Page 98 of 401 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast
Results 2,426 to 2,450 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #2426
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E to je vec nauka za mene . Al ovo sto sam izvukao je direktno referenca sa Micigen Univerziteta za medicinu.
    Na kraju izvadis krv ako bas nekog zanima pravi Bodyfat LvL i krv ne laze .

    U danilo I na Cetinju nisu precizni al te vodim na Visu medicinsku u Bgd pa da mjerimo i pitamo ih a njima je to struka? ))))))))))

  2. #2427
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by L. Lawliet View Post
    Isao sam na dvije vage za mjerenje masnoce misicne mase od kojih jedna kod onih u herbalife, i jedan divan nutricionista koji mi je izvadio krv i uradio kompletnu analizu. Takodje imam 41%misicne masne i preporucili su mi u herbalife par shejkova da uzimam i tako neke gluposti i dobicu 5kg ciste misicne mase za mjesec dana )))))))))))))). E pa svasta! A inace nisu ni skupi pola kila shejka ti dodje nekih 40eura. Radi poredjenja 1kg hypermass proteina dodje 15eura. Biotech Whey Gold kosta 2,2kg 55eura. Pa vi vidjite sto je isplativije
    Može li adrese tih mjesta gdje si bio i cijene usluge na PM.
    Hvala!!
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  3. #2428
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bas moze, da vidis kolko to ne drzi vodu sto pricas , kad ja dodjem vrlo brzo do 10 za mjesec dva vidjeces sta znaci 10 percent body fat , jer bro idi malo po gym nadji neko pro bildera takmicara pa nek ti pokaze sta je off season kad su nagruvani i nista im se ne vidi na 15 posto a sta je 10 a sta kad dodju uz winnie na 4 5 , i 3 dana pred samo takmicenje bez kapi tecnosti

  4. #2429
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inace kad vas mjere u herbalife dodaju vam 2kg na Vagu mene su danas pokazali 81 imam 79 . Sto ce ljudi moraju da prodaju

  5. #2430
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dakle njihovo mjerenje i mjerenje uz pomoc vage su fail, i od toga bjezati , provodljivost je najbolji nacin mjerenja masnoce, i fino one dioptere uzme kozu mjerite naslage i slicno, pa krv pa sto faktora, al ne padajte tako lako na niske price o bf-u

  6. #2431
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Imas PM View Post
    hm te vage su validne none, treba ti masina koju drzis dlanovima i pusta elektricitet i mjeri ti provodljivost po tijelu, po onome sto sam ja vidio imas neku normalnu mjeru masnoce a to je oko 20 posto, ajd neka bude i da je minimum 18, jer da imas 10 , bio bi vas u vene, sa plocicama i izrezan prehebeno dobro, iskrenodruga stvar , morao bi biti na ketozi pravoj sa masom proteina mjesec i vise, drugo moro bi u zadnjih pola godine da ne uneses ni trunke stetnih masnoca i secera i slicno ne padaj tako lako na te price , mjeri se na ovu masinu pa javi sta ti ispada
    nisi u pravu..ne treba ti ta masina (to je ta masina sto u herbalife-u rade) koja nije uopste tacna.
    BF se mjeri pomocu kalipera(pretpostavljam da znas sta je kaliper da ti ne objasnjavam sad u detalje).Tako sto se uzimaju mjere sa bicepsa,tricepsa,ledja,stomaka,butine,lista mozda sam zab jos nesto..to se posle preko formule pomnozi,podijeli,sabere,oduzme i to je to
    e sad "idealan" bf za muskarce od 15-25 god je 15-20%,a za zene je od 20-27%.
    runi koleman je na mr.olimpiji imao 130kg-bf mu je bio oko 4%,a brus li je imao oko 3% pa vidi..

  7. #2432
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by berekina View Post
    Može li adrese tih mjesta gdje si bio i cijene usluge na PM.
    Hvala!!
    Privatno sam ja bio kod prijateljice isao sto se tice vadjenja krvi, jednu vagu sam kod momka u Herbalife na Cetinje imas u svome gradu sigurno njih koji prodaju pa nek ti mjere. A jednu u fitnes studio. Ako si iz Pg imas Welness Centar ne znam mu ime tacno jer su mi rekli da je samo Welness centar ako nadjem Vizit kartu poslacu ti podji kod njih oni imaju sve i cura je jako korektna.

  8. #2433
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    nisi u pravu..ne treba ti ta masina (to je ta masina sto u herbalife-u rade) koja nije uopste tacna.
    BF se mjeri pomocu kalipera(pretpostavljam da znas sta je kaliper da ti ne objasnjavam sad u detalje).Tako sto se uzimaju mjere sa bicepsa,tricepsa,ledja,stomaka,butine,lista mozda sam zab jos nesto..to se posle preko formule pomnozi,podijeli,sabere,oduzme i to je to
    e sad "idealan" bf za muskarce od 15-25 god je 15-20%,a za zene je od 20-27%.
    runi koleman je na mr.olimpiji imao 130kg-bf mu je bio oko 4%,a brus li je imao oko 3% pa vidi..
    Stomak si napisao tj abdomen gornji konkretno se mjeri. Takodje i vrat iz nekog razloga. To sam radio ali mene je pokzivao neki minimalan body fat kad sam izracunao tako da sma pretpostavio da neshto nije dobro ili da ja neke mjere nisam dobro unio. Ali si upravu bodyfat spustaju na 4% 3% ja znam da je jedan momak zavrsio na VMA jer je spustio Bodyfat na 2% i nize nisu mogli da ustanove sto mu je kod nas. Naravno ovo ne narodska prica koju sam cuo

  9. #2434
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kaliperi takodje nisu detaljna analiza, uz njega idu i bia i jos stosta , takodje , ronnie je samo u takmicarskoj formi na tolko, mimo takmicarske na duplo vise, i razlikuju se storage fat i essential fat, zatim sve to varira takodje i od vode u misicima, visini tezini sta si jeo sta si popio kad kompletnu analizu radis a to za bore lija i 3 posto, to mozda par dana u snimanju filmova, covjek tolko ne moze za dovjeka da drzi , mora imati iznad malo, jer bi umreo malo ;p plus kad uporedis slike bore lija i nekog bildera male kilaze za 4 5 posto percentage , hm neshto ovaj bilder izgleda izrezanije, samo ti kazem da tako lako na 10 posto ne dolazis odjednom iznenada ni za 2 3 mjeseca, osim ako ne sibas neke teze stvari na injekciju , plus moro bi da imas full six pack , jer bi skinuo sav adipozni sloj ;p pusica , jesi nizak, jer ti je takav metabolizam, al na 15 neka bude, 10 no way , (hm jos bolje 10 na taj metabolizam, sav bi bio vec ka ronnie sa svim vidljivim vlaknima na misice sve ; )

  10. #2435
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by L. Lawliet View Post
    Stomak si napisao tj abdomen gornji konkretno se mjeri. Takodje i vrat iz nekog razloga. To sam radio ali mene je pokzivao neki minimalan body fat kad sam izracunao tako da sma pretpostavio da neshto nije dobro ili da ja neke mjere nisam dobro unio. Ali si upravu bodyfat spustaju na 4% 3% ja znam da je jedan momak zavrsio na VMA jer je spustio Bodyfat na 2% i nize nisu mogli da ustanove sto mu je kod nas. Naravno ovo ne narodska prica koju sam cuo
    pa da abdomen,bitno je da si shvatio
    covjek da bi prezivio mora imati 2-5%bf kod muskaraca,a kod zena taj br je malo veci oko 10%.
    vjerovatno je zavrsio na vma ali ne vjerujem da je bas spustio na 2%,mozda na tu neku granicu ali ipak 2% je previse..

  11. #2436
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by L. Lawliet View Post
    Privatno sam ja bio kod prijateljice isao sto se tice vadjenja krvi, jednu vagu sam kod momka u Herbalife na Cetinje imas u svome gradu sigurno njih koji prodaju pa nek ti mjere. A jednu u fitnes studio. Ako si iz Pg imas Welness Centar ne znam mu ime tacno jer su mi rekli da je samo Welness centar ako nadjem Vizit kartu poslacu ti podji kod njih oni imaju sve i cura je jako korektna.
    Hvala!!!! Podgorica je u pitanju.
    Imate li nekog dobrog nutricionistu za preporučiti?
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  12. #2437
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A living person's exact body fat percentage generally cannot be determined, but there are several techniques which can be used to estimate it to a good degree of accuracy.eto tako i a priblizno dovodjenje u procenat body fat treba kombinovat sve date metode http://en.wikipedia.org/wiki/Body_fa..._techniqueskao sto je ovih ko zna kolko

  13. #2438
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Imas PM View Post
    kaliperi takodje nisu detaljna analiza, uz njega idu i bia i jos stosta , takodje , ronnie je samo u takmicarskoj formi na tolko, mimo takmicarske na duplo vise, i razlikuju se storage fat i essential fat, zatim sve to varira takodje i od vode u misicima, visini tezini sta si jeo sta si popio kad kompletnu analizu radis a to za bore lija i 3 posto, to mozda par dana u snimanju filmova, covjek tolko ne moze za dovjeka da drzi , mora imati iznad malo, jer bi umreo malo ;p plus kad uporedis slike bore lija i nekog bildera male kilaze za 4 5 posto percentage , hm neshto ovaj bilder izgleda izrezanije, samo ti kazem da tako lako na 10 posto ne dolazis odjednom iznenada ni za 2 3 mjeseca, osim ako ne sibas neke teze stvari na injekciju , plus moro bi da imas full six pack , jer bi skinuo sav adipozni sloj ;p pusica , jesi nizak, jer ti je takav metabolizam, al na 15 neka bude, 10 no way , (hm jos bolje 10 na taj metabolizam, sav bi bio vec ka ronnie sa svim vidljivim vlaknima na misice sve ; )
    mnogo su detaljniji od tih masina sto rade u herbafast.
    sto se tice runia naravno da je samo u takmicarskim danima takav i bilderi kad se spuste na taj bf su veomaaa slabi.
    naravno da nije lako doci do 10,ali nije ni toliko neizvodljivo..bitno je da smo se mi razumjeli

  14. #2439
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    niko nije rekao da je neizvodljivo, o zapravo bas izvodljivo, al nije lako, a znam covjeka, ishranu i slike sam vidio kako se uradio, i iznad 10 je to posto, samo to kazem, ovdje vole ljudi da se gadju sa masama bodi fetovima i slicno a nidje definicije kod nikoga , pitam se kako ............. ;p

  15. #2440
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    pa da abdomen,bitno je da si shvatio
    covjek da bi prezivio mora imati 2-5%bf kod muskaraca,a kod zena taj br je malo veci oko 10%.
    vjerovatno je zavrsio na vma ali ne vjerujem da je bas spustio na 2%,mozda na tu neku granicu ali ipak 2% je previse..
    Da predpostavljam da je tako neshto, i da ovo je narodska prica pa sad koliko je tacno to vec vile znaju.

    ImasPM kolega nisam rekao da ima 10% 12% po njohovom racunanju 12 zarez neshto ubij me tacno ako znam. Pitacu ovog djetica pa cu napisat. Na 10% treba da imas six pack ja se slazem tom pogledu potpuno. Al to opet zavisi id od stepena razvijenosti misica.

  16. #2441
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hm, kako god, al 10 percent there is none ! ;p eto tolko, pusa , (12 za neto cak i blize 15 sure there is )

  17. #2442
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Imas PM View Post
    niko nije rekao da je neizvodljivo, o zapravo bas izvodljivo, al nije lako, a znam covjeka, ishranu i slike sam vidio kako se uradio, i iznad 10 je to posto, samo to kazem, ovdje vole ljudi da se gadju sa masama bodi fetovima i slicno a nidje definicije kod nikoga , pitam se kako ............. ;p
    Slusaj i da je 15% ja zadovoljan . Moze neko i sa vecim bodyfatom da podigne misice i zgleda to boli glava nije ni to nemoguce. a ljudi (pocev od mene) se gadjaju bodyfatom jer stvarno postoji milion i jedna tehnika i medju tim tehnikama svaka ti mjeri na drugci nacin i ti se fino slomis izracunas na jedan pa onda ti neko drugi kaze nesto drugo i trece i tako nikad ti do prave brojke

  18. #2443
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zato to ne treba pratiti niti razmisljati o tome, apsolutno nebitan faktor ;p meni je i brojanje kalorija postao nebitan faktor, i nikad greske ...............

  19. #2444
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U sto se tice tih kalorija saljem ti sms trebace mi par savjeta

  20. #2445
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pusti pm, lakse je

  21. #2446
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    ja sam odokativno oko 20-25
    She is only here to annoy herself!

  22. #2447
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    slabo ti je oko onda
    She is only here to annoy herself!

  23. #2448
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    kolko si bio onda prije 2-3 mjeseca? 50?
    She is only here to annoy herself!

  24. #2449
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    http://www.musclebomb.com/woodie_before_after.jpg

    vala nijesam gori od ovoga lijevo
    She is only here to annoy herself!

  25. #2450
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Imas PM View Post
    ovo je 30 na 10 , ..............
    OK onda sam 25 do 30

    kakav program radiš?
    She is only here to annoy herself!

Page 98 of 401 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •