Page 149 of 401 FirstFirst ... 4999139145146147148149150151152153159199249 ... LastLast
Results 3,701 to 3,725 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #3701
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oglas11 View Post
    uzeo sam ovu kutijicu,oće li me uradit koliko što mislite (bez odgovora vezanih za jak trening i dobru ishranu jer kod mene je to uskladjeno do savršenstva)
    https://www.proteini.si/me/kreatin/o...e-powder-250g/ ps. ja sam sedamnaestogodisnjak sa uzavrelim hormonima
    i ako neko moze da mi kaze koliko se ovo pije,posto na sajt proteini.si piše jedna mjerica poslije treninga,a meni se čini da mi je prodavac rekao 1mjerica prije i 1 poslije treninga, falaaaaa vi unaprijed
    Punjenje se ne radi da ja znam zadnje 5,6 godina.
    Mozes 5g prije treninga i 5g posle.
    Mozes samo posle treninga 5g.
    Kad ne treniras 5 g ujutro, ja ga kad nisam trenirao nisam ni piio...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  2. #3702
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    A jel bolje uzimat njega ili kre-alkalin, ili je to na kraju isto?

  3. #3703
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    570
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto treniram na vratilo razboj samo, je li mi bolje radit serije samo vratilo, pa posle toga razboj ili mogu da mijesam kao sad, jednu seriju to jednu ovo?

  4. #3704
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ovo za punjenje, održavanje i "odmor" piše na kutiju USN-ovog kreatina, a i na proteini.si odakle sam ga kopirao. Kao i mnoge stvari u ovome sportu, i pitanje doziranja kreatina je objašnjeno na 1000 raznih načina, a i zavisi od toga kako kome odgovara. Neđe piše da je od svega najvažnija faza punjenja, neđe piše da to nije potrebno uopšte, nedje da se prave pauze, nedje da se ne prave. Nekoga bole bubrezi, nekoga ne bole... Ja sam dao jedan od primjera koje preporučuje jedan od boljih proizvođača koji se mogu naći na našem tržištu... Ostalo je stvar izbora

  5. #3705
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    A jel bolje uzimat njega ili kre-alkalin, ili je to na kraju isto?
    Mislis na monohidrat? Svejedno je,kre alkalin je savremeniji,ako se bavis nekim sportom onda prije kre alkalin,a ako ides samo u teretanu i nece ti praviti problem ako eventualno navuces malo vode od monohidrata onda monohidrat uzmi.

    Faza punjenja to niko vise ne radi,mislim da je dovoljno 5 grama posle treninga...naravno moze i po 5 grama prije i posle treninga

    Ne ocekujte nista spektakularno,to je samo obicni kreatin....i neka vam ne pune glavu znalci da ce vas "zaboljeti bubrezi" da ce vam bit ovo,da ce vam bit' ono,to su gluposti

  6. #3706
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    A jel bolje uzimat njega ili kre-alkalin, ili je to na kraju isto?
    Isti djavo. Jedino sto ces se od monohidrata napumpat vise od vodurine...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  7. #3707
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    ....i neka vam ne pune glavu znalci da ce vas "zaboljeti bubrezi" da ce vam bit ovo,da ce vam bit' ono,to su gluposti
    nisu gluposti, jer se ljudi ne pridrzavaju toga da trebju unosit vise vode, uzimali kreatin ili ne. od 3-5 litara dnevno vode bih ja preporucio, zavisno od kilaze i potrosnje

    Quote Originally Posted by Marko_DR View Post
    Posto treniram na vratilo razboj samo, je li mi bolje radit serije samo vratilo, pa posle toga razboj ili mogu da mijesam kao sad, jednu seriju to jednu ovo?
    ja bih ti preporucio da jedan dan radis vratilo a drugi dan razboj sa sklekovima na propadanje ili obicnim sklekovima. kad radis vratilo sigurno dolazis do faze da ti otkazuju podlaktica i nadlaktica od previsokog izbacaja, u tim momentima bih ti savjetovao da radis parcijalna ponavljanja, samo u pokretu u kom ti rade ledja(negdje na polovini cijelog pokreta) sa time sto obavezno istezes ledja pri svakom ponavljanju tj opruzis se skroz da osjetis istezanje. to je mnogo dobra stvar i zao mi je sto je nisam znao, ni primjenjivao tada kad sam pocinjao sa treningom. uz klasicne zgibove gledaj i da radis ostale varijacije vjezbi na vratilu kako ne bi radio samo jedan dio ledja. a kao treci dan bi mogao dodat sprinteve, iskorak i cucanj

  8. #3708
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    @marko dr
    ili pocni u teretanu i mani se toga

  9. #3709
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Zasto bi se manuo vratila, razboja, sklekova...?
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  10. #3710
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    zasto ne?

  11. #3711
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Mislis na monohidrat? Svejedno je,kre alkalin je savremeniji,ako se bavis nekim sportom onda prije kre alkalin,a ako ides samo u teretanu i nece ti praviti problem ako eventualno navuces malo vode od monohidrata onda monohidrat uzmi.

    Faza punjenja to niko vise ne radi,mislim da je dovoljno 5 grama posle treninga...naravno moze i po 5 grama prije i posle treninga

    Ne ocekujte nista spektakularno,to je samo obicni kreatin....i neka vam ne pune glavu znalci da ce vas "zaboljeti bubrezi" da ce vam bit ovo,da ce vam bit' ono,to su gluposti
    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Isti djavo. Jedino sto ces se od monohidrata napumpat vise od vodurine...
    jeste, na monohidrat sam mislio, jer mi cudno bilo ako je kre-alkalin bolja forma, zasto i dalje u pre-workout preparate stavljaju monohidrat.

    hvala

  12. #3712
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    zasto ne?
    Zato sto su odlicne vjezbe.
    Dovoljne da izgradis odlicno tijelo. Vratilo, razboj, sklekovi i cucnjevi i nikakva ti teretana ne treba.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  13. #3713
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

  14. #3714
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    @olosh
    vjezbe su dobre,ali ne mozes reci da nema potrebe za teretanom pored tih vjezbi
    ne znam sto onda svi ne pice vratilo razboj ii budu ko od stijene odvaljeni samo nemoj da pocinjemo sad raspravu o stritvork. vs teretana,jer je glupo raspravljat o tome.

    @nolimit
    koji god da izaberes od ta dva neces pogrijesiti,moja preporuka ide za elite

  15. #3715
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Ovaj uzmi https://www.proteini.si/me/proteini-...ard-2270g-870/ proglašen je za najbolji protein godine, a dobija nagradu 8 godina zaredom

  16. #3716
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    @olosh
    vjezbe su dobre,ali ne mozes reci da nema potrebe za teretanom pored tih vjezbi
    ne znam sto onda svi ne pice vratilo razboj ii budu ko od stijene odvaljeni samo nemoj da pocinjemo sad raspravu o stritvork. vs teretana,jer je glupo raspravljat o tome.
    Nema potrebe da raspravljamo o tome.
    Ja u teretanu idem 17 godina i za te 17 godina sam vazda radio ove vjezbe i slobodno mogu rec, a narocito za vratilo da je jedna od najboljih vjezbi za ledja.
    Ne velim da moze coek bit gradjen ka profesionalni bilderi... Ali da moze bit grdjen i ekstra a i odvaljen ka od stijene moze
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  17. #3717
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Olosh, jel obavezno istezanje nakon teretane, i koje su posledice nečinjenja toga?

  18. #3718
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    istezanje naravno, a ko moze da priusti masazu takodje bi trebalo praktikovat
    ko se ne isteze nakon ledja i nogu moze dovesti do povrede u daljem treningu, gubitak fleksibilnosti pa na nekim vecim nivoima utreniranosti i do pucanja misica. ramena, biceps, triceps i grudi slabije istezem jer iskreno ne osjecam potrebu za time. trbusnjake nakon svakog treninga istegnem na strunjaci i to je to

  19. #3719
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    momci, ne avetajte... koji ce vam ***** da izgledate ka bilderi? nema grdje i odvratnije gradje na svijetu, pi... cus hemija, maloljetni momcici.... O kakvim kompleksima se radi? sprave, trcanje, biciklo, ljeti plivanje i banja... da budete u kondiciji, bez sala i da se lijepo osjecate sve ostalo su klasicne komleksne budalastine

  20. #3720
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Nema potrebe da raspravljamo o tome.
    Ja u teretanu idem 17 godina i za te 17 godina sam vazda radio ove vjezbe i slobodno mogu rec, a narocito za vratilo da je jedna od najboljih vjezbi za ledja.
    Ne velim da moze coek bit gradjen ka profesionalni bilderi... Ali da moze bit grdjen i ekstra a i odvaljen ka od stijene moze
    ok,postujem ja to.nego sam mislio da si neki od strit bande koji se razumiju u ovu materiju nikoliko i onda dodju da pametuju.
    vratilo,razboj naravno!odlicne vjezbe.ali samo sa njima postici neki iole ozbiljniji izgled,nece da moze.mada sve zavisi od ciljeva,ko sto smatra pod tim ozbiljnim izgledom..da ne davimo vise

    edit:
    @garfi
    to garfi brate,prosvijetli nas,svi smo mi kompleksasi..vjerovatno nam je svima mali tuki pa zbog toga treniramo ii te takve price
    zivio ti meni!

  21. #3721
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema veze to sto trenirate sa ovom mojom pricom... bitan je motiv za treniranje i nacin na koji shvatate trening.
    ne znam za tuki ali mozguki vam se shrinkova izgleda. ako ocete da postanete nepokretni sifonjeri koje ca svaka pokretljivija curica da isamara i nadtrci samo naprijed... o ogavnosti sifonjerskog izgleda da ne pricam

  22. #3722
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Olosh, jel obavezno istezanje nakon teretane, i koje su posledice nečinjenja toga?
    Quote Originally Posted by zbeka View Post
    istezanje naravno, a ko moze da priusti masazu takodje bi trebalo praktikovat
    ko se ne isteze nakon ledja i nogu moze dovesti do povrede u daljem treningu, gubitak fleksibilnosti pa na nekim vecim nivoima utreniranosti i do pucanja misica. ramena, biceps, triceps i grudi slabije istezem jer iskreno ne osjecam potrebu za time. trbusnjake nakon svakog treninga istegnem na strunjaci i to je to
    Eo tti je zbeka fino odgovorio.
    Gubitak fleksibilnosti moze doves do niza povreda osim ovih sto je on naveo i do lumabalnog sindroma, isijalgije, diskus hernije... manje vise isti djavo
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  23. #3723
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    trenutno pijem kreatin,a planiram kad ga ispijem da uzmem neki pumpac pa me samo zanima kolika treba da se napravi pauza izmedju ovo dvoje?

  24. #3724
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Jedno 50 postova
    f6

  25. #3725
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Page 149 of 401 FirstFirst ... 4999139145146147148149150151152153159199249 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •