, али се онда обуздам, јебем ли га
    Имам тренутно 92-3 кила можда, нисам изрезан, то се планира неђе на почетак марта да се одради, надамо се најбољем
    U taj gejner ima 50 grama proteina
    A mesa bucam bas dobro, pa piletina, laskare, ma svako je dobro meso uglavnom , kuka mi majka koliko mora da mi sprema

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

  10. #4185
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Gdje sam rekao da je to osnovna vjezba?? Rekao sam da je compound. Nije valjda da moram da pojasnim razliku?!

  11. #4186
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    don ne prelazim 18 ne dozvoljavam sebi cim zakucam na 18 skidam, to je nedje otprilike sad kad zakucam 110 kila , al isto ne skidam ispod 10 12 zbog prirode posla ;p ne mogu jer nagrabusim
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  12. #4187
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brt...niko ti ne traži nit te moli išta...kamoli da ispravljaš krive drine.. Samo se ne valja previše dizat i druge spuštat bez posebnih argumenata i razloga za to

    Inače, eto ođe je pomaganje i diskusija...Neće nikog spasit ničija riječ...Sami ljudi u glavnom vide što i kako im odgovara
    Last edited by Loverclocker; 31-01-14 at 22:37.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  13. #4188
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    don ne prelazim 18 ne dozvoljavam sebi cim zakucam na 18 skidam, to je nedje otprilike sad kad zakucam 110 kila , al isto ne skidam ispod 10 12 zbog prirode posla ;p ne mogu jer nagrabusim
    to je odlicno sparco...na 110kg pa da je i 15% bf to je vise nego na zavidnom nivou.. koliko si visok?

  14. #4189
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    @divljina
    naravno da ne vjerujem svemu sto procitam i gledam da izdvojim sto je to korisno iliti tacno,a ima dosta stvari koje vidim da su gluposti i iskuliram.Osoba koja trenira godinu,dvije nije pocetnik?nego sto je izivini?! sto ces rec onda za osobe koje treniraju 5+ godina?oni su sto?daj nemoj se salit..a pogotovo kod nas ljudi obicno nemaju veze ni sa treningom,niti sa ishranom,samo je bitno da se ide u teretanu,a to sto se stagnira godinu dana,ko *ebe to
    Ovo za fullbody se ne slazem sa tobom.Ne znam kakva ti je to logika da je fb za prva dva,tri mjeseca,totalna nebuloza.
    Upravo zbog splita se gledaju osobe koje treniraju,koje su totalno ne proporcionalno gradjene.Ljudi koji izbjegavaju sq,ili stave 50kg i coce rade nesto,pa zene sa tom kilazom mogu da rade jbt!a tek da vidis nekoga da radi dl,aa to je vec zesci tabu..jer ce svima da pukne kicma,da se povrijede i slicne price..koje nidje veze no dbr.onda koliko je samo ljudi u disbalansu,upravo jer rade ono sto je njima bitnije,tj sto se ono primijeti prvo,to su grudi,biceps,malo tog tricepsa i to je to..a koliko si osoba vidio da daju malo akcenta na zadnje rame,na komletan segment gornjih ledja?i zbog toga ces vidjeti da su povijeni,da se zale na bolove vrata i cuda..ili zadnju lozu,gluteus?nistaa!
    mogao bih jos masu pisat oko ovih problema kod nas,koji se svaki dan vidjaju..naravno da ima onih koji su suprotnosti od ovoga gore sto sam ispisao,ali takvih je bas malo,ko bijeli medjedi su :grin:
    Prvo, opet tvoja prica naginje ka "profesionalizmu".Obicni rekreativac, posle godinu dana,a kamoli dvije godine treninga ne moze se smatrati pocetnikom.Ne moze jer je on vec uveden u trening i moze da postigne odlicne rezultate.Odlicne rezultate u smislu da ce biti mnogo bolji nego sto je bio prije nego sto je poceo da trenira.A to je poenta rekreativnog treniranja, da "pobijedis" sebe, a ne da da budes bolji od nekog drugog bodybuildera, sto je cilj profesionalaca.Normalno da posle te godinu dana treninga ne mozes biti neki mega giga bog, ali ne mozes se ni smatrati pocetnikom da jebee oca.Mozda ti imas licni problem da sporo napredujes, pa zbog toga tako govoris.Naglasavam ovo "mozda", da ne mislis da sam te odma napao.

    Ovo tvoje obrazlozenje u vezi moje izjave da je FB trening dobar prve 2,3 mjeseca nema veze s vezom.Ti navodis primjere, kako NE treba trenirati.Kad sam rekao da je split trening po meni najbolji izbor, podrazumijeva se da sam mislio na "pravilni" trening ishranu itd itd.To sto je neko debil pa radi stvari koje si ti gore naveo, to je problem pojedinca, ne treninga.Sve ovo sto si rekao za mrtvo dizanje, cucanj i ostalo moze da se desi i nekome ko radi FB trening, i normalno je da nece napredovati, iako radi taj famozni FB.

  15. #4190
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    @dontigar:
    Posteno bi bilo da mi pojasnis zasto si rekao da je compound vjezba=osnovna vjezba.
    Ili je neznanje ili nesto drugo. Prvo mogu da shvatim, ali me ovo drugo kopka. A ni cinizam sa Arnijem i Ronijem nisi skapirao.
    Da nisam 99% siguran da si natural rekao bih da imas tipicne roid rage simptome

  16. #4191
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    ^
    neznanje je u pitanju

  17. #4192
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Sad mi je lakse. Ti vec Gugl moze pomoci.
    Da se ne shvatimo pogresno, ali npr. i Dule Vujosevic jeste debeo i celav, ali zna par stvari o kosarci

  18. #4193
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    ovo gore je ironija mili

  19. #4194
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    A ovo moje iznad cinizam. Ali ostaje upisano da je za tebe compound=osnovna. Epic fail, kako god obrnes.
    I Djani Curcic je igrao Premijer ligu, ali nije bas pricao najpametnije, jbg... (ovo je hiperbola, btw...)

  20. #4195
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    hiperbola?opa,idemoooo
    jeste,ne znam sto znaci compound..cak i da ne znam nisam mogao pogledat na gugl ili nedje,a?
    ti si to napisao kao da je to osnovna vjezba za biceps,u tom nekom smislu...to sto si se ti uzeo za jednu rijec,to je drugo..ali ona iSpogadje biceps iz 15,20 uglova i to je comp.vjezba i odlicna je..ja ne znam sto ces vise
    ajd da ne spamujemo bez potrebe.
    kako sam epik fajlova,pu!

  21. #4196
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Opet pises nesto sto veze blage nema. Ja sam napisao da je 21's compound vjezba. U kom nekom smislu je to osnovna vjezba, kako si to zakljucio? Sta tu ima da se zakljucuje kad je to fakat?

    Napisao sam i da biceps izpogadjas sa 3 "ugla" tj. nacina, ne 15-20. Ovo je vec proseravanje, da neko ko cita zakljuci kako ja pisem gluposti. (to je malicioznost, btw)
    Ovo se desava kada na forumu poklopis drugog forumasa, a sam pogrijesis tj. prospes se. Onda trazis smisao, skrivena znacenja, text izmedju redova i sl...

    Meni je super, ne moramo da stajemo dok nas admin ne isamara

  22. #4197
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    bitches please

  23. #4198
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    ja sam pogrijesio.pogresno se izrazio ili nisam znao,nebitno.
    zadovoljan?

  24. #4199
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Da.
    Ps. posebno mi je zasmetalo sto si mi ti zamjerio jer u 99,9% slucajeva pricas pravo.

  25. #4200
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    ljubi brat!

Page 168 of 401 FirstFirst ... 68118158164165166167168169170171172178218268 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •