Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 62

Thread: zaShTo???

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    Pa zashto im to dozvoljavat? Zashto se spushtat na niske grane? Zashto pljunut sebi u lice? Gluposti bolan...

    Sve se mozhe stavit pod kontrolom, pa da je ne znam shta u pitanju.
    Upravo se nesto slicno zapitah? Ne znam zasto se zamarati,analizirati i obracati paznju na takve ljude? Kad ima onih koji su sigurno vise 'zasluzili'... da im poklanjamo svoje vrijeme i emocije..
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  2. #27
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,923
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Igranje osjecanjima neduzne osobe radi pukog iskaljivanja bijesa jer te neko drugi povredio je normalno???!!!
    ajde Odli ne pretjeruj! ne rekoh da je normalno izivljavati se nad neduznim bicem radi svoga nezadovoljstva, no rekoh da je normalno da nakon veze iz koje si izashla nesrecna i povrijedjena a mozda i ponizena,ne znash da li si sposobna nekome pruziti ljubav a i primiti je bez straha,a zelish da se oprobash,pa onda shvatish da je greshka i za tren oka ispade da si se igrala sa nechijim osjecanjima!
    Ja nijesam sadista i ne pada mi na pamet da se samo radi osvete (kome se svetiti? chitavom mushkom rodu? ja nijesam iz te priche) upushtam u vezu sa nekim. Kod mene je zaljubljenost u tom pochetnom periodu ,ali jaka zaljubljenost,bitna da bih pochela vezu,ne samo puka simpatija,nego neshto vece i jache od simpatije!

    Davno jednom pochinjeh taj grijeh igranja sa nechijim osjecanjima,nakon zavrshetka duze veze i 2-mjesechnog neizlazenja iz kuce,depresije potpune...sladak dechko koji me je "jurio" duze vrijeme i dok sam bila u vezi ,chak i prije nje,pa rekoh ajde da probam mozda ce mi se posreciti,on je svakako bolji od onoga kretena koji me je povrijedio i... nishta! Nakon 20 dana pobjegoh glavom bez obzira.Mislish li da sam zlikovac shto sam se igrala sa nechijim osjecanjima?
    Ja mishljah na to kad napisah onaj post. To je bila samo greshka napravljena iz ochaja a nikako namjerno povrijedjivanje nekoga.:wink:

  3. #28
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,923
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Ah kako su mi svi nevini odje!!!Aoooooo...Ajde ne prduckajte zivota vam!!!
    Ne mogu da vjerujem da vi mislite da smo mi odje svi nekakvi debili pa da gutamo te price koje vi izbacate (ovi nevini, ovi sto to nikad u zivotu nisu uradili ili su to uradili ali nisu znali).

    Svi ste coce nevini, nikad to ne radite, to samo klosari mogu da urade, a mi smo svi dobrice jedne, mi smo preiskreni...Eto takva vam je prica!!!

    Aloooooooooooo!!!Imate li vi obraza???O cemu se radi odje???

    Osvijestite se, narode!!!Ne citaju ovo retardi iz nekog doma za retardiranu djecu nego normalni ljudi!!!


    Ako je cilj ove price da se ponovo izadje u Pobjedu, daj recite fino pa cemo zvat nekoga tamo da vam se sredi to, nije frka.Tako ce se barem znat zasto se sve ovo ovako uljepsava i maze sa 1568948421165464 boja.Strasno.........

    Tacno se iznervirah!!!
    Ocu tachno,jasno i precizno da kazesh kakav je tvoj stav po ovome pitanju i zashto se igrash ili ne igrash (ako se igrash) sa osjecanjima djevojaka?
    I josh, voljela bih da chujem na koga tachno mislish tj ko te je najvishe iznervirao od nas i da li se JA pravim nevina:oops: dok pishem o ovoj temi?

    Jedva chekam tvoj odgovor,samo pazi shto cesh pisati,pravila su pravila:mrgreen:

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zvoncice i ostali spijuni(hihihi)

    prvo definiste igranje...
    pazi imas bezazleno i bolesnicko.. ono bezazleno je toplo hladno.. ocu necu.. probas.. pa maloo ocu pa malo necu...
    sad cu da te vucem za nos a sad cu da se pretvaram da mi nije stalo...
    sto tu ima lose.. a ko ovo nije radio hahaah laze gore no kao kad je mali bio...


    e sad bolesnicko igranje osjecanjima je ono stvarno sto cine psihopate maltretiranje mucenje i sl al o tome valjda odje nije rijec...

    isto tako kad nas neko "izevjeri" dobijemo, hjeli mi to ili ne, u sebi neodoljivu zelju za osvetom.. i sta onda radimo gadjamo dje su najslabiji.
    a sta je to nego igra..

    i ima mali milion situacija dje se svjesno ili ne igramo sa drugim ljudima.. cisto zato shto ne gledamo na ljude i svijet tudjim ocima i kroz tudje srce nego svoje ...
    hm
    eee?
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  5. #30
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igram se kao sto se svako igra ili kao sto bi se svako igrao kad bi mu moglo bit!!!Nemoj mi rec da nikad u zivotu, ti ili bilo ko, nisi iskoristila partnera za izivljavanje, za svoje neke hirove ili kako god to da nazovemo???Reci mi da nisi i ja cu doc na koljena do splitskih zgrada i u noge cu te poljubit!!!!

    Sami onaj osjecaj kad saznas da je nekome stalo do tebe, osjecas se mnooogo mocno!Onda poslije odredjenog vremena, posto tebi to mnoooogo imponuje, pocinjes da zanovetas imajuci u glavi ono "lud je za mnom, sad mogu da radim sto hocu".Vremenom, dosadi ti to sto on trckara za tobom, ti okom on skokom itd i dosadi ti ta veza i kazes mu vidimo se.Koje je objasnjenje???Nije to to, je li?Ok!Moze li to njega da povrijedi?Naravno da moze!!!

    Po ovoj prici odje, vi ste svi andjeli!Niko od vas nikad nikoga nije povrijedio, eto mozda slucajno ali to nije bila namjera!Hello????
    To vodi samo u jednom pravcu!!!Jeste li vi ikad imali vezu???


    Dakle, ili ste bezocni lazovi ili nikad niste bili zaljubljeni!!!




  6. #31
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post

    i ima mali milion situacija dje se svjesno ili ne igramo sa drugim ljudima.. cisto zato shto ne gledamo na ljude i svijet tudjim ocima i kroz tudje srce nego svoje ...
    hm
    eee?
    To je odgovor....
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  7. #32
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,923
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Igram se kao sto se svako igra ili kao sto bi se svako igrao kad bi mu moglo bit!!!Nemoj mi rec da nikad u zivotu, ti ili bilo ko, nisi iskoristila partnera za izivljavanje, za svoje neke hirove ili kako god to da nazovemo???Reci mi da nisi i ja cu doc na koljena do splitskih zgrada i u noge cu te poljubit!!!!

    Sami onaj osjecaj kad saznas da je nekome stalo do tebe, osjecas se mnooogo mocno!Onda poslije odredjenog vremena, posto tebi to mnoooogo imponuje, pocinjes da zanovetas imajuci u glavi ono "lud je za mnom, sad mogu da radim sto hocu".Vremenom, dosadi ti to sto on trckara za tobom, ti okom on skokom itd i dosadi ti ta veza i kazes mu vidimo se.Koje je objasnjenje???Nije to to, je li?Ok!Moze li to njega da povrijedi?Naravno da moze!!!

    Po ovoj prici odje, vi ste svi andjeli!Niko od vas nikad nikoga nije povrijedio, eto mozda slucajno ali to nije bila namjera!Hello????
    To vodi samo u jednom pravcu!!!Jeste li vi ikad imali vezu???


    Dakle, ili ste bezocni lazovi ili nikad niste bili zaljubljeni!!!



    nagrdi nas odje sve!
    necesh vala do splitskih na koljena ,dobrano bi ih odrao:devil:

    e,sad ne bih mogla rec da nemam zenskih hirova,imam bogami!
    Da li mi ih dragi ispunjava-vrlo chesto ali ima i on svojih hirova pa moram mu malo zarad ovih mojih progledati kroz prste a nekad ti chini zadovoljstvo da mu neki cef ispunish (i obratno) jer kad volish srecan si ako je srecan onaj pored tebe! Zar nije tako?

    Za ovaj dio kad neko trchi za tobom pa ti dosadi,pravo da ti kazem kuchice bash ne volim,tako da me takav mushkarac ne moze privuci!
    Da li zelim da sam centar njegovoga svijeta-zelim i uzivam u tome ali uz dostojanstvo koje mushkarac (i zena naravno) mora da ima a plachi ...ke me nikad nijesu privlachile.

    Nijesam imala mnogo prilike da i$cerujem svoje cefove na momcima jer sam odavno u braku a iskreno, to nijesam radila,nego to malo shto sam ljubavila,ljubavila sam uz obostrano poshtovanje a nikako varijantu -sad mogu da radim shto ocu- kako ti predstavi (ne morash na koljena do splitskih,oprashtam ti:mrgreen

    A je li bilo povrijedjenih i sa jedne i sa druge strane-jeste sigurno ali ne zbog pakosti ili zelje da nekoga povrijedimo,jednostavno preko nekih stvari se nije moglo preci pa sam ja bila povrijedjena jer sam iznevjerena a on zato shto ja nijesam mogla oprostiti pa je to u njegovoj glavi stvorilo sliku da ne volim dovoljno! To nije tema ovoga topica jer ovo nije namjerno igranje sa nechijim osjecanjima,nego kraj logichan u mom sluchaju!
    Bilo pa proshlo i ne ostavilo posledice,to je najvaznije,no ajd' da platish po pice!!!

  8. #33
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default




    Necu da komentarisem vise ovaj topic i to sto se odje prica.Ja sam svoje misljenje izbacio i stojim i dalje iza njega.
    Last edited by zvoncica; 23-02-07 at 01:19.

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    To je odgovor....

    ti znas da sam ja i mozak i telo foruma:devil:


    zvoncice opet foliras haha nije toliko dugo si u braku da si zaboravila sto je bilo neposredno prije istog
    :devil:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  10. #35
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,923
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post

    ti znas da sam ja i mozak i telo foruma:devil:


    zvoncice opet foliras haha nije toliko dugo si u braku da si zaboravila sto je bilo neposredno prije istog
    :devil:
    neka mala dodje li da zamutish odje a!

    ovdje bjeshe priche o onima koji se igraju osjecanjima a bojim se da si ti ovdje najozloglashenija po tom pitanju:devil:

    mada moram priznati da si se dobro izvadila onim postom gore i moram ti ukazati

  11. #36
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,923
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post



    Necu da komentarisem vise ovaj topic i to sto se odje prica.Ja sam svoje misljenje izbacio i stojim i dalje iza njega.
    zashto?
    Ne bi valjalo da svi mislimo isto nego moramo malo sucheljavati mishljenja,argumentovano!

  12. #37
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ne vidim svrhu s obzirom na to da ova prica nece uticat ni na koga.Jedino cemo se poklat odje fino, a tu vam nema spasa

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    neka mala dodje li da zamutish odje a!

    ovdje bjeshe priche o onima koji se igraju osjecanjima a bojim se da si ti ovdje najozloglashenija po tom pitanju:devil:

    mada moram priznati da si se dobro izvadila onim postom gore i moram ti ukazati
    ih znas ja ti imam sto lica i 1000maski
    al zlo je evidentno
    a sto cu ja kad mi :devil: radi u glavi no ona sama)
    ahh mene zla sam odvratna bezosjecajna!
    osudiiiteeee me
    spalite na lomaci..
    ili ishcerajte djavola
    :devil:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  14. #39
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zar neko moze uopste dozvolit da se neko igra sa njegovim osjecanjima???? nije mi jasno????

  15. #40
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,923
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by snezash View Post
    zar neko moze uopste dozvolit da se neko igra sa njegovim osjecanjima???? nije mi jasno????
    bilo bo lijepo da nam prenesesh svoja iskustva i kako ti otkrijesh da li ti se neko igra sa osjecanjima ili je iskren?

  16. #41
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    zvoncice i ostali spijuni(hihihi)

    prvo definiste igranje...
    pazi imas bezazleno i bolesnicko.. ono bezazleno je toplo hladno.. ocu necu.. probas.. pa maloo ocu pa malo necu...
    upravo se o tome radi...trebalo je od starta da udarim temelje definicijama pa onda da borim...izvinjavam se...slazhem se sa tijanom...

  17. #42
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,923
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    upravo se o tome radi...trebalo je od starta da udarim temelje definicijama pa onda da borim...izvinjavam se...slazhem se sa tijanom...
    ne pochinje se od krova no od temelja m00dO,evo zbog tvoje greshke ispadoh odje shpijun i lazov:mrgreen:

    shalim se naravno i potpuno sam shvatila sve shto si pisala bez dodatnih pojashnjenja,TiJaNaaaA je odje faktor razdvajanja a ne spajanja:mrgreen:

  18. #43
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sujeta, dzinovski ego, psihopatske tendencije....teshka patologija svakako!
    What should I do,I'm just a little baby ?

  19. #44
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by snezash View Post
    zar neko moze uopste dozvolit da se neko igra sa njegovim osjecanjima???? nije mi jasno????
    eh draga moja...zato ti se prethodno dooobro namazhu ochi,uzdigne te na 7-o nebo i dok si shvatila o chemu se radi ,vuna ti se vec uveliko stvorila na glavi. Beeeee
    I tako,ti se pitash ,on te uverava da SILNO greshis...shansa za shansom,dok se ne probudish jedno jutro i pochnesh da se smejesh.
    Bez ironije.
    Tada valjda shvatish. Neko ne ni tada.
    Tako da ispada da sami dozvoljavamo "jahanje" mozhdanih vijuga ... A ZASHTO to rade...josh nisam umela da shvatim,nemam nijedno prihvatljivo objashnjenje.


  20. #45
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    stvarno je CG jbn otishla dodjavola... Nije ovo za mene...komplexi komplexi i josh miliJJon puta komplexi...Idem ja odvde ponovo...

  21. #46
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    stvarno je CG jbn otishla dodjavola... Nije ovo za mene...komplexi komplexi i josh miliJJon puta komplexi...Idem ja odvde ponovo...

    Ko te naljutio?


  22. #47
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Ko te naljutio?

    hahahhahahah...zar to nije obvious???...onaj koji me je i prvobitno natjerao da ovaj topic pokrenem...e pa br00ke...ajrin...idem u legiju stranaca...oli sa mnom???i postatju "zakleti nezhenja"!!!

  23. #48
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,923
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    hahahhahahah...zar to nije obvious???...onaj koji me je i prvobitno natjerao da ovaj topic pokrenem...e pa br00ke...ajrin...idem u legiju stranaca...oli sa mnom???i postatju "zakleti nezhenja"!!!
    nemoj se dva puta nervirat zbog istoga skota,chuvaj zivce za nove,bar njih nece falit
    Shto cesh u legiju stranaca?
    znash li koliko ih tamo tek ima,izludjela bi ,no da se oformi pod'itno legija strendzerki i u okviru kompleksa da se napravi jedan ogradjeni prostor ,dje cemo drzat "strance" ,za priplod,pa kad ustreba-samoposluzivanje,po zelji,naravno:devil::lolblue:

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    hahahahahahhahaa pa kako mi se svidja ovo solidarisanje hahahahahaha pa svaka vam chast....znate....vrlo je lijepo od vas shto saosjecate sa njom zbog tog SKOTA hahahahaha...najinteresantnije je shto niste i nikad necete chuti njegovu verziju ovog ili ovih dogadjaja tako da u stvari nikad i necete znati da li je ona doprinijela tom ponashanju od istog....nastavite sa solidarisanjem,prashtajte na ovoj besmislici....

    elem...ne mogu zakrpe(muski) da se zashiju AMA NA BASH SVAKU rupu(zene)....niti su mushki lutkice pa koga namerachite mora da bude ili vash ili je skot....bah...."uradila sam ja to jednom ili 2 put ali uvijek izadjem u susret" - "prevario sam ja nju par puta ali cu joj izaci posle toga u susret" .....mozda bash taj JEDAN put presudi ili u u muskim ili zenskim "igrama sa osjecanjima".....loshe je shto ljudi ne umiju da se pomire sa odredjenim chinjenicama....pa onda shta pametnije uraditi nego pljuvati po tom ....vrlo ali vrlo inteligentno i nadasve originalno....draga moja...nemash shto ti bjezat iz cg....ista si kao i svi mi ovdje kad mushkarac odbije(zajebe) onda je skot,kad zenska odbije(zajebe) onda je *****....zar to nije tipichno....PODGORICHKI?


    uostalom...ovce i jesu tu da bi se shishale...pogotovu one koje misle da su uvatile svakoga za muda.....
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 28-02-07 at 17:00.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  25. #50
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Red face

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    hahahahahahhahaa pa kako mi se svidja ovo solidarisanje hahahahahaha pa svaka vam chast....znate....vrlo je lijepo od vas shto saosjecate sa njom zbog tog SKOTA hahahahaha...najinteresantnije je shto niste i nikad necete chuti njegovu verziju ovog ili ovih dogadjaja tako da u stvari nikad i necete znati da li je ona doprinijela tom ponashanju od istog....nastavite sa solidarisanjem,prashtajte na ovoj besmislici....

    elem...ne mogu zakrpe(muski) da se zashiju AMA NA BASH SVAKU rupu(zene)....niti su mushki lutkice pa koga namerachite mora da bude ili vash ili je skot....bah...."uradila sam ja to jednom ili 2 put ali uvijek izadjem u susret" - "prevario sam ja nju par puta ali cu joj izaci posle toga u susret" .....mozda bash taj JEDAN put presudi ili u u muskim ili zenskim "igrama sa osjecanjima".....loshe je shto ljudi ne umiju da se pomire sa odredjenim chinjenicama....pa onda shta pametnije uraditi nego pljuvati po tom ....vrlo ali vrlo inteligentno i nadasve originalno....draga moja...nemash shto ti bjezat iz cg....ista si kao i svi mi ovdje kad mushkarac odbije(zajebe) onda je skot,kad zenska odbije(zajebe) onda je *****....zar to nije tipichno....PODGORICHKI?


    uostalom...ovce i jesu tu da bi se shishale...pogotovu one koje misle da su uvatile svakoga za muda.....
    e pa acika...milo mi je shto cijenish shto se one solidaruishu sa mnom..sahto se tiche"druge strane medalje"...ja vam ga djevojke prepushtam da chunete i drugu stranu pa tek onda TeTe vidjet...shto je m00ka na chojeka:bart:...
    shalu na stranu...ja sam od onih ljudi koji chvrsto stoje nogama na zemlji...i mozhda tjete posmilit da je totalno subjektivno sve ovo moje piskaranje...ne kazhem mora bit jer je moje a ne nekjopga tretjeg...ali je zaista realno sve sagledano...vrlo...i mogu vam retj da tju stvarnoi odavde da pobjegnem...toliko za ovo ukljuchenje...
    hvala shto ste pratili dnevnik u 5...ostanite uz monte...

    P.S. Aco...ima i normalnih ljudi znash!?xixixixixiixixi

    P.P.S. Ne znash o chemu se radi...pa stoga ako je ikako mogutje da ne budesh tako okrutan uo surov u svojoj ocjeni...ako mozhe...ako ne mozhe...ko te pita?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. zashto neshto ovako kod nas ne zazivi?!?
    By robi in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-07, 16:11
  2. "A zashto ne biste.. klonili se lazhnjaka?"
    By kIkICa in forum Sve i svašta
    Replies: 36
    Last Post: 23-01-05, 22:18
  3. Zashto je to tako
    By BiTrAtE in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 96
    Last Post: 15-12-04, 03:40
  4. zashto...
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 2
    Last Post: 29-03-04, 14:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •