Page 200 of 401 FirstFirst ... 100150190196197198199200201202203204210250300 ... LastLast
Results 4,976 to 5,000 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #4976
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    @dontigar
    Ima 1g po serviranju.

    Ja jos nisam na keto pa cu malo potraziti da vidim sto ima da se trguje po trzistu.

    Sent from my GT-I9195
    This time next year we'll be millionaires

  2. #4977
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    @dontigar
    Ima, 1g po serviranju.

    Ja jos nisam na keto pa cu malo potraziti da vidim sto ima da se trguje po trzistu sa 0uh...



    Sent from my GT-I9195
    This time next year we'll be millionaires

  3. #4978
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    a sto se tice pumpaca ne dam ja svoj ml deke ni za jedan no na svijetu ;p
    хахахаххахаха бинго :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  4. #4979
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    @dontigar
    Ima, 1g po serviranju.

    Ja jos nisam na keto pa cu malo potraziti da vidim sto ima da se trguje po trzistu sa 0uh...
    Moze!

  5. #4980
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    sve ispod 50gr uh na dan u ketou je odlicnost, tako da cepaj taj kasein, jer sumo sumare nemoguce je izbjec uh s obzirom da osim secera tu spadaju zamislite i vlakna i skrob ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #4981
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Jedna informacija u vezi keto dijete, vidim spominje se u zadnjih nekoliko postova.

    Interesuje me da li se na keto dijeti mogu koristiti:

    BCAA
    Glutamin
    Kazein
    mislim da moze sve osim npr kreatina jer su misici suvi, nemas ugljenih hidrata, nema insuline spike-a i 90% ce da se 'baci'
    a s obzirom da je keto cini mi se 60% masti 30% proteina i 10% carbs - ne treba ti kazein...cak i whey na minimum.
    Mozes ti dobit misic i u ketozi ali vrlo sporo i vrlo tesko - pa sacuvaj te pare sto bi dao za amino/glut/kazein za posle ketA i furaj samo dobar whey izolat. u njega imas i bcaa i glutamina sasvim dovoljno
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  7. #4982
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    bcaa, glutamin (jače doze) kao i omega3 i whey su gotovo neophodni na keto da bi se očuvala postojeća mišićna masa. Evo klip čovjeka koji se odlično razumije u tematiku pa koga zanima neka pogleda

  8. #4983
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Prikupljam informacije da budem spreman kad krenem.
    Jos sam na rotacijama pa cu onda keto.
    Sastavicu neki jelovnik pa cu postavit da prokomentarisete.

    Inace hvala vi puno :-)

    @dontigar
    @acid-cookie
    @kaljesto
    @sparco
    @srdjancg

    Sent from my GT-I9195
    This time next year we'll be millionaires

  9. #4984
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    sve ispod 50gr uh na dan u ketou je odlicnost, tako da cepaj taj kasein, jer sumo sumare nemoguce je izbjec uh s obzirom da osim secera tu spadaju zamislite i vlakna i skrob ;p
    Brate 50uh je previse na keto.To mi vise lici na neki lowcarb..

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    a s obzirom da je keto cini mi se 60% masti 30% proteina i 10% carbs - ne treba ti kazein...cak i whey na minimum.
    Mozes ti dobit misic i u ketozi ali vrlo sporo i vrlo tesko - pa sacuvaj te pare sto bi dao za amino/glut/kazein za posle ketA i furaj samo dobar whey izolat. u njega imas i bcaa i glutamina sasvim dovoljno
    Brate odakle ti te info?Ti to nisi najbolje shvatio ili je neko lose napisao.

  10. #4985
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zavisi li taj limit UH od kilaže? npr, 85 vs 100kg?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  11. #4986
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post


    Brate odakle ti te info?Ti to nisi najbolje shvatio ili je neko lose napisao.
    sta sam lose shvatio ?
    ovo sto sam citao zadnjih mjesec dana po netu - svuda ista prica 60/30/5 fats/protein/carbs - takav je odnos. To provjeri dje god oces
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  12. #4987
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    zavisi li taj limit UH od kilaže? npr, 85 vs 100kg?
    izgleda da ne nego od covjeka do covjeka...neko upane u ketozu i odrzava je sa 70 i kusur grama uh, a ja cim predjem 30 - ispadam srecom vratim se za 24h
    svaki dan provjeravam preko onih trakica, zato i znam
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  13. #4988
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    upravo tako svaki metabolizam drugcije prihvati, a nikad ne moz znat sve sa sobom dok ne istestiras sve varijante ja sam zadnjih 10 godina proveo vrseci experimente sa svojim tijelom do zla boga svakakve i uporedjujuci i zato kad pricam pricam opste a ne ka neki sto skoce oci da izvade i uvijek iam nesto cime nesto drugo kontrolises pa znas na cemu si cmok pusa i stip za guzu ovme acidu dok jos ima malo da ga coek stipne
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  14. #4989
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    okeeee,vi ste upravu,treba jesti 50gr hidrata na keto!
    ins ce se luciti kod x osobe(zdrave osobe) na 10gr,a kod y osobe(takodje zdrave) na 50gr,jeeeea!
    Pozdrav drugari

  15. #4990
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    naravno da oce sreco, svaki metabolizam drugcije odredjene stvari prihvata ne mozes sve dovjeka kroz sebe da gledas , ja i brat kad radimo on sebi moze da dozvoli i po keto trakam da ne izadje iz ketoze, ja lise jaja ne smijem nista jer ne ulazim u nju , zato sve treba testirati pratiti sebe i pratiti mjernim instrumentima, koji god oni bili ,
    to ti je isto ka da dvije razlicite fizionomije uzmes i krkas im istu ishranu a ?
    a izmedju ostalog okle znamo da su sve te osobe zdrave ili one same da nemaju neke upalne procese koji im alteruju hemiju tijela
    najveci problem nas crnogoraca je sto uvijek ono sto za nas radi i uspijemo napraviti rezultat namichemo drugima kao jedino ispravno i tacno i sve ostalo veze sa zivotom nema
    poslacu ti kuma moga od 60 kila koji na 5000kcal dnevno ne moze dobiti grama da mu to sve pojasnis
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  16. #4991
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja baš lako ispadam iz ketoze, a baš se strogo pridrzvam. iz početka mi je bilo teze ali sam vec nakon desetak dana ukapirao sta mi bolje prija, a neko je i na 50 gr UH u duboku ketozu, tako da je individualno sve kao što sparco rece.

  17. #4992
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Ako ti nije preeveliki problem ne moras me srecat
    Mislim da znam toliko da nije svaki organ/metabolizam isti..ali znas kako,mada vjerovatno znas ali sam ti zapao nesto pa ono oces da se segacis,ali neka,volim konstruktivne rasprave..sto sam htio da kazem?da,mislis li da je biohemija kod svakog covjeka razlicita?
    Naravno da neces razlicite fizionomije isto tretirati,ali sad ne znam zasto to navodis?jesmo li razgovarali o tome?sad pametujes bzv i pokusavas sa nekakvim glupavim stvarima da me ne znam sta?
    Jeste tvoj kum roka 5k kcal i ne dobija grama,ja da unosim toliko umro bih,ne bi umro ali bih imao 200kila,to nije nista novo,nepoznato ili ne znam sta pa da mi uporedjujes,jer ne mozes porediti babe i zabe..Inace je li natural?mada to nije bitno,zaboravi.
    Pod ovim 'zdrave osobe' sam mislio da nisu dijabeticari.
    Nemoj da generalizujes sad,nisu crnogorci mimo svijeta,vjeruj mi..
    I kako to da TI ne mozes kumu da uradis nesto po tim pitanjem da dobije na masi?

  18. #4993
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Don Tigar nekako uspije da se posvađa sa svima na ovoj temi

  19. #4994
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    a sto cu kad imam svoje misljenje,sto ne znaci da sam u pravu..ali barem malo radim vijugama i donosim neke zakljucke na osnovu necega..a ne,neko je rekao tako i to je amin..ovo se ne odnosi direktno na sparca niti bilo koga odavde,vec pricam onako,generalno.Znas li koliko imas profi bildera,'profi' za ovaj nas region,koji toliko pojma nemaju da se zaprepastis!i on ti kaze nesto i to je to!!jer je on tako rekao,a on izgleda kao bilder a to kako je on dosao do tih misica siguro nije zasluzna njegova inteligencija
    mislim bzv je i raspravljati oko ovakvih stvari jer svako fura neki svoj fazon,nekom 'radi' ,nekom ne i to je to..
    Inace postujem sparca,u ovom sportu-hobiju,kako god, je dosta dugo,probao svasta nesto ii nema govora da ne zna vise od mene.Ali voli da pali kontre a i ja sam relano dosta tvrdoglav.

    inace rasprava je pocela sa acidom,koji prica o dobijanju misica i mrasnjem,istovremeno.i prica da ti ne trebaju ni glut,ni bcaa na dijeti,vec je dovoljan dooobri whey izolat.eto.i onda ja volim da se posvadjam
    ii npr ovo sto sam rekao da je po meni 50gr za keto diskutabilno,da je to npr rekao veeeliki pedja petrovic,to bi bilo amin,i ne bi se ni jedan od vas tu bunio i slicno,ee
    Last edited by dontigar; 01-08-14 at 19:06.

  20. #4995
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    dontigar nadji to dje sam ja napisao da ocu da mrsam i dobijem misic izgleda niko ne cita fino
    momak je pitao moze li da pije sve ono na keto - ja sam pretpostavio da je u slicnoj situaciji kao ja - da hoce da smrsa sto brze i zato hoce keto. a misici su sporedna stvar (tako sam ga ja shvatio, mozda pogresno)
    mozda je momak stvarno bilder i bitno mu je da odrzi misice tj masu ali da skine zadnji gram masti - onda neka guta i bcaa i glutamin i sve.

    MENI licno je dovoljan dobar izolat, tipa optimum gold, za ovo sto ja ocu - DA SMRSAM. Radim kardio 4 puta nedjeljno i 2 puta tegove - upper body jedan dan, lower body drugi dan.
    Da kucnem - nikad bolje nisam izgledao niti se osjecao niti imao vise snage cak mi se cini da imam vise snage sad na keto + deficit nego prije 10 dana samo na deficit

    a evo ti ono za keto ishranu, da ne bude da lupam

    https://www.google.me/search?q=ketog...w=1680&bih=949
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  21. #4996
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    brate tigar imas svoje misljenje al se naprasito posprdas kad god nesto nije u skladu sa tim tvojim misljenjem...A rekao bih da momci imaju mnogo vise iskustva od tebe u tome, bilo trening bilo hrana...o tome se radi...
    nema niko pik na tebe, pogledaj šta radiš (baš pročitaj rečenice "okeej ...." - "ne moraš me srijećat") znači vrijeđaš se brate kao da si doktor nauka pa te neko zejebava, a ne evo godinu dana, mozda dvije, nisam sig, treniras i citas po SRB foruma.....sa svakim se svađaš. Baš si neki čudan lik u PM.

    Acid je rekao da može na keto da se dobija mišić...što i jes moguće, mora se bit u kalorijskom suficitu...al koliko je pametno i efikasno to radit, je druga prica... Isto tako i ja mislim da se tripujete previse sa glutaminom i bcaa i *****ma palcima...ne ide se na takmičenje, niđe se ne juri, pa da se cuva svaki gram mišića i sl...Znači sve osim kreatina i wheya je po meni luksuz i nepotrebno, zestoko individialna stvar koja baš daje male dobitke performansi, čak i ovo prvo dvoje ne odgovaraju svakom isto...
    Znam milion momaka koji ekstra izgledaju a dovatili ništa od toga (bcaa glutamin lalala) nisu.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  22. #4997
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    brate tigar imas svoje misljenje al se naprasito posprdas kad god nesto nije u skladu sa tim tvojim misljenjem...
    Eto suštine zašto. Uživo bi te davno neko izbio ako bi na taj način razgovarao.

  23. #4998
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kakva je dostava kod nas sa bodybuilding.com? Vidim da mi je za izabrani proizvod oko 7$, pa pretpostavljam da nije dhl?

  24. #4999
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    @lover
    ne sprdam se uopste.to sto stavio pod znacima navoda 'srijecat',nije tako napisano,vec srecat,jer mi je napisao sreco.Nadam se da smo ovo razcistili.
    Dalje cek,i da citam sve te srb forume je li to nesto lose,ili netacno(zavisi kako na koji).
    Znaci ti sad zalazes za pricu da je moguce dobijati misice i mrsati,okej brate..okej.Moguce je.Sve je danas moguce!Samo nismo pricali o tamo nekom ko je na koliko grama hemije i ko ima nenormalnu genetiku,vec o nama smrtnicima!Jeste hiljade likova izgledaju dobro a nista od toga nisu pili.ti si jedan od njih.ovo nije zebancija obraza mi,nego stvarno tako mislim.ali ne mozes ti da se uporedjujes sa dobrom genetikom,metabolizmom i ostalo...sa nekim koji je totalna suprotnost.Razumijes o cemu pricam?
    Eto vidis ti imas svoje misljenje da je to *ranje.Iako imas milion dokaza da nije,ali ti tako mislis i sad me odje napadas oko toga bez potrebe.
    Dalje,nema potrebe nikome da stajes u odbranu ili ne znam ja sta,znaci ne tucemo se pa da treba glave spasavat i slicno..i ko bolje zna,ko gore zna.fino sam napisao za sparca da postujem momka i da sigurno ima vise znanja od mene,i ti mi poslije toga pricas kako svi imaju vise znanja o ovome o onome..cemu to brate?Znac kladim se da nisi ni procitao mooj post sa razumijevanjem,nego odma ti se alarm upalio..nema potrebe stv.
    Fora je sto smo strasno zatucan narod,koji zeli sve zdravo na gotovo i ako neko nema isto misljenje kao ajd da kazemo vecina to je haos,odma po njemu,bree!
    Necemo se vise raspravljat,nema potrebe,necu sa vama ulazit u rasprave.Ja imam svoje misljenje,vi svoje,svi hepii

    @lucas
    Inace sam izolovan,ne izlazim iz pecine ii ne komuniciram ni sa obicnim ljudima ni sa ljudima koji treniraju.Tako izbjegavam batine.

  25. #5000
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije lose nego nemas realnog iskustva i pokrica koliko i ostali.
    Ja sam napisao nesto za keto dijetu ti mozes izvrtat to koliko oces i stavljat mi pogrešne riječi, ako ti je nejasno pogledaj na netu. Ovo je samo topik, ne može se ovdje previše sem pitanjem saznati.
    Ne radi se o hemiji i genetici nego ima sasvim solidno izgrađenih momaka, sa manjim procentom BF, a grama amino bcaa i slicnih sporednih drkalica nisu uzeli. Inače to ce ti svaki covjek sto duze trenira reći,
    al dobro, možda ima ljudi koji osjete značajne razlike sa glutaminom, il oće da se približe što prije na 99% gen. maximuma mišićne mase...Ne gledam kroz sebe, jer ja upola ozbiljan nisam bio, ni sa hranom ni sa snom ni sa treningom. Mada možda imamo drugačije standarde šta je ok izgled, ja nemam kompleksa, ovakav da ostanem cio život boli me kara, sasvim zadovoljan.
    Da, imam mišljenje da su amino i bcaa i sl nepotrebne stvari za kupovanje, al ko ima nek izvoli. Isto tako i mislim za ovaj preworkout, al eto nalećelo mi para pa cu ga uzet cisto da probam da je8e oca.
    Ne stajem u odbranu nego pisem kako jeste, pogresno citas postove, nenamjerno il namjerno da bi imao neki adut za odgovor, ne znam. Evo više momaka je primijetilo to kod tebe, ne samo ja, da baš napadno ideš
    sa komentarima tipa "muahahahah šta to napisa".
    Nemam ja alarma za tvoje postove, nego eto zapalo mi za oči. Što se tiče znanja, reci ako si ti duže trenirao od mene, sparca, lucasa, kaljestra, ološa, zbeke i još par njih što nose ovaj topik?
    Dok nisi izbacio svoje slike, i ja moje, baš sam mislio po načinu na koji se predstavljaš da si neki prekaljeni baja sa 10 godina slaganja mišića, stariji od mene 5 god...Na kraj ispade obratno, samo što ja koliko god da znam i treniram, uvijek ću pitati, konsultovat se i sl. Ne kažem da sam ja doktor bodibildinga, al eto imam neko naprednije znanje.

    Narod zatucan jeste, odma se pita što da popijem da smršam, što da popijem za mišiće, al ipak o tome se ovdje ne radi.

    Ovo zadnje si izvrnuo u svoju korist. Ne radi se o tvom mišljenju nego o pristupu koji nekima nije ok. Ti đeljaj mure radi kako oćeš i šta oćeš, al eto osjetih da mi ovdje, koji smo uglavnom i duže od tebe na forumu, i više (od 3 do 20 puta više postova) imamo neko pravo da ti skrenemo pažnju, odnosno pitamo o čemu se radi.

    Ponavljam, ne radi se ko više zna il čije je znanje bolje, nego neka komunikacija. Jes da si ti malo proširio priču, al ja sam samo to pomenuo, i dao svoje mišljenje za keto i amino bazirano na iskustvu ljudi koje znam i štiva što pročitah
    Last edited by Loverclocker; 02-08-14 at 04:37.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

Page 200 of 401 FirstFirst ... 100150190196197198199200201202203204210250300 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •