Page 199 of 401 FirstFirst ... 99149189195196197198199200201202203209249299 ... LastLast
Results 4,951 to 4,975 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #4951
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Nema izgleda ja sto pocinjat da treniram ako ne mislim kakvu hemiju ubacat u organizam,da ne izgleda sad kao da imam 163 godine pa sam ja nesto davno trenirao al prije 15 godina ako je neko pio proteine to je krio kao zmija noge tada je to bio tabu veliki ne daj boze ko da je znao da pijes proteine svi bi nesto komentarisali a vidji ovoga castiti sila se nadusio od proteina a danas cokolino ima vise proteina nego tada ti proteini,danas se piju cak i neki metani,propani,pumpaci,dizaci,muzaci... I momci su mnogo korektniji i otvoreniji ako koriste hemiju otvoreno kazu sto koriste i kako.Mene bi zanimalo kao neko ko je pravio duuuugu pauzu koji whey protein za pocetak da uzmem sa najmanje mogucim dodacima hemije ako uopste postoji

  2. #4952
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    optimum gold whey
    cisti izolat surutke
    59 eura 2.2kg

    preko nema
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  3. #4953
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma nije to toliko popularno i rasprostranjeno bilo tad. I sad neki kriju, ja ne da jebe oca jer nema razloga...A to sto je neko moron retardirani koji poistovjecuje proteine i hormone, i prica da je to smrt, a 2 dana nije trenirao nit procitao 2 reda teksta na tu temu, to me zabolje...
    Nemoj da zoves to hemija, jer je to seljacki izraz koji ukazuje da rokas nesto neprirodno...To su suplementi, dodaci ishrani, olaksavaju stvari, pomazu....al bez jake osnove, kvalitetne ishrane nemaš ih što uzimat...
    Nijedna od tih stvari nema negativne posledice, cak se whey razmatra za koriscenje u medicinske svrhe za oporavak od povreda, opekotina i sl...Jedino ako imas vec neko postojeće stanje, neku bolest ili slabost nekih organa, pa moze da ih optereti mozda...

    Ne znam koliko si trenirao nit sta si jeo ni kako sad izgledas....manje vise, ne moraju se uzimati supplementi uopšte, no eto, malo ubrzanja, malo olaksanja, optimizacije, glavno je pravilna ishrana, trening i odmor...a oni nausput dodju kao bonus, motivacija...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  4. #4954
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    E ja imam kompleks od grudi, pa se benč ne preskače :grin: Mada počeli su da mi ih fale kroz teretanu, ono ispravljaju me kad kažem da su mi slaba particija, tako da se napredovalo valjda :grin:
    Negooo, jel te to opet neka baba pofalila za pecks-e? :grin:
    Јок, ово сам сам видио :Д

    ako si ovo narucio preko iherba,tu ti je za 5dana maksimalno.
    i odlicno bi vam bilo da nadjete jos jednoga da uzme nesto,jer se postarina nece povecati mislim,ili ako se poveca to ce biti za 5$,ali kad je podijelite na 3dijela,to vam je top.U slucaju da je sa iherba.
    Има ли код њих овај НО?
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  5. #4955
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Nijedna od tih stvari nema negativne posledice, cak se whey razmatra za koriscenje u medicinske svrhe za oporavak od povreda, opekotina i sl...
    Не разматра се, него се ВЕЋ користи.

    МОм другу за ташту доктор рекао да купи веј, он пошао и купио у апотеку онај КУЕНТЕ-ов веј, као замјена за оброк, бла бла....
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  6. #4956
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Не разматра се, него се ВЕЋ користи.

    МОм другу за ташту доктор рекао да купи веј, он пошао и купио у апотеку онај КУЕНТЕ-ов веј, као замјена за оброк, бла бла....
    E pa super, ja sam znao da se na stranu to radi, nisam znao da su i kod nas poceli
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  7. #4957
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Loverclocker

    Ja sam ovo moje uzeo kod Sljuke u proteini.si...

    https://www.proteini.si/me/aminokisj...-alanine-500g/
    https://www.proteini.si/me/no-busteri/pro-10-aakg-500g/
    https://www.proteini.si/me/kreatin/o...e-powder-500g/

    Ovo sam ja uzeo, i radi odlicno.Uzimam doze od po 5g prije treninga.Poredjenja radi, famozni Red Weiler po full dozi (18g) ima 3.3g beta alanina, 3.3g AAKG-a i 2.2 kreatina...Meni licno kofein uz ovo ne treba, ali ko oce da osjeti dodatni "kick" moze i njega ubacit, npr 2 tablete po 200mg.Kofein je jeftin, oko 10e 100 tableta cini mi se.

  8. #4958
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nismo ovo gledali na iherb nego na BB.com
    a za ovaj home made pre workout, nije to loše, ali npr ovaj Jim ima 13 sastojaka i svaki je jasno prikazan u kojoj je dozi. Kad bi sve to kupovao posebno, trebalo bi grdilo para. Uz to neke novije studije su pokazale da AAKG nema nikakvu ulogu u proizvodnji azot oksida (ima ulogu kod izdrzljivosti), tako da je placebo. mnogo bolji izbor bi bio umjesto AAKG da se ubaci Citruline Malat.
    Last edited by srdjancg; 30-07-14 at 21:22.

  9. #4959
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Divljina View Post
    @Loverclocker

    Ja sam ovo moje uzeo kod Sljuke u proteini.si...

    https://www.proteini.si/me/aminokisj...-alanine-500g/
    https://www.proteini.si/me/no-busteri/pro-10-aakg-500g/
    https://www.proteini.si/me/kreatin/o...e-powder-500g/

    Ovo sam ja uzeo, i radi odlicno.Uzimam doze od po 5g prije treninga.Poredjenja radi, famozni Red Weiler po full dozi (18g) ima 3.3g beta alanina, 3.3g AAKG-a i 2.2 kreatina...Meni licno kofein uz ovo ne treba, ali ko oce da osjeti dodatni "kick" moze i njega ubacit, npr 2 tablete po 200mg. Kofein je jeftin, oko 10e 100 tableta cini mi se.
    E hvala...

    Mislim da mozda postoji i neka jeftinija varijanta, nikako da se nađem sa ovim drugom da mi to objasni kako đe...Kad se nađem javljam...

    Ja volim kreatin, nešto mi basta. A kofein sam kupio prije mjesec dana, nizak mi pritisak, pa da me digne malo, mada ja preko 200mg nisam pio, i 100mg mi je dosta, kao kafa ipo...Mislim da nije zdravo za srce toliko ga rokat....da ide neđe max 3mg na kilogram tjelesne mase....a i stvara se tolerancija tako brze....mada kako kome odgovara...ak znam
    Last edited by Loverclocker; 30-07-14 at 21:32.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  10. #4960
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima on 13 sastojaka, je osnova svega toga beta alanin kreatin i aakg.To ostalo ti je sve "sminka" .Sto se tice AAKG-a ne znam sto kazu nove studije, ali znam da imam nenormalnu pumpu od njega.Ja govorim iz iskustva.Pio sam i assault, hemorage, no explode , red weiler i + bezbroj NO-a sa naseg i americkog trzista koje sam probao po dozu.Medju svima njima Red Weiler je dosta ispred ostalih, barem je meni bio.A ovo sad me radi bolje nego Red Weiler.Jedina razlika mi je sto se osjeti taj nedostatak kofeina, ali posle nekoliko treninga se navikne coek.Mada ja namjerno necu da uzmem kofein, barem neko vrijeme.

  11. #4961
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Не разматра се, него се ВЕЋ користи.

    МОм другу за ташту доктор рекао да купи веј, он пошао и купио у апотеку онај КУЕНТЕ-ов веј, као замјена за оброк, бла бла....
    Pitaj druga koliko ga je platio

  12. #4962
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Loverclocker U pravu si ti, ali upravo to sto kaze vezano za toleranciju.Ja sam najvise od svih NO-a pio Red Weiler koji ima 330mg po dozi, tako da bi meni knap bilo 400mg .

  13. #4963
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ja nisam nijedan PWO do sad koristio, namjerno cepao ovako da malo ojacam...koliko toliko jeo, cepao kreatina i whey kako kad...
    Kad uzmem ima da me rokne, ima da pocnem da skacem sa sipke na sipku

    Inače počeh da radim bench press sa 90kg zadnje 2 serije po 6 komata...baš mi banja

    a u teretanu ladno 5 likova sto preko 170 dizu
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  14. #4964
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ovo znaci ovako radi

  15. #4965
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ja volim kreatin, nešto mi basta. A kofein sam kupio prije mjesec dana, nizak mi pritisak, pa da me digne malo, mada ja preko 200mg nisam pio, i 100mg mi je dosta, kao kafa ipo
    Е а ја сам попио 400 одједном и ништа... Једноставно кофеин не дјелује на мене, а нпр брат ми је јуче попио НО ХПЛОД око 7, и није мога да заспе до 5 ујутру

    Pitaj druga koliko ga je platio
    Није нешто превише бог зна, можда за еуро два више него у радње

    Medju svima njima Red Weiler je dosta ispred ostalih, barem je meni bio.A ovo sad me radi bolje nego Red Weiler.
    Попио сам ја и проба' брдо но реактора и не бих мога' да кажем који ми је најбољи дефинитивно.
    Мислим да је то Асолт, да је веилер на другом мјесту, па онда хемо рејџ итд итд....
    Али да ме дрмне неки, ништа, једноставно нисам осјетљив на кофеин... Ни на бета аланин нисам толико, али ме Веилер баш копа' што се пецкања тиче.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  16. #4966
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    kako raspoznati da li nekoga RADI neki no,or not???
    msm mjerilo te radnje sta je? ooozb vas pitam

    edit:
    kad sam vec tu,je li imao ko 'iskustva' sa s*ebavanjem ligamenata skocnog zgloba?

  17. #4967
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    А знаш како... Како ко.... Гледаш, тренираш без пумпача, видиш како изгледаш након тренинга.
    Узмеш пумпач, одрадиш исти тренинг, видиш се после тренинга.
    Сам осјећај у мишић итд.

    Ех сад, пумпа може да зависи од много чега, чак и од тога како сте јели претходни дан, а не само од пумпача, али оно приближно да су сви фактори ту...

    Неко рачуна да га ради кад га пецка бета аланин, али то ништа не значи.
    Мој брат попије, њега сваки пецка, од свакога му се свијест преврће јер га дрма кофеин ненормално, а ја сам узео 400мг и ништа итд...
    Све је то од особе до особе другачије.
    Ка' то, ка тип тренинга, ка' све уосталом.


    Ја лично гледам пумпу и то колико имам снаге током тренинга. Не мислим на снагу да сам некад мога' 140 на чучањ, па кад попијем моћ' ћу 160, него снагу у смислу да нећу да умрем током тренинга него да ћу да издржим висок темпо до самог краја.


    Ја сам ти добар са ручним зглобовима, они су ми супер :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  18. #4968
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    ^
    da,da..razumijem te.
    Moje misljenje je da su pumpaci preeecijenjeni,cisto bacanje para,ali bas.Njega bih stavio na potonje mjesto sto se tice suplementacije..
    A posebno kod nas,gdje ljudi kupe pumpac prije nekih osnovnih stvari,i naravno zive na 3 obroka,koja su smece.Ovo pricam da je kod 90% slucaj.
    Koji ce ti djavo ta pumpa?vidis 3vene vise nego inace i eto.Osobe koje nisu tolerantne na kofein fino kupe 100tableta sintetickog kofeina,za 10e i eto im 'kick'.
    A ako neko voli bas da 'poludi' lijepo E/C i dje ces ljepse.
    To sto tebe ne cima ni 400mg moze biti da je doslo do zasicenja receptora,oce to kod kofeina.Barem 2nedelje izbaci sveeeeee sto ima kofeina u sebi(koka kola,guarane i ostali shit,kafa).Pa onda probaj,ali sa 200-300mg.

    Blago tebi..Ja nagrdih ligamente prije 25dana.U kreveet sam ih proveo,otok mi jos stoji,smanjio se ali nije to to.A koliko me to zeznulo oko treninga i toga sto sam bio zamislio,o tome ne mogu ni da mislim..Noga mi cijela atrofirala brate,pakao.
    Last edited by dontigar; 31-07-14 at 11:05.

  19. #4969
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Jedna informacija u vezi keto dijete, vidim spominje se u zadnjih nekoliko postova.

    Interesuje me da li se na keto dijeti mogu koristiti:

    BCAA
    Glutamin
    Kazein
    This time next year we'll be millionaires

  20. #4970
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    da,da..razumijem te.
    Moje misljenje je da su pumpaci preeecijenjeni,cisto bacanje para,ali bas.Njega bih stavio na potonje mjesto sto se tice suplementacije..
    A posebno kod nas,gdje ljudi kupe pumpac prije nekih osnovnih stvari,i naravno zive na 3 obroka,koja su smece.Ovo pricam da je kod 90% slucaj.
    Истина.
    Мада се у пракси показало да има и од тих срања напретка неког.
    Ја сам нпр у животу само попио кило ипо веја, мука ми било да пијем и да' сам остатак канте другу

    To sto tebe ne cima ni 400mg moze biti da je doslo do zasicenja receptora,oce to kod kofeina.Barem 2nedelje izbaci sveeeeee sto ima kofeina u sebi(koka kola,guarane i ostali shit,kafa).Pa onda probaj,ali sa 200-300mg.
    Избачио сам и мјесец, ништа нисам узима', а кафу не пијем никад скоро, проба', опет иста ствар
    Ево ми вели друг што идемо заједно на тренинг малоприје, ОПЕТ НИСАМ МОГА' ДА СПАВАМ ОД НО ИКСПЛОДА, ИДЕМО ДАНАС РАНИЈЕ НА ТРЕНИНГ.


    Blago tebi..Ja nagrdih ligamente prije 25dana.U kreveet sam ih proveo,otok mi jos stoji,smanjio se ali nije to to.A koliko me to zeznulo oko treninga i toga sto sam bio zamislio,o tome ne mogu ni da mislim..Noga mi cijela atrofirala brate,pakao.
    Мени су највеће фобије да не повриједим раме или ногу па да не могу да тренирам, уф, то би ми казна била.
    Ништа, одмарај, не оптерећуј је, само провјери је ли све ок и на мјесто и одмарај док год не буде све ок, тек онда лагано пробај да их радиш, јер ћеш се нагрдит' другачије.

    Jedna informacija u vezi keto dijete, vidim spominje se u zadnjih nekoliko postova.

    Interesuje me da li se na keto dijeti mogu koristiti:

    BCAA
    Glutamin
    Kazein
    Требало би да можеш све, само за казеин нисам сигуран, мислим да он не може, потврдиће неко.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  21. #4971
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Jedna informacija u vezi keto dijete, vidim spominje se u zadnjih nekoliko postova.

    Interesuje me da li se na keto dijeti mogu koristiti:

    BCAA
    Glutamin
    Kazein
    Mogu.Trebalo bi da moze i kazein.Poenta je da te ne izadjes iz ketoze,tj hidrate drzis na 0.

    @kaljestro
    a taj napredak nije vrijedan bacanja 50e,barem ja tako mislim.
    Ogromnu ulogu igra psiha vjeruj mi,bas ogromnu...ja davno kad sam koristio te pumpace,mada je kratko to trajalo,uzimao sam 20min prije treninga,a trening mi je bio u 21h,obicno su bile duple doze,jer sam i ja tolerantan..i lagano sam mogao da zaspem kasnije.jer brate mrtav umoran,dzabe mi i gram kofeina i cega li vec ja cu zaspat
    Last edited by dontigar; 31-07-14 at 12:53.

  22. #4972
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Sad sam na rotacijama ali pripremam teren za keto, pa mi je svaka informacija dobrodosla...

    Na rotacijama radim HIIT a citam da ga na keto ne preporucuju.


    EDIT: Koristim Ultimate Nutrition Prostar Casein
    Last edited by sparky; 31-07-14 at 13:18.
    This time next year we'll be millionaires

  23. #4973
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ето видиш, ја сам био у неком трипу да не може, не знам што... Можда сам гледа' да су причали за неки слабији, па има ух у њега, ко ће га знат'
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  24. #4974
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ima uh , nije izolat ;p a sto se tice pumpaca ne dam ja svoj ml deke ni za jedan no na svijetu ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #4975
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    @sparky
    poenta je da nema uh,pa sad ti vidji ima li u taj ili ne..u neke imas u neke nemas.

    @sparco
    hahah,tacno sam znao da ces ovako neki komentar imat'
    inace od ON casein nema uh
    Click image for larger version. 

Name:	Untitled.jpg 
Views:	102 
Size:	8.5 KB 
ID:	122818

Page 199 of 401 FirstFirst ... 99149189195196197198199200201202203209249299 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •