Page 207 of 401 FirstFirst ... 107157197203204205206207208209210211217257307 ... LastLast
Results 5,151 to 5,175 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #5151
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    Shta je najbolje za trbushnjake osim radjenja istih i bataljivanja Piva?
    Sredjena ishrana, kardio i trbusnjaci stizu

  2. #5152
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Ja sam se spremao za polumaraton, imao distancu, radio na vremenu ali zaradih povredu koljena... Nekakva Bekerova cista, koja je dosadna povreda, nije opasna... Zbog toga se prijavih za trku zadovoljstva, cisto da se ispostuje manifestacija...
    to je vodena cista javlja se sa unutrasnje strane koljena. nista strasno.
    evo prvi put ukoracih u ovaj post.

    imam prosto pitanje ali kad budete odgovarali uzmite u obzir sve sto napisem

    Hocu da skunem stomak.nije veliki ali nmg nista da obucem a i ruzno je jbg e sad pazi vamo radim u bolnici po 12h vrlo malo vremena imam za fizicke aktivnosti jer radim posle bolnice i privatno a drugo kad sam na poslu zbog spec posla ne mogu da jedem kad ocu i sta ocu tako da se skoro uvek desi da jedem 1 dnevno i po nekad uvece kad dodjem doma
    pomagajte ljudi. bio sam aktivan ranije i imao ekstra izgled ali poceo je da raste stomak od piva i hrane
    Pomagajte
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  3. #5153
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jeste to vodena cista, ali nidje na nadjoh terapiju za trajno izlijecenje.. Takodje, ovo mi je drugi put da mi se vratila.. Jednom sam na proljece sanirao ovu povredu... Ne bih volio da je nesto sto se vraca sa vremena na vrijeme od trcanja...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  4. #5154
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    koliko znam ona ne moze da se makne trajno. bilo je hiruskih zahvata ali se opet vracalo.vodena kesa tj cista nistaa opasno.
    Bio sam terapeut fudbalerima i rukometasima pa znam. samo se dobro zagrij pre trcanja
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  5. #5155
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    894
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakav si ti to doktor kad pitas nas obicne smrtnike da ti damo savjet u vezi ishrane?
    ako ces da skines kilograme, najbolje ti je da nekako jedes 5 puta dnevno manje obroke-da ubrzas metabolizam. ok, vidim da ne mozes jest u toku radnog vremena, ali pokusaj. ja nosim na posao sa sobom 3 kutijice u koje ubacim po jedan obrok (jer ako to stavim sve skupa ne zelim se kontrolisat), isto kao i ti nemam bas mnogo vremena za jelo. za taj jedan manji obrok koji pripremis doma prije posla treba ti 5-10 min. plus jedem prije i poslije posla sto dodje 5 obroka dnevno. uvijek sam bila tvigi sa slaufom oko trbuha. sad uz takav nacin ishrane i treninge nemam vise taj problem izbaci gazirana pica, vjestacke sokove, uvece nemoj jesti voce kao zadnji obrok, izbaci prislacke i grickalice...gotovu hranu itd itd
    samo malo truda, napravi plan i trudi se da ga postujes
    there is no dark side of the moon. as a matter of fact it's all dark.

  6. #5156
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Sto kaze DingDong, ako bas mi moramo da ti sirimo vidike, a struka ti je medicina..nek sve ide u pm. Ali da zanemarim to i da ti probam pomoci gledajuci iz mog ugla sve.
    Ja imam los metabolizam, casa vode mi se primi. I dok sam aktivno trenirao fudbal uvijek sam imao visak od 4 do 7kg, zato su mi koljena stradala.

    Elem! Ja ustajem u 7h, posao mi pocinje u 8h. Imam tu srecu da ne moram sebi da pripremam dorucak. Ali sa nekim sitnim promjenama on je uvijek isti, dosadi..ali jbg.. Jaje kuvano, pahuljice i mljijeko, pirinac kuvani sa sirom trapistom..to iskombinujem sa vockicom nekom(cesto banana + casa tople vode-ne hladne). To mi da dovoljno energije da ne osjecam glad neko vrijeme. Na poslu oko 11h popijem zeleni caj, to mi je kao nekima kafa(kafu ne pijem). I onda na pauzi koja je u 12h pojedem bananu i cokoladno mlijeko. To mi daje dovoljno secera i energije da izdrzim do 4 ii po 5h kada imam naredni obrok. Koji je uglavnom sastavljen od mesa..piletina, teletina...nesto sto ima dosta proteina(ne mogu ti recepte pisati ) Posle toga nikako ne idem u krevet!!! Obicno ostanem i sjedim, gledam nesto, citam...nebitno...ali ne idem u krevet. Oko 8 sati ili imam trening ili fudbal(termin). Posle toga pijem opet 1/2L cokoladnog mlijeka i tako u krug Trebusnjaci se naziru, ali ja nesto ne patim za njima. 187cm sam visok i 91kg tezak..pa ti jasno zasto se ne vide. Ali imam krupne udove, pa mi je tu kilazu tesko spustiti jos vise.
    Ono bitno sto je jos: ne pusim, ne pijem alkohol i ne jedem hleb. Pirinac jedem umjesto hleba kad god ima prilika za to. Pijem dosta vode, dvije case zelenog caja dnevno i jedan grejp ili jedem ili cijedim. To je neka moja ishrana. Nije skupa i moze da se odrzava, kada predje u rutinu sve je lagano. Ako ti kazem da sam imao 132kg posle operacije koljena, vidjeces da je djelotvorno ovo o cemu sam ti pisao. poz

  7. #5157
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    894
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao prvo, da bi izgradio misice, iako ne patis za njima , moras organizmu dat dovoljno goriva prije i poslije treninga. ako nakon treninga pijes pola litra cokoladnog mlijeka bolje da i ne treniras jer samo iscrpljujes organizam.
    svaka ti cast za istrajnost da smrsas sa 132 na 91. kad si vec dotle stigao nemoj sve da zeznes s ovim cokoladnim mlijekom.
    there is no dark side of the moon. as a matter of fact it's all dark.

  8. #5158
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Pijem ja protein kada treniram(3 dana).. ali 3 dana je to u sedmici i 2 termina fudbala. Ne dozvoljavaju mi vise obaveze. Ne moze cokoladno da nista poremeti Samo 1% masti pise, sigurno da ima vise...ali pijem ga jaaaako dugo i ne utice na tezinu. Pijem ga zato sto sam prije slatkise jeo, sada ih ne konzumiram nikako. Pa tu mi je ventil neki.. 4g proteina ..10 uglj.hidrata..bogato kalcijumom..

  9. #5159
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Sto kaze DingDong, ako bas mi moramo da ti sirimo vidike, a struka ti je medicina..nek sve ide u pm. Ali da zanemarim to i da ti probam pomoci gledajuci iz mog ugla sve.
    Ja imam los metabolizam, casa vode mi se primi. I dok sam aktivno trenirao fudbal uvijek sam imao visak od 4 do 7kg, zato su mi koljena stradala.
    kao prvo nisam doktor nego tehnicar
    drugo pitao sam da mi neko da savjet oko uzimanja neke te hemije za sagorevanje masti ili sta vec
    manje vise svaki dan radim po 12h i to u zarazi tako da mi je obrok vise rizican nego koristan
    znam da je fizicka aktivnost glavna stvar ali toga nema a i da ima to je 1 dan u 10dana
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  10. #5160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by marko_nk89 View Post
    koliko znam ona ne moze da se makne trajno. bilo je hiruskih zahvata ali se opet vracalo.vodena kesa tj cista nistaa opasno.
    Bio sam terapeut fudbalerima i rukometasima pa znam. samo se dobro zagrij pre trcanja
    Znam da nije opasno, ali je nenormalno bolno kada se pojavi u sred trcanja... Na biciklo taj problem nemam bez obzira na kilometrazu... Ja sam htio da zalijecim tu povredu, ali izgleda mala vajda od toga...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  11. #5161
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by marko_nk89 View Post
    kao prvo nisam doktor nego tehnicar
    drugo pitao sam da mi neko da savjet oko uzimanja neke te hemije za sagorevanje masti ili sta vec
    manje vise svaki dan radim po 12h i to u zarazi tako da mi je obrok vise rizican nego koristan
    znam da je fizicka aktivnost glavna stvar ali toga nema a i da ima to je 1 dan u 10dana
    Ne valja da se pije puno ali zeleni caj je odlican za masti u organizmu i mozes ga popiti uvece pred spavanje nezasladjenog naravno.Ja nemam probleme sa kg, zensko sam i nikakve hemije ne bih koristila pored cajeva na primjer i paznje sa unosom hrane pa i dovoljno kretanja.S obzirom da ti je takva priroda posla prejedanje tj da jedan obrok imas a pojedes hrane za 3 obroka ne smijes sebi da dozvolis.Jedi po malo pa ugrabi neku uzinu ako ikako mozes i popij casu vode prije no pocnes sa obrokom,tako ces manje pojesti jer covjek je a da toga nije ni svjestan vise zedan nego gladan pa pojede masala.Ja recimo slatkise jedva konzumiram, peciva, masnu przenu hranu,imam periode kad ne unosim dovoljno vitamina pa to ispravim.Kontrolisi krvnu sliku jednom u pola godine.

    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  12. #5162
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Upravo sam danas izvadio nalaze komplet sve. Makar mi to nije problem da vadim nalaze. Sve je odlično sve u najboljem stanje.
    To sa vodom pre jela ću da počnem da primenjujem.
    Zaraza je velika okolo i baš mora strogo da se vodi računa jer radim u Brezoviku na odjeljenje za tuberkulozu tako da se nose maska i rukavice.
    Znam da je šetanje trčanje brzi hod itd majka za sve ali nmg ja to sebi da priuštim
    Ako se ko setu nekog još trika neka se javi
    PS @DingDong kad već upadaš u priču tj kad već odgovaraš na moje pitanje sagledaj sve opcije ja sam samo tehničar a ne Dr ili pak dijetetičar uostalom danas imaš specijalizacije vezane samo za ishranu mršanje debljane pa čak i treniranje bodibilding itd!!!
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  13. #5163
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ti da uzmes neki topljac koji ce ti ***** ako ne treniras? Tu si u debeloj zabludi, ako mislis da ti bilo kakva hemija bez treninga moze pomoci. Pij vode dosta, pij zeleni caj...solju od kafe prije obroka. Imas namirnice koje ubrzavaju metabolizam. Pa je taj caj zeleni jedan od njih, grejp takodje.. Postoji recimo grejp dijeta cuvena.. Izguglaj to, da ja sad ne pisem odje pismo.
    25kg tezine = 1l vode. Cinice da se osjetis manje gladnim, a pritom ce ubrzavati metabolizam. I da, nemoj vodu posle obroka da pijes. Vec prije. Kod ljudi koji piju manje kolicine vode ili ne piju uopste, zedj cesto mozak registruje kao glad... Pa te osobe obimnije jedu.

  14. #5164
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Momci koji treniraju a ne kljukaju se hemijom su postali rjedji od Amurskog leoparda. Miina vidjet u teretani momka koji neoptereceno trenira i pijucka vodu.

  15. #5165
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    pa uglavnom tokom trenira svi pijuckamo vodu
    ko zna cime se kljukaju/kljukamo prije i posle hahahaha
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  16. #5166
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Koliko sam ja ovako na brzinu uspio da izračunam, ti sa ovom dijetom planiraš da konzumiraš najmanje 280 g proteina dnevno. To ne samo da je previše, nego nisam siguran ni koliko je zdravo.

    Tebi za je za oporavak mišića i rast mišićne mase dovoljno oko 2 g proteina po kilogramu tjelesne mase. Za nekog prosječnog rekreativca koji ide u teretanu, optimalno je od 1.6 do 2 g proteina po tjelesnoj masi. Za tvoje potrebe 2.2 g je idealno, što će reći da ti je sasvim dovoljno oko 200 g proteina dnevno (imaš 85 kila). Studije pokazuju da konzumiranje 3 g ili više proteina po kg tjelesne mase ne pruža nikakav benefit u odnosu na ishranu sa 2 g proteina po kilogramu težine. A i ovakva ishrana je izuzetno skupa, ako ćemo pravo.

    Ja bih ti preporučio da izbaciš obrok od 200 g mesa, imaš ih dva u razmaku od 3 sata. I je li to neka specijalna potreba da se uzima čokoladno mlijeko u 11 ura? Ako nije, bolje ga pij odmah poslije treninga, a uveče nastoji da ne uzimaš proste šećere.
    ne kazem da ga treba piti ikako, ali me zanima, kako moze biti preporuka POSLE TRENINGA kad tad kazein treba izbjegavati u sirokom luku?
    F.C.F.

  17. #5167
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ti da uzmes neki topljac koji ce ti ***** ako ne treniras? Tu si u debeloj zabludi, ako mislis da ti bilo kakva hemija bez treninga moze pomoci...
    ja samo pitah ima li sta da moze da poslozi cak i ne rekoh da trazim topljac masti nego nesto sto bi moglo da mi pomogne da manje jedem da mi se hrana brze vari i slicno.a toliko mozga imam da znam da hemija ne ide bez treniranja ali eto ne znadoh za taj caj zeleni. da imam kad da treniram ne bih pitao za savjet oko ovoga no bi trenirao i bio srecan
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  18. #5168
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Donjeck View Post
    Momci koji treniraju a ne kljukaju se hemijom su postali rjedji od Amurskog leoparda. Miina vidjet u teretani momka koji neoptereceno trenira i pijucka vodu.
    Svi smo mi ottekli od plazme i banana sigurno

  19. #5169
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam ih par koji su otekli sasvim solidno bez ikakvih "pomagala". Tako da je to, koliko vam god zvucalo nemogucim, ipak moguce. Ne kapiram opsjednutost time da "rastete", da postanete "veci"... Zeludac mi se prevrce kad u teretani vidim disfunkcionalne tipove koji sopstvenu lopaticu ne mogu dokuciti.
    Last edited by Donjeck; 30-10-14 at 15:57.

  20. #5170
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Miina vidjet u teretani momka koji neoptereceno trenira i pijucka vodu.
    Ај' ми само објасни ''неоптерећени тренинг'', је ли то оно кад звијераш по теретани и користиш тежину којом можеш да урадиш 700 понављања на фреквенцију од 50 херца?

    Пошто обично кад одем у теретану, одем да тренирам...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  21. #5171
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,787
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    463
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Vala ja sam se napunio hemije,sto pasulja,sto pite i cuda pa izgledam dosta solidno,nemojte me zajebavat',i da da naglasim,koristim samo vratilo,razboj,sklekove,i vrecu..

  22. #5172
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Jednostavno ne moze da se raste preko odredjene granice bez uzimanja nekog proteina. Da ne govorim o nekim jacim stvarima jbg. Ko misli da moze da se pretvori u sifonjer time sto ce da trenira i hrani se zdravo, grdno se zajebao. To svako zna ko trenira, postoji granica preko koje genetski je nemoguce. Ali ako se uzmu preparati i tim misicima se da dovoljno hrane, onda trening dolazi do izrazaja vise.

  23. #5173
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    А и ти прећерујеш сад са протеином, људи ће помислит' да кад га узмеш пробијаш натурални лимит и букнеш богоми...

    Проблем лежи у томе што се сви они маркетиншки јаки ликови, типа Грег Плит, Ангелов, Кали масл, читава та аестетик банда представљају као натурални и што турају под нос то људима који нису упућени и онда ови заблену ка' телад и мисле А САМО ДА КРКАМ ПЛАЗМЕ И МЛИЈЕКА И ЕО МЕ ЗА ДВИЈЕ ГОДИНЕ ОВАКАВ.

    Далеко од тога да су само анаболици изградили та тијела, доста је ту одрицања, доста пара и труда уложено, али опет...
    Мада је фора у томе што имају уговоре са одређеним спонзорима и постоје клаузуле у којима пише да НЕ СМИЈУ да износе да узимају одређене супстанце...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  24. #5174
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,787
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    463
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Jeste nego vecinom tim sto uzimaju dve i svasta cuna ne radi da valja

  25. #5175
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    То су извикане ствари... Не могу да тврдим, нисам проба' ништа од стероида и тако тога, али постоји само пар њих који имају нуспојаве тог типа
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

Page 207 of 401 FirstFirst ... 107157197203204205206207208209210211217257307 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •