Page 224 of 401 FirstFirst ... 124174214220221222223224225226227228234274324 ... LastLast
Results 5,576 to 5,600 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #5576
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Мене је жа' што немам телефон да ваља да уђем у сушницу да ви покажем нешто тамо што виси, да заје*ете фитнес гуруе и такмичарске дијете :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  2. #5577
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Jedete li mladi kajmak i/ili pavlaku?
    Kajmak s priganicama, pavlaka s pELećim belim

    Quote Originally Posted by kratosfifa View Post
    :smug: Hvala na savjetu ali neka,dobro mi je i ovako.Ne kazem da ima neko natural takmicenje pa onda mozda ovako ni pod razno.Trenirao sam punih 10 godina za te rezultate mada sam noge radio duplo manje jer kao i svi kad se pocne sa treningom ne mastas o velikim nogama nego samo o grudima i bicepsu ali dodje to posle na svoje ko istraje dovoljno dugo.Napravio sam bio pauzu 2 godine i zadnjih godinu dana se polako vracam mada to jos nije ta stara forma.Pitanje je i da li cu je vise dostici jer sam debelo zagazio u 30-te.Koliko vidim vi sa ovoga topica ste bas dobro informisani o svemu sto se tice body bildinga.Svaka cast iskreno,ja sam npr dosta stvari kupio iz starih casopisa tipa flex,muscular development,domaceg herkulesa i karate bildera. Cisto sumnjam da je iko od vas zapamtio ova zadnja 2 jer to je bilo staro i kada sam ja bio adolescent.Tu je bilo dosta clanaka sa Petrom Celikom i drugima iz te stare garde,tada su se suplementi u javnosti poistovjecivali sa steroidima a nidje veze nema,ali tako je bilo.
    Ma opušteno, samo da se banja osjećaš, ima i taj muscle memory pa se to najčešće vraće lagano... Trideste su najjače brate, ne $ekiraj se za njih, i dobrodošao na topik, nadam se da ćeš i ostati tu sa nama da dijelimo mišljenja i zejebancije
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  3. #5578
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ma opušteno, samo da se banja osjećaš, ima i taj muscle memory pa se to najčešće vraće lagano... Trideste su najjače brate, ne $ekiraj se za njih, i dobrodošao na topik, nadam se da ćeš i ostati tu sa nama da dijelimo mišljenja i zejebancije
    Оће рећ' да останеш ту и да га пофалиш кад избачи слику :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  4. #5579
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :-) i treba da ga pohvalim jer sam mu vidio slike.Loverclocker svaka cast,samo nastavi tako.Mali savjet,vise se posveti cucnjevima nego dead liftu jer te iscrpljuje pa onda ne mozes da das maksimum kada radis njih (nemas lose noge,ne brini:-) ) .Barem je tako kod mene.Donji dio ledja je ukljucen i kod teskih cucnjeva i onda nemas potrebnu svjezinu kada ih radis.Ne kazem da je manje bitan ali me jake butine vise privlace.Lako je pro bilderima koji koriste anabolike,imaju dovoljno svjezine i snage za svaku vjezbu.Nama rekreativcima je potrebno vise odmora nego njima izmedju treninga.Inace ti i Kaljestro imate najbolji smisao za humor ovdje,milina mi je citati neke vase komentare :-).

  5. #5580
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    E, да, одличан савјет... Мени се заломило једном да урадим леђа, па $утра ноге, не радим никад тако али потрефило ми се било... Е какве су то муке биле, ради дедлифт дан прије, а онда чучањ тај дан.... Кунем ви се, плакало ми се док сам радио чучањ, био сам принуђен да радим са минималном килажом јер су ми доња леђа била под упалом...

    Није то за џабе, кад забудалим, хипертрофија ми се повећа за 4.5% :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  6. #5581
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Оће рећ' да останеш ту и да га пофалиш кад избачи слику :Д
    ahahah, ***** za like

    Quote Originally Posted by kratosfifa View Post
    :-) i treba da ga pohvalim jer sam mu vidio slike.Loverclocker svaka cast,samo nastavi tako.Mali savjet,vise se posveti cucnjevima nego dead liftu jer te iscrpljuje pa onda ne mozes da das maksimum kada radis njih (nemas lose noge,ne brini:-) ) .Barem je tako kod mene.Donji dio ledja je ukljucen i kod teskih cucnjeva i onda nemas potrebnu svjezinu kada ih radis.Ne kazem da je manje bitan ali me jake butine vise privlace.Lako je pro bilderima koji koriste anabolike,imaju dovoljno svjezine i snage za svaku vjezbu.Nama rekreativcima je potrebno vise odmora nego njima izmedju treninga.Inace ti i Kaljestro imate najbolji smisao za humor ovdje,milina mi je citati neke vase komentare :-).
    xD Hvala hvala. Oću, radim na tome, po programu ovom zadnjem sam imao DL jednom a čučnjeve 2 puta nedjeljno... Za DL imam prirodnu snagu, nikad ga nisam nešto posebno trenirao, vjrv ću to prorijediti na jedanput u dvije nedjelje. Šibam sljedeći period ovo što ste ti i tigar rekli, malo grud, malo "debljinu" leđa, noge da derem, nausput malo da snagu trbušnjaka i te unutrašnje, i elastičnost cijelog tijela da cepam maximalno

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    E, да, одличан савјет... Мени се заломило једном да урадим леђа, па $утра ноге, не радим никад тако али потрефило ми се било... Е какве су то муке биле, ради дедлифт дан прије, а онда чучањ тај дан.... Кунем ви се, плакало ми се док сам радио чучањ, био сам принуђен да радим са минималном килажом јер су ми доња леђа била под упалом...

    Није то за џабе, кад забудалим, хипертрофија ми се повећа за 4.5% :Д
    all kindz of gainzzz allll kindzzzzzzzzzz
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  7. #5582
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imas dobru proporciju izmedju sirine ramena i struka,taj v oblik je dobar.Generalno ta punoca ledja i nogu ce doci kada jos malo povecas tjelesnu masu.Po slikama bih rekao da imas jos nekih 5,6 kg maksimalno a da ne upadnes u rizik da budes mastan.Za punocu ledja,pogotovo srednjeg dijela vise forsiraj veslanje u pretklonu sa dvorucnim tegom ali sa zadrskom tega u gornjoj fazi pokreta kada se kontrahuje misic kao i sjedece vucenje na donjem koturu lat masine,takodje sa zadrskom.Tek nakon toga bih presao na gornji dio ledja i rad na gornjem dijelu ledja,vucenje na gornjem koturu lat masine i vratilu sirokim hvatom ali sa opterecenjem jer pretpostavljam da ih ti mozes dosta uraditi.Za noge su osnova cucnjevi,sve drugo je da ne kazem bez veze.Jedino mozes zbog monotonije da svaki 3,4 trening odradis leg press.Ne iscrpljuj se na onim ekstenzijama jer ti samo oduzimaju snagu i svjezinu za rad na masi nogu,To vazi i za grudi npr ako guras bendz ili kosu ne opterecuj se kross masinom ili pek dekom jer to su sve izolacione vjezbe koje se koriste uglavnom samo pred takmicenja zbog detalja ali na koja mi necemo izlaziti.Ima primjera i za druge grupe misica,vazno je samo shvatiti da vise serija ne znaci da je to i bolje za rast misica.Ne mora bas svaka vjezba da se odradi da bi se raslo

  8. #5583
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    @kratosfifa ,kaljestro
    Moguce je raditi u istom danu dl i sq,a kamoli u razlicitim danima,gdje imas dan odmora izmedju ta dva lifta(u slucaju loverc,tj ovom njegovom programu)
    Kaljestro to sto si se ti tako osjecao sjutradan,da si morao toliko da smanjujes kilaze na sq,ja bih prije pripisao solidno nepravilnoj formi na dlu.

    kratosfifa ne bih se bas potpuno slozio sa tobom..naravno da se ne treba previse bakcati sa pekdekovima i slicnim glupostima..on to cak i ne radi(pametan decko :P ),ali se ne moze ni od samo osnovnih vjezbi rasti,mora biti asistenata.I naravno zavisi ko sta zeli..zna se da hipertrofija nece doci samo od cucnjeva vec treba tu dooosta volumena,vjezbi itd.
    kazes da vise serija ne znaci i veci rast misica,a ovamo da se radi npr samo cucanj za noge,i sta uradis 5serija cucnja i ajmo doma ne mora svaka vjezba,ali ne mogu se ocekivati neki veci napredak od 3vjezbe.Ovo vazi za osobe koje su vec u treningu,ne pocetnike.
    Inace nemoj da se ljutis,duris..samo obicna prepiska

  9. #5584
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kratosfifa View Post
    Imas dobru proporciju izmedju sirine ramena i struka,taj v oblik je dobar.Generalno ta punoca ledja i nogu ce doci kada jos malo povecas tjelesnu masu.Po slikama bih rekao da imas jos nekih 5,6 kg maksimalno a da ne upadnes u rizik da budes mastan.Za punocu ledja,pogotovo srednjeg dijela vise forsiraj veslanje u pretklonu sa dvorucnim tegom ali sa zadrskom tega u gornjoj fazi pokreta kada se kontrahuje misic kao i sjedece vucenje na donjem koturu lat masine,takodje sa zadrskom.Tek nakon toga bih presao na gornji dio ledja i rad na gornjem dijelu ledja,vucenje na gornjem koturu lat masine i vratilu sirokim hvatom ali sa opterecenjem jer pretpostavljam da ih ti mozes dosta uraditi.Za noge su osnova cucnjevi,sve drugo je da ne kazem bez veze.Jedino mozes zbog monotonije da svaki 3,4 trening odradis leg press.Ne iscrpljuj se na onim ekstenzijama jer ti samo oduzimaju snagu i svjezinu za rad na masi nogu,To vazi i za grudi npr ako guras bendz ili kosu ne opterecuj se kross masinom ili pek dekom jer to su sve izolacione vjezbe koje se koriste uglavnom samo pred takmicenja zbog detalja ali na koja mi necemo izlaziti.Ima primjera i za druge grupe misica,vazno je samo shvatiti da vise serija ne znaci da je to i bolje za rast misica.Ne mora bas svaka vjezba da se odradi da bi se raslo
    Da uzak mi je struk, one pojaseve vazda na zadnju kopču stavljam Mislis veslanje sa šipkom? To sam i planirao, možda čak T-Bar iskombinujem da radim, bilo bi idealno uz donji kotur Na vratilo ne mogu baš previše, nikad nisam preko 10 u seriji radio, nisam neki snagaš tu niakd bio Ekstenzije ne radim, ponekad raskorak ubacim, čučnjevi majka, nema tu priče.
    Sve to stoji, držim se osnovnih vježbi, i rijeđe sam radio onaj klasični nedjeljni split, više sam išao na upper lower ili na full body trening. Tako da se tu uglavnom rade osnovne stvari s malo izolacija.

    Ovdje je u attachmentu taj program, http://www.xsport.rs/forum/body-buil...or-tough-guys/
    ovako izgleda


    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    @kratosfifa ,kaljestro
    kratosfifa ne bih se bas potpuno slozio sa tobom..naravno da se ne treba previse bakcati sa pekdekovima i slicnim glupostima..on to cak i ne radi(pametan decko :P ),ali se ne moze ni od samo osnovnih vjezbi rasti,mora biti asistenata.I naravno zavisi ko sta zeli..zna se da hipertrofija nece doci samo od cucnjeva vec treba tu dooosta volumena,vjezbi itd.
    kazes da vise serija ne znaci i veci rast misica,a ovamo da se radi npr samo cucanj za noge,i sta uradis 5serija cucnja i ajmo doma ne mora svaka vjezba,ali ne mogu se ocekivati neki veci napredak od 3vjezbe.Ovo vazi za osobe koje su vec u treningu,ne pocetnike.
    Inace nemoj da se ljutis,duris..samo obicna prepiska
    Ja nisam previse radio noge, vise sam ih pucao biciklom i cudima...pa me kolju za sad mali obimi čučnjeva. Mada to zavisi i od čojeka do čojeka, ja sam bedni ekto/mezomorf, granica... xD Jedino ću se prešaltat za grudi da radim s bučicama i razboj, mnogo ih bolje nabodem... A ostalo ću isto... Vjrv ću još jedan ciklus ovoga odraditi, samo sa tim izmjenama, pa posle da pičim neki workout od četri dana
    Eo završna mi je neđelja, vaskrsavam na DL i čučnjeve, al moć je tu...staneš na terasu, vidiš na zid ramena, besna sijenka...opakooou
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  10. #5585
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Kaljestro to sto si se ti tako osjecao sjutradan,da si morao toliko da smanjujes kilaze na sq,ja bih prije pripisao solidno nepravilnoj formi na dlu.
    еих, а откуд ти знаш какав сам тренинг радио да би то рекао

    Нисам прије тога радио дл мјесец или два, јер фали тегова, а нисам ни доња леђа радио, и онда кад сам шибнуо то, упалила се доња леђа, тј мишићи доњих леђа, тако да нисам могао, а не што ме кичма бољела

    kazes da vise serija ne znaci i veci rast misica,a ovamo da se radi npr samo cucanj za noge,i sta uradis 5serija cucnja i ajmo doma :grin: ne mora svaka vjezba,ali ne mogu se ocekivati neki veci napredak od 3vjezbe.Ovo vazi za osobe koje su vec u treningu,ne pocetnike.
    Али ко каже само 5 серија чучња, зашто не 15?
    Зашто би неко одредио да мора 4 серије чучња, 4 лег преса, 3 екстензије итд... Због чега?
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  11. #5586
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zavisi na koje procente radis , najbolji primjer je 531 i ovo sve sto se po netu vrti su varijacije na temu, al tamo jasno ide 5 3 3 na max rm za taj dan al 3 min a po preporuci guras do prskanja , trece princip vjezbi takozvani i dont give a f c k , je samo za pro powerliftere za nas ne vazi i ne ide
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  12. #5587
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    @kaljestro
    mozda prvo da pocnes da citas sto sam napisao jbt?! jeste mislio sam da radi na ekstenziju 3,pa malo zadnja loza 3,pa malo gluteus sa 5kg 3 itd,ajde uf
    nemam ja pojma!pobijedili :*****!

  13. #5588
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e ne mogu vise od ng sam nazad i odma na cut pripreme za sezonu
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  14. #5589
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zadnja tri posta veze nemam šta trabunjate...Koliko će trajat cut sparkune? 1-2mj?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  15. #5590
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    388
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Bodybuilding

    Ovako, od septembra sam poceo tako reci neki bulk, popravio sam se dosta, ali sam nabacio i dosta masnoce, odnosno sala, a i prije toga sam imao. E sad nedje od sredine januara sam htio na neku dijetu za skidanje masti. Citao sam o keto dijeti i neki cutting rezim ishrane. E sad posto nikad to nisam radio, rekoh da pitam za savjet i iskustva. Sad sta mi je bitno jeste da sacuvam intenzitet treninga u teretani, tj da ne padnem drasticno sa snagom i da sacuvam sto je vise moguce misica. Inace sam visok oko 183, a tezak oko 105kg. Cilj mi je da se spustim na nekih od 95-100kg.Koju bi mi dijetu vi preporucili? Koliko vremenaki traje? I ako nekome ko zna, nije problem da mi sastavi jelovnik kako bi to izgledalo, i koja bi suplementacija uz sve to isla, da znam kako bi se pripremio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Astra01; 20-12-14 at 01:10.

  16. #5591
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dontigar ne ljutim se ja :-),a i zasto bih.Ne smatram ja da je sve sto kazem sveto pismo cak naprotiv.Ja sam do tih zakljucaka dosao nakon dugogodisnjeg treninga i raznog eksperimentisanja,gresaka itd.Meni taj nacin odgovara a ne mora da znaci da ce i drugome.Ja kad radim cucnjeve,radim ih do krajnjeg maksimuma,otkaza (onda shvatim sta su mislili profesionalci kad pominju i povracanje).Opucam se na njih i nakon toga mi treba vrlo malo rada na izolacionim vjezbama kao sto su ekstenzije.Ekstenzije radim u super seriji,prvo prednju pa odmah zadnju.I tako u 3 do max 4 super serije.Nakon toga osjecam bas jaku pumpu.Noge su uz misice ledja najveca grupa misica ali je problem kod njih sto nema bas puno osnovnih vjezbi,pogotovo sa slobodnim tegovima tako da je cucanj zakon.Uglavnom na kraju krajeva prilagodite trening onome sta kome odgovara,vazno je samo da se buca i raste :-)

  17. #5592
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Astra01 View Post
    Ovako, od septembra sam poceo tako reci neki bulk, popravio sam se dosta, ali sam nabacio i dosta masnoce, odnosno sala, a i prije toga sam imao. E sad nedje od sredine januara sam htio na neku dijetu za skidanje masti. Citao sam o keto dijeti i neki cutting rezim ishrane. E sad posto nikad to nisam radio, rekoh da pitam za savjet i iskustva. Sad sta mi je bitno jeste da sacuvam intenzitet treninga u teretani, tj da ne padnem drasticno sa snagom i da sacuvam sto je vise moguce misica. Inace sam visok oko 183, a tezak oko 105kg. Cilj mi je da se spustim na nekih od 95-100kg.Koju bi mi dijetu vi preporucili? Koliko vremenaki traje? I ako nekome ko zna, nije problem da mi sastavi jelovnik kako bi to izgledalo, i koja bi suplementacija uz sve to isla, da znam kako bi se pripremio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Prvo smanji unos hidrata nemoj skroz da ih iskljucis.Pa vidi kako ti tjelo reaguje.Radi malo vise ponavljanja da das do znanja misicu da je potreban i da ga drzis pod tenzijom posebno kada mu je smanjen unos hidrata koji mu trebaju za energiju.Unosi proteine sto vise ali nema potrebe preko 3-4 grama jer tjelo ne moze da iskoristi toliko jedino moze ako si na hemiji.Hidrate jedi posle treninga i ujutru u malim kolicinama.Keto je dobra ali uz nju se gubi dosta misica ako nisi na hemiji.Cak i oni na hemiji gube misice na keto a ne mi obicni smrtnici.Od suplemenata bcaa whey multivitamine bice ti dovoljno.

  18. #5593
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hemija ti vala ne spašava ne znam koliko...sad bi čojek rekao da su suplementi mađija neka, smrtnici i besmrtnici

    po meni ako spustis na 95kg sa bf 10% ti si mašina opaka...sav taj loj očisti sa sebe...

    Inače, pogleajte ovo, po kile 15e http://me.bodybuilding.com/store/now/betaalanine.html
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  19. #5594
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali covejek od 90 kg na hemiji i onaj natural od 90 kg nikad nece isto izgledat.Razlika je tolka da ga ovaj moze pojes' kolko je veci

  20. #5595
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mixed martial arts View Post
    Ali covejek od 90 kg na hemiji i onaj natural od 90 kg nikad nece isto izgledat.Razlika je tolka da ga ovaj moze pojes' kolko je veci
    Imam osjećaj da il ja nisam skapirao što ti zoveš hemijom. Ja sam mislio na supplemente, ti na steroide...Što se tiče njih i rezultata si u pravu.

    2 čovjeka od 90kg iste visine su isto veliki, ovo što napisa je izvala teška Možda će ovaj imat na steroide malo bolju defku, mada ima i to zadržavanje vode...Baš nelogična izjava
    Za veličinu nečiju je bitna kilaža i bf procenat...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  21. #5596
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro ovo bas da ga moze pojesti to sam se šalio.Ali da je gustina misica veca separacija misica naglasenost definicija sve ce biti vidljivo bolje na onoga ko je na hemiji nego istog takvog natural.

  22. #5597
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    1,347
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mixed martial arts View Post
    Dobro ovo bas da ga moze pojesti to sam se šalio.Ali da je gustina misica veca separacija misica naglasenost definicija sve ce biti vidljivo bolje na onoga ko je na hemiji nego istog takvog natural.
    Slažem se u potpunosti, evo koliko godina treniram i neuporedivo je izgled lika na hemiji i natural... Moje mišljenje...

  23. #5598
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Johnny... View Post
    Slažem se u potpunosti, evo koliko godina treniram i neuporedivo je izgled lika na hemiji i natural... Moje mišljenje...
    Pa o tome pricam ali loverclocker oce da me opovrgne kao da nista ne znam

  24. #5599
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    1,347
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mixed martial arts View Post
    Pa o tome pricam ali loverclocker oce da me opovrgne kao da nista ne znam
    Ja licno korostim hemiju, msm kreatin i protein i počeo sam treninge sa drugom prije 4 godine. Ja sam sad nekih 84kg u misice i definiciju a on nije mrdnuo sa 72-76kg ni u pola se nije izgradio kao ja... Moje misljenje je da ne precerujem taj protein i creatin ne stete toliko i mislim da bi svi trebali da uzimaju neku dozu zbog same izgradnje misica i povecanja misicne mase...

  25. #5600
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Johnny... View Post
    Ja licno korostim hemiju, msm kreatin i protein i počeo sam treninge sa drugom prije 4 godine. Ja sam sad nekih 84kg u misice i definiciju a on nije mrdnuo sa 72-76kg ni u pola se nije izgradio kao ja... Moje misljenje je da ne precerujem taj protein i creatin ne stete toliko i mislim da bi svi trebali da uzimaju neku dozu zbog same izgradnje misica i povecanja misicne mase...
    Protein i kreatin nisu hemija to su dodaci ishrani.Hemija je test. Gh insulin ...

Page 224 of 401 FirstFirst ... 124174214220221222223224225226227228234274324 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •