Page 97 of 401 FirstFirst ... 478793949596979899100101107147197 ... LastLast
Results 2,401 to 2,425 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #2401
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako spremas ta bjelanca?

  2. #2402
    Join Date
    May 2011
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pržim ih...

  3. #2403
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedna jefitnija a kvalitetnija investicija koju mogu da savjetujem je Whey Protein da nabavis za poslije treninga bolje oporavlja misice .

  4. #2404
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koje težine da kupim tegove,imam 15 godina,do sad praktično nisam vježba ništa ali imam namjeru da počnem,imam neke od 3kg ali to je sprdnja ako oću sixpack


  5. #2405
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Dosta ti je 3kg... uzmi teg i jako se udaraj po stomaku sa njime... 10 serija po 6-8 ponavljanja
    Pinch harmonics

  6. #2406
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gruzin View Post
    Dosta ti je 3kg... uzmi teg i jako se udaraj po stomaku sa njime... 10 serija po 6-8 ponavljanja
    bolje mi je po glavi
    ozbiljno pitam..


  7. #2407
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moras imati vise tegova sa vise tezina makar do 7 kg da mozes da ga nadogradis. 3kg nije sprdnja, nijedna tezina nije sprdnja. Ja sam od toga poceo nisam mogao vise. Dakle radis sa 3kg po 10 ponavljanja kad ti je to malo povecas na tezinu da jedva mozes 10 ponavljanja dakle onaj zadnji da ti bude napor i sve tako progresivno povecavas. To naravno ako zelis jaka ramena, bicepse i sl. jer raditi samo abs nije poenta

  8. #2408
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    koje težine da kupim tegove,imam 15 godina,do sad praktično nisam vježba ništa ali imam namjeru da počnem,imam neke od 3kg ali to je sprdnja ako oću sixpack
    pocni ti sklekove,vratilo,razboj!pusti tegove,to kasnije kad malo snage dobijes..ipak je malo smijesno da radis sa 3kg,nemas 10god nego 15

  9. #2409
    Join Date
    May 2011
    Posts
    580
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koji je najbolji cisti whey da kupim? Citao sam da je jedan od boljih Optimum whey gold standard. Koliko kosta on od 2.27 KG?

  10. #2410
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    2,495
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    evo da se i ja upisem... trenirao sam basket 9 goddina i onda je dosla zjb povreda koljena i moralo se batalit ruka mi je bas nikakva bila ono malaa a skroz ravna i poceo sam nedje u teretanu 20. aprila prvo sam radio nedje do 10. maja ono grudi tric,ledja biceps , ramena i nikakvog efekta nije imalo...i mora sam se cut sa trenerom nekim i on mi je preporucio da predjem na ledja triceps,grudi biceps ,ramena i dan pauze e od tog dana krece masu dobar napredak ... jos sam malo cacka net gleda kako da se hranim ( iako mi je alkohol porblem bio ali sam batalio iskljucivo zbog ovoga jer sam dobio napretkom veliki motiv) ... sad za sad sam zadovoljan bas


  11. #2411
    Join Date
    May 2011
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Počinjem sa RUSHFIT-om http://www.gsprushfit.com/ i šta mislite, kakve ću rezultate postići?

  12. #2412
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    pa eo vidjecemo
    She is only here to annoy herself!

  13. #2413
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    first month over, svi obrisi linije definicija donjeg stomaka, bocnih djelova i rupe ispod rebara formirane, ruke ramena ledja sve poprima oblike zeljene jos 2 mjesca programa i full definition 1080p ;p pada polako al sigurno ka cilju

  14. #2414
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja samo mogu reci da sam vidio prijatelja ImasPM i da se na prvi pogled vidi definicija . Navijam za njega dva mjeseca da postigne cilj .

    Meni masnoca lagano stigla na 12% rapidno idem ka 10 ako me jos apetit posluzi pa da nashibam jos jedno 10kg

  15. #2415
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    lokejshn
    Posts
    303
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a pomocu cega si izmjerio masnocu?

  16. #2416
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,562
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i mene zanima ?

  17. #2417
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vala zisto i mene ?

  18. #2418
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isao sam na dvije vage za mjerenje masnoce misicne mase od kojih jedna kod onih u herbalife, i jedan divan nutricionista koji mi je izvadio krv i uradio kompletnu analizu. Takodje imam 41%misicne masne i preporucili su mi u herbalife par shejkova da uzimam i tako neke gluposti i dobicu 5kg ciste misicne mase za mjesec dana )))))))))))))). E pa svasta! A inace nisu ni skupi pola kila shejka ti dodje nekih 40eura. Radi poredjenja 1kg hypermass proteina dodje 15eura. Biotech Whey Gold kosta 2,2kg 55eura. Pa vi vidjite sto je isplativije

  19. #2419
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hm te vage su validne none, treba ti masina koju drzis dlanovima i pusta elektricitet i mjeri ti provodljivost po tijelu, po onome sto sam ja vidio imas neku normalnu mjeru masnoce a to je oko 20 posto, ajd neka bude i da je minimum 18, jer da imas 10 , bio bi vas u vene, sa plocicama i izrezan prehebeno dobro, iskrenodruga stvar , morao bi biti na ketozi pravoj sa masom proteina mjesec i vise, drugo moro bi u zadnjih pola godine da ne uneses ni trunke stetnih masnoca i secera i slicno ne padaj tako lako na te price , mjeri se na ovu masinu pa javi sta ti ispada

  20. #2420
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by L. Lawliet View Post
    Isao sam na dvije vage za mjerenje masnoce misicne mase od kojih jedna kod onih u herbalife, i jedan divan nutricionista koji mi je izvadio krv i uradio kompletnu analizu. Takodje imam 41%misicne masne i preporucili su mi u herbalife par shejkova da uzimam i tako neke gluposti i dobicu 5kg ciste misicne mase za mjesec dana )))))))))))))). E pa svasta! A inace nisu ni skupi pola kila shejka ti dodje nekih 40eura. Radi poredjenja 1kg hypermass proteina dodje 15eura. Biotech Whey Gold kosta 2,2kg 55eura. Pa vi vidjite sto je isplativije
    ahahahhah,znaci nemoguce ali nemoguce da dobijes 5kg ciste misicne mase za mjesec dana!i za pola godine tesko je izvodljivo a ne za mjesec..e pa svasta li covjek moze procitat..

  21. #2421
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemas ti kolega greske uradio sam ja privatno izvadio krv uradio kompletnu analizu tijela (iz zdravstvenih razloga) bio kod nutricioniste i fizioterapeuta. Nisam ja toliko naivno pristupio tome isti rezultati kod svih 3oje. Ne moze se to poklopit tek tako. 20 masnoce imaju zene, sa 20posto ja bih imao salo ne bih se mogao vuci putem. Sto se tice vena, svaki narkoman bi mi pozavidio jer se jasno vide, ici cemo na pice pa ces vidjet Bilo jako sunce onaj dan, nije se to moglo sve vidjet

  22. #2422
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    ahahahhah,znaci nemoguce ali nemoguce da dobijes 5kg ciste misicne mase za mjesec dana!i za pola godine tesko je izvodljivo a ne za mjesec..e pa svasta li covjek moze procitat..
    I ja to znam nemoj da brines, ne padam ja na marketinske trikove. isao sam cisto da se izmjerim i vidim sto oni preporucuju i kako racunaju. Po njihovome covjeku od 191 sa ludilo metabolizmom treba 2000 kalorija da unosi plus njihova tri shejka i to dobija. Zavrtio sam glavom dva puta u znak neodobravanja sve ostalo bio sam fin. ipak ljudi rade svoj posa i prodaju

  23. #2423
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja kazem jer i normalni limit za coeka od 18 do 25 ne za zene samo, pa me zanimaju ti uredjaji kojima se to mjeri i na 10 posto bi mora da imas jedan divan six pack ;p

  24. #2424
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A person's body fat percentage is the total weight of the person's fat divided by the person's weight and consists of essential body fat and storage body fat. Essential body fat is necessary to maintain life and reproductive functions. Essential fat is 3%–5% in men, and 8–12% in women.[1]

    Sto se tice sprave sto drzis u ruke i provlaci se elektricitet i drzis je u visini ramena nju sam probao na fitness dan na Cetinje donijeli su iz nekog Welness centra u Podgorici.
    Zene prirodno imaju veci body fat i normalno je da imaju koleza .

    Description Women Men
    Essential fat 10–13% 2–5%
    Athletes 14–20% 6–13%
    Fitness 21–24% 14–17%
    Average 25–31% 18–24%
    Obese 32%+ 25%+
    Last edited by L. Lawliet; 06-06-11 at 11:38.

  25. #2425
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aha , bas je ovo validno, essential fat, a non essential ? znas da pro bilderi pred takmicenje su na oko 5 ? preko 10 u off seasonu , hmmmmm

Page 97 of 401 FirstFirst ... 478793949596979899100101107147197 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •