Page 1 of 393 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 10016

Thread: Bodybuilding

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default Bodybuilding

    Ako ima bildera na forum,a najvjerovatnije ih ima,odje bi mogli razmjenjivat iskustva,jer ja treniram već oko tri godine,manje i više intezivno.
    Evo,da počnem od sebe.

    Treniram po tri dana pa jedan odmaram.
    Podijelio sam treninge na dva dijela,znači,jedan dan radim na sledećem:
    grudi,ramena,tricepsi,ponekad trbušnjaci i zadnja loža i kvardicepsi,đe spadaju bendz(4 -5 serija),razboj(4-5 serija),"razvlačenje" grudi(2 serije),i posebne vježbe za tricepse(ukupno 6 serija).
    Drugi dan radim:bicepsi,ramena,ponekad trbušnjaci i zadnja loža i kvadricepsi,đe spadaju vratilo(4-5 serija),posebne vježbe za bicepse(8 serija),posebne vježbe za ramena(10 serija).
    Za zadnju ložu i kvadricepse radim čučnjeve sa opterećenjem(2 serije) i iskorak bućicama(2 serije za jednu i 2 za drugu nogu).

    To je ja misim to,ako nisam što zaboravio.
    Recite mi dje griješim ako griješim,i vaše sisteme treninga.


  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isao samo u trt 15 dana i onda je zatvorila
    jedan dan grudi biceps, drugi ledja triceps, treci noge ramena, jedan dan pauze, pa ajde o5 isto
    Sad posto vishe ne radi teretana, vezbam kuci kad me uhvati volji znachi mozda dva puta sedmichno.I tad radim sklekove, zgibove i trbushnjake, sveukupno trening od 2h, od kojih je 1h samo trbushnjaci i to obichno radim popodne pre vecere !
    /

  3. #3
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default Moj doprinos !

    Ja idem svim danima osim nedelje. Moj program je dvije grupe misica po danu. Grudi,biceps-ponedeljak , ledja,triceps-utorak ,ramena,noge-srijeda, pa sve ispocetka. Inace radim piramidalni sistem koji se pokazao ko jedan od boljih za masu.Serija 12,10,10,8 !!!

  4. #4
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,694
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gigoje View Post
    Ja idem svim danima osim nedelje. Moj program je dvije grupe misica po danu. Grudi,biceps-ponedeljak , ledja,triceps-utorak ,ramena,noge-srijeda, pa sve ispocetka. Inace radim piramidalni sistem koji se pokazao ko jedan od boljih za masu.Serija 12,10,10,8 !!!
    Piramidalni sistem je kod nas prvi propagirao Boro Miranovic , kao sto Gigoje zna , a njemu se moze dosta toga zamjeriti (Boru a ne Gigoju) al ne i to da je bio vrhunski gradjen. Moje licno misljenje je da je dobar i za masu i za definiciju jer je to mozda previse serija za masu sto nije lose ,al Gigoje je duze u svemu ovome tako da zna o cemu prica. Na kraju ne odgovara svakome isti trening , svako poslije odredjenog vremena pronadje trening koji je idealan za njega i to je to. Sest puta nedjeljno? Da nije malo mnogo? HMM.
    Last edited by kimmi; 06-03-07 at 00:10.

  5. #5
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Kad sam počeo prije oko 3 god,imao sam 55 - 60 kg.Sad imam oko 78.
    Sad ne jedem mnogo više nego tada,jednostavno nemam apetita.
    Vrlo sporo dobijam masu(što je i za očekivat),ali sam zadovoljan jer u zadnje vrijeme treniram redovno i strpljiv sam.
    Ne zadajem sebe velike zadatke,u stilu "sad ću da napravim velike grudi" i sl, nego radim sve vježbe koje su provjerene i za sve mišiće.Tako da polako ali sigurno dobijam i masu i "definiciju".
    Jednom sam batalio mjesec dana,i čini mi se nisam ništa izgubio za to vrijeme.

    kimmi, pomenuo si genetiku.Ona igra veliku ulogu,bez obzira na trening i ishranu.
    Drug mi jedan, treniramo zajedno, kao da se samo hrani proteinima,sala ima vrlo malo, on i bez treniranja ima mnogo veću masu nego ja i nikad ne mogu bit kao on.Kada jede on ne bira.Neupućeni bi reka :"On se kljuka kreatinom i zajebancijama." Ne,to je genetika i od treniranja ne možeš da očekuješ mnogo, ako nemaš fizičku građu za to.

    Nije dobro da jedem malo a radim "jake" treninge,pa bih da pojačam ishranu prvenstveno proteinima.
    Znači,mogu doć do ovoga:tunjevina i ribe uopšte,pileće i ćureće meso bez kožice,jaja bez žumanca,teleća dzigerica.
    Što mislite o kikirikiju i kestenima?
    Vidio sam da kesteni prednjače po proteinima,a ni kikiriki nije loš.

    Ovo je moja slika,prije skoro godinu dana.Komentari?


  6. #6
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,694
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default kikiriki i orasi

    Namirnice koje su dosta ceste u bb jelovniku.mnogi ih i "ne razlikuju po svojoj nutritivnoj vrednosti"..na 100g oraha-631kcal,15g proteina, 55g masti, 19g uh
    kikiriki-na 100g-594kcal,27g proteina,46g masti,18g uh

    ps.masti iz ovih apetisana su uz vitamin e izuzetne za spermatogenezu i odlicne su u post aas periodu.

    Ovo evo sad iskopah .


    Kesten : nazivi su mu još i maron, marun. Kesten je šumsko dugovječno drvo, podrijetlom iz srednje Azije. Nekada su ogromne kestenove šume prekrivale velik dio Europe, a danas se zadržao na većim prostranstvima u mediteranskim zemljama.
    Plod kestena visoke je energetske vrijednosti i ima veliko ekonomsko značenje. Glavni je sastojak ploda kestena škrob 44%, zatim bjelančevine 4%, masti 2% i šećer. Energetska vrijednost ploda kestena u 100 grama je 878 kJ (215 kcal). U plodu ima eskulina, sterola, kvercitina, kumiranskih derivata.
    Od vitamina, bogat je vitaminima grupe B, vitaminom A, a ima malo i vitamina C. Od minerala, bogat je kalijem i fosforom, a sadrži i kalcij, magnezij, sumpor, klor, željezo, bakar, mangan. Budući da je siromašan natrijem, vrlo je pogodan u prehrani bolesnika kod bubrežnih i kardiovaskularnih oboljenja.
    U kulinarstvu se od kestena pripremaju razne juhe, pirei, dodaci jelima te slastice. Plod je vrlo ukusan i pečen, i kuhan.

    Razlikuju se od ostalih orašastih plodova zbog nižeg udjela masti i visokog udjela škroba. Imaju posebnu teksturu i sladak, blag okus. Po nutritivnom sastavu slični su smeđoj riži, a odličan su izvor elemenata u tragovima (minerala koji su nam potrebni u vrlo malim količinama).

    Proteini im nisu jača strana, no zato su vrlo bogati škrobom, te je od ovih plodova moguće napraviti i brašno.



    Lommy, ne bi trebao da odustajes od mase , koje ti hvali, makar po onome sto se vidi na slici. Fora je u tome da treba da jedes bash mnogo proteina. Otprilike svako ko se bavi BB-om bi trebao da unosi 2-3 g proteina po kilogramu ukupne tezine svakog dana . Ti bi trebao probati tako par nedjelja , pa ako ne ide povecas za 1 g , pa opet .

    Da se odmah ogradim , nisam usao u to toliko i ja ne brojim proteine, samo se trudim da jedem kvalitetnu hranu sa sto manjim procentom masnoce i po mogucnosti sto vecim procentom proteina.

    Ja bih trebao jesti svako malo po mrvicu i to najmanje 5-6 puta dnevno , a ti oko 4 puta ne racunajuci PWM al svaki put obilno.


    Znaci probaj ovo sto rade ljudi (ako ti je trening kasno popodne , recimo oko 18:00) , odmah poslije treninga PWM , sat nakon PWM-a jos jedan obrok bogat proteinima i prije spavanja jedno 250 gr posnog sira . Ako ti je trening ranije ubaci jos koji obrok poslije treninga. Ja bih imao 200 kila za 2 mjeseca a ti ces vjerovatno osjetiti pomake
    Last edited by kimmi; 06-03-07 at 22:10.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    US/MNE
    Posts
    1,358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post

    Ovo je moja slika,prije skoro godinu dana.Komentari?
    Imas dobre proporcije, Lomi i nevjerovatno uzak struk. Ne smijem zamisliti kakav ćeš paklen trokut i figuru imati kad ti se rašire latovi i ramena.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Strasno se lako Kimmy upane u zamku treninga. Zasto? Kad vidite da ljudi rade svaki drugi dan,4x nedeljno...zamislite se malo. Da bi vas trening bio koristan zapamtite jedno pravilo JEDNA GRUPA MISICA DVA PUTA NEDELJNO! Svako ko ima staza u teretani recimo koliko ja, reci ce vam da treniranje svakog drugog dana... je obicno SHIT.Tim sistemom morate raditi 3 grupe misica po treningu,sto je za nabijanje mase izuzetno zahtjevno,cak suludo. Najbolje ja da misic ukoliko ste utrenirani odmori makar 48h.Na taj nacina dajete mu dovoljno vremena da se odmora od soka koji ste mu priredili. Sest dana u nedelji se radi kada radite po dvije grupe misica,nikako tri, jer bi to bilo iscrpljivanje organizma koje bi vas dovelo do katabolickog procesa (razgradnje misicne mase), a ne anbolickog(izgradnje). U tom procesu bi morali da dodatno unosite anabolike i proteine u ogromnim kolicinama, cak i vise od 2g po kg misicne mase, sto bi najvise osjetili vasi bubrezi i jetra, a da ne spominjem koliko je lako nekom ko radi trening za masu(posebno ekstremnim tezinama) doci do povrede usled prevelikog opterecenja,koja su po prirodi veoma traumaticna, jer pucanje misica itd ostavljaju vas po u najboljem slucaju pola godine bez teretane,a ponekad i do kraja zivota!

  9. #9
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gigoje View Post
    Najbolje ja da misic ukoliko ste utrenirani odmori makar 48h.Na taj nacina dajete mu dovoljno vremena da se odmora od soka koji ste mu priredili.
    Sad kazes misic treba da se odmara 48h, a meni si za sklekove rekao da radim dva puta dnevno(''dve pilule na 12h'')

    Quote Originally Posted by GIGA View Post
    Najvazniji obrok, je obrok posle treninga, koji treba da sadrzi namirnice koje se brzo razlazu i apsorbuju u vremenskom periodu od 20-40 minuta.
    Sokovi
    -Voce, povrce, corbe od povrca -15,20 min
    -Polu-bistri sokovi (izmiksirana salata-voce ili povrce) -20 min
    Voce
    -Lubenica - 20 min
    -Ostale “tikve” -30 min
    -Pomorandze, grejp, grozdje - 30 min
    -Jabuke, kruske, breskve, visnje - 40 min
    Sirovo povrce
    -Sveza salata od povrcaaradajz,zelena salata,krastavac,celer,crvena ,
    zelena paprika,ostalo socno povrce – 30-40 min
    Kuvano ili peceno povrce
    -Lisnato povrce- spanac, kelj – 40 min
    -Brokoli,karfiol,boranija,kukuruz – 45 min
    -
    znachi to treba da se jede posle treninga!!
    /

  10. #10
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je to piramidalno glupo.Zar nije bolje da svaku seriju radish maximalno, znachi koliko god mozesh, jer svi govore da je onaj zadnje ponavljanje korisnije od svih ostalih zajedno.To tvoje 12 10 10 8 u stvari moze i da bude maximalno(normalno umorish se pa ti 2.&3. serija budu krace).Npr. ta tvoja druga serija je za 2 ponavljanja krace od prve, a mozda imash snage da uradish isti proj ponavljanja.Zato mislim da svaki put treba da radihs koliko mozesh, pa makar da zadnje ponavljanje radish nekoliko secundi.Zbog umora nachin vezbe ce da izgleda pramidalno, jer se gubi snaga, ali o tome se ne treba misliti i unapred odredjivati koliko cemo serija uraditi.Sto vishe to bolje. As simply as that.
    /

  11. #11
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ni ja ne radim piramidalno,nego se pridržavam onoga pravila 8 - 12 ponavljanja u jednu seriju.A ako možeš preko 12 da uradiš onda povećaš težinu,da bi se opet vratio u okvir od 8-12 ponavljanja.
    Jesu zadnja ponavljanja bolja nego sva ona ostala.
    Mene se sa ovakvim treningom i masa i "definicija" istovremeno pojavljuju.
    Radite li kakve vježbe za listove,i koje?


  12. #12
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default Moje iskustvo !!!

    Kad radis piramidalni sistem, recimo 12,10,10,8 povecavas kilazu pri sledecem ponavljanju. Npr. I ponavljanje radis sa 60-65% ukupne tezne koju mozes da podignes; drugu i trecu radis sa istom kilazom oko 75-80%, i poslednju do maksimuma. Na ovaj nacin spremas kvalitetno misic za sledece ponavljanje. Pumpas kvalitetno misic i istovremeno se koliko toliko odmara.Serdjo Oliva se pridrzavao ovog sistema,pa o njegovim rezultatima ne bih raspravljao. Iskreno, u teretani gdje neko moje drustvo radi,momci kojima sam ukazao na ovaj sisitem imaju mnogo bolje rezultate,nego drugi koji rade do otkaza. Svako ima svoj stil,i to postujem. Jos jedna prednost piramidalnog sistema je sto veca kolicina kiseonika dolazi do misica, sto za posledicu ima manju mogucnost povrede. Imam vise staza u teretani, nego masu forumasa godina,tako da znam o cemu pricam.

  13. #13
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ako sam te dobro razumio,npr. na bendzu možeš da podigneš 100 kg,radiš:
    I serija sa 60 kg 12 ponavljanja
    II serija sa 70 kg 10 ponavljanja
    III serija sa 70 kg 10 ponavljanja
    IV serija sa 80 kg 8 ponavljanja

    Jedino ako imaš toliko staža kao što kažeš moguće je da treniraš ovim sistemom.
    Ja npr, treniram ovako:

    I serija sa 60 kg 10 ponavljanja
    II serija sa 60 kg isto
    III serija sa 60 kg isto
    IV serija sa 60 kg isto
    a onda dva - tri puta mjesečno odradim ovakav trening:

    I serija sa 60 kg 10 ponavljanja
    II serija sa 88 kg 8 ponavljanja
    III serija sa 72 kg 8 ponavljanja
    IV serija sa 60 kg 10 ponavljanja

    Ovakvim treninzima na bendzu postižem solidne rezultate.
    Osim toga za grudi radim i "ražvlačenje" bućicama,2 serije,8 ponavljanja,20 kg
    Gornji dio grudi "radi" i na razboju i pri tkz. potisku dvoručnim tegom ispred glave,2 serije,10 ponavljanja,40 kg (ta vježba se radi za ramena,ali pogađa i tricepse,gornji dio ledja,vratne mišiće i gornji dio grudi).

    Evo vam jedan link.
    www.yu-fitness.com/trening

    Vježbe za listove radite li?


  14. #14
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    EU
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    vratilo razboj i sklekove - rokaj to 3-4 puta nedeljno i da vidis kakav ces da izadjes za nekoliko mjeseci
    Rijeka će naših vala,
    Uskacući u dva mora,
    Glas nositi okeanu,
    Da je vjecna Crna Gora

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shta je najbolje za trbushnjake osim radjenja istih i bataljivanja Piva?
    Io ci credo!

    Welcome



  16. #16
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    Shta je najbolje za trbushnjake osim radjenja istih i bataljivanja Piva?
    Sredjena ishrana, kardio i trbusnjaci stizu

  17. #17
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    566
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    makni kasnu vecheru
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Udara li ko od vas u dzak, pred tih KILAZA koje izbacate iz bendza, jer ako ne radite dzak, po***** vam se ja u taj trening. Mislim ukoliko ne radite iskljucivo radi izgleda. Ako radite radi snage, izdrzljivosti... nikad to postic necete tako. Samo cete da se ukrutite ka' *****, a i zdravlje da nagrdite jer pretpostavljam da ovaj sto dize u cetvrtoj seriji 102kg sa pauzom 90 sec izmedju rundi, jede kreatin za dorucak rucak i veceru... Umjesto trpanja tegovima, ubacite jedan dan barem dzak, pa cete da vidite kako ce da vam se upale misici za koje niste znali da postoje, ali radite dzak na runde, 3 min udaras, minut odmaras, pa 5-6 rundi tako...

    Ja treniram u boksersku salu u Njegosevom parku, kombinovano bokserske treninge sa bodibilderskim, ali daleko od tih treninga koje vi pominjete i ubijanje od tegova.
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  19. #19
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tricky_kid View Post
    Udara li ko od vas u dzak, pred tih KILAZA koje izbacate iz bendza, jer ako ne radite dzak, po***** vam se ja u taj trening. Mislim ukoliko ne radite iskljucivo radi izgleda. Ako radite radi snage, izdrzljivosti... nikad to postic necete tako. Samo cete da se ukrutite ka' *****, a i zdravlje da nagrdite jer pretpostavljam da ovaj sto dize u cetvrtoj seriji 102kg sa pauzom 90 sec izmedju rundi, jede kreatin za dorucak rucak i veceru... Umjesto trpanja tegovima, ubacite jedan dan barem dzak, pa cete da vidite kako ce da vam se upale misici za koje niste znali da postoje, ali radite dzak na runde, 3 min udaras, minut odmaras, pa 5-6 rundi tako...

    Ja treniram u boksersku salu u Njegosevom parku, kombinovano bokserske treninge sa bodibilderskim, ali daleko od tih treninga koje vi pominjete i ubijanje od tegova.

    fino vam reče čovjek...

  20. #20
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ok,nikad manjom težinom od predhodne,pokušaću.
    To jes,za tricepse teško da znaš koja vježba koji pogađa,tako da radiš sve.No,pošto ima mnogo vježbi za tricepse,nije dobro radit sve u istom treningu,tako da ja radim od 6 do 8 serija različitih vježbi tricepsa odjednom,a one ostale ostavljam za drugi put.
    A vježbe koje radim pri svakom treningu tricepsa su: sa čela,i podizanje iza vrata sa bućicom,koje su po mene osnovne.

    Hvala ti za listove,to sam radio ranije,ali ne dugo,pa ću morat opet počet.

    Interesuje me koliko treba radit serija tricepsa jedne vježbe,a koliko ukupno u jednom treningu?(npr,ja u jednom treningu radim:sa čela-2 serije,podizanje iza vrata bućicom-po 2 serije za svaku ruku,i podizanje iza vrata dvoručnim tegom-2 serije)

    Preporučite mi neke vježbe za zadnji dio ramena,jer čini mi se da mi zaostaju za prednjim i spoljnim dijelom.

    tricky_kid, od skoro udaram u dzak posle skoro svakog teninga,oko 2 runde po 2-3 minuta,i dobio sam upalu centralnog dijela leđa,ali se bolje osjećam posle,i dobijam na brzini.
    Ne bildujem samo zbog izgleda,ali ne znam koliko je dobro trenirat sa dzakom jer možda negativno utiče na mišiće.Tako za sad radim pa ću viđet ima li kakvog uticaja.
    Sa "stomakom" nemam problema,tako da neznam kako ga možeš skinut Desert Eagle.Nemam sala i nisam se bavio tim problemom.


  21. #21
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa za skidanje sala sa stomaka trbushnjaci nisu nikakvo reshenje.Iako trbushnjaci pogadjaju stomak(deo koji zelish da maknesh), telo moze da mrshavi samo celo odjednom, znachi selektivno mrshavljenje nije moguce.Tako ako imas sala, a radish uporno trbusnjake moze doci do formrianja mishica ispod sala, pa ce biti josh teze da ga skinesh!Ako zelish da smrshas ishrana i fizicka aktivnost su podjednako vazni, dok su trbushnjaci samo nekih 10%

    Sto se tiche ovog piramidalnog sistema, moze li se to nekako primeniti na sklekove/zgibove(posto ne radim nista sa tegovim)?Ako maksimalno mogu da uradim 50 sklekova i 10 zgibova, kako bi onda izgledao moj rezim vezbi?
    p.s. do sada sam i sklekove i zgibove radio po 10-15 serija sa 1-1.5 min odmora izmedju serija!
    /

  22. #22
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ja mislim da ti je to mnogo bilo,10 - 15 serija odjednom.
    Možda da radiš sklekove sa opterećenjem.
    A na vratilo,koje vježbe radiš?


  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mickey-HN View Post
    Pa za skidanje sala sa stomaka trbushnjaci nisu nikakvo reshenje.Iako trbushnjaci pogadjaju stomak(deo koji zelish da maknesh), telo moze da mrshavi samo celo odjednom, znachi selektivno mrshavljenje nije moguce.Tako ako imas sala, a radish uporno trbusnjake moze doci do formrianja mishica ispod sala, pa ce biti josh teze da ga skinesh!Ako zelish da smrshas ishrana i fizicka aktivnost su podjednako vazni, dok su trbushnjaci samo nekih 10%
    Iskren da budem, ja bi volio da nabacim 6 pack na trbushnjake i da "napumpam" grudi, pa me zanima koji je najbolji nachin za to
    Io ci credo!

    Welcome



  24. #24
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    Iskren da budem, ja bi volio da nabacim 6 pack na trbushnjake i da "napumpam" grudi, pa me zanima koji je najbolji nachin za to
    Lakshe ti je puno ubacit 6-pack u stomack :mrgreen:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Lakshe ti je puno ubacit 6-pack u stomack :mrgreen:
    Da ti je znat koliko je ovakvih proshlo mojim venama :mrgreen:
    Io ci credo!

    Welcome



Page 1 of 393 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •