Page 153 of 401 FirstFirst ... 53103143149150151152153154155156157163203253 ... LastLast
Results 3,801 to 3,825 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #3801
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    provalio je deku, rispekt!
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  2. #3802
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.bodybuilding.com/fun/livi...ner-day-1.html

    Eo vam jedan dobar program.Dosta je detaljan, ima ukljucen i program ishrane i suplementacije.Radi se o programu za povecanje misicne mase.Nije za pocetnike.

  3. #3803
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    RofZ
    Posts
    819
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja na kraju uzeh ovaj: https://www.google.me/?gws_rd=cr&ei=...-DRE1iGCXLM%3A
    Preporucise mi njega, 55e je kanta, 2.2kg. Pa mi rekose da stavljam dekstrozu s njim, posle treninga kad pijem. Jel to ok? treniram cio zivot al nikad do sad protein ne uzeh
    “people will judge you on what you can build, not what you destroy"

  4. #3804
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Divljina View Post
    http://www.bodybuilding.com/fun/livi...ner-day-1.html

    Eo vam jedan dobar program.Dosta je detaljan, ima ukljucen i program ishrane i suplementacije.Radi se o programu za povecanje misicne mase.Nije za pocetnike.
    Bacio bih hejt no će me strijeljat
    Last edited by Emp; 12-12-13 at 14:28.

  5. #3805
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a bi i ja...tako da sumnjam da će neko strijeljat...svi znaju da kad se nabriješ sa đusom moš bit baš preluuuud , a all kindZ of gainZ dolaze isto tako ludo
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  6. #3806
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne razumijem, sto biste hejtovali?

  7. #3807
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Ja bih uveo pravilo da hejt može da bača samo onaj koji ima biceps 40+. U suprotnom nije hejt nego trolovanje.
    Evo ja bih bačio hejt, ali sam debelo ispod 40cm, tako da...

  8. #3808
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato što ako se ne bockaš ovaj program za nekog ko rekreativno trenira je smiješan da ne kažem sulud. 489 grama proteina dnevno? Ako si rekreativac dvije trećine toga ćeš da izbaciš pa se nemoj čuditi ako pola dana budeš provodio u WC-u. Sredi ishranu i sistem treninga, mani se Jay Cutler gluposti za ljude koji žive od ovoga i koji su na steroidima, koji usput navjiše zaradjuju od reklamiranja suplemenata, zbog toga ih i ima toliko u ovom programu. To ti ništa ne treba, eventualno možda samo whey i neki vitamini. Ako si početnik ili osrednji vježbač, ne možeš imati značajne rezulatate sa splitom gdje svaki dio tijela radiš jednom nedeljno. To je za ljude koji su već dostigli svoj genetski maksimum. Radi neki upper lower split ili total body, šta god, samo da uključuje bazične compound vježbe, čučanj, benč, mrtvo dizanje, što više rada sa težinama a minimalno sa spravama i vježbama za izolaciju.

    Ako ideš u teretanu da bi bio snažniji i zdraviji, to će otprilike tako izgledati. A ako ideš da bi liječio neke komplekse, šibaj metan, što više suplemenata i cepaj u Jay Cutler stilu.

  9. #3809
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Divljina View Post
    Ne razumijem, sto biste hejtovali?
    Prvo zbog ovoga:
    LIVING LARGE: JAY CUTLER'S 8-WEEK MASS-BUILDING TRAINER
    Svaki trening program koji u naslov sadrzi 8 weeks za ovo, 8 weeks za ono, 4 weeks za ovo, mi djeluje kao da je namijenjen za nekog ko hoce na brzinu da postane fit i to je to.Ispucao je svojih par nedelja i razvio se.Spreman je.Kako da ne.

    Drugo zbog ovoga:
    SUPPLEMENTS
    Jay Cutler Elite Series Total ProteinJay Cutler Elite Series Total Protein
    Jay Cutler Elite Series Big TJay Cutler Elite Series Big T
    Jay Cutler Elite Series Amino Pump
    Jay Cutler Elite Series Total Protein

    Stvarno Jay?Kapiram da oces da zaradis, ali **** u.Gdje ti je tren,test,clen?

    Treće:
    Kad vidim ovu vježbu Smith Machine Squat, naježim se.

    Četvrto:
    Sve ovo funkcioniše kod ovog manijaka koji za doručak jede kilo testosterona.Ali za nas smrtnike, ne e.

  10. #3810
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Divljina View Post
    Ne razumijem, sto biste hejtovali?
    eo ti odgovoriše Dave i Emp

    Quote Originally Posted by Rigodo View Post
    Ja bih uveo pravilo da hejt može da bača samo onaj koji ima biceps 40+. U suprotnom nije hejt nego trolovanje.
    Evo ja bih bačio hejt, ali sam debelo ispod 40cm, tako da...
    meni je 40-41...znači da opletem!
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  11. #3811
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    mene je 46 i bez treninga sam, supeeeer

    kame hame bachanje hejtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  12. #3812
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,964
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Momci, ne znam je li off da vas podsjetim da ni u cemu ne valja pretjerivati a narocito u bodybuildingu. I sam dosta cesto to zaboravim ali dobro je s vremena na vrijeme cuti i nesto ovako:
    Opasne posledice teretane i steroida:

    Mišići kao kod Herkulesa, a srce osamdesetogodišnjaka

    http://blic.rs/i/426224

  13. #3813
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Zyzz je imao urođenu srčanu manu.Porodična istorija srčanih problema.
    Tekst je preglup i imaš moju dozvolu da se samobanuješ.

  14. #3814
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam ETF-a emire... :P

    Ni u čemu ne valja pretjerivati, niti bježati od stvari u potpunosti...

    Međutim, redovna vježba i pravilna ishrana zdravom finom hranom bogatom svim dobrim vitaminima i mineralima i proteinima se svakom preporučuje...

    Eo još jedan fajl od mene, Tom Venuto - Burn the fat, feed the muscle https://www.dropbox.com/sh/kmc7vxaaowq4e0o/kl_8A_Ikod

    Ima finih stvari, pogotovo ako znate engleski...ak ne, makar će vam valjati prejaka excel tabela sa svim podacima i za lakše prećenje unosa makro i mikro nutrijenata
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  15. #3815
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa normalno da je ovo i previse proteina,UH, i previse suplementacije...Niko ne kaze da nije.Ali on je opisao ishranu i suplementaciju koja je u skladu sa NJEGOVIM potrebama, koje moraju bit ogromne buduci da se coek bodybuildingom bavi profesionalno.Svako normalni prilagodjava ishranu i suplementaciju sopstvenoj tezini i onome sto zeli da postigne.Sto se tice programa treninga, ne vidim zasto jedan "napredniji" rekreativac ne bi ovo mogao da ispostuje.Nije cilj podici tezinu koju on dize.Cilj je da da odradis navedeni broj ponavljanja sa maksimalnom tezinom, a da pri tome vjezbu odradis pravilno.Sad, oces li ti dic 50kg ili 150kg uopste nije vazno, dok god ti dajes svoj maksimum.
    Ne mora se ovo ispratit do u detalje, vec sluzi da bi neki "laik" kakvi smo 90% nas odje mogao da vidi kako bi sve to trebalo da izgleda.Kad da jedes, kad da popijes suplementaciju KAKO da treniras, koliki odmor izmedju serija je optimalan itd itd...Ja nerijetko vidjam ljude da podju u teretanu, i naprimer kad rade ramena, gruvaju sve sto se moze gruvat a da zadnje rame ne taknu.Naravno da ga ne zanemaruju zato sto zele da se iskrive vec zato sto ne znaju KAKO trenirati...E upravo zbog toga postoje ovakvi programi.

    Edit: Sto se tice ovoga 8-week training...Ne vidim zasto ne bi mogao da odradis sve ovo opet kad zavrsis te prve 8 nedelja.
    Last edited by Divljina; 13-12-13 at 18:46.

  16. #3816
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zato sto posle 3 mjeseca treninga mozda mozes da uvidis malo razlike...posle pola godine eto nesto da vidis na sebi da ti bude drago da funkcionise sve kako treba...
    zato sto ako treba da se prilagođava sve zivo onda nema nikakve koristi, jer je clanak pisan za nekog ko se napuca testosterona i steroida i boli ga uvo...raste ka lud
    zato sto ne mos ocekivat neki napredak ak 4 puta mjesecno radis grudi, jer je sinteza proteina u misicima povecana 48h posle treninga, nakon toga se ubrzo vraca na staro,
    tako da ako nisi nadrukan kao on sa hemijom, nemas optimalan napredak
    zato sto je normalnim prirodnim momcima koji treniraju neophodan rad slozenih vjezbi tipa vratilo, razboj, čučnjevi, mrtvo, benč itd, da bi dizali nivoe testosterona, dok ođe radiš neki split teška izolacija
    i tako dalje, i tako dalje...

    što se tiče 50-150kg, nebitna je masa tega, bitna je težina
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  17. #3817
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Preporucujem da procitate ovo http://www.xsport.rs/forum/body-buil...slite-o-ovome/
    Momak je predobro objasnio

  18. #3818
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    zato sto posle 3 mjeseca treninga mozda mozes da uvidis malo razlike...posle pola godine eto nesto da vidis na sebi da ti bude drago da funkcionise sve kako treba...
    zato sto ako treba da se prilagođava sve zivo onda nema nikakve koristi, jer je clanak pisan za nekog ko se napuca testosterona i steroida i boli ga uvo...raste ka lud
    zato sto ne mos ocekivat neki napredak ak 4 puta mjesecno radis grudi, jer je sinteza proteina u misicima povecana 48h posle treninga, nakon toga se ubrzo vraca na staro,
    tako da ako nisi nadrukan kao on sa hemijom, nemas optimalan napredak

    zato sto je normalnim prirodnim momcima koji treniraju neophodan rad slozenih vjezbi tipa vratilo, razboj, čučnjevi, mrtvo, benč itd, da bi dizali nivoe testosterona, dok ođe radiš neki split teška izolacija
    i tako dalje, i tako dalje...

    što se tiče 50-150kg, nebitna je masa tega, bitna je težina
    Nemoj se uvrijedit, ali meni su gore boldovane recenice ciste nebuloze...

    1.Posle 3 mjeseca treninga mozda mozes da primijetis malu razliku?Pazi, ako 3 mjeseca radis trening za povecanje mase i uz to uzimas odgovarajucu ishranu, ti ne nabijes minimum 5,6 kila mase (koja normalno ne mora, i ne moze biti sva misicna) onda tu nesto ne valja.Ili trening ili ishrana, uglavnom tvoja je greska.A vjeruj mi da se tih 5,6 kila na prosjecnog covjeka (185cm i nekih 80-85kg) itekako primijeti.
    2.Ovo za grudi mi je tek nejasno.Nije ti normalno da odradis grudi 4 puta mjesecno, sto ispada da ih radis jednom nedeljno...Kako si ti mislio, da ih radis 2 puta nedeljno ili svake druge nedelje?Opste je poznato da je neki optimum da odradis svaku misicnu grupu (kako veliku, tako i malu) jednom nedeljno.

  19. #3819
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Па ја не знам што ви очекујете, да Катлер уноси 150 грама протеина и храни се као неко ко има 70 кила?
    Схватите да тип ван сезоне има 150 кила и такву животињу треба нахранит'.
    Није он негира' да користи стероиде итд, штавише један је од ријетких који је говорио о томе, али то је његов поса', он се бави тиме, живи од тога, посвећен је томе....

    И колико пута треба тренират' груди? По 4 пута? То можда ако по читави дан радиш вратило, разбој и склекове, па си принуђен стално...
    Или ако их радиш лагано, онда можеш.
    Ја не знам прође ли и један тренинг да лагано одрадим, али како видим једини се ја и још пар другова напрежем тамо и рикам док радим јер оће тег да ме убије, дајем максимум, а већина дође, ради серију, смори се док је одради јер само млатара рукама...
    И сад ја сам под упалом 3 дана после тренинга, а треба да се раде леђа, руке, рамена, ноге, треба одморит' неки дан, стварно не знам кад бих мога' да одрадим груди опет, мањка ми дана.....

    И не можеш да видиш напредак за три мјесеца? Ок, болест бодибилдинга је да не видиш напредак, али уколико је стварно тако да нема напретка, онда или не једеш или не тренираш да ваља.
    Сад ћеш ти рећ да се храниш одлично, много једеш итд, а онда кад кажем некоме да једем по најмање 5 пута дневно, гледају ме ка' да сам с марса па'...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  20. #3820
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upravo tako.

  21. #3821
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    kad bi malo vise trenirali a manje pricali mozda bi i bilo nesto od vas

  22. #3822
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Laik jesam da vas ne lazem,ali dosta citam po ovome internetu pa ponesto i znam

    Cega se ne moze vidjet' napredak za 3 mjeseca ? Mora da se salis,onda ne treniras pravilno i NE JEDES dovoljno...

    S moje laicke strane ja bi svima sto pocinju u teretanu a bogami i onima sto idu par godina,a koji nisu napravili neki napredak preporucio FULL BODY trening 3x nedeljno sasvim dovoljno,za pola godine ima da dozive metamorfozu u izgledu ako se budu naravno dobro hranili !

    Tvrdim da ce imati mnogo mnogo bolji napredak nego da rade zasebno misicne partije.Ja se iskreno jezim kada dodju neki klinci od 17-18 godina i stariji,tek pocinju u teretani i oce da dijele misicne partije,jedan dan grudi,drugi ramena treci ovo cetvrti ono...mislim,gluposti.

    Ovo se ne odnosi na osobe koje imaju izgradjene misice i kojima je potrebno da izoluju odredjene misicne partije,ali evo moje laicko misljenje,da li se vi nekad zapitate "da li je malo raditi jednom nedeljno grudi" "da li je malo raditi jednom nedeljno noge" itd itd. Ja mislim da JESTE,a pogotovo za neke pocetnike.

    Za osobe koje su na steroidima njima nije problem raditi jednom nedeljno jednu misicnu partiju,slikovito objasnjeno,njihov nivo testosterona je podignut i ako su npr u Ponedeljak odradili Grudi,njima to nece biti malo,jer njihov testosteron ce do narednog ponedeljka malo opanuti,ali to nece biti problem.

    Dok sa druge strane mi "bez steroida" imacemo problem,mnogo je cekati od Ponedeljka do Ponedeljka, malo je jednom nedeljno odraditi 1 misicnu partiju,zbog toga upravo i vidjate osobe u teretani koje godinama izgledaju isto,ne mijenjaju se,ne znaju da treniraju . (ne znaju da se hrane,to je pod broj 1)

    Ja bih svim pocetnicima preporucio da razmisle o Full body treningu (iako se mnogi znalci protive ovome,ali ima i onih koji podrzavaju ovo) jer cete zaista mnogo brze napredovati,ali ono sto je najbitnije u svemu,jeste naravno hrana.
    Last edited by Pterodaktil; 13-12-13 at 23:00.

  23. #3823
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loverclocker View Post
    zato sto posle 3 mjeseca treninga mozda mozes da uvidis malo razlike...posle pola godine eto nesto da vidis na sebi da ti bude drago da funkcionise sve kako treba...
    Zato sto ako treba da se prilagođava sve zivo onda nema nikakve koristi, jer je clanak pisan za nekog ko se napuca testosterona i steroida i boli ga uvo...raste ka lud
    zato sto ne mos ocekivat neki napredak ak 4 puta mjesecno radis grudi, jer je sinteza proteina u misicima povecana 48h posle treninga, nakon toga se ubrzo vraca na staro,
    tako da ako nisi nadrukan kao on sa hemijom, nemas optimalan napredak
    zato sto je normalnim prirodnim momcima koji treniraju neophodan rad slozenih vjezbi tipa vratilo, razboj, čučnjevi, mrtvo, benč itd, da bi dizali nivoe testosterona, dok ođe radiš neki split teška izolacija
    i tako dalje, i tako dalje...

    što se tiče 50-150kg, nebitna je masa tega, bitna je težina
    masinooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo !!!!

  24. #3824
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Nesto ne zalazim na ovaj thread, samo zato sto sam sto se teretene tice dosta toga apsolvirao, pa mogu da kazem da mi ne trebaju nikakve druge informacije. Vec 8 godina idem u teretanu i mislim da sam proso sve moguce faze. Od "napucanog i misicavog" do nekog "definicija" tripa koji sam imao. Ne bavim se sa bodybildingom, cisto idem rekreativno radi odrzavanja forme. I malo to ozbiljnije shvatim 2 mjeseca prije ljeta da bi se pripremio za plazu. ;-)


    Nego da se vratim na ovo sto sam htio da kazem. Sad sam uzeo da listam ovaj thread i gledam zadnjih 5-6 strana o cemu se pise.
    Jedino sto se ovdje moze procitati su: koliko ponavljanja raditi, koje vjezbe raditi, koje proteine kupiti, koju hemiju piti... itd.
    Na osnovu svega mogu da potpisem da 80% vas nema veze sa vezom kako da se HRANI ! Sta jesti, kad jesti, koliko jesti.... To su pitanja o kojima treba vise da povedete racuna.
    Ovo vam sve govorim iz svog iskustva. Opet kazem 8 godina idem u teretanu (mislim da sam najvecu pauzu imao od mjesec dana, mada sam se i tada bavio nekom aktivnoscu) i ono sto sam naucio je da je ISHRANA glavni osnov svega.
    Koliko se hranis, kad se hranis i sta unosis direktno ce uticati na vas i na razvijanje vaseg tijela.
    Samo prica o tome koliko puta se ide u teretanu je jedna obicna GLUPOST ! Ako imas dobru ishranu i sa 3x sedmicno mogu da se naprave strasni rezultati. Prije par godina sam sa 3x sedmicno nabacio preko 20kg mase u roku od 8 mjeseci (ne mozete da zamislite koliko sam jeo). I to sve zahvaljujuci ISHRANI! Nikakvu hemiju nisam pio!

    Jbg, znam da je malo zajebano voditi racuna o ishrani kad zivite sa roditeljima koji vam spremaju rucak, pa onda ispadne da jedete ono sto vam daju. Ali od takve ishrane nema srece. I ja sam imao taj period, pa nisam imao rezultata. Tek kad sam se odvojio od mojih i poceo sam da zivim i sam sebi da kuvam, i da kuvam ono sto ja hocu i sto mislim da treba da jedem, tek onda sam poceo da imam rezultate od teretane.

    Tako da vam svima savijetujem da procackate malo po netu i neke druge sajtova i forume, koji su vise specijalizovani na ovu temu bodybuildinga i pokusajte da na osnovu iskustava drugih ljudi, pokupite neke savijete vezane za ishranu i da ih primijenite na sebi... Opet vam kazem sa dobrom i pravilnom ishranom rezultati su zagarantovani..

    Naravno sve ovo se podrazumijeva da znate koje vjezbe da radite, koliko puta, da imate dovoljno vremena za odmor, da se dobro naspavate itd.....
    Ali opet kazem ishrana je br. 1 !
    Last edited by milanese; 13-12-13 at 23:37.

  25. #3825
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Птеродактил, у неким стварима си у праву, а то су тај фул боди тренинг и одма' да се крене са једним мишићем на дан...
    Ја тренирам скоро двије године, радим по данима груди, леђа, рамена, руке, ноге тако ми одговара једноставно... Радио сам сплитове али су ми руке превише уморне да бих их радио после леђа или груди...

    Е сад ово за стероиде, ти мислиш да његово тијело нема потребе тренирати без једном неђељно, тј одређени мишић јер он фрка стероиде, а ти треба да тренираш више пута неђељно, ту гријешиш, је ли ти можда пало на памет да стероиди омогућавају бржи опоравак мишићима, да се синтеза протеина повећава итд?

    Ја опет понављам да је уколико тренираш јаким темпом НЕМОГУЋЕ радити по два пута неђељно један исти мишић.
    Радио сам леђа чини ми се у уторак, па сам мислио у четвртак ноге да одрадим, па није било ама никакве шансе јер сам радио мртво у уторак, а у четвртак је требало да радим чучањ, мишићи доњих леђа оће да ме ископају, а замисли нисам радио то исто мртво него неку другу вјежбу, е сад, што мислиш што би се десило да сам тај дан радио опет леђа?

    Dok sa druge strane mi "bez steroida" imacemo problem,mnogo je cekati od Ponedeljka do Ponedeljka, malo je jednom nedeljno odraditi 1 misicnu partiju,zbog toga upravo i vidjate osobe u teretani koje godinama izgledaju isto,ne mijenjaju se,ne znaju da treniraju . (ne znaju da se hrane,to je pod broj 1)
    Прије ће бити да не једу довољно и не тренирају како треба, а не због тога што тренирају један мишић једном неђељно.


    Знам лика који је узимао дианабол па има вјерујем испод 70 кила, говори ли вам то нешто?

    Ево ја имам 90 кила, не узимам протеин, никад га нисам ни узимао, узимам монохидрат и понекад неки НО реактор, али се зато папи и тренира јако, јер кад већ дођеш на тренинг те сат, сат ипо искористи како треба, тренирај, а не куцај поруке и не блеј около са рукама у џепове...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

Page 153 of 401 FirstFirst ... 53103143149150151152153154155156157163203253 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •