View Poll Results: Ko dobija vecerasnji derbi izmedju Partizana i Crvene Zvezde

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Partizan

    1 9.09%
  • Crvena Zvezda

    2 18.18%
  • Nerijeseno

    8 72.73%
Page 123 of 346 FirstFirst ... 2373113119120121122123124125126127133173223 ... LastLast
Results 3,051 to 3,075 of 8626

Thread: Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)

  1. #3051
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sjutra vi necete dobit

  2. #3052
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by methodman View Post
    sjutra vi necete dobit
    E ako budemo igrali ka vi protiv BSK,i ne treba da dobijemo
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  3. #3053
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    Ne ide? Mislim da si ti nesto pogrijesio... Toj granitnoj odbrani kojoj niko ne moze ni sansu da stvori Spartak je uvalio 2 gola i mogao jos 1, pogotovo pri kraju... A pobjeda od 3-2 bas i nije bila lagana.
    izvini mi ustvari nismo ni dobili...

  4. #3054
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne, razvalili ste ih. Odbrana je odigrala perfektno, tako da cete zbog toga sigurno ih jos jednom razvaliti, stvarno je bila glupost kad sam rekao da mozete kiksati, kad se u toj utakmici u kupu vidjelo da nema ni promil sanse da ne pobjedite...

  5. #3055
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,245
    Thanks Thanks Given 
    378
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    ao grobar, ne crnjaci nas vise molim te..
    You'll Never Smoke Alone..

  6. #3056
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    Ne, razvalili ste ih. Odbrana je odigrala perfektno, tako da cete zbog toga sigurno ih jos jednom razvaliti, stvarno je bila glupost kad sam rekao da mozete kiksati, kad se u toj utakmici u kupu vidjelo da nema ni promil sanse da ne pobjedite...
    ti si rekao da je vrlo moguce...znaci da si prilicno siguran bio u to si rekao...gledaj ti u svoje dvoriste...

  7. #3057
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa jesam, a ti si to `pobio` sa tvrdnjom da ste ih vec jednom pobjedili rezultatom 3:2? Mislim stvarno...

  8. #3058
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa da,s obzirom da smo ih dobili neki dan,ne daje nam za pravo da razmisljamo da cemo ih opet dobit,nego vrlo moguce gubimo...ajde casti ti odmori malo sa tom pricom...ne moras se ti nama bavit,imas svoje dvoriste...

  9. #3059
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde nadji gdje sam ja rekao da vi nemate pravo da razmisljate o pobjedi? Znas care, u fudbalu kad igraju 2 ekipe, postoji mogucnost da jedan tim pobjedi, zatim da drugi tim pobjedi, a i da bude nerijeseno. Ako sam ja rekao da se moze desiti da kiksate, to nikako ne znaci da sam drugu mogucnost iskljucio. Mada kad ne znas sta ces da kazes, onda izmisljas, tipicno ciganski.

  10. #3060
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SD Partizan je osvojio 10. titulu prvaka Evrope. Rvaci su postali prvaci Evrope! Gazi breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  11. #3061
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    Ajde nadji gdje sam ja rekao da vi nemate pravo da razmisljate o pobjedi? Znas care, u fudbalu kad igraju 2 ekipe, postoji mogucnost da jedan tim pobjedi, zatim da drugi tim pobjedi, a i da bude nerijeseno. Ako sam ja rekao da se moze desiti da kiksate, to nikako ne znaci da sam drugu mogucnost iskljucio. Mada kad ne znas sta ces da kazes, onda izmisljas, tipicno ciganski.
    ti si se izrazio prilicno sigurno-vrlo je moguce-si rekao...a vidis meni je vrlo moguce da cemo biti sampioni jesenjeg djela!skoro smo ih dobili i realno smo bolji tim!ako su vama otkinuli bodove,ne znaci da ce i nama...nego da ne malerisem

  12. #3062
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Mi ih opravismo,vise nego ubjedjivo
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. #3063
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da, neka ostane zapisano da su cigani zavrsili utakmicu u formaciji 6-3-1, i to sa 4 stopera, 2 beka, 3 zadnja vezna i 1 napadacem...

  14. #3064
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,245
    Thanks Thanks Given 
    378
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    smeta li to tebi?
    You'll Never Smoke Alone..

  15. #3065
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    E da, neka ostane zapisano da su cigani zavrsili utakmicu u formaciji 6-3-1, i to sa 4 stopera, 2 beka, 3 zadnja vezna i 1 napadacem...
    "...uvek si drugi i to ti ne smeta..." :twisted:

  16. #3066
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma decko se u nedostatku sexualnog iskustva istresa na ovu temu :mrgreen:

  17. #3067
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemaju kompleks i ne bave se nama...
    ps.5 postova je napisao o nasem klubu,a nijedan o pobjedi svog...
    Last edited by karacha; 07-12-09 at 07:19.

  18. #3068
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drugari nemojte mi se vrijedjati, samo sam iznio jednu zanimljivost... Kompleks

  19. #3069
    Join Date
    May 2009
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    FK Vojvodina danas predstavila pojačanje iz Atletiko Madrida. U pitanju je reprezentativac Gane Sadik Adams:

    Opširnije, uz video i fotografije
    Napred Voša

  20. #3070
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  21. #3071
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default prc...

    Iznenadni ostanak Adema Ljajića u klubu, umesto prodaje Mančester junajtedu, napravio je pometnju u Partizanu čije rukovodstvo sada traži najbolja rešenja da izuzetni finansijski gubitak nadomesti prodajom drugih igrača. Jednog, dvojice, možda i trojice njih, pokazaće vreme.

    Prema saznanjima "Pressa" prvi na toj listi su Lamin Diara i Ljubomir Fejsa koji će gotovo sigurno napustiti Humsku tokom zime, a novcem od njihove prodaje klub bi se finansijski konsolidovao, bar za neko vreme. Očekuje se da će upravo pomenuti dvojac najviše vredeti na januarskoj pijaci, budući da Fejsa (oko četiri miliona evra) ima izuzetnu jesen iza sebe, a Diara je (dva do tri miliona evra) ponovo u vrhu liste strelaca.

    - Letos je Partizan odbio dobru ponudu za Fejsu, što je bilo logično obzirom na ambicije, ali sada postoji veliko interesovanje za njega. Nije tajna da je reč o odličnim ekipama iz Nemačke i Italije. Partizan još nije zauzeo zvaničan stav po pitanju njegovog statusa, ali nema potrebe da žurimo jer Ljubo ima još tri i po godine ugovora - rekao je Damjanac, Fejsin menadžer.

    Odlaskom Fejse sastav Gorana Stevanovića pretrpeo bi veliki gubitak. Najskuplje plaćen igrač u istoriji Partizana dočekao je ove jeseni, posle silnih kritika i osporavanja, da predstavlja "srce i dušu" tima. Fejsa je pokazao da se podjednako dobro snalazi u ulozi defanzivnog ili ofanzivnog veziste, beka, krila...

    Pitanje je koliko će šampionske ambicije "parnog valjka" imati osnova ako ekipu napusti i najbolji strelac Lamin Diara. Januarska fudbalska pijaca biće već treći prelazni rok u kojem uprava crno-belih garantuje Senegalcu da će ga pustiti da pronađe novu sredinu. Nekoliko klubova iz Bundeslige već mesecima drži na oku Partizanovog golgetera, a poslednjih dana u trku se ozbiljno uključio i Espanjol.

    Trenera Partizana Gorana Stevanovića svakako ne bi obradovala serija odlazaka najboljih igrača već na zimu, ali je mladi stručnjak svestan da klub iz Humske od toga živi.

    - Pokušaćemo da što bezbolnije prođemo u zimskom prelaznom roku. Iz ove perspektive ne mogu da komentarišem dešavanja, ali odlazak najboljih igrača nije ništa novo kada su i Partizan i ostali naši klubovi u pitanju. To je pojava koja nas prati godinama. Srećom, imamo mnogo talenata u omladinskoj školi, Teleoptiku, takođe postoje i zanimljivi igrača u našoj ligi. Ko god da ode pokušaćemo da napravimo pravu grupu, kao što smo sada - jasan je Stevanović.

    Predsednik kluba Dragan Đurić očekuje da bi novi upravni odbor, makar i u identičnom sastavu kao sada, svojim ulaganjima sprečio odlazak velikog broja igrača, ali najavljuje i smanjenje budžeta.

    - Ovaj UO je odlično radio svoj posao i ako ostane, verujem da će učiniti sve da bude što manje odlazaka. Do novca moramo da dođemo privlačenjem boljih sponzora, ali očekuje nas i smanjivanje budžeta, jer je postojeći nenormalno veliki za uslove finansijske krize - objasnio je prvi čovek kluba.

    Odlazi li i Moreira?

    "Potkresivanje" budžeta moglo bi da predstavlja i razlog rastanka s još nekim prvotimcima. Već godinu dana među pojedinim članovima uprave važi mišljenje da Almami Moreira ne doprinosi timu shodno primanjima koja ima u Humskoj (oko 400.000 evra), a naročito na evropskoj sceni ne predstavlja igrača koji "pravi razliku". Kada je novac u pitanju, lako se zaboravlja da je Portugalac zapravo bio glavna poluga tima u protekle dve sezone, kada je isto toliko puta osvojena "dupla kruna". Goranu Gavrančiću ističe ugovor u januaru, a Mladen Krstajić ima dobru platu, ali i ponude da se vrati u Nemačku.

    Naravno, i dalje postoji opcija da Adem Ljajić ipak pronađe novi angažman već ove zime, ali gotovo je nemoguće da Partizan za njegov transfer dobije istu svotu novca koju je namenio da pošalje Mančester junajted.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ilic?Radovic?
    U Humskoj je sve u znaku predsedničke trke, nakon koje će na čelu Partizana ostati Dragan Đurić, ili će ga naslediti Savo Milošević, a prema pisanju Sportskog žurnala, ko god pobedio, sigurno će u klub vratiti Sašu Ilića i Miroslava Radovića!

    Ilićev ugovor sa austrijskim Salcburgom ističe tek narednog leta, ali obzirom da nekadašnji kapitan crno-belih ne dobija dovoljnu minutažu i da stručni štab kluba ne računa preterano na njegovu pomoć, povratak u Humsku mogao bi da se desi već u januaru. Na drugoj strani, Radović, koji je i ovog leta bio blizu dolaska u redove srpskog šampiona, poskupeo je u očima uprave Legije i pitanje je da li će prelazak biti realizovan.

    Nakon neočekivanog poteza Mančester junajteda, crno-beli će ostati jači za Adema Ljajića, koji će u budućnosti najverovatnije postati novi predvodnik crno-belih, koji će ipak ostati bez Diare i Moreire u slučaju dobrih ponuda za Partizanove strance.


    Dako se vrate i Fadilj Vokri,ili Nebojsa Vucicevic.
    Uh.
    Last edited by DIDI; 12-12-09 at 15:33.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  22. #3072
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Exclamation

    18 godina od krova planete. Besmrtnici.


  23. #3073
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MLADI RADNIK-PARTIZAN 1:1 !!! :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue:

  24. #3074
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  25. #3075
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    TITULAAAAA TITULAAAAAAAAA !

Page 123 of 346 FirstFirst ... 2373113119120121122123124125126127133173223 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55049
    Last Post: 04-05-24, 19:09
  2. DvD Klubovi
    By kefalo in forum Film
    Replies: 110
    Last Post: 08-12-09, 19:22
  3. DVD Klubovi u NK
    By Geek in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 22-08-08, 00:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •