Quote Originally Posted by Lommy View Post
Izvini koliko imaš sati treninga ti?

Znaš, mene ne vjeruju da ne uzimam nikakave preparate. Ja znam o čemu pričam a evo ti i jedna moja slika da ne bi mlatili praznu slamu:
koliko imam sati treninga ?? Vidi ti mozes da imas 30 god staza ali kad das izjavu da od proteinskih sejkova moze da bude profi sa 100 kg cistih misica mislim pff necu dalje nista pricati.. Mislim nema ljutnje

Quote Originally Posted by nikolaNK View Post
Ovo za proteine nijesam znao da mora gram po kilogramu tezine. Ali mi se cini da je previse 6 obroka dnevno kad treniram.
Pa i nije vremenom ti udje u naviku osecas glad i jednostavno moras jesti A sto se tice ishrane jedes isto kad i ne treniras jer bas tad misic raste a i neke studije kazu da bas u dane ne treniranja treba jesti vise ! Normalno sa tim se podrazumijeva vise proteina ne ugljenih hidrata
A gram je malo ! Ja primjera gledam da najmanje unesem 2gr po kg a i cesto zna i preko. Ali opet sve u zavisnosti koliko tvoj organizam je u mogucnosti da iskoristi opet za pocetak pogledaj da to bude 2gr ali i ne preko 3 gr sve preko je bacanje u WC solju ...
Quote Originally Posted by hologram_universe View Post
Nelson Montana kaze, za anabolizam su dovoljna svega par grama proteina dnevno. Jednostavno tolike gigantske dnevne kolicine proteina nisu potrebne. Ja licno, dnevno unesem otprilike oko 50tak grama proteina dnevno.
Nelson Montana kaze, da ono sto jedes nema gotovo nikakve veze sa tim kako izgledas, vec da izgledas onako kako treniras i onako kakva ti je genetika. Na masi jedi vise, za definiciji manje, i to je sva filozofija.

Preporucujem njegove dvije knjige: "Botomline bodybuilding" i "Bodybuilding truth"

U tijelu gotovo sve je definisano hormonima, koliko ces misica moc dobijat zavisi od nivoa testosterona i hormona rasta, koliko ces sala gubit/dobijat zavisi od rada tiroidne zlijezde, tj od lucenja hormona T3.
.
Taj neka te knige okaci o onu stvar ! Cus 50gr proteina dnevno :lolblue:Na masi jedi vise na defki manje :shock: u jbt kako je ovo zakljucio svaka u cast

Nikola Nk koliko puta nedeljno planiras trenirati ? Za sami pocetak ubaci 4 oboka pa pomalo povecavaj i uces u stos