Page 148 of 401 FirstFirst ... 4898138144145146147148149150151152158198248 ... LastLast
Results 3,676 to 3,700 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #3676
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko mogu da traju aminokisjeline kada se otvore a jos malo im je ostalo do isteka roka?
    Last edited by juvebalkan10; 12-08-13 at 16:34.

  2. #3677
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dajte neki sajt ili ovdje neki podforum gdje ima prodaja novih ili polovnih svejedno sprava za teretanu,posto pravim kuci fala vi unaprijed

  3. #3678
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala vam,mnogo ste mi pomogli divni ste

  4. #3679
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    je li ovo najbolja solucija za protein do 50e, kad se uzme u obzir cijena i kolicina? (49e, 2250g)

    ako ne, koja je vasa najbolja opcija za protein do 50e, otprilike u ovoj kolicini?

  5. #3680
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    momci sta mislite proteinu THE NUTRITION WHEY PROTEIN HIDRO? je li moguce da protein koji kosta 68 eura i ima 3,5kg u jednoj mjerici od 28 gr ima 24 grama proteina? DA LI JE U PITANJU PREVARA? Click image for larger version. 

Name:	THEamino whey-veliki format.jpg 
Views:	98 
Size:	3.6 KB 
ID:	111635

  6. #3681
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Nije u pitanju prevara. Sastojke za njega kupuju Slovenci koji ga i pakuju i distribuiraju. Kako im je, za sada, prioritetno trziste ex YU zato je i cijena tako niska. Ali opet ne niza nego Elita i Optimum Golda u USA npr..

  7. #3682
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rigodo View Post
    Nije u pitanju prevara. Sastojke za njega kupuju Slovenci koji ga i pakuju i distribuiraju. Kako im je, za sada, prioritetno trziste ex YU zato je i cijena tako niska. Ali opet ne niza nego Elita i Optimum Golda u USA npr..
    a ok hvala...

  8. #3683
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    jes da im je doza glicina(ne toliko potreban) poprilicno velika,ali boli nas uvo,samo da se pije nesto
    to je jeftino jer je za nase trziste,ta prica..

  9. #3684
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Ja ne mislim da je jeftino. ON Gold 2,2kg je 40$ u USA, kod nas je 60e i tada se smatra da je jeftino. Pravo pitanje je zašto bih ja u napaćenoj CG plaćao 60e nešto što napolju košta 30e? PDV, carina, tanak budžet, mali promet, ta priča?

  10. #3685
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    košta možda Online, jer tu prodavac ne placa porez, struju,vodu, radnike, zakup prostora, plaća samo neke sitnicu za internet domen, u USA kad podješ u shop, ta cijena ti je skuplja za 10-15$ od one u online store.

  11. #3686
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Je li ko narucivao nesto ovako Online? Moze li se naruciti ovaj Gold, npr btw. ne mogah ga naci ispod $53
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  12. #3687
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    @rigodo
    pa nije bas 40dolara..
    gold standard od 3ipo kg je 69e,online.E sad da mozes da biras izmedju dajem primjer ON gold standarda,ULT prostara,BSN synta,itditd i na drugu stranu the nutrition amino whey sto ga kao rade u sloveniju,tamo neki niskobudzetni lab koji dobija sirovine iz ko zna odakle i ti strucnjaci koji 'mijesaju' te sirovine i stavljaju kolicine nekih bezpotrebnih ak da bi povecali na %,ti bi izabrao the nutrition?nou vaj m8
    da je bolji standard kod nas ne bi ga ni pogledao druze..e sad sto je stanje takvo kakvo je pa je bitan kvantitet,a ne kvalitet..to je druga prica

    @emil
    moze se naruciti,ali se ne isplati.Na npr 69e,koliko je ovaj gore sto sam naveo morao bi dodat jos nekih 15ak eura,ako ne i vise i to se vec ne isplati.E sad ako imas nekoga u zemljama EU,pa narucis da kod toga nekoga stigne i taj neko ti donese,to se isplati
    Last edited by dontigar; 09-09-13 at 11:28.

  13. #3688
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ae malo slika, blam me sve ja da izbacujem :P Ae da ve viđu, ja sam kulirao ljetos sto se tice ozb treninga, al sam ok bio tamo maj-jun...Aj da ve viđu valjate li što?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  14. #3689
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,073
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Imal ko da prodaje Anapolon i cijena na pm hvala.

  15. #3690
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba mi savjet...
    Ne razumijem se u sve ovo zato pitam one koji znaju ako mogu da pomognu..
    Imam idealnu težinu ali tijelo izgleda onako narodski rečeno "mlitavo", planiram da krenem u teretanu, pa me interesuje uz sve vježbe kardio i tegove i džak, sta je najbolje piti za definiciju a da ne dobijam na težini...dakle nesto sto bi maklo visak sala i pocelo da stvara misice..Hvalaa

  16. #3691
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by statistika View Post
    Treba mi savjet...
    Ne razumijem se u sve ovo zato pitam one koji znaju ako mogu da pomognu..
    Imam idealnu težinu ali tijelo izgleda onako narodski rečeno "mlitavo", planiram da krenem u teretanu, pa me interesuje uz sve vježbe kardio i tegove i džak, sta je najbolje piti za definiciju a da ne dobijam na težini...dakle nesto sto bi maklo visak sala i pocelo da stvara misice..Hvalaa
    ako nikad nisi trenirao, pocni sa nekim osnovnim vjezbama i ubaci kardio. vjezbe sa svojom tezinom su ti dobre kao osnova, kako bi ojacao tz jezgro misica tj da kad pocnes da radis sa vecim opterecenjem, svi zglobovi, pomocni misici i tetive imaju cvrstinu koja je potrebna da bi odrzao balans u svakoj poziciji izvodjenja. dzak ti ne bih savjetovao jer je dosta iscrpljujuci, pa ako trazis figuru sporije ces doci do nje sa dzakom, nego uzmi neki kardio manjeg tempa(traka za trcanje, biciklo, setnja po gradu, ja bih mozda vijacu najradije ali to je mozda isto lose kao dzak u smislu da ces se zatezat ali gubit misicnu masu). ishrana sto vise proteinska, sa sto vise vitamina(kroz voce i povrce ili putem suplementacije). srecno!
    ovo se dosta cesto pominju proteini a ljudi nemaju para, kao sto ni ja nemam za tako nesto. pusti te se kupovine proteina nego kupite kreatin, a putem ishrane gledajte da ispostujete unos proteina makar posle treninga. na 90kg tezine bi trebalo da ide makar 200g proteina dnevno(kroz hranu, suplemente, kako god), ima ljudi koji idu i do 400-500g na dan, sve zavisi od volje, para i cilja . neko ko se usteka i kupi kantu proteina, cisto sumnjam da moze imati rezultata od njega na duze staze, dok kreatin povecava mogucnost napretka i probijanja takozvanog "zida". za one koji su ovladali tehnikom, predlozio bi od 5 do 6 ponavljanja sto vece kilaze za promjenu, pa od januara povratak na 8 do 10, naravno sve to do otkaza. to je eto moj neki plan, za sad ide dobro

  17. #3692
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,564
    Thanks Thanks Given 
    1,967
    Thanks Thanks Received 
    2,578
    Thanked in
    1,104 Posts

    Default

    Jedva nadjoh temu... Mozete li mi predloziti, profesionalci, koju hranu da koristim sad kad sam poceo sa vjezbom jer osjecam da mi bude muka posle treninga pa i 4 sata posle obroka (kuvano)... Riza, riba, jos nesto?
    Tu es mon héro!

  18. #3693
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Piletina, ćuretina, dodaj brokuli, mrkvu itd... Probaj da jedeš više puta manje količine... Izbjegavaj sve što ide dosta ulja i začina, pomfrit posebno...
    #fakenews

  19. #3694
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    I pocinjemo...
    f6

  20. #3695
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Које су нискобуџетне теретане по Подгорици?
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  21. #3696
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uzeo sam ovu kutijicu,oće li me uradit koliko što mislite (bez odgovora vezanih za jak trening i dobru ishranu jer kod mene je to uskladjeno do savršenstva)
    https://www.proteini.si/me/kreatin/o...e-powder-250g/ ps. ja sam sedamnaestogodisnjak sa uzavrelim hormonima
    i ako neko moze da mi kaze koliko se ovo pije,posto na sajt proteini.si piše jedna mjerica poslije treninga,a meni se čini da mi je prodavac rekao 1mjerica prije i 1 poslije treninga, falaaaaa vi unaprijed
    Last edited by oglas11; 01-11-13 at 23:28.

  22. #3697
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oglas11 View Post
    uzeo sam ovu kutijicu,oće li me uradit koliko što mislite (bez odgovora vezanih za jak trening i dobru ishranu jer kod mene je to uskladjeno do savršenstva)
    https://www.proteini.si/me/kreatin/o...e-powder-250g/ ps. ja sam sedamnaestogodisnjak sa uzavrelim hormonima
    i ako neko moze da mi kaze koliko se ovo pije,posto na sajt proteini.si piše jedna mjerica poslije treninga,a meni se čini da mi je prodavac rekao 1mjerica prije i 1 poslije treninga, falaaaaa vi unaprijed
    Faza punjenja kreatinom ("loading" faza): prvih 5 dana upotrebe, uzimaj 1 čajnu kašiku 4 puta dnevno (ujutru kad ustanes, prije i posle treninga, uveče)s 250 ml soka ili vode.
    Faza održavanja nivoa kreatina: nakon 5 dana punjenja, uzimaj 1 čajnu kašiku 1 do 2-puta dnevno (prije i posle treninga) s 250 ml soka ili vode otprilike 3 nedjelje. Nakon 3 nedjelje napravi odmor od kreatina (3-4 nedelje) pa onda sve iz početka
    Trebalo bi da ti energije, da izvučeš par ponavljanja više nego prije njega i veći obim mišića zato što transportuje vodu u mišićne ćelije. Treba da piješ dosta vode dnevno (oko 3 litra)

  23. #3698
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    znaci nevjerovatno da jos uvijek ljudi vjeruju u tu pricu fazu punjenja,vise nego tuzno...ii jos pravljenje pauze sa kreatinom,haha ili je ovo samo copy/paste?
    a sto se tice tvog pitanja oce li me uradit kantica kreatina sticem dojam koliko znas o ovoj materiji,a tek izjava da ti je ishrana i trening doveden do savrsenstva no koment.
    nego da ja ne ispravljm krive drine,odgovoricu ti na pitanje...5g poslije treninga i 5g ujutro na prazan stomak danima kad NE treniras.

    @kaljestro
    do koliko novca trazis clanarinu i u kojem dijelu pg-a?

  24. #3699
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    covjek koji radi u radnji proteini.si mi je rekao 2,5 gr prije i 2,5 poslije a on se ocigledno bolje razumije od tebe, a izigravas ovdje nekog zato sto znas nesto vise o kreatinu od mene,svaka cast uspjeo si u zivotu,nije sramota ne znati,zato i pitam zato sto ne znam to je ocigledno

  25. #3700
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    pa ako ti je covjek u radnji rekao zasto dolazis ovdje i pitas nas?
    ne izigravam nista,normalno da nije sramota ne znati...ali pitas jedno takvo pitanje kao sto je koliko i kad kreatin,a poslije toga pises da su ti trening i ishrana dovedeni do savrsenstva,to ne ide zajedno
    ali da ne duzimo,dobio si odg od mene,dobio si odg od covjeka iz proteini.si radnje,dobio si odg i od srdje,pa izaberi
    pozdrav.

Page 148 of 401 FirstFirst ... 4898138144145146147148149150151152158198248 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •