Page 151 of 401 FirstFirst ... 51101141147148149150151152153154155161201251 ... LastLast
Results 3,751 to 3,775 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #3751
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,309
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Što je muka sa nogama?Udri te čučnjeve jako 3x5 makar 2 puta nedeljno.Visina težina?

  2. #3752
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    184cm 81kg...

    Ok su meni noge samo nisam nikad radio previse cucnjeve...vozio biciklo i cuda po vas dan Listovi su super, samo kvadriceps da odradim da valja Ocu sa ovim programom 3 puta.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  3. #3753
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ovo je kalkulator za 531 wendlera, to ti je klasican powerlifterski trening, to ti eventualno nista ne treba ako nisi u poweru
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  4. #3754
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    936
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    @lover
    ja bih ti isto preporucio fb,ali ne mjesec dana kao sto napisa,jer ti za mjesesc dana nemas sta da ocekujes.
    realno tebi ce bilo koji program donijeti napredak,jer si pocetnik,ali nikako ne bih split isao,bas ne.
    e sad sto se tice ovog programa sto si linkovao,hm..meni se iskreno ne svidja izbor vjezbi i kako su razvrstane.drugo,ti kao pocetnik ne treba da ides ispod 6ponavljanja,cak bih ti preporucio prvih mjesec dana da ides od nekih 8-12ponavljanja na glavnim vjezbama.zasto?zbog peglanja tehnike!jer sam siguran da ti je tehnika na glavnim vjezbama katastrofa,a to se nece odraziti kad raadis cucanj sa 60kg,ali ako dodjes do nekih 100+kg e tu ce biti problema,isto je i za dl,mp,bp manje vise..
    pomocne vjezbe,tu od 10-20ponavljanja u sto striktnijoj formi,jebes kilazu,nemoj ego da te prca,forma i to je to!
    mozda sam imao jos nesto da dodam ali zaboravih

  5. #3755
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,309
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ovo je kalkulator za 531 wendlera, to ti je klasican powerlifterski trening, to ti eventualno nista ne treba ako nisi u poweru
    Dobar je kalkulator da otprilike vidiš kakav si sa snagom.Nisam mu ni preporučio 531, jer i nije za njega.

  6. #3756
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    jes al dal se on realno isforsira na svaku tu seriju do zadnjeg , i dal ce mu bit okvirni podaci tacni to je pitanje
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  7. #3757
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,309
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    A ne mora na svaku, no eto valja se isforsirati u teretani čisto da znaš neki svoj maximum.
    Onda ti je milo kad povećaš svoj max na te glavne vježbe...Makar meni

  8. #3758
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    uh nista sladje, kako murica zaigra posle hopa
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #3759
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    @lover
    ja bih ti isto preporucio fb,ali ne mjesec dana kao sto napisa,jer ti za mjesesc dana nemas sta da ocekujes.
    realno tebi ce bilo koji program donijeti napredak,jer si pocetnik,ali nikako ne bih split isao,bas ne.
    e sad sto se tice ovog programa sto si linkovao,hm..meni se iskreno ne svidja izbor vjezbi i kako su razvrstane.drugo,ti kao pocetnik ne treba da ides ispod 6ponavljanja,cak bih ti preporucio prvih mjesec dana da ides od nekih 8-12ponavljanja na glavnim vjezbama.zasto?zbog peglanja tehnike!jer sam siguran da ti je tehnika na glavnim vjezbama katastrofa,a to se nece odraziti kad raadis cucanj sa 60kg,ali ako dodjes do nekih 100+kg e tu ce biti problema,isto je i za dl,mp,bp manje vise..
    pomocne vjezbe,tu od 10-20ponavljanja u sto striktnijoj formi,jebes kilazu,nemoj ego da te prca,forma i to je to!
    mozda sam imao jos nesto da dodam ali zaboravih
    TEBE CEKAM!

    Mjesec reko da probam, da vidim kako me pogađa, da se malo uštosam, a ne vadim se narednih po godine-godinu-dvije iz gym-a sigurno, makar ovo intenzivno, inače će se trenirat cio zivot Prvo mjesec da se razradim, pa posle rokam full i jedem full sa po kojim suplementom, tj whey i kreatin.
    Ma meni isprva bilo cudno, niko mi nije do sad predlagao FBW, i svi zivi idu na istu jebenu podjelu po danima...Naravno, cepaću vise ponavljanja, to se razumijemo, bas za tu tehniku na neke vjezbe a i ljepše ću se pogodit dok se ne naucim..Ono znam dosta, sad kad sam počeo, sam radio prve dvije nedjelje split, znaci nisam izlazio iz upala nogu, grudi, tricepsa, trbusnjaka i sl...al ima mjesta za napredak sigurno

    naravno, forma forma forma...ma boli me uvo, nemam ja kompleksa od tezine...bas me boli uvo..Imam jednog druga, nije htio da radi zadnja ramena jer se rade sa onim malim tegićima od 4-8kg (sad će me ubit kad pročita ovo, sve ga ogovaram :P )

    Ma samo me zanima kad radim vježbe, koja ti je preporuka oko ponavljanja, tj, zadnja serija vježbe dokle da forsiram? Da idem do otkaza il da odradim i jos 1-2 uz pomoc, ili?
    Last edited by Loverclocker; 03-12-13 at 18:01.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  10. #3760
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    Što je muka sa nogama?Udri te čučnjeve jako 3x5 makar 2 puta nedeljno.Visina težina?
    Jebes cucnjeve, cuvaj ledja...
    Bolje radit supeer serije i cuda sa manjom kilazom, nego tovarit pa sjebat kicmu
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  11. #3761
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma sa malom kilazom mozes da radis cucnjeve...pa ces polako jacati i raditi sa vise kao i sve vježbe...Svi bježe od mrtvog i čučnjeva (ključne vježbe bodybuildinga) nešto zbog kičme pa cio grad ima
    momke sto lice na lizalice Da ne pricam o snazi
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  12. #3762
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Jebes cucnjeve, cuvaj ledja...
    Bolje radit supeer serije i cuda sa manjom kilazom, nego tovarit pa sjebat kicmu

    pa razvices snagu tako............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #3763
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    ma sa malom kilazom mozes da radis cucnjeve...pa ces polako jacati i raditi sa vise kao i sve vježbe...Svi bježe od mrtvog i čučnjeva (ključne vježbe bodybuildinga) nešto zbog kičme pa cio grad ima
    momke sto lice na lizalice Da ne pricam o snazi
    Noge skoro jednako dobre mozes imat radio sa ih sa 60kg ili sa 150kg, s tim sto sa manim kilazama radis gigantske serije, super setove...

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    pa razvices snagu tako............
    Na brzinu procitah mislio sam da se prica o izgledu samo
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  14. #3764
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,309
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Jebes cucnjeve, cuvaj ledja...
    Bolje radit supeer serije i cuda sa manjom kilazom, nego tovarit pa sjebat kicmu
    Ološ...viđeh da si piskarao po ovoj temi i učinio si mi se ozbiljan, ali poslije ovog posta sve pada u vodu.Ne raditi čučnjeve kako bi sačuvao leđa je isto kao i... graditi kuću a prethodno ne iskopati temelje...sjutra ćeš reć jebeš mrtvo, čuvaj leđa..

    Bucajte vi čučnjeve...čim možete 3 serije po 5 komada da odradite sa savršenom formom, sledeći trening buc +5kg na šipku.

    A što se tiče sajta bodybuilding.com...čim vidim neki članak, a prethodi mu bodybuilding.com...znam da je 80% smeće...
    Loverclocker, što ti ja zla oću, pođi malo na tnation.com, imaš i tamo workouts i dosta dobrih članaka...bucaj to, a bodybuilding.com stavi u firewall na blokadu




    Ili bucajte biceps sa bučicama cijeli život, dosta je više bilo zajebancije stvarno
    Last edited by Emp; 03-12-13 at 22:43.

  15. #3765
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    @Emp
    Na brzinu kucah pa ne dopunih recenicu, ne izrazih se kako valja. Mislio sam jebes cucnjeve u smislu da tovaris tezine...
    Ja sam prvi da se rade cucnjevi i ja sam ih radio, nego sam protiv toga da se tovare tegovi sto vise a na ustrb forme...
    I koliko god mislio da pravilno izvodis cucanj sa velikim kilazama, trpi kicma a kao sto rekoh noge mozes doves u ekstra izgled i sa manjim kilazama uz super setove, gig. serije... Sto je sigurnije i bolje nego rizikovat povredu... Pricam za bodibilding ne za powerlifting ...
    Profesionalni bilderi sjebu kicmu a neki amateri...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  16. #3766
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    profi bilderi sjebu kicmu >?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  17. #3767
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    E profi bilderi. Eto ti ga prvi Roni Koleman, Pedja Petrovic... Diskus hernije i cuda...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  18. #3768
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Noge skoro jednako dobre mozes imat radio sa ih sa 60kg ili sa 150kg, s tim sto sa manim kilazama radis gigantske serije, super setove...


    Na brzinu procitah mislio sam da se prica o izgledu samo
    Cuj ako radis, ka sto gledam kako rade, bench sa 150kg a noge sa 50-60kg...mislim da nema tu previše simetrije...Inače crnjak je toliko serija radit, 45min i bježim iz teretane...plus vjerovatno vremenom
    pocnes vise neki endurance da nabijaš, nego masu i snagu Al eto da ne pametujem previše, samo mi čudno ovo bježanje zbog leđa...

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    Ološ...viđeh da si piskarao po ovoj temi i učinio si mi se ozbiljan, ali poslije ovog posta sve pada u vodu.Ne raditi čučnjeve kako bi sačuvao leđa je isto kao i... graditi kuću a prethodno ne iskopati temelje...sjutra ćeš reć jebeš mrtvo, čuvaj leđa..

    Bucajte vi čučnjeve...čim možete 3 serije po 5 komada da odradite sa savršenom formom, sledeći trening buc +5kg na šipku.

    A što se tiče sajta bodybuilding.com...čim vidim neki članak, a prethodi mu bodybuilding.com...znam da je 80% smeće...
    Loverclocker, što ti ja zla oću, pođi malo na tnation.com, imaš i tamo workouts i dosta dobrih članaka...bucaj to, a bodybuilding.com stavi u firewall na blokadu


    Ili bucajte biceps sa bučicama cijeli život, dosta je više bilo zajebancije stvarno

    @Emp
    Ima na bodybuilding.com dosta odličih i korisnih stvari i informacija. Pišu ih razni ljudi, pro, semipro i sl...pa procitas, vidis, izanaliziras, kreiras neko svoje misljenje i stav razumom i logikom
    Nisam se ja nista uvrijedio munjo, kakvo zlo? Hvala za link, svaki info dobar...pogledacu

    Biceps nevera brate, idem u teretanu, cak i klinci se ubijaju po 4-5 vjezbi za biceps, natezu bucice preteske...bolest...

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    E profi bilderi. Eto ti ga prvi Roni Koleman, Pedja Petrovic... Diskus hernije i cuda...
    Ima mi otac diskus herniju, nikad nije nista trenirao...mozda bas zbog toga...?
    Ima mi i drug, 25god, natezao se nedje nosio cuda, a nije imao jaka ledja...

    Roni radi cucnjeve sa 400kg...ne mora se bas toliko ici u krajnost S druge strane ima i 8-9 koliko li...Mr. Olympia...
    Last edited by Loverclocker; 04-12-13 at 00:23.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  19. #3769
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    @Loverclocker
    Ocigledno ne shvatas sto sam napisao...
    Ne kazem da ce neko nuzno dobit diskus herniju ako radi velike tezine sa cucnjevima, samo bi da naglasim da je pametnije, preventive radi, gledat da se coek ne preopterecuje tezinama. Jer sto se izgleda tice skoro isti efekat ce postic kako gore napisah da se ne ponavljam sad...
    To je cisto neki moj dobronamjeran savjet iz licnog a i iz iskustva drugih ljudi za koje znam kako su se povrijedili ... Sto se mene tice neka radi svako kako mu se radi.
    Nego kad se povrijedi coek, posle je kasno, pa bolje na vrijeme razmislit malo...
    I ovo sto napisa za oca i druga, naravno da su slaba ledja podloznija povredi, ali ni jaka ledja ti nisu garant da nece doc do povrede...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  20. #3770
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  21. #3771
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,309
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Čovjek koji trenira za borbu sigurno preko 10 godina pobijedio je nekog ko trenira za izgled i mi bi onda trebali da batalimo da idemo u teretanu ?

    Ovdje je većina i trenirala, a neki i dalje treniraju bjj, mma, kickbox, box, judo,.. i slično.Ali pošto naziv teme glasi Bodybuilding, piše se o tome o čemu se i piše..

  22. #3772
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default



    http://www.t-nation.com/img/photos/2...g/image003.jpg
    http://www.t-nation.com/img/photos/2...g/image002.jpg



    Могуће је урадит' ноге са суперсетовима и гигантима, али како коме одговара...
    Што би неко радио неки програм који му није по вољи?

    Мени нпр не одговарају гиганти и сс за ноге, радим класични тренинг, а за груди ми суперсетови баш одговарају... Све зависи од особе до особе...

    Пеђа Петровић неђе рече да је откад је добио дискус херниу научио да ради чучањ са 25 кила, а ето какав му је био тренинг са гигантима кад му је пукао бутни мишић од напрезања...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  23. #3773
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post


    http://www.t-nation.com/img/photos/2...g/image003.jpg
    http://www.t-nation.com/img/photos/2...g/image002.jpg



    Могуће је урадит' ноге са суперсетовима и гигантима, али како коме одговара...
    Што би неко радио неки програм који му није по вољи?

    Мени нпр не одговарају гиганти и сс за ноге, радим класични тренинг, а за груди ми суперсетови баш одговарају... Све зависи од особе до особе...

    Пеђа Петровић неђе рече да је откад је добио дискус херниу научио да ради чучањ са 25 кила, а ето какав му је био тренинг са гигантима кад му је пукао бутни мишић од напрезања...
    E objasni ti sad ovome nasem narodu kako moze neko imat onakve noge a radi cucnjeve sa 25 kg...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  24. #3774
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mufljuz View Post

    i opet se o jadu zabavio da ga zavrsi, a crni pojas drugi dan brazilac, znaci 20 godina jiu jitse ulozene ;ppppppppppppppp
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #3775
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,846
    Thanks Thanks Given 
    1,623
    Thanks Thanks Received 
    2,774
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    A ovako se napucas za 3 godine a ovu tehniku 20
    f6

Page 151 of 401 FirstFirst ... 51101141147148149150151152153154155161201251 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •